Skocz do zawartości
IGNORED

25m2 kolumny do 3000zł


zbyszek232

Rekomendowane odpowiedzi

Na giełdzie jak Usher to np

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

albo bardzo dobrze oceniane Eposy

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz bx6 za 2800- nie wyciągane z kartonu + gwarancja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze jakies Altusy?

A tak powaznie to polecam Dynavoice, w Q21 chyba sa dostepne jakies modele.

Monitor Audio nie polecam, to nie sa dobre kolumny.

Dlaczego kolego tak nie polecasz monitor audio. Ja mam bx6 i jestem bardzo zadowolony. Gra mi to z yamaha as 700 z muzyką metal itp. Pozdrawiam

 

Tu masz bx6 za 2800- nie wyciągane z kartonu + gwarancja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Co do tej oferty to widzialem to na olx rok temu ten sam opis. Smierdzi mi to ogloszenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi w sklepie audio udalo sie wynegocjowac 2700 za bx6 z tym ,ze kupowalem u nich yamahe as 700.

Pozdrawiam

ps

Negocjuj cene w sklepach ,ale odsluch obowiazkowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kolego tak nie polecasz monitor audio. Ja mam bx6 i jestem bardzo zadowolony.

No i ok-że jesteś zadowolony,-bo o to w tym właśnie chodzi.

Ale jak posłuchasz innych kolumn,w zbliżonej cenie,to może być tak że powiesz-ku..wa,po co ja to kupiłem.

BX6-RX.....-to zaj..bisty wygląd,bo fajnie są zrobione-ale granie.? ;)

Chyba zamiast BX-wolał bym JBL STUDIO 190-jak miało by być to nowe z salonu.-a pieniądze te same.

A już na pewno Klipsch RF52/62 II do mocnego grania-rock,rap,pop,techno,electro-...itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się okaże bo podjadę do sklepu i może uda misię coś odsłuchać. Jak pisałem wcześniej słuchałem rx2 i zrobiły na mnie wrażenie nie tylko wyglądem. Może uda mi się posłuchać rx6, bx, dc6T. Może V4i jakby z DC6T nie wyszło, choć wtedy chyba wolałbym bx lub rx. Muszę je tylko jeszcze posłuchać. Oczywiście wolę sprzęt sporo tańszy, używany i lepszej klasy niż miałbym w tej cenie nowy, ale jeśli mam dać za nowe DC6T mniej niż za używane to odsłucham je w pierwszej kolejności. Poza tym i tak były w kręgu mojego zainteresowania, choć głównie nastawiałem się na Monitor Audio. No nic, zobaczymy później. Dobrze, że dzisiaj jest czas, żona ma wolne, babcia zostanie z dzieckiem, a my do sklepu ;)

 

Mam nadzieję, że dadzą radę na moich 25kwadratach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi w sklepie audio udalo sie wynegocjowac 2700 za bx6 z tym ,ze kupowalem u nich yamahe as 700.

Pozdrawiam

ps

Negocjuj cene w sklepach ,ale odsluch obowiazkowy

No tak. Tylko, że wzmacniacz też chcę używany, inaczej zrobiłbym pewnie tak jak Ty. A do tego czasu kolega pożyczy mi jakiś stary AKAI ;)

 

Marketing górą"ciągle pisali że ludzie kupują je za wygląd" :)

Może i tak, ale słuchałem rx2 u kolegi w domu choć porównanie miałem tylko do zenzor 3 i fajnie grały. Zresztą recencje też mają dobre choć niektórzy piszą, że rx6 choć dobrze grają to nie są warte swojej ceny, a na allegro są używane na gwarancji za 3400 i to jest dla mnie już mocny max maxów, ale nie chcę już tak przeinwestowywać za coś co może troszeczkę będzie lepsze od czegoś np. 800 zł tańszego. DC6T też są całkiem fajne. Zależy jak dla kogo, ale ciągle nie wykluczam MA.

 

No to się naodsłuchiwałem... Gość w sklepie ma tylko DC6T (czy tak zapisano w gwiazdach...?). Na sklepie ma jeszcze Dali, ale nie pytałem jakie bo zenzor 3, 5 już mnie nie interesuje, a 7 raczej nie chcę kupować nowych. Nawet jakby mnie było na nie stać to wolałbym jakieś klasę wyżej używane w tej cenie ;) a i mniej stracę przy jakimś późniejszym ich odsprzedaniu. muszę poszukać jeszcze jakiś inny sklep we Wrocławiu gdzie będę mógł odsłuchać MA i Castle.

 

No to się naodsłuchiwałem... Gość w sklepie ma tylko DC6T (czy tak zapisano w gwiazdach...?). Na sklepie ma jeszcze Dali, ale nie pytałem jakie bo zenzor 3, 5 już mnie nie interesuje, a 7 raczej nie chcę kupować nowych. Nawet jakby mnie było na nie stać to wolałbym jakieś klasę wyżej używane w tej cenie ;) a i mniej stracę przy jakimś późniejszym ich odsprzedaniu. muszę poszukać jeszcze jakiś inny sklep we Wrocławiu gdzie będę mógł odsłuchać MA i Castle.

 

w innym salonie z kolei nie mają DC6T ale mają bx5, 6 i silver6. Umówiłem się na odsłuch i Pylon Audio Sapphire 25v. To raczej do porównania. Nie mają castle...:(

 

Dobra... Znalazłem Castle 2. Trzy salony do odsłuchu. Na pierwszy rzut DC6T, 2 silver6, bx5 (gość ma poszukać w salonie) i shapire 25, 3 castle. Do później.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali i Tannoye będą lepsze w klasyce od monitor audio, ale ogólnie wole brzmienie monitor audio od Dali Zensor

A tak szczerze to ciężko o dobre nowe kolumny, które naprawdę byłyby warte te 3000zl. Dobre nowe i na lata kolumny to granica 4000-6000.

Kupisz za prawie 3000 takie bx6 czy Zensory i za chwilę będziesz myslał o zmianie. Te kolumny dupy nie urywają.

Tych tannoy nie słuchałem, ale cena w UK za nie jest zachęcająca w porównaniu z naszymi polskimi cenami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Polecam zwłaszcza Elaci, MA przy nich to tania chińszczyzna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może takie cena jest interesująca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) na 25 metrów jak znalazł i jeszcze zostanie $

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem... No i czarny scenariusz się spełnił. Na początek powiem, że kolumny były podpinane do MARANTZ 8005. To było odsłuchiwane głownie do muzyki Dire Straits latest trick i Pink Floyd - high hopes... Na pierwszy rzut poszły DC6T i fajne stereo, detale, środek... Jednak okazało się, że mizernie z basem. Następne to Dali Zensor 7 i też słabo z basem. Klipsch jakieś ok 3500 i słabiutko z detalami i średnicą. Canton Chrono 507- aksamitne detale i słabszy bas niż w GLE 476. Porównywałem też Tannoy V4i i Cantony okazały się bardziej uniwersalne i lepiej przypadły mi do gustu. Dali concept ciekawa propozycja i pewnie wyższa półka, ale chyba już ich nie odsłucham... Do castle i MA już nie dojechałem. Rozładowałem telefon, a tam miałem adresy pozostałych 2 sklepów ;). GLE 476 w sklepie 2400, a tu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Chyba się zdecyduję...

 

I jeszcze były Pylon sapphire 31. Wykonanie ich to płyta wiórowa+folia! Maskownice można sobie DOKUPIĆ! średnica spoko, ale nie w tej cenie i bas szału nie zrobił. Cantony najbardziej były uniwersalne w tym zestawieniu choć na nie w ogóle wcześniej nie zwracałem uwagi. nowe 2400 para. używane 1700 z przesyłką i przewodami... Jutro jeszcze gość z aukcji ma do mnie zadzwonić, a dokładniej właściciel kolumn bo to aukcja jakaś grzecznościowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cantony najbardziej były uniwersalne w tym zestawieniu choć na nie w ogóle wcześniej nie zwracałem uwagi.

Za ok. 2k można kupić w Niemczech świetne kolumny Canton RC-L, które zdaje się polecałem Ci w innym wątku. Biją te GLE476 na głowę.

Tutaj przykładowy link:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ok. 2k można kupić w Niemczech świetne kolumny Canton RC-L, które zdaje się polecałem Ci w innym wątku. Biją te GLE476 na głowę.

Tutaj przykładowy link:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak wiem... Widziałem na Youtube. Są bardzo solidnie wykonane i przez to duże... Jeśli nie mam możliwości ich odsłuchać to mogę sobie to tylko wytłumaczyć tak, że nie kupiłbym ich w ciemno i są trochę zbyt duże do mojego salonu, i kolor nie taki, ale widać te solidne dechy z których są zrobione. Ja bym nie miał większych z tymi dylematami problemu, ale inni domownicy ;) Miałbym straszny dylemat jakbym miał je jak odsłuchać. Te też kupię raczej używane i właśnie niemiec odpisał...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak były ustawione Tannoye, tez małem z tym problem. ale paradoksalnie jak odsunie się je od scian to bas jest wiekszy.

I dośc długo się wygrzewają. W tej cenie słabo o lepsze kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były ustawione w moim kierunku i ok 50cm od ściany. cantony na bank były rozgrzane. Jest większy, ale czy większy niż w gle 476? gdyby bas był większy do choćby roka to bym się na nie zdecydował. W sali odsłuchowej gość też nas nie namawiał na dużo droższe modele, no może klipsch, chyba że ma lepszą działkę od cantonów? ale chciał pokazać dali i te polskie

 

PYLONY

 

Czy mogę zapłacić samym paypal-em za te kolumny bez konieczności wystawienia tych głośników przez niemca na e-bay? Czy to będzie bezpieczne? Jestem zielony w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu chcesz kupić u niemca?

Ja bym brał z Cantona dopiero Chrono GLE wogole do mnie nie przemawia. Jesliich barwa Ci sie podoba zobacz tansze i lepeij wykonane Magnat Quantum 677 albo Heco Metas XT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrono gle też słuchałem i miały zbyt spokojny bas, ale aksamitne brzmienie śodka ze szczegółami. Te mi również pasowały i bardziej z basem, a środek był zadowalający ;) Cena dużo niższa ;) Na pierwszy raz podoba mi się ich granie. A czy jest sens kupić kiedyś sub i jakieś głośniki z takim aksamitnym środkiem? Czy to bez sensu?

Swoją drogą niemiec się wycofał. Napisał, że nie dostał pieniędzy, że dzwonił do paypal i powiedzieli mu, że nie jestem uczciwy, że ebay wysłał mu wiadomość, żeby ze mną nie robił interesu.

A ja dzwoniłem do paypal i powiedzieli, że nie ma możliwości, że nie dostał pieniędzy, a poza tym nie robiłem interesu przez ebay tylko paypal. I na koniec napisał mi, że zgłosi sprawę na policję o molestowanie jak będę dalej do niego pisał hehehe... Oj chyba coś mu strzeliło do głowy, że będzie miał kasę, a ja nie będę wiedział jak je odzyskać. Ale teraz już czekam na kasę. Od otworzenia sporu ma 11 dni na wysłanie kasy, a jak nie to paypal zwraca, a jego ścigają. Także wczoraj 3/4 dnia spędzone na tym, żeby dokonać transakcji, porozumieć się z nim i jak krew w piach. Trochę jestem zły, ale są jeszcze jedne w gdańsku tylko muszą zmienić trochę opis w aukcji.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Sprostowanie: cena gle dużo niższa bo używane ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I mozna zakonczyc poszukiwania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba coś mu strzeliło do głowy, że będzie miał kasę, a ja nie będę wiedział jak je odzyskać.

Jak chcesz nieuczciwemu Niemcowi zrobić kuku to idź na polską policję i zgłoś podejrzenie popełnienia przestępstwa. Jesteśmy razem z Niemcami w UE więc zaraz oszusta dorwą.

Generalnie takie przypadki są rzadkie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I mozna zakonczyc poszukiwania

 

Wiem, że pewnie klasa nie ta, ale chyba wolę ich nawet nie słuchać bo po co mam żałować... ;) Tak na prawdę to wolę bardziej pasujące do mojego salonu. One są naprawdę SOLIDNE I DUŻE! Trochę zbyt duże... Jakbym miał gdzie to chętnie bym je posłuchał, ale nie mam gdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobna konstrukcje w 15m2, uwierz mi one są odpowiednie do 25m2

 

Jak kupisz cos z mniejszymi glosnikami to zapomnij o solidnej podstawie basowej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał gdzie to chętnie bym je posłuchał, ale nie mam gdzie.

Idź do salonu audio i poproś o zaprezentowanie Cantonów Chrono i jakiegoś modelu Canton z serii Vento. To będzie mniej więcej różnica między tym co chcesz kupić a SC-L.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.