Skocz do zawartości
IGNORED

Technologia X


moreno1973

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę ale w końcu pojawiła się na rynku Technologia X...nie wiem czy ma coś wspólnego z materiałem X lub promieniami X?

 

Znających temat proszę o objaśnienie efektów jej działania.

 

To ma być przełom w zakresie bezpieczników HIGH-END...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze i do bólu; bezpieczniki zostały zrobione zgodnie ze sztuką i dla tego działają poprawnie :)

 

Pytanie co z zrobionymi z brązu gniazdami niklowanymi lub złoconymi w które zostaną włożone te bezpieczniki? Dalej cały tor do sprzętu audio jest pełen wybojów!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Znających temat proszę o objaśnienie efektów jej działania.

 

To ma być przełom w zakresie bezpieczników HIGH-END...

"Znam temat", bo dwa tygodnie temu dostałem do testu X-fuse i X-Bulk'a. Łatwo oba produkty przekonują do siebie. Tak łatwo, że zdecydowałem się je kupić pomimo ich wcale niemałej ceny. Wcześniej używałem bezpiecznik Synergistic Research Quantum SR 20, który nie był od momentu włożenia X-fuse'a dla niego konkurentem.

Nie mam co się rozpisywać, bo tuż po otrzymaniu Verictum'owych produktów opisałem wrażenia w klubie_Lebana. Odsyłam więc zainteresowanych na końcówkę tej strony:

http://www.audiostereo.pl/klub-lebena_113954.html/page__st__2640

 

PS Przepraszam, gdy pisałem moi koledzy o mnie wspomnieli, o czym nie wiedziałem.

 

Na podstawie opisów obstawiam, że może mieć wiele wspólnego z Archiwum X ;)

Hi hi hi... Źle obstawiłeś. Szkoda, że forsa jaką byś przegrał nie trafi do mojej pustej kieszeni (ogołoconej zresztą również przez firmę Verictum)

 

Cholera, ze tez nie wpadli jeszcze na stosowanie tej technologii bezpiecznikowej w krytycznych gałęziach gospodarki...A tam takie straty :)

Może wpadli? Ale "z torbami" pójść nie chcieli....

 

Dziewczyny lubią brąz.

Tak... Złoto i srebro też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Szczerze i do bólu; bezpieczniki zostały zrobione zgodnie ze sztuką i dla tego działają poprawnie :)

 

Pytanie co z zrobionymi z brązu gniazdami niklowanymi lub złoconymi w które zostaną włożone te bezpieczniki? Dalej cały tor do sprzętu audio jest pełen wybojów!

A wiesz... Gdy tak odsłuchiwałem X-fuse pomyślałem o wymianie i gniazda zasilajacego z oryginalnego na Furutecha.... Hmmm... Kusi!

 

Gdzie jest cena tych bezpieczników?

Proszę skontaktuj się z odpowiedzialnymi za sprzedaż:

[email protected]

...... Wiem, że do odwołania obowiązują ceny promocyjne. Negocjuj! Sam zysk- i cenowy, i słuchowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elementem oferty jest cena. Gdzie jest dostępna publicznie oferta? To jest rynek a nie geszefty under table na maila. To jest gdzieś ta oferta czy znowu amatorka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz... Gdy tak odsłuchiwałem X-fuse pomyślałem o wymianie i gniazda zasilajacego z oryginalnego na Furutecha.... Hmmm... Kusi!

 

Wymień od razu kable w ścianie i gniazdka ścienne bo inaczej to bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Elementem oferty jest cena. Gdzie jest dostępna publicznie oferta? To jest rynek a nie geszefty under table na maila. To jest gdzieś ta oferta czy znowu amatorka?

Arku, niepotrzebne Twoje podenerwowanie. Nie chcesz kupować (i próbować) w ramach przedsprzedaży to w cierpliwość się ubierz i poczekaj na oficjalny start tej marki (ze strony internetowej wiem, że to oddział istniejacej już długi czas firmy CTG- http://www.ctg.com.pl/pl/o-firmie), który ma się zbiec z recenzjami na łamach prasy branżowej. O cenie zapewne się dowiesz od dystrybutorów, a wtedy o rabacie zapomnij (a przynajmniei takim jaki jest w tej chwili)

 

 

Wymień od razu kable w ścianie i gniazdka ścienne bo inaczej to bez sensu.

To juz zrobiłem... Ale wiem też, że i tak najistotniejsze są te ostatnie metry przed wzmacniaczem czy odtwarzaczem, bo to wynika z natury prądu (odsyłam do definicji prądu przemiennego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę nic na priva. Rynek to rynek. Przeczytaj sobie definicję na wiki. Ja chcę przejrzystości rynku nie układów na maila. Ja się nie układam i z okazji nie korzystam. Jest to dobre to pytam się gdzie jest oferta i ile to kosztuje? Kupiłeś to powiedz za ile? Czy to tajemnica? A może naganiaczem jesteś? Jak tak to zmień sobie podpis na niebieski kolor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Ale ja nie chcę nic na priva. Rynek to rynek. Przeczytaj sobie definicję na wiki. Ja chcę przejrzystości rynku nie układów na maila. Ja się nie układam i z okazji nie korzystam. Jest to dobre to pytam się gdzie jest oferta i ile to kosztuje? Kupiłeś to powiedz za ile? Czy to tajemnica? A może naganiaczem jesteś? Jak tak to zmień sobie podpis na niebieski kolor.

Spodziewając się Twojej reakcji zmieniłem w międzyczasie treść poprzedniej mojej wypowiedzi. Jakbyś zechciał ją jeszcze raz odczytać to byłbym rad.

Naganiaczem? Hmmm... Mylisz chęć podzielenia się już pewnym doświadczeniem z handlowym podejściem (proszę- poczytaj moje posty w Klubie_Lebena, może one rozwieją Twoje wątpliwości).

 

Kupiłeś to powiedz za ile? Czy to tajemnica?

W pewnym sensie to tajemnica, bo każdy potencjalny nabywca ma prawo do negocjowania aż do obopólnego zadowolenia. Poza tym nie chcę w kwestiach finansowych zastępować producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd Ty masz dostęp do tych bezpieczników co najmniej od trzech tygodni? Szwagier jesteś tej firmy czy pociotek? A może kuleś? Przecież oferty na ten produkt jeszcze nie ma? To skąd wiesz o nich i je masz? Czy Wy tam na Śląsku robicie interesy po Niemiecku czy po Radziecku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Jest to dobre to pytam się gdzie jest oferta

Te produkty są świetne, a oferta dopiero będzie (o ile się dobrze orientuję). Arku, nie ja zakladałem wątek, ja tylko zgłosiłem się jako ten, który zna te X'y. Nawet nie wiedziałem, że ukazały się jakies informacje na hifi.pl

Dzielę się tym co wiem i za to mi się obrywa.... No, kurcze, to przesada!

 

Negocjować cenę bezpiecznika?, w głowach Wam się poprzewracało. Ile kosztuje? 1kzł?

Jest drogi... I rzeczywiscie w głowie mi się poprzewracało, bo jeszcze 4 lata wstecz ani przez myśl mi nie przeszło by podmieniać (czwarty juz raz) kawałek drucika w ceramice, albo szkle, zamkniętego. Ale to i tak mały pikuś, bo X-Bulk to jeszcze doskonalszy wysysacz pieniędzy od X-fuse'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak więc widac cena jest robiona pod klienta :)

proponuje powrót do tematu wątku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

A skąd Ty masz dostęp do tych bezpieczników co najmniej od trzech tygodni? Szwagier jesteś tej firmy czy pociotek? A może kuleś? Przecież oferty na ten produkt jeszcze nie ma? To skąd wiesz o nich i je masz? Czy Wy tam na Śląsku robicie interesy po Niemiecku czy po Radziecku?

Na to pytanie nie odpowiem i nie dlatego, ze wkracza w moją prywatność, lecz dlatego, że.... Zresztą, sam się domyśl.

 

jak więc widac cena jest robiona pod klienta :)

proponuje powrót do tematu wątku

Jesli ktoś bedzie miał ochotę ze mną pogadać to mnie znajdzie. Ja powiedziałem wystarczająco dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Na zakończenie bytności chwilowej (jak się okazalo, bo mam już dość) w tym wątku odpowiem tak-

Na ponad 90. stronach klubu Lebena chwalę mój wzmacniacz, więc wniosek plynie prosty (dla niektórych oczywiście)- wpszoniak jest pociotkiem Taku Hyodo. Chwalił też SR20, więc jest ich (firmy Synergistic Research dla przypomnienia) naganiaczem. A ja się też zachwycam Delphinusami (Chario)... Korzenie mam włoskie...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest X-Bulk?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło podać:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"technologia X" jako sztandarowa technologia spółki, która ma w nazwie "commercial technologies" - wszystko się zgadza ;-)

 

cóż, niektórzy mają talent biznesowy, inni maja kasę na ekstrawagancje i przyjemność z tego, generalnie nie ma czego zazdrościć

 

merytorycznie jest to typowa audiofilia, innymi słowy- fajna sprawa, a sprzeciw budzić może jedynie ewentualne mącenie w głowach i wywracanie priorytetów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"technologia X" jako sztandarowa technologia spółki, która ma w nazwie "commercial technologies" - wszystko się zgadza ;-)

Wybranie nazwy "zajebista technologia" ustawiłoby biznes na znacznie niżej półce :)

Choć wtedy nadrobiłoby się pewnie wielkością obrotu, coś na wzór "nie dla idiotów", też działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję zacząć od Amplifona,brak strony internetowej,pokątna sprzedaż,brak oficjalnej oferty,agresywna promocja kilku userów w zakładce hi-end no i Amplifon jest w tej chwili wynoszony powoli na szczyt polskiej myśli lampowej

Z brakiem strony się zgadzam i nie ma tłumaczenia, że nie potrzeba i nie ma czasu (na tym poziomie produktu "mandatory"), lobbing userów Amplifiona, szczególnie SET42 ... no cóż, jest to tak zaawansowana konstrukcja, na takim poziomie sonicznym, że wielu osłuchujących te konstrukcje "łapie haczyk" ... nie jest to najlepsza "polska lampa", bo takiej nie ma, ale jakbyś tego posłuchał, myślę, że doceniłbyś ten produkt, niekoniecznie go kupując. Nie zgadzam się z pokątną sprzedażą ... cena jest znana, dostajesz rachunek, nie ma mowy kupna Amplifona bez rachunku, wiem bo sam próbowałem obejść VAT i dostałem "po nosie" od Andrzeja :) ... czy inni nasi producenci zawsze tak postępują, zdecydowanie nie, wielu proponuje sprzedaż bez rachunku, aby klient zdecydował się na kupno (po dodatkowym opuscie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie SET42 ... no cóż, jest to tak zaawansowana konstrukcja, na takim poziomie sonicznym, że wielu osłuchujących te konstrukcje "łapie haczyk" ... nie jest to najlepsza "polska lampa", bo takiej nie ma, ale jakbyś tego posłuchał, myślę, że doceniłbyś ten produkt, niekoniecznie go kupując.

 

artuku,wątek nie jest o Amplifonie,wierzę,że SET42 to bardzo dobry wzmacniacz,akcentowałem bardziej to,że jeśli oferta komuś wydaje się niezbyt przejrzysta to może powinien zacząć od tych...co tej oferty praktycznie w ogóle nie mają,a uprawiają handel na znacznie większą skalę.Przymykamy oko na jednych,a piętnujemy drugich?

Trzeba jeszcze zaznaczyć,że w przestrzeni hi-end Amplifon też jest świeży,nie tak dawno temu jego oferta kończyła się na wzmacniaczu za kilka kzł.

Na temat lobbingu mam swoje zdanie,jeśli jest coś dobrego to trzeba o tym pisać,w innym wypadku doszlibyśmy do absurdalnej sytuacji kiedy każda pozytywna opinia byłaby podejrzana o podtekst handlowy.

Skoro wzmacniacze Amplifon już teraz robi dobre,skoro verictum ma interesujące i dobrze rokujące gadżety to nie widzę przeszkód aby o tym nie informować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argumentacja kolegi octavarium jest nie do odparcia dla miłosników amplfona :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argumentacja kolegi octavarium jest nie do odparcia dla miłosników amplfona :)

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie lamp ale akurat cenie Amplifona - natomiast też budzi we mnie wątpliwości, że od razu Amplifon jest najlepszy na świecie i deklasuje konkurencję - takie stawianie sprawy od razu burzy mi audiofilską krew

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amplifon jest najlepszy na świecie i deklasuje konkurencję - takie stawianie sprawy od razu budzi we mnie niechęć

zgadza się .. Ampi nie jest najlepszy, ale wart jest uwagi ... i niech każdy sam o tym się przekona "nausznie" ... podobnie z tymi nowymi bezpiecznikami polskiego producenta. Cena jest bardzo wysoka, ale jak "doopę urwie" to why not ... kto "bogatemu zabroni" :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.