Skocz do zawartości
IGNORED

Lampizator big 7


Lukasz Stawowy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Bazodrut jest oficjalnym dystrybutorem Lampizatora? Czy ktoś z Państwa słuchał najnowsze killery, ponoć zabójcze granie.

 

Killery to bardzo dobre kable w swojej cenie... głośnikowych nie słyszałem, cyfrówce np. brak blasku na górze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Panowie! Jakbym sie ukrywał to co tu by moje nazwisko robiło? Co do reszty teorii spiskowych kolega Piano zna mnie osobiście nawet dziś opowiadałem mu przez telefon o moich odczuciach. co do mojego systemu po wpięciu Lampizatorat. fotki wrzucę jak najszybciej postaram sie jutro. Do tego czasu może kilku moich znajomych potwierdzi moja tożsamość ???

 

Co do,pisania wcześniejszych postów to pisałem na początku , ze nie udzielałem sie bo nie chce mi sie pisać czy udowadniać jak dobry mam system i kłócić sie tu z Wami o cokolwiek. Zamiast obrzucać cię błotem czy podejrzeniami wole słuchać muzyki a napinam sie na siłowni bo do tego służy a nie to forum.

Jaki dac (oczywiście moim zdaniem) okazał sie gorszy nie napisze z szacunku dla sprzedawcy. Na tym poziomie przeważnie to kwestia gustu a mnie Big 7 naprawdę zrobił.

Ktoś napisał wcześniej o rozdzielczosci Lampizatora , a na jakich kondensatorach ? , bo na Jupiterach jest super a średnica dla mnie bomba.

Odpuśćcie sobie napinanie sie swoim sprzętem bo mnie to tylko śmieszy. Założyłem ten temat aby poczytać o doświadczeniach innych użytkowników Lampizatora reszcie dziekuje i życzę fantastycznych teorii spiskowych

 

Pieknie, na to liczylem :) Powitac :) Fotka troche obdarta ;) Trole sie doczepia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że zjazd Pelikanów, to ja wysiadam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał wcześniej o rozdzielczosci Lampizatora , a na jakich kondensatorach ? , bo na Jupiterach jest super a średnica dla mnie bomba.

Nie wiem na jakich kondensatorach, sluchalem na Audio Show 2014 wiec domyslac sie mozna, ze pewnie na najlepszych z mozliwych, skoro byla to prezentacja. Porownywalem wielokrotnie pozniej ten sam material dzwiekowy ktory byl stosowany na prezentacji stad wiec moje wnioski. Generalnie gratuluje udanego zakupu. Jesli chodzi o srednice a tym samym wokale, to niestety mam spore zastrzezenia do rozdzielczosci i neutralnosci, ale na obrone Lampiego moge powiedziec ze wiele zrodel radzi sobie z tym znacznie jeszcze gorzej, tutaj jest wybicie srodka lampami i nienaturalne podglosnienie tego pasma. Na neutralnych zrodlach slychac ze srodek jest zrobiony i nie jest spojny z tym co mozna uslyszec w naturze czy tez na innych co prawda duzo drozszych zrodlach. Dla przykladu na prezentacji na AS zademonstrowano wokal Jacinthy i w porownaniach okazalo sie ze byl on bardzo wybity ale jednoczesnie rozmyty i bez naturalnej barwy, z pewnoscia w tym zakresie mozna znacznie wiecej i znacznie lepiej!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Killery to bardzo dobre kable w swojej cenie... głośnikowych nie słyszałem, cyfrówce np. brak blasku na górze.

 

Moim zdaniem to słabe kable jeżeli mowa o zasilaniu. Testowałem i w u mnie słabo wypadły osobiście nie polecam

 

Generalnie zawsze można sie przyczepić do każdego urządzenia. Faktem jest , ze Lampizatora słucha sie fantastycznie bynajmniej z rezta moich urządzeń spasował sie swietnie. Fakt ze jak odpaliłem go u kolegi zabrzmiał dużo gorzej Ale jak dla mnie w tej cenie bo o tym mówimy jest niesamowity. Wiem , ze znajdzie sie wiele dacow lepszych ale i droższych. powinnismy tez wziąć pod uwagę nasze prywatne gusta i oczekiwania - każdy ma inne i nie probuje tutaj stwierdzić ze Lampizator Big 7 jest NAJLEPSZY , po prostu pasuje idealnie do mojego systemu i zrobił w nim naprawdę dobra robotę. Co do zakupu to zbyt wcześnie gratulować

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te klatki na lampy są u ciebie potrzebne ? Łukasz tez mi je dał, ale z nimi czy bez - żadnej różnicy nie było. Więc zdjąłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakich kondensatorach, sluchalem na Audio Show 2014 wiec domyslac sie mozna, ze pewnie na najlepszych z mozliwych, skoro byla to prezentacja. Porownywalem wielokrotnie pozniej ten sam material dzwiekowy ktory byl stosowany na prezentacji stad wiec moje wnioski. Generalnie gratuluje udanego zakupu. Jesli chodzi o srednice a tym samym wokale, to niestety mam spore zastrzezenia do rozdzielczosci i neutralnosci, ale na obrone Lampiego moge powiedziec ze wiele zrodel radzi sobie z tym znacznie jeszcze gorzej, tutaj jest wybicie srodka lampami i nienaturalne podglosnienie tego pasma. Na neutralnych zrodlach slychac ze srodek jest zrobiony i nie jest spojny z tym co mozna uslyszec w naturze czy tez na innych co prawda duzo drozszych zrodlach. Dla przykladu na prezentacji na AS zademonstrowano wokal Jacinthy i w porownaniach okazalo sie ze byl on bardzo wybity ale jednoczesnie rozmyty i bez naturalnej barwy, z pewnoscia w tym zakresie mozna znacznie wiecej i znacznie lepiej!

 

 

stasiop, ocenianie urzadzenia po odsluchu w takich warunkach jakie panowaly na AS nie ma sensu, rownie dobrze mozesz wstawic swojego dacka do toalety i zaczac oceniac jego walory, to tyle

 

co do lampiego, coraz bardziej intryguje-mnie, z tego co piszecie ma barwe, nasycenie, a to podstawa, szczegolnie przy sluchaniu z plikow, suchotnikow i analitykow pelno na rynku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stasiop, ocenianie urzadzenia po odsluchu w takich warunkach jakie panowaly na AS nie ma sensu, rownie dobrze mozesz wstawic swojego dacka do toalety i zaczac oceniac jego walory, to tyle

 

 

 

Demonizujesz, jak system nie potrafi dobrze odtworzyć barwy (wiem najtrudniejsze do osiągnięcia) to dupa nawet w specjalnie adaptowanym pomieszczeniu za pierdylion $

 

Na Audio Show jest co rok ten sam problem polegający na tym że wystawcy z uporem maniaka korzystają tylko!!! z konfiguracji którą mają w swojej ofercie. W domowych systemach każde urządzenie czy też kable bierzemy od tego od kogo nam najbardziej pasuje i najlepiej się spisuje w systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z detalicznoscia, przestrzenia, analitycznymi aspekatami brzmienia, to tez mozna wyczuc w komorce?

 

Tak jak kiedys napisalem, lampi zrobil sobie wiecej krzywdy niz pozytku wstawiajac takie glosniki do takiego pomieszczenia na AS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak...Rzucasz komórką o ścianę i liczysz na ile detali się rozpadła oraz ile metrów przeleciała! Tym samym aspekt przestrzenności i detaliczności masz załatwiony. Co do analityczności to później analizujesz ile kasy na tym rzucie straciłeś i już wszystko wiesz... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotko mowiac, jezeli ktos nie sluchal urzadzenia w odp. warunkach z odp. sprzetem towarzyszacym to nie powinien nic oceniac, lampi i warunki odsluchu na AS to jakis zart byl, nic by tam nie zagralo, nawet najlepsza komorka:)

 

tzn z tymi kolumnami, w tym pomieszczeniu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S

Wydaje sie, ze to abecadlo audiofila, Stasiu pisze ksiazke, a wydaje sie , ze powinien liter sie uczyc ...

 

Słuszna uwaga marslo i cóż za odwaga...WOW. Ty tak radykalne poglądy? Na forum?Świat się zmienia... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez grzecznie napisalem, a juz od pewnego czasu probuje Stasiowi dac do zrozumienia, ze gram praktyki jest lepszy od kilograma teorii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stasiop, ocenianie urzadzenia po odsluchu w takich warunkach jakie panowaly na AS nie ma sensu, rownie dobrze mozesz wstawic swojego dacka do toalety i zaczac oceniac jego walory, to tyle

 

Dla mnie sprawa jest prosta, jak system jest do doopy to nie zagra w żadnym pomieszczeniu i nie ma tłumaczenia że pomieszczenie nie takie, hałas od ulicy za duży itd.... albo gra albo nie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze stasia dack to dopiero bedzie ciął analitycznoscia i szczegolem, juz na tym jego wrzucie z youtuba mozna uslyszec lekka sieczke:)

 

Dla mnie sprawa jest prosta, jak system jest do doopy to nie zagra w żadnym pomieszczeniu i nie ma tłumaczenia że pomieszczenie nie takie, hałas od ulicy za duży itd.... albo gra albo nie

 

proponuje zebys wstawil swoj system do toalety i napisal o wrazeniach, i to nie jest zart, takie byly proporcje na AS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zebys wstawil swoj system do toalety i napisal o wrazeniach, i to nie jest zart, takie byly proporcje na AS

 

Zapewniam CIę, że w toalecie zagra dobrze, trąbka zagra tak jak powinna a skrzypce zagrają jak skrzypce. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam CIę, że w toalecie zagra dobrze, trąbka zagra tak jak powinna a skrzypce zagrają jak skrzypce. :)

 

zapewne, w kazdym pomieszczeniu zagra tak samo, tylko dlaczego jak usune zaslony, wywale dywan i wszystkie meble, to jakos gra inaczej, moze zludzenie, a moze chodzi o to ze skrzypce nie graja jak trabka, a trabka jak skrzypce:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubusia w toalecie wyśmienicie brzmi sprzęt słuchawkowy, kapitalnie się słucha w wannie z ciepłą wodą uwierz mi!

 

Tak poważniej Ty jeździsz po wierzchołkach Tatr samochodem bo takie argumenty wytoczyłeś?

 

W nosie dłubiesz pisakiem o wymiarze XXL?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne, w kazdym pomieszczeniu zagra tak samo, tylko dlaczego jak usune zaslony, wywale dywan i wszystkie meble, to jakos gra inaczej, moze zludzenie.

 

ignorance is bliss:)

 

wiem, że pomieszczenie jest ważne, sam mam specjalnie wytłumione całe pomieszczenie panelami akustycznymi, chciałem powiedzieć, że nie można zganiać złego brzmienia systemu tylko na pomieszczenie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz 100% poważnie. Słuchałem saksofonu w toalecie męskiej Akademii Muzycznej na saksofonie w ramach prób grała studentka. Zarówno dźwięk, muzyka jak i saksofonistka wszystko było perfect!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na tym polega przewaga zywych instrumentow, i tyle

 

poza tym byl to tylko 1en sax

 

i nie pomijalbym wielkosci toalety:)

 

no chyba ze w kabinie byliscie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem saksofonu w toalecie męskiej Akademii Muzycznej na saksofonie w ramach prób grała studentka. Zarówno dźwięk, muzyka jak i saksofonistka wszystko było perfect!

 

 

A co robila studentka w męskiej toalecie.. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damskie były zajęte a gdzieś trzeba ćwiczyć przed przesłuchaniem ;)

 

Tam to nagminne na poziomie -1 to czasem cały skład małej orkiestry się zbierze i każdy coś innego ćwiczy; wtedy to dopiero jest test dla sprzętów odtwarzających :)

 

Tak słuchamy w realu, duża piwnica o takiej sobie akustyce a jednak muzyce nie przeszkadza ona tak jak sprzętowi audio za $-$$$$$$ na AS który po prostu nie gra!

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to słabe kable jeżeli mowa o zasilaniu. Testowałem i w u mnie słabo wypadły osobiście nie polecam

 

Generalnie zawsze można sie przyczepić do każdego urządzenia. Faktem jest , ze Lampizatora słucha sie fantastycznie bynajmniej z rezta moich urządzeń spasował sie swietnie. Fakt ze jak odpaliłem go u kolegi zabrzmiał dużo gorzej Ale jak dla mnie w tej cenie bo o tym mówimy jest niesamowity. Wiem , ze znajdzie sie wiele dacow lepszych ale i droższych. powinnismy tez wziąć pod uwagę nasze prywatne gusta i oczekiwania - każdy ma inne i nie probuje tutaj stwierdzić ze Lampizator Big 7 jest NAJLEPSZY , po prostu pasuje idealnie do mojego systemu i zrobił w nim naprawdę dobra robotę. Co do zakupu to zbyt wcześnie gratulować

 

Która to końcówka jest? Używasz preampu czy jedziesz z wbudowanego w Lampi regulatora? Jaka reszta toru? Słuchałem onegdaj konfiguracji Accu z Lampi i bez preampu był bardzo poluzowany bas, za to świetna przestrzeń, ale momentami jazgotliwie, natomiast z preampem była niezadowalająca rozdzielczość. Czuć było że synergia czeka za rogiem, ale jednak pewne istotne elementy układanki nie pasowały i Lampi nie został w systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.