Skocz do zawartości
IGNORED

Tani Audioquest Evergreen do nada


waldi007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy może ktoś słuchał tego kabelka (interkonekt) jest w miarę tani 120zl. Mój system to nad 356 bee i mission mx4 chciałbym trochę rozjaśnić górę bo w tej konfiguracji jest bardzo delikatna i trochę wycofana chyba że jakieś inne propozycje w tej cenie żeby rozjaśnić ten system

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie usłyszysz zmian w brzmieniu po wymianie interkonekta w tym zestawie który tam masz. Jeszcze napisz co masz za źródło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie usłyszysz zmian w brzmieniu po wymianie interkonekta w tym zestawie który tam masz. Jeszcze napisz co masz za źródło.

Niestety na razie to DENON DCD- 695 a kabel rca to jakiś tani chiński kolorowy, ale jak by mogło sie wydawać to wcale nie jest mułowato ( ciepły nad i ciepłe missiony) tylko brakuje troche wysokich

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Cdik to jakiś mocno budżetowy model...możesz kupić dla poprawy humoru jakiś lepszy interkonekt, ale nadal podtrzymuje że zmian w brzmieniu raczej nie doświadczysz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Cdik to jakiś mocno budżetowy model...możesz kupić dla poprawy humoru jakiś lepszy interkonekt, ale nadal podtrzymuje że zmian w brzmieniu raczej nie doświadczysz.

ten denon to lata 90 te choć przyznam że jest nie do zajechania raz czyszczony laser, słabym punktem tutaj są te missiony mają bardzo słabą wysokotonówke próbowałem kilku wzmacniaczy denon onkyo marantz teraz nad i jest najlepiej najgorzej było z marantzem 7001 drażniąca góra zero basu chyba czas wymienić kolumny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co sie stanie?

 

Wymiana zworek nic nie daje, to wymiana kabla pomoze?

Lepiej wpiac siew koncowke i tak sluchac.

 

Kablem to on tutaj mozetylko wyglad zmienic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Qed Performance Graphite .

tez o nich myślałem są jeszcze tańsze 105zl lub WIREWORLD LUNA 7 myśle że bez względu na słabe missiony ten wzmacniacz zasługuje na przyzwoite kable a co do cdeka czy warto kupować najtanszego nada c516 czy będzie poprawa względem starego denona

 

I co sie stanie?

 

Wymiana zworek nic nie daje, to wymiana kabla pomoze?

Lepiej wpiac siew koncowke i tak sluchac.

 

Kablem to on tutaj mozetylko wyglad zmienic.

a co uważasz że ten wzmacniacz nie potrafi zagrać lepiej? odsłuchiwałem go dwa razy drugi raz ze swoimi kolumnami i było o wiele lepiej oczywiście była lepsza akustyka w salonie lepsze kable i cd nada c546

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez o nich myślałem są jeszcze tańsze 105zl lub WIREWORLD LUNA 7 myśle że bez względu na słabe missiony ten wzmacniacz zasługuje na przyzwoite kable a co do cdeka czy warto kupować najtanszego nada c516 czy będzie poprawa względem starego denona

 

 

a co uważasz że ten wzmacniacz nie potrafi zagrać lepiej? odsłuchiwałem go dwa razy drugi raz ze swoimi kolumnami i było o wiele lepiej oczywiście była lepsza akustyka w salonie lepsze kable i cd nada c546

 

Uwazam, ze ten wzmacniacz gra bardzofajnie dlatego polecilem wy iane kolumn.

Wymiana kabli nic nie zmieni. Szkoda kasy.

W Twoim systemie wszystko partacza kolumny.

 

I nie robmy jaj, kablem nic nie zdzialasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze ten wzmacniacz gra bardzofajnie dlatego polecilem wy iane kolumn.

Wymiana kabli nic nie zmieni. Szkoda kasy.

W Twoim systemie wszystko partacza kolumny.

 

I nie robmy jaj, kablem nic nie zdzialasz.

ale przynajmniej ma dobre wtyki i nie rysuje mi gniazd jak ten zwykły :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz kabony?

 

 

 

Focal bedzie pasowal jak swini siodlo.

 

Na 100% rozjaśni brzmienie. Do Nada się nada :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawa kabla nie dawała mi spokoju więc kupiłem na próbę polecanego przez kolegę Muda Qeda i o dziwo zadziałało w porównaniu do zwykłego rca bas lekko odchudzony góra bardziej wyeksponowana nadal delikatna ale słychać wiecej szczegółów. Kable przepinałem kilka razy dla porównania oczywiście nie są to zmiany duże ale nawet na moje nieaudiofilskie ucho słyszalne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa kabla nie dawała mi spokoju więc kupiłem na próbę polecanego przez kolegę Muda Qeda i o dziwo zadziałało w porównaniu do zwykłego rca bas lekko odchudzony góra bardziej wyeksponowana nadal delikatna ale słychać wiecej szczegółów. Kable przepinałem kilka razy dla porównania oczywiście nie są to zmiany duże ale nawet na moje nieaudiofilskie ucho słyszalne

 

No to teraz oddaj mu wzmacniacz do tuningu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.