Skocz do zawartości
IGNORED

Ekrany Magic Screen


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gówno wiesz.

Nie chce mi się z tobą gadać.

Ty też gówno wiesz. Zostawiam panowie was sam na sam z MS. Nie jestem amatorem towarzystw wzajemnej adoracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że gorąco w tym wątku się zrobiło...

KrzysiekA ta Twoja roleta to jest czarny ekran. One są dość specyficzne. Nie widziałem takiego w akcji, ale coś tam słyszałem.

Chętnie zobaczyłbym test czegoś takiego. Próbowałeś wyświetlić na nim planszę testową z płynną gradacją czarnego koloru powiedzmy 0 - 10% czarnego? Od tego bym zaczął, bo mam wrażenie, że może być jednolita czarna plama.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mojego wątku bo tu chyba nie jestem mile widziany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Markus77 Kiedy można się spodziewać jakiś fotek ekranu zwijanego ? bo kiedyś rozmawialiśmy miały być zdjęcia kasety - ekranu .. miną ponad miesiąc i dalej cisza ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mojego wątku bo tu chyba nie jestem mile widziany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

:) a widzisz pisalem Ci, ze bedzie rzez...

 

Rozumiem Twoje dobre intencje, ale Ty tez musisz zrozumiec, ze ludziska maja extra salki kinowe czy nowoczesne salony i niestety nie powiesza rolety w swoim hijendzie:) jaka by nie byla.

Ja chyba jako jedyny zrobilem kilka fotek z probka ms i moim Kauberem...sa plusy i minusy obu. Wszyscy goscie widzieli potencjalne zalety ms takie jak np.zywsze kolory,wiecej detalu, obraz przy zapalonym swietle gdzie na zwyklym ekranie jest mydlo.... jednak roznicy w czarnym nie widzieli. Po ogloszeniu ceny zawsze wybierali Kaubera.

Oczywiscie tez zostalem sprowadzony do parteru, bo to probka maly skrawek a nie caly ekran, ze trzeba kalibracje robic itp.

A jakos nikt nie zadal sobie pytania to po co jest ta probka ?? :))

 

Mysle, ze to co zaprezentowales w swoim watku jest dobre dla kogos kto ma bardzo ograniczony budzet lub oglada okazyjnie i nie potrzebuje duzego ekranu a do tego ma jasny lcd projektor.

W innych przypadkach niestety trzeba kupic dedykowany ekran.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hifibloke

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) a widzisz pisalem Ci, ze bedzie rzez...

 

Rozumiem Twoje dobre intencje, ale Ty tez musisz zrozumiec, ze ludziska maja extra salki kinowe czy nowoczesne salony i niestety nie powiesza rolety w swoim hijendzie:) jaka by nie byla.

Ja chyba jako jedyny zrobilem kilka fotek z probka ms i moim Kauberem...sa plusy i minusy obu. Wszyscy goscie widzieli potencjalne zalety ms takie jak np.zywsze kolory,wiecej detalu, obraz przy zapalonym swietle gdzie na zwyklym ekranie jest mydlo.... jednak roznicy w czarnym nie widzieli. Po ogloszeniu ceny zawsze wybierali Kaubera.

Oczywiscie tez zostalem sprowadzony do parteru, bo to probka maly skrawek a nie caly ekran, ze trzeba kalibracje robic itp.

A jakos nikt nie zadal sobie pytania to po co jest ta probka ?? :))

 

Mysle, ze to co zaprezentowales w swoim watku jest dobre dla kogos kto ma bardzo ograniczony budzet lub oglada okazyjnie i nie potrzebuje duzego ekranu a do tego ma jasny lcd projektor.

W innych przypadkach niestety trzeba kupic dedykowany ekran.

Ja osobiście nie przeczę że MS jest lepszy a nawet dużo lepszy ale czy tyle razy lepszy ile razy więcej kosztuje? A potem ludzie wyśietlają obraz Full HD z gamutem telewizyjnym. Toż to obok kina nawet nie leżało. Ja rozumiem 4k, gamut kinowy a może nawet HDR. Jak się za projektor zapłaci kilka razy więcej niż za ekran to widzę w tym sens. A do projektora za 600 Euro, to mój telewizor kosztował dwa razy więcej, wystarczy roleta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty nie są tyle razy lepsze ile razy droższe... nie tak stopniowane są ceny i szeregowane produkty...nie tak to działa...

 

... idąc KrzysiuA Twoim tokiem myślenia nikt nie kupowalby droższych produktów bo nigdy cena nie była by adekwatna....

 

 

Po drugie co znaczy lepszy?......

 

Czy lepszy w tym do czego jest stworzony? (Czy pralka za 5 tysięcy pierze pięć razy lepiej niż ta za tysiąc?)

Czy wykonany z lepszych materiałów?

Czy jest mniej awaryjny?

Czy jest bardziej wytrzymały?

Czy są z nim mniejsze kłopoty w użytkowaniu?

Czy lepiej wygląda jako przedmiot?

Itd...itd..

 

 

Takich pytań jest wiele... i dla każdego coś innego może być ważne.....

 

Każda grupa produktów ma swoje kluczowe pytania ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy. Wystarczy pójść do MM i pooglądać sobie nowe OLEDy żeby wiedzieć że obraz z projektora piiiiiiiiiiiiiiii nie urywa. Jedyna zaleta w stosunku do telewizora to wielkość. Koniec zalet. Zresztą większość z was nie ma nawet upłynniacza w projektorze a więc dygawica na całego. Czy takie obraz wart jest swoich pieniędzy nawet na najlepszym ekranie. Moim zdaniem nie. Wielkość ekranu działa przez pierwszy miesiąc a potem człowiek się przyzwyczaja. Powiem szczerze jak bym planował wydać tyle pieniędzy na kino to bym sobie kupił OLEDa. Ale szczerze mówiąc jak bym miał wydać kilka lub kilkanaście tysięcy na cokolwiek to raczej kupiłbym jakieś dobre głośniki do nowego projektu. Nie ma po prostu co oglądać na tym wspaniałym kinie domowym. Filmy coraz głupsze i coraz nudniejsze. A może za dużo ich obejrzałem.

Trochę po głowie chodzą mi 30 cm Revelatory. Wyjdzie nawet taniej niż za MS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu
wulgaryzm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ....A przypnij tą białą kartkę tam gdzie rzucasz biały kolor z proja...i wtedy porównaj biel.... uzyskaną na kartce i na rolecie... może wtedy zrozumiesz... ale co Ty masz zrozumieć (kiedyś rozmawialiśmy o czerni LCD vs plazma) teraz o bieli a Ty ciągle swoje....

 

Nie mam zamiaru dolewac oliwy, nie jest to moją intencją ale zaciekawil mnie test z białą kartką jako tako (notabene czesto takie testy sie widuje zazwyczaj z probkami ekranow innych producentow).

 

Sam nie mam ani rolety, ani MS, ale ... kiedys myslalem o MS bo moj salon to wszechobecna biel wiec zerkam tutaj czasem :)

 

ale do sedna: Czy moze ktos zrobic podobny test z MS ? w dzien wyswietlic obraz z czenią i bielą (najlepiej taki jak na rolecie jest), "przypiac" biale kartki na czerni i bieli ? (skoro zostalo zarzucone, ze tylko na czarnym to nie jest adekwatne, to wazne aby byly na obu). Jestem ciekaw jak spisuje sie ALR w takim prostym tescie :) Tak wiem, zaraz pojawia sie glosy, ze to tylko wycinek, caly ekran sie tylko liczy ale mam nadzieje, ze jednak sie uda bo ... - jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez decybel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy. Wystarczy pójść do MM i pooglądać sobie nowe OLEDy żeby wiedzieć że obraz z projektora piiiiiiiiiiiiiii nie urywa. Jedyna zaleta w stosunku do telewizora to wielkość. Koniec zalet. Zresztą większość z was nie ma nawet upłynniacza w projektorze a więc dygawica na całego. Czy takie obraz wart jest swoich pieniędzy nawet na najlepszym ekranie. Moim zdaniem nie. Wielkość ekranu działa przez pierwszy miesiąc a potem człowiek się przyzwyczaja. Powiem szczerze jak bym planował wydać tyle pieniędzy na kino to bym sobie kupił OLEDa. Ale szczerze mówiąc jak bym miał wydać kilka lub kilkanaście tysięcy na cokolwiek to raczej kupiłbym jakieś dobre głośniki do nowego projektu. Nie ma po prostu co oglądać na tym wspaniałym kinie domowym. Filmy coraz głupsze i coraz nudniejsze. A może za dużo ich obejrzałem.

Trochę po głowie chodzą mi 30 cm Revelatory. Wyjdzie nawet taniej niż za MS.

... a ile i jakiej klasy proje widziałeś?...ile instalacji odpowiednio skonfigurowanych miałeś przyjemność ogladać? jesli budujesz opinie na podstawie swojego projektora to wybacz i nie dziw się swojej opinii ... oczywiście nie twierdze że projektor pokona oleda...

..."jedyna zaleta to wielkość"... to chyba jedna z głównych zalet jesli chodzi o oglądanie... jak oled lub dobry lcd ( np. sony ZD9) 100" bedzie w cenie 50 tyś pln-ów... to z miejsca pozbywam się proja... ;)

... wiesz czego mi tylko brakuje po przesiadce z plazmy? tylko większego kontrastu i to też nie we wszystkich scenach.... co do płynności, kolorów, ostrości i ogólnej charakterystyki obrazu wszystko mi pasuje... ale teraz mam 110" cali a nie 65 jak przy plażmie...i gry i filmy smakują inaczej...lepiej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy. Wystarczy pójść do MM i pooglądać sobie nowe OLEDy żeby wiedzieć że obraz z projektora dupy nie urywa. Jedyna zaleta w stosunku do telewizora to wielkość. Koniec zalet. Zresztą większość z was nie ma nawet upłynniacza w projektorze a więc dygawica na całego. Czy takie obraz wart jest swoich pieniędzy nawet na najlepszym ekranie. Moim zdaniem nie. Wielkość ekranu działa przez pierwszy miesiąc a potem człowiek się przyzwyczaja. Powiem szczerze jak bym planował wydać tyle pieniędzy na kino to bym sobie kupił OLEDa. Ale szczerze mówiąc jak bym miał wydać kilka lub kilkanaście tysięcy na cokolwiek to raczej kupiłbym jakieś dobre głośniki do nowego projektu. Nie ma po prostu co oglądać na tym wspaniałym kinie domowym. Filmy coraz głupsze i coraz nudniejsze. A może za dużo ich obejrzałem.

Trochę po głowie chodzą mi 30 cm Revelatory. Wyjdzie nawet taniej niż za MS.

 

Bądźmy szczerzy. Wystarczy pójść do MM i pooglądać sobie nowe OLEDy żeby wiedzieć że obraz z projektora piiiiiiiiiiiiii nie urywa. Jedyna zaleta w stosunku do telewizora to wielkość. Koniec zalet. Zresztą większość z was nie ma nawet upłynniacza w projektorze a więc dygawica na całego. Czy takie obraz wart jest swoich pieniędzy nawet na najlepszym ekranie. Moim zdaniem nie.

 

To masz slabe zdanie albo malo w zyciu widziales.... tu masz zestaw ze "sredniej polki cenowej"

 

I co dupy nie urywa? Post nr. 4017

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu
wulgaryzm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv fajny jest w dzień i raczej nie chciał bym zastępować go projektorem. Mam 79".

Ale jak włącze na nim film 21:9 to mały się wydaje.

Ten sam film rzucony na ekran 125" w formacie 21:9 urywa dupę, właśnie rozmiarem, inne oglądanie.

Ekran 3m szerokości, oglądany z 2.5m odległości.

Zaciemnienie pełne zrobiłem na odległość 1.5m od ekranu. Tzn sufit, ściany, podłoga.

I jestem z jakości obrazu bardzo zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wam zrobić porównanie rolety z Ikei i ms lecz ktoś musi mi ją wysłać bo na Podkarpaciu nie ma Ikei

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

 

a skąd jesteś dokładnie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiedziałem ,że ktoś nie wytrzyma :) .... ale zaraz będą zarzuty ,że @Stasiek to klon usera...który nie wytrzymał i nie chciał jechać na grubo pod swoim nickiem... :).....

Ale przyznasz chyba, że wysyp "świeżych" userów w wątku wygląda dość ciekawie? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu
odniesienie do wymoderowanego wpisu

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAF77 ale pamiętaj że za kilka dni zauważysz pierwsze niedoskonałosci i potem już tylko ciężka frustracja :D Ktoś Ci tu tak prorokował ;)

 

Ja mam prostą Optome z ekranem 106" dedykowanym i mi już pare lat urywa za kazdym razem ;) żadnego małego Oleda bym nie wolał zamiast.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzaku666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAF77 ale pamiętaj że za kilka dni zauważysz pierwsze niedoskonałosci i potem już tylko ciężka frustracja :D Ktoś Ci tu tak prorokował ;)

 

Ja mam prostą Optome z ekranem 106" dedykowanym i mi już pare lat urywa za kazdym razem ;) żadnego małego Oleda bym nie wolał zamiast.

to ja prorokowałem... ale zaznaczyłem ,że jezeli chce zostawić ekran który ma to musi zaadaptować( poczernić ;) ) pokój aby frustracji nie było....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To kiedy mogę przyjechać ?

Napisz na pw możemy się umówić na porównanie

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to ja prorokowałem... ale zaznaczyłem ,że jezeli chce zostawić ekran który ma to musi zaadaptować( poczernić ;) ) pokój aby frustracji nie było....

Ale w realnym świecie wcale tak nie jest, to tylko twoja obsesja i związane z nią przekonanie że u innych musi być podobnie.

Normalny człowiek odpala film i cieszy się z dużego ekranu a frustrować to go mogą raczej marne filmy ;>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale w realnym świecie wcale tak nie jest, to tylko twoja obsesja

 

...tylko moja? ...i nie obsesja tylko pewne wymagania...

....jest wiele osób dla których równie ważna jest jakość obrazu... A nie tylko mydło. ..mydło. .. ale jeżeli ktoś lubi mydło to jego sprawa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co dupy nie urywa? Post nr. 4017

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No właśnie że nie urywa. Projektor fullHD z gamutem telewizyjnym. Upłynniacz jedynie podwaja klatki co przy 24p dupy nie urywa. Owszem salka ładna ale tu nie o salkę chodzi ale o jakość obrazu. Pierwszy lepszy telewizor będzie miał lepszy obraz już nie mówiąc o tym że za te pieniądze można kupić 4k, HDR, z gamutem kinowym. Panowie. Nie wiem jak możecie oglądać FullHD na 150 calowych ekranach? Ja na ekranie o dwu metrowej szerokości z odległości 2,5m widzę piksele. Z jakiej odległości ten film oglądacie? W tym jest właśnie problem że wywalacie kupę szmalu żeby uzyskać obraz gorszy od najtańszego telewizora z kontrastem dziesięć razy gorszym od przeciętnego LCD.

 

No ale trzeba przyznać że obraz jest duży tylko w tym wypadku nie o wielkość ale o jakość chodzi. No ale teściowa, szwagier czy koledzy z pracy nie zrobią karpia na widok OLEDa bo pewnie nawet nie zauważą że to OLED ale na widok takiej salki karpia zrobią na pewno. Panowie ja kupiłem sobie projektor żeby sobie filmy pooglądać a nie wzmacniać swoje niedorozwinięte ego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ekranie o dwu metrowej szerokości z odległości 2,5m widzę piksele.

 

To masz problem. Może kiedyś dorobisz się większego pokoju niż 5m2.

A co do Twojego charakteru - najgorszy przypadek zrzędy, która potrafi innym tylko zatruwać życie, na co dzień trzymam się z daleka od takich ludzi i życie jest piękniejsze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je nie jestem żadnym zrzędą ja jedynie zwracam uwagę że FullHD to trochę za mało na tak duże ekrany. Jeżeli już ktoś twierdzi że urywa dupę to co mam się zachwycać jak wcale dupy nie urywa? Jest jedna zaleta w stosunku do telewizora. Obraz z projektora jest duży. Koniec zalet.

Różnica jakości samego obrazu między telewizorem a projektorem jest znaczny. Między projektorem a OLEDem to przepaść. Miałem okazję oglądać OLEDa w zupełnej ciemności. Przedmioty na czarnym tle nie znajdują się na ekranie, one wyłaniają się z ciemności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez KrzysiekA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie że nie urywa. Projektor fullHD z gamutem telewizyjnym. Upłynniacz jedynie podwaja klatki co przy 24p dupy nie urywa. Owszem salka ładna ale tu nie o salkę chodzi ale o jakość obrazu. Pierwszy lepszy telewizor będzie miał lepszy obraz już nie mówiąc o tym że za te pieniądze można kupić 4k, HDR, z gamutem kinowym. Panowie. Nie wiem jak możecie oglądać FullHD na 150 calowych ekranach? Ja na ekranie o dwu metrowej szerokości z odległości 2,5m widzę piksele. Z jakiej odległości ten film oglądacie? W tym jest właśnie problem że wywalacie kupę szmalu żeby uzyskać obraz gorszy od najtańszego telewizora z kontrastem dziesięć razy gorszym od przeciętnego LCD.

 

No ale trzeba przyznać że obraz jest duży tylko w tym wypadku nie o wielkość ale o jakość chodzi. No ale teściowa, szwagier czy koledzy z pracy nie zrobią karpia na widok OLEDa bo pewnie nawet nie zauważą że to OLED ale na widok takiej salki karpia zrobią na pewno. Panowie ja kupiłem sobie projektor żeby sobie filmy pooglądać a nie wzmacniać swoje niedorozwinięte ego.

 

... Ty ZNAFCA zadałem Ci pytanie... jakie proje widziałeś na zywo...w odpowiednich konfiguracjach.....

...jakie piksele? na twoim sprzęcie moze i piksele widzisz... juz ci tłumaczyłem ze masz proja lcd na którym odległość miedzy pikselami jest duza...po drugie jaki materiał podajesz?...to wazne...nawet bardzo....

 

...i wracajac do przeszłości...co ty mozesz widzieć skoro czerń z naprawde dobrej plazmy była dla twoich oczu taka jak z twojego lcdka... to mówi wszystko o twoim wzroku...

 

...zreszta jednak stwierdzam ,że masz coś z garem a co za tym idzie i oczami i to ostro, nic nie działa u ciebie poprawnie i nie o sprzęcie tutaj mówię... nie widziałes nic poza tym co u ciebie a masz odwage zabierać głos w temacie i krytykować... bez odbioru...

 

swoje niedorozwinięte ego.

 

...tutaj sam się oceniłeś... mega trafnie...tylko zapomniałeś o reszcie bo nie o ego chodziło...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod powinien tytuł tu zmienić "MS vs Roleta z IKEA".

 

Tyłu pomocniczy;

" Czy rozmiar ma znaczenie?"

 

Dodatkowy tytuł pomocniczy

"Kto widział pixele?"

 

Markus77 gdzie jesteś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez RAF77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja odpowiadam za moderację. Jeśli ktoś na takim małym ekranie widzi piksele to ma problem. Ja oglądam z 3.3m 100" materiał w hd i nie widzę pixeli...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj tos kumpel pojechal po bandzie....

Ja mam duzo cierpliwosci, ale sory jak czytam takie pie....e to mnie cos biere serio. Dales przyklad na bardzo budzetowe kino, ktorym mozna sie cieszyc ok jednak wychodzenie z tym czy krytykowanie projka w technologi LCoS jak D-ILA w dedykowanej salce jest poprostu absurdalne.

Yodas zadal Ci pytanie i co i nic echo... A tak wogole skoro Twoim zdaniem jedyna zaleta projka to wielkosc a Ty widzisz pojedyncze pixle to czemu qwa nie zostaniesz przy tym oled tv ???

Skoro ktos Twoim zdaniem wywala 20k na jvc i ma obraz gorszy od najtanszego telewizora to co Ty masz na budzetowym lcd i rolecie ?? no chyba obraz jak z Rubina tak z tego wynika.....

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.