Skocz do zawartości
IGNORED

Monitory aktywne do małego pokoju za 2000zł


Wiktroner

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje małych kolumienek aktywnych do małego pokoju (3x3x3) mają służyć do słuchania muzyki przeważnie rockowej lub metalu. Dac'iem będzie matrix new mini-i chyba, że znajdę bardziej intersujący.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważ np. Prodipe Pro V2, Focal Alpha 50, JBL LSR305, Adam A5X itp. + pilot Apple MC377 do sterowania Matrixem.

 

Apple MC377 nie działał u mnie z Matrixem Mini-i Pro i w sumie nie spotkałem się na forach żeby komuś działał, być może z jakąś starszą wersją tego pilota Apple. Jako kontroler głośności lepiej sprawuje się TC Electronic BMC-2 - jest bardziej wygodny w sterowaniu (płynne i bardziej precyzyjne sterowanie głośności nie skokowe jak w Matrixie, większa metalowa gałka, a nie mała plastikowa) o ile nie zależy nam na pilocie w wersji PRO. Szczerze mówiąc Matrix mnie rozczarował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot MC377 nie działa przy odpowiednim ustawieniu w menu?

 

Tak, po przestawieniu w menu na MC377 jest zero reakcji. Chciałem wypróbować pilot Apple, ponieważ ten standardowy ma słaby zasięg działania tzn. trzeba wycelować dobrze w DAC no i jeszcze ma wkurzające grzechocące przyciski. Nie znalazłem nigdzie w necie żeby komuś pilot MC377 działał, tylko informacje o nieudanej próbie sterowania za pomocą tego pilota. Wygląda na to, że ta opcja to jest pic na wodę, w recenzjach piszą, że fajnie super jest taka opcja, a w praktyce jest niestety lipa.

 

Jeszcze takie uwagi odnośnie tego DACa: bardzo zbiera zakłócenia z telefonów komórkowych (o ile nie ustawi się sieć na 3G) co niezbyt dobrze świadczy o tym sprzęcie. Poza tym miałem delikatny przydźwięk sieciowy słyszalny po przyłożeniu ucha do głośników. O żadnej pętli masy nie ma mowy, ponieważ mój wzmacniacz jest wykonany w drugiej klasie izolacji, a Matrix był podłączony optykiem. Wygląda na to, że jest coś kiepsko z ekranowaniem w tym Matrixie albo źle poprowadzone masy, szczerze mówiąc nie wiem, w każdym razie z TC elektrykiem bmc-2 czy z Emu 0204 USB nie ma żadnych z wymienionych objawów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.