Skocz do zawartości
IGNORED

Ekrany Magic Screen


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Pirat360 napisał:

Umówię się pewnie na wcześniejsza prezentacje.

Dokladnie. Zobacz sam na zywca, bo tu kazdy ma inne zdanie na ten temat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lobo Srobo napisał:

Niestety hot spoty,to bolączka ekranów ALR. Jeśli Adeo,to polecam białą powierzchnię,a nie szarą.

A jak biała do niezaciemnionego pokoju? biały sufit i ściany boczne. Nie lepiej szary (np z kaubera)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RobertG7 napisał:

A jak biała do niezaciemnionego pokoju? biały sufit i ściany boczne. Nie lepiej szary (np z kaubera)?

Jak biały sufit i ściany to moim zdaniem  lepiej TV. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie , kto powiedział że do hdr musi być powyżej 1.0 tzn fetek ale czy to reguła? Gość na YT ma Stewards czy jak tam i ma 1.0 i proja Sony wysoki model więc na 100% hdr i wie 10000 razy więcej od naszego fetka i takich bzdur nie plecie a ekran za dobre kilka tysi $$

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet znalazłem 

 

Ani razu nie wspomina o hdr a ekran za 3200$ , 1.0. Projo też nie byle jaki . Fetek wie lepiej , norma. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lolo2 napisał:

Tiaaaa,,,   obiecujecie i wciskacie kit nowym uzytkownika, ze MS zalatwi wszystko....

a gdzie ja niby napisałem że załatwi wszystko ?

9 godzin temu, Lolo2 napisał:

Cos lepszego? Adeo, Kauber,   cokolwiek innego bez powloki ALR? 

które KONKRETNIE ??

9 godzin temu, Lolo2 napisał:

Tiaaa  wmawiaj se jeszcze.... 

Ja i moj telefon mamy astygmatyzm

 

W dniu 20.01.2021 o 14:13, Lolo2 napisał:

7 lat temu chcialem zabiego na oczy zrobic to komplikacje i 2 tygodnie w "bandazach". Teraz zrobilem i nastepnego dnia zapomnialem ze cokolwiek robili.   Astygmatyzm prawie 5.0.

W dodatku mamy kilka wirusow, o ktorych juz nie pamietamy w europie.

 

8 godzin temu, Pirat360 napisał:

Masz identyczne zdjęcie w dzień? Nie mówię tu o pełnym słońcu tylko zachmurzone. Jakiego używasz projektora?

Po pierwsze to jest fotomontaż, po drugie on mówi o pierwszej wersji MS a Ty chcesz kupić trzecią RS, która ten problem ma znacznie zminimalizowany jak nie wyeliminowany. Miałem dla porównania szmatę w technologii ARL (jakaś globalna firma) i obraz wyglądał jeszcze inaczej.

Po za tym pamiętaj że żaden TV i żaden projektor niem a równomiernego "podświetlania", efekt który pokazuje ten pajac to fotki z sieci, które u mnie nawet na budżetowym projektorze DLP tak słabo nie wyglądały a przy JVC problem jest niezauważalny.

O oglądaniu w przy słońcu czy świetle zapomnij.

Po za tym napisz do producenta i zapytaj o cenę to zrozumiesz dlaczego patrzenie na inne ekrany to strata czasu.

7 godzin temu, RobertG7 napisał:

A jak biała do niezaciemnionego pokoju? biały sufit i ściany boczne. Nie lepiej szary (np z kaubera)?

przecież tu w każdej konfiguracji będzie kibel nie obraz.. teraz macie odchyły w drugą stronę ? Jak już to coś szarego 0.8 .. ale o HDR można zapomnieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lobo Srobo napisał:

Niestety hot spoty,to bolączka ekranów ALR. Jeśli Adeo,to polecam białą powierzchnię,a nie szarą.

każdy ekran o wyższym gain ma ten problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, fetek napisał:

a gdzie ja niby napisałem że załatwi wszystko ?

które KONKRETNIE ??

 

 

Po pierwsze to jest fotomontaż, po drugie on mówi o pierwszej wersji MS a Ty chcesz kupić trzecią RS, która ten problem ma znacznie zminimalizowany jak nie wyeliminowany. Miałem dla porównania szmatę w technologii ARL (jakaś globalna firma) i obraz wyglądał jeszcze inaczej.

Po za tym pamiętaj że żaden TV i żaden projektor niem a równomiernego "podświetlania", efekt który pokazuje ten pajac to fotki z sieci, które u mnie nawet na budżetowym projektorze DLP tak słabo nie wyglądały a przy JVC problem jest niezauważalny.

O oglądaniu w przy słońcu czy świetle zapomnij.

Po za tym napisz do producenta i zapytaj o cenę to zrozumiesz dlaczego patrzenie na inne ekrany to strata czasu.

przecież tu w każdej konfiguracji będzie kibel nie obraz.. teraz macie odchyły w drugą stronę ? Jak już to coś szarego 0.8 .. ale o HDR można zapomnieć.

Ty jestes czy tylko udajesz Idiote? 

Ze ty robisz swierzych uzytkownikow w Balona tylko po to aby sprzedac im swoj ekran i to ja jestem ten zly?? 

 

1. Aha, czyli ja mam wersje pierwsza RS. To ciekawe. Od ktorego roku jest 2 wersja i 3 wersja? 

Ktora wersje ty masz?  Doczekamy sie zdjecia przez ciebie wstawionego? Podaj model swojego RS, ktora wersje RSa chcesz wcisnac mlodemu? 

 

2. Zaden tv i projektor nie ma rownego podswietlenia. Moze i tak.  Ale na zdjeciu wyzej przezemnie zrobionym i wstawionym ladnie widac jaka roznica potrafi byc w rownomiernym podswietleniu na zwyklym ekranie a na ekranie alr. 

Jeszcze raz PODKRESLE.  w temacie nasze zestawy Darulok wstawil fote z JVC 7900 na ekranie Adeo.  Mozecie tam sobie poszukac roznice w jasnosci na srodku czy na rogu ekranu 

 

3. O ogladaniu przy sloncu nikt nie musi o niczym zapominac.  To ty chyba masz jakas stara wersje MagicScreena.  Jakosc potrafi byc znosna i wystarczajaca. Bajki, seriale jak dla mnie spoko. 

4. Ma napisac do producenta i producent mu powie ze inne ekrany to strata czasu.   DEBIL. doslownie debil...  Pojdzie do peoducenta a on napewno powie ze konkurencja ma lepsze ekrany.... 

 

Ja powiem tak..

Chcecie kupic dobry ekran, zadzwoncie do kogos kto robi KALIBRACJE projektorow. Taka osoba na 99.9% powie wam i doradzi jaki ekran do jakiego projektora, do jakiego obrazu i srodowiska bedzie odpowiedni... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta. 

Tutaj macie test z drugiego forum. Moze test sponsorowany, moze nie.... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Na samym koncu sa dokladnie takie same zdjecia pokazujace ze Hotspoty sa i wystepuja.  Porownanie zwyklego ekranu do MS.

Ja tylko dodam ze dla fanow pilki noznej i lubiacych rowna zielona murawe hot spoty raczej Beda zauwazalne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Lolo2 napisał:

1. Aha, czyli ja mam wersje pierwsza RS. To ciekawe. Od ktorego roku jest 2 wersja i 3 wersja? 

Ktora wersje ty masz?  Doczekamy sie zdjecia przez ciebie wstawionego? Podaj model swojego RS, ktora wersje RSa chcesz wcisnac mlodemu? 

Wersja RS pajacu jest tylko jedna, nie wiem ile jest w sprzedażny 2 lata ? to ten "droższy" MS grafitowy nie szary.

26 minut temu, Lolo2 napisał:

Ty jestes czy tylko udajesz Idiote? 

Ze ty robisz swierzych uzytkownikow w Balona tylko po to aby sprzedac im swoj ekran i to ja jestem ten zly?? 

Wybaczam bo nie odróżniasz RS od future. Dla Ciebie każdy ekran (nawet płótna) ARL działają tak samo, mało tego Adeo (które rzekomo polecasz) również stosuje powłoki ARL

To który ekran jest lepszy ? długo mam czekać ?

26 minut temu, Lolo2 napisał:

3. O ogladaniu przy sloncu nikt nie musi o niczym zapominac.  To ty chyba masz jakas stara wersje MagicScreena.  Jakosc potrafi byc znosna i wystarczajaca. Bajki, seriale jak dla mnie spoko. 

no właśnie.. dla Ciebie, ja uczciwie uprzedzam by się chłop na marketing nie załapał.

U mnie to chyba wygląda lepiej.

26 minut temu, Lolo2 napisał:

4. Ma napisac do producenta i producent mu powie ze inne ekrany to strata czasu.   DEBIL. doslownie debil...  Pojdzie do peoducenta a on napewno powie ze konkurencja ma lepsze ekrany.... 

I tu się zgadzam, jesteś pełnokrwistym debilem analfabetom.

6 minut temu, Lolo2 napisał:

Tutaj macie test z drugiego forum. Moze test sponsorowany, moze nie.... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Na samym koncu sa dokladnie takie same zdjecia pokazujace ze Hotspoty sa i wystepuja.  Porownanie zwyklego ekranu do MS.

nie ten ekran... bardzo nieudolna miapulacja

jak już się podpireasz Maćkiem to w artykule jest test "jaskiniowy", w którym MS nieznacznie ale mimo wszystko wypadł lepije od bodajrze Adeo a w każdych warunkach gwrantuje lepszą czerń i kontrast.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, fetek napisał:

Wersja RS pajacu jest tylko jedna, nie wiem ile jest w sprzedażny 2 lata ? to ten "droższy" MS grafitowy nie szary.

To sie zdecyduj wkoncu. Ktory model mam, bo z ciebie dupa a nie wrozbita.

Ja mam Ekran MS RS Black Amled

 

13 minut temu, fetek napisał:

Wybaczam bo nie odróżniasz RS od future. Dla Ciebie każdy ekran (nawet płótna) ARL działają tak samo, mało tego Adeo (które rzekomo polecasz) również stosuje powłoki ARL

No masz racje.... Nie mam starszego modelu i nigdy starszego modelu nie widzialem, nawet nie wspominam o starych modelach.. Moje odczucia sa na podstawie wkranu RS, wedlog twoich powyzszych postow model najlepsiejszy. xD

To ty probujesz wcisnac innym klamstwa ze mam pierwsza wersje. 

13 minut temu, fetek napisał:

 

NIE BADZ TROLLEM. 

Wlacz mecz z zielona murawa albo jednokolorowa plansze i zrob fote i wrzuc na forum. 

Mysle ze kazdy czytajacy ten temat jest ciekaw twojego hiper obrazu....  bez hotspotow. 

 

Ale tego nie zrobisz boooo? Bo dobrze wiesz ze jak zrobisz zdjecie to wyglada to tak samo jak na moich fotach... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lolo2 napisał:

To sie zdecyduj wkoncu. Ktory model mam, bo z ciebie dupa a nie wrozbita.

Ja mam Ekran MS RS Black Amled

nie jestem jasnowidzem .

5 minut temu, Lolo2 napisał:

To ty probujesz wcisnac innym klamstwa ze mam pierwsza wersje. 

jakie kłamstwa ? KONKRETNIE, gdzie ?

5 minut temu, Lolo2 napisał:

No masz racje.... Nie mam starszego modelu i nigdy starszego modelu nie widzialem, nawet nie wspominam o starych modelach.. Moje odczucia sa na podstawie wkranu RS, wedlog twoich powyzszych postow model najlepsiejszy. xD

Odczucia niedowartościowanego debila z astygmatyzmem w telefonie możesz co najwyżej spuścić do kibla. I nawet nie pobój mi teraz bluzgać na PW.

5 minut temu, Lolo2 napisał:

wedlog twoich powyzszych postow model najlepsiejszy. xD

tak najlepszy MS, coś się nie zgadza ? Po raz trzeci pytam o lepsze ekrany.

to też Cie przerosło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, fetek napisał:

nie jestem jasnowidzem

 

1 godzinę temu, fetek napisał:

Po pierwsze to jest fotomontaż, po drugie on mówi o pierwszej wersji MS a Ty chcesz kupić trzecią RS, która ten problem ma znacznie zminimalizowany jak nie wyeliminowany.

 

25 minut temu, fetek napisał:

Wybaczam bo nie odróżniasz RS od future.

No moim zdaniem jestes wrozbita. 

13 minut temu, fetek napisał:

jakie kłamstwa ? KONKRETNIE, gdzie ?

Podkreslic ci te klamstwa czy co? 

"FOTOMOTARZ", "MOWI O PIERWSZEJ WERSJI" "FUTURE". 

Jestes klamca.... i tyle. Zarzucasz fotomotarz, zarzucasz posiadania starej wersji bez jakich kolwiek dowodow. 

 

13 minut temu, fetek napisał:

Odczucia niedowartościowanego debila z astygmatyzmem w telefonie możesz co najwyżej spuścić do kibla. I nawet nie pobój mi teraz bluzgać na PW.

Mam sie znizyc do twojego poziomu, obrazonego handlarza, co chce wcisnac komus swoj ekran? 

Na, PW nie mam zamiaru nic ci  pisac, nie rob z siebie jakiegos "senseja", to ty wylewasz pomyje publicznie, wiec sam je zbieraj. 

 

13 minut temu, fetek napisał:

tak najlepszy MS, coś się nie zgadza ? Po raz trzeci pytam o lepsze ekrany

Napisalem wyzej. 

 

Ja natomiast pisze PO RAZ CZWARTY, kiedy fota od ciebie z ekranem MS bez hotspotow. Wkoncu masz "niby" poprawiona wersje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lolo2 napisał:

Napisalem wyzej. 

gdzie ?

6 minut temu, Lolo2 napisał:

Ja natomiast pisze PO RAZ CZWARTY, kiedy fota od ciebie z ekranem MS bez hotspotow. Wkoncu masz "niby" poprawiona wersje. 

i to ja jestem kłamca ? gdzie napisałem że mam wersję RS ?

ale fotkę z ciekawości zrobiłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ten ekran to bardzo drażliwy temat.. Widziałem test hdtvpolska i potwierdził się w ms future tzw hot spot. jeden sklep odpisał mi ze chyba najlepszy jest diamond black  od SI.... ale cena zaporowa. Ja się zastanawiałem nad ms, Xy screen black crystal oraz elitescreens cinegrey 5d. Uważam ze wszystkie oprócz ms są wykonane bardzo podobnie. Umówię się na prezentacje ms i ocenie  czy taki ekran jest tym czego szukam. Dziękuje wszystkim za komentarze opinie i pomoc i pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pirat360 napisał:

 jeden sklep odpisał mi ze chyba najlepszy jest diamond black  od SI.... ale cena zaporowa

Nie jest.. różni się tylko ledami, przy słabych projektorach faktycznie czarny staje się mega czarny

nie kupuj w sklepach.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, fetek napisał:

gdzie ?

 

Godzinę temu, Lolo2 napisał:

Ja powiem tak..

Chcecie kupic dobry ekran, zadzwoncie do kogos kto robi KALIBRACJE projektorow. Taka osoba na 99.9% powie wam i doradzi jaki ekran do jakiego projektora, do jakiego obrazu i srodowiska bedzie odpowiedni... 

.....   proste..

 

20 minut temu, fetek napisał:

ale fotkę z ciekawości zrobiłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Fetek.jpg

 

No i zarąbiście, a teraz jaskrawą zieloną murawe z piłki nożńej. Albo 120 cali a nie 100cali.  Bliższe siedzenie i ten efekt się potenguje.

 

13 minut temu, Pirat360 napisał:

Widze ze ten ekran to bardzo drażliwy temat.. Widziałem test hdtvpolska i potwierdził się w ms future tzw hot spot. jeden sklep odpisał mi ze chyba najlepszy jest diamond black  od SI.... ale cena zaporowa. Ja się zastanawiałem nad ms, Xy screen black crystal oraz elitescreens cinegrey 5d. Uważam ze wszystkie oprócz ms są wykonane bardzo podobnie. Umówię się na prezentacje ms i ocenie  czy taki ekran jest tym czego szukam. Dziękuje wszystkim za komentarze opinie i pomoc i pozdrawiam. 

Tak musisz zrobić, a najlepiej posłuchaj sie tej rady:

Godzinę temu, Lolo2 napisał:

Chcecie kupic dobry ekran, zadzwoncie do kogos kto robi KALIBRACJE projektorow. Taka osoba na 99.9% powie wam i doradzi jaki ekran do jakiego projektora, do jakiego obrazu i srodowiska bedzie odpowiedni...

 

Nie ma najlepszego ekranu do każdego zastosowania CHYBA, ja takiego ekranu nie znam.  I nie zrozum źle, nie mówię że Magicscreen jest zły.  Jestem tylko mało przekonany do jego zastosowań w jaskini i do HDR - projektorów z dużą jasnością.

11 minut temu, fetek napisał:

nie kupuj w sklepach

 

13 minut temu, Pirat360 napisał:

jeden sklep odpisał mi

W temacie obok pt. "Wymiana lampy w projektorze" Tam jeden uzytkownik o nicku "JVC" kupowal w sklepie sprzet za 120 tysi....  mozesz poczytac jak robia ludzi w balona...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to był pierwszy lepszy który miał ms na stanie do obejrzenia w sklepie. Szkoda Ze nie ma kogoś na Śląsku miał bym bliżej. Jakoś się ogarnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Lolo2 napisał:

.....   proste..

raczej klasyczne, krytykujesz, wyśmiewasz a w zamian nie masz żadnych propozycji.

39 minut temu, Lolo2 napisał:

No i zarąbiście, a teraz jaskrawą zieloną murawe z piłki nożńej. Albo 120 cali a nie 100cali.  Bliższe siedzenie i ten efekt się potenguje.

odległość jest podręcznikowa a efekt znacznie łagodniejszy niż Ty go przedstawisz i to na gorszym ekranie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, fetek napisał:

raczej klasyczne, krytykujesz, wyśmiewasz a w zamian nie masz żadnych propozycji.

Tiaaa, krytykuja.  Po prostu nie wciskam kitu jak ty. 

 

27 minut temu, fetek napisał:

odległość jest podręcznikowa a efekt znacznie łagodniejszy niż Ty go przedstawisz i to na gorszym ekranie.

No i ZAPEWNE nie wpadles na to zeby wybrac ciemny niebieski gdzie lampa swieci na 50% i efekt hotspota jest wiele mniejszy.  Aczkolwiek i tak widoczny. 

Wlacz jasna zielona murawe pilki noznej.!!!

 

Albo  zrobmy tak. Zrob zdjecie jak w tescie macieja. 

Biala plansza,na polowie ekranu mozesz przescieradlo zawiesic (ta biala strona nie zolta ? ) albo biale kartki a4 przykleic. 

A jeszcze lepiej lampa na High a nie na LOW.  Bedzie pozamiatane. Obraz na zwyklym przescierale (kartkach) bedzie o wiele rowniejszej jasnosci niz na ekranie ALR. 

 

 

 

I na koniec tego "testu" podaj powod dlaczego jestes tego zdania... 

22 godziny temu, fetek napisał:

MS RS w jaskini będzie lepszy od klasycznych szmat,  chcesz to zapierdzielaj z materiałami po ścinach, ja to mam gdzieś wolę lepiej, taniej i łatwiej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolo2 napisał:

No i ZAPEWNE nie wpadles na to zeby wybrac ciemny niebieski gdzie lampa swieci na 50% i efekt hotspota jest wiele mniejszy.  Aczkolwiek i tak widoczny. 

to jest domyśle tło z proja, nie miałem nic innego pod ręką.

1 godzinę temu, Lolo2 napisał:

I na koniec tego "testu" podaj powod dlaczego jestes tego zdania... 

uzasadnienie znajdziesz w linku, który sam podałeś.

1 godzinę temu, Lolo2 napisał:

Tiaaa, krytykuja.  Po prostu nie wciskam kitu jak ty. 

to jeszcze raz, gdzie ten kit ? konkretnie, linki cycaty ?

1 godzinę temu, Lolo2 napisał:

Albo  zrobmy tak. Zrob zdjecie jak w tescie macieja. 

Biala plansza,na polowie ekranu mozesz przescieradlo zawiesic (ta biala strona nie zolta ? ) albo biale kartki a4 przykleic. 

A jeszcze lepiej lampa na High a nie na LOW.  Bedzie pozamiatane. Obraz na zwyklym przescierale (kartkach) bedzie o wiele rowniejszej jasnosci niz na ekranie ALR. 

po cholerę mam to robić ? przecież problem w MS future jest ogólnie znany i nikt z nim nie próbuje dyskutować.  Zacznij myśleć i nie strugaj debila.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, fetek napisał:

po cholerę mam to robić ? przecież problem w MS future jest ogólnie znany i nikt z nim nie próbuje dyskutować.  Zacznij myśleć i nie strugaj debila

Ale to ty piszesz o fotomontarzach.... To ty zarzucasz klamstwo ze efektu nie ma i go wyolbrzymiam tym bardziej piszesz ze niby w RS cos z tym poprawili itp itd..... a jednak nie poprawili. 

Klamliwy handlarzyk z ciebie i tyle. 

 

Podsumowujac:

Dalsza rozmowa z fetkami vel handlarzykami nie ma sensu, bo sam sie zaoral wrzucajac swoja fote. Moge tylko nadmienic ze nowszy model RS ma taka sama przypadlosc z hotspotami. 

 

A teraz co do KIN, jaskin i wyboru ekranu. 

W ALR zawsze ten efekt (hotspota) bedzie i bedzie tym bardziej zauwazalny czym blizej siedzisz. Jak ktos bedzie chcial miec super ekran 130" i siedziec 3.5 metra, a takie kina tu ludziska maja i tez takie widzialbym u siebie to dostalby wstrzasu jakby zobaczyl jak ciemne sa boki w ekranie alr. Moim zdaniem, wtedy zwykla sciana albo przescieradlo z Jyska da lepszy efekt, bardziej rownomierne podswietlenie. 

Jak ktos chce 100" ekran i patrzec na niego z 4 metrow, a nie chce malowac scian, albo ma wisiec za dnia w salonie i sluzyc jako TV. To wtedy jak najbardziej ekran ALR moze przypasc do gustu. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, hifibloke napisał:

Jak biały sufit i ściany to moim zdaniem  lepiej TV. 

Super ? dziękuje za tak konstruktywną odpowiedź ? Nie spodziewałem się ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lolo2 napisał:

To ty zarzucasz klamstwo ze efektu nie ma i go wyolbrzymiam tym bardziej piszesz ze niby w RS cos z tym poprawili itp itd..... a jednak nie poprawili. 

Klamliwy handlarzyk z ciebie i tyle. 

Gdzie ja to napsikam ? KONKRETNIE ??

Oczywiście że go wyolbrzymiasz, przywaliłeś się do jedynej wady, która w kinie totalnie nie przeszkadza a w 100% pominąłeś wszystkie zalety tego ekranu, mało tego nie potrafisz wskazać ŻADNEGO lepszego

W zeszłym roku założyłem temat "jaki ekran do jaskini", nie maił być gorszy od MS RS. Wiesz ile było propozycji ? ZERO !

6 godzin temu, Lolo2 napisał:

Moim zdaniem, wtedy zwykla sciana albo przescieradlo z Jyska da lepszy efekt, bardziej rownomierne podswietlenie. 

? Ty chyba masz więcej wad niż tylko astygmatyzm, bliżej Ci do kreta niż "kinomaniaka". Super kino na ścianie albo prześcieradle ?

 

O ile w sąsiednim wątku koleś robi sobie jaja z forumowych pajaców to Ty naprawdę pasujesz do kategorii klienta, projektor za 20k, ekran za 200 zł z allegro.

 

6 godzin temu, RobertG7 napisał:

Super ? dziękuje za tak konstruktywną odpowiedź ? Nie spodziewałem się ?

85'' jesteś w stanie wyrwać poniżej 10 tyś, po kalibracji i lekkiej adaptacji pomieszczenia możesz uzyskać ciekawy efekt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
moderacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, fetek napisał:

 

 

85'' jesteś w stanie wyrwać poniżej 10 tyś, po kalibracji i lekkiej adaptacji pomieszczenia możesz uzyskać ciekawy efekt.

Tylko, że:

1. Chcę mieć projektor i ponad 100"

2. Warunki nie pozwalają na umieszczenie TV większego niż 55" we wnęce - taki niestety regał z książkami, ekran projekcyjny zwijany będzie wysunięty przed ten mebel.

3. Gdyby weszło 85" TV to bym się poważnie zastanowił

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, RobertG7 napisał:

Tylko, że:

no to faktycznie trochę... poszukaj na innym forum na 100% coś znajdziesz (tutaj to strata czasu). Musisz określić swoje preferencje i oczekiwania, jeśli nie planujesz w najbliższym czasie HDR to faktycznie szary 0.8 może zdać egzamin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, fetek napisał:

 

O ile w sąsiednim wątku koleś robi sobie jaja z forumowych pajaców ...

Że niby co proszę? Że  niby kolo od 120k kredytu pisał to wsio dla beki? Wnioski naprawdę godne fetka ... Chyba macie coś wspólnego tzn kredyt ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Xpedite999 napisał:

Że niby co proszę? Że  niby kolo od 120k kredytu pisał to wsio dla beki? Wnioski naprawdę godne fetka ... Chyba macie coś wspólnego tzn kredyt ???

no nie gadaj że Cie to zaskoczyło... niestety nie mam zdolności kredytowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.