Skocz do zawartości
IGNORED

Pliki 24bity 192 kHz nie poprawiają jakości CD ale są nieco gorsze


czeczen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś ma problemy ze słuchem to są lekarze od tego. Jeśli ma za słaby system to ma problem który także można rozwiązać. Wcale nie kosztuje to dużo. A co do mojej bufonady zapytaj tych co znają mnie na żywo. W tym wątku np Piopio. Ale zdaje się że znasz starego audiofila, też możesz zapytać. Nie sądzę aby ktokolwiek z nich uważał mnie za bufona. Kolejny raz coś wiesz ale nie do końca.

Skoro nie jesteś bufonem, to czemu się tak zachowujesz? I od kiedy psychiatra zajmuje się słuchem?

 

Właśnie słucham sobie The Doors: People Are Strange.

 

Wersja 24/96 jest bardziej gładka, analogowa. Wersja 16/44 zdecydowanie bardziej cyfrowa - nie jest taka spójna. Wersja 24 bit ma większą głębię.

Wersja 16 bit jest bardziej dosadna.

Przyjemniej się słucha 24bit.

 

A nie sądzisz, że to mastering?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchem nie, ale obsesjami już tak. Przecież napisał, że masz leczyć obsesje. Widzę, że ty zupełnie nie rozumiesz wpisów innych osób. Wszystko przekręcasz celowo co źle o tobie świadczy, albo nic nie kumasz co świadczy o tobie jeszcze gorzej! Zawsze lepszy jest ten zły niż ten tępy. Złego zawsze jest szansa przekonać argumentami. Można go też namówić... :-) a z tępakiem nic zrobić nie można.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchem nie, ale obsesjami już tak. Przecież napisał, że masz leczyć obsesje. Widzę, że ty zupełnie nie rozumiesz wpisów innych osób. Wszystko przekręcasz celowo co źle o tobie świadczy, albo nic nie kumasz co świadczy o tobie jeszcze gorzej! Zawsze lepszy jest ten zły niż ten tępy. Złego zawsze jest szansa przekonać argumentami. Można go też namówić... :-) a z tępakiem nic zrobić nie można.

 

Ty też nie czytasz dokładnie. Przykład:

 

Disco najpierw wysyła mnie do psychiatry a potem pisze:

 

Jeśli ktoś ma problemy ze słuchem to są lekarze od tego.

 

Najpierw przeczytaj, potem pomyśl, potem pisz :)

 

A ze złym to nie jest taka prosta sprawa. Próba przekonania argumentami może skończyć się nieszczęściem dla przekonującego :))

 

Na marginesie. W związku radzieckim niewygodne osoby wsadzano do zakładów psychiatrycznych. I to już wcale nie jest śmieszne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bum1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle i czytam ze zrozumieniem. Napisał, że jeśli masz problemy ze słuchem to są od tego lekarze i to prawda. Napisał też, że na obsesje jest psychiatra i to też jest prawda. Nie wynika z tego, że psychiatra jest na wady słuchu!!! Oj chłopie z tobą jest coraz gorzej. Ty na serio masz problemy z rozumowaniem!! I ty innym zarzucasz brak intelektu?...toż to śmiech na sali... :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sly, sly....

Za grosz poczucia humoru. A wiesz komu przeważnie go brakuje? Pomyśl trochę ....

 

Te "dyskusje" można traktować tylko humorystycznie, ponieważ nie da się w normalny sposób dyskutować. Zawsze kończy się argumentami ad personam. Przecież z tego nic nie wynika.

 

A jako uczestnik słynnej akcji "nie obrażam" powinieneś trzymać fason. Twój idol, inicjator tej akcji na pewno nie byłby z ciebie zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem Bum, że ty jesteś tak słabiutki intelektualnie!! Ty masz poważne problemy z rozumieniem zależności wynikowo-przyczynowych. Ciebie można porobić jak dzieciaka. Sam się gubisz i ośmieszasz swoją logiką i przykładami. Tak jak wczoraj twoja teza, że zawodowiec w każdej branży jest lepszy niż amator, który nie ma szans z zawodowcem. I udowodniłem, że totalnie się mylisz. Przykład motoryzacyjny wyraźnie to pokazuje. Zawodowy kierowca autobusu, mlekowozu, dostawczaka czy taxi nie ma nic do powiedzenia o różnicach między Audi S8 a Mercem GT czy między BMW X6 a Mercem GLE Coupe. Są zawodowcami i co z tego, skoro te fury widzieli na zdjęciach. Ale amator-pasjonat może przejść się do salonów, jak ma gaduchę to będzie mógł się przejechać i już coś o prowadzeniu, komforcie i przyjemności z jazdy tymi samochodami może powiedzieć. Podobnie jest z audio. Co z tego, że ktoś zawodowo prowadzi serwis audio-video-rtv, skoro na temat różnić między Amplifonami a Passami nie może nic powiedzieć, bo na oczy tych sprzętów nie widział, nie mówiąc o słuchaniu. Kolejny przykład to twoja branża czyli komputerowa. Co z tego, że zawodowiec serwisuje i składa jakieś tam komputery, skoro nie ma za wiele do powiedzenia jak się gra na super komputerze z mega wypasionymi kartami, wodnym chłodzeniem i full bajerami za łącznie 40 tys, bo na oczy takiego sprzętu nie widział, a pasjonat amator może mieć taki sprzęt i wie o jego użytkowaniu całkiem sporo. Przykładów mogę podawać wiele. Po raz kolejny łatwo było obalić twoje wydumane tezy. Myślisz, że jesteś bystry ale podkładasz się jak dzieciak i tylko ośmieszasz. Dobrze tobie radziłem. Daj sobie spokój z audio. Idź na piwo albo powędkować. Szkoda twojego czasu.

 

Oj sly, sly....

Za grosz poczucia humoru. A wiesz komu przeważnie go brakuje? Pomyśl trochę ....

 

Te "dyskusje" można traktować tylko humorystycznie, ponieważ nie da się w normalny sposób dyskutować. Zawsze kończy się argumentami ad personam. Przecież z tego nic nie wynika.

 

A jako uczestnik słynnej akcji "nie obrażam" powinieneś trzymać fason. Twój idol, inicjator tej akcji na pewno nie byłby z ciebie zadowolony.

 

Ależ znów kulą w płot. Nigdy nie przystąpiłem do akcji "Nie obrażam". Po prostu wolę reagować na kretyńskie wpisy. A czasem reakcja musi być adekwatna do głupoty wpisu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz sly, lepiej nie zapuszczaj się w rejony, które są dla ciebie niedostępne. Bo rezultaty są takie jak powyższy wpis.

Nawet pewnie nie wiesz dlaczego. I raczej nie da ci się tego wytłumaczyć. Więc nie będę próbował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysilaj się. Za krótki jesteś. I sam zastosuj się do swojej rady. High Endowe audio to coś gdzie nie powinieneś się zapuszczać. To dla ciebie niedostępne rejony. A wpis powyżej w prosty sposób pokazuje twoje błędne tezy, ale tego też nie ogarniasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham sobie The Doors: People Are Strange.

 

Wersja 24/96 jest bardziej gładka, analogowa. Wersja 16/44 zdecydowanie bardziej cyfrowa - nie jest taka spójna. Wersja 24 bit ma większą głębię.

Wersja 16 bit jest bardziej dosadna.

Przyjemniej się słucha 24bit.

 

U mnie jest tak samo, mam chyba z 6 płyt The Doors w wersji 24bitowej 96kHz i pomimo że to stare nagrania to w większej rozdzielczości brzmią bardziej analogowo, przyjemniej tam jak ze szpulowego magnetofonu a nie jak z CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysilaj się. Za krótki jesteś.

 

Argument godny intelektualisty o nienagannym wychowaniu i bogatym słownictwie :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wychowanie nie ma nic do rzeczy. Pokazałeś jak rozumujesz. Twoje przykłady obali prawie każdy myślący. Daj sobie spokój. Za krotki jesteś. I nie chodzi o budżet tylko o myślenie,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argument godny intelektualisty o nienagannym wychowaniu i bogatym słownictwie

Dobre :)

To swoje wychowanie i obycie pokazał swego czasu w wątku ateisteów audiovoodoo.

Nikt juz tego nie pamięta ale tam pokazał jaka z niego menda ze słomą w buciorach.

I jeszcze umieścił sobie w stopce cytat z Lema , ten sam którym obdarzono go

we wspomnianym wątku. Pajac jeden.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sfdene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sfdene,

 

Też pamiętam, ale kto jest wolny od błędów:) Czasem nerwy puszczają.

Za ile rzeczy ja się wstydzę:)))) Nie znalazłbyś tylu pajacyków w hurtowniach na całym Pomorzu:))

 

Nawiasem, przyznasz, że z tym pajacem, to też nerwy i chyba przeginka(?!)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład to twoja branża czyli komputerowa. Co z tego, że zawodowiec serwisuje i składa jakieś tam komputery, skoro nie ma za wiele do powiedzenia jak się gra na super komputerze z mega wypasionymi kartami, wodnym chłodzeniem i full bajerami za łącznie 40 tys, bo na oczy takiego sprzętu nie widział, a pasjonat amator może mieć taki sprzęt i wie o jego użytkowaniu całkiem sporo

Jak się gra na super PC? Na pewno gry wychodzą przed ekran :) A jeśli mówimy o zawodowcu to na pewno będzie programista, grafik bez tych ludzi gra nie powstanie. Co do sprzętu komputerowego wystarczy kilka kliknięć, żeby sprawdzić jaki hardware jest wydajnościowo lepszy nie trzeba być graczem, żeby to wiedzieć, ale po co komu taka wiedza i co ma niby wspólnego z zawodowcem w serwisie komputerowym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Buma. To on twierdzi, że zawodowiec wie zawsze więcej o użytkowaniu sprzętów niż amatorzy, nawet pasjonaci. Ja twierdzę, że wiedza zawodowca nie jest potrzebna by używać różnych sprzętów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do wszystkich o wyluzowanie rajtuzów i skupienie się na temacie, a nie na dyskusji ad personam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wychowanie nie ma nic do rzeczy. Pokazałeś jak rozumujesz. Twoje przykłady obali prawie każdy myślący. Daj sobie spokój. Za krotki jesteś. I nie chodzi o budżet tylko o myślenie,

 

Dziecinko, gdybym powiedział ci jakie mam IQ, spadłbyś z fotela, połamał tablet i schował się w mysią dziurę. Ty i myślenie :))) To są zbiory rozłączne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Buma. To on twierdzi, że zawodowiec wie zawsze więcej o użytkowaniu sprzętów niż amatorzy, nawet pasjonaci. Ja twierdzę, że wiedza zawodowca nie jest potrzebna by używać różnych sprzętów.

To prawda nie jest potrzebna ta wiedza w używaniu choć nie zawsze tak jest, bo są urządzenia, gdzie musisz posiadać minimum tej wiedzy, żeby nie zrobić sobie kuku:) ale o działaniu samego urządzenia w pewnych dziedzinach ma ostatnie słowo zawodowiec. Znając się na danym temacie może całkowicie obalić mit, który wymyślił użytkownik, np: Ktoś twierdzi, że bezpiecznik wpływa na brzmienie, elektronik nie musi tego sprawdzać dla niego to wiedza powszechna i wie, że to bzdury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziecinko, gdybym powiedział ci jakie mam IQ, spadłbyś z fotela, połamał tablet i schował się w mysią dziurę. Ty i myślenie :))) To są zbiory rozłączne.

 

Tak, tak. Jestem pod wrażeniem twojego IQ... :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, tak. Jestem pod wrażeniem twojego IQ... :-)))

Wreszcie kupisz sobie nowy tablet w miejsce potluczonego;)

A powiedz mi kiedy ostatmio wysluchales choc jednego utworu w calosci bez stukania w tablet? Moze nie kupuj nastepnego to posluchasz wreszcie muzyki! A moze cie to nudzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bum1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Jestem pod wrażeniem twojego IQ... :-)))

 

Jesteś jak u Bonda pewien napój; wstrząśnięty ale nie zmieszany? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-))....mam ubaw z Buma. Popłynął na maxa swoimi wpisami, skompromitował się i teraz nerwy mu puszczają. Jest wesoło, może nie bumowi, ale reszta ma pewnie niezły ubaw... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jesteś jak u Bonda pewien napój; wstrząśnięty ale nie zmieszany? ;)

I wszechstronnie utalentowany ( mowa o sly). Taki sam talent jak twoj matematyczny ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-))....mam ubaw z Buma. Popłynął na maxa swoimi wpisami, skompromitował się i teraz nerwy mu puszczają. Jest wesoło, może nie bumowi, ale reszta ma pewnie niezły ubaw... :-)

 

Pośmiejmy się z forumowego ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pośmiejmy się z forumowego ....

Raczej z dwich forumowych becwalow ;)

 

Jeden nabiera ludzi na swoje kable, drugi jest specjalista od handlu a wydaje mu sie, ze zna sie na audio ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz inteligencja polega np. na tym ze nie napisanie zdania do końca bardziej boli niż jego napisanie i zakończenie uśmieszkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz inteligencja polega np. na tym ze nie napisanie zdania do końca bardziej boli niż jego napisanie i zakończenie uśmieszkiem.

Dziekuje za genialna uwage. Sprobuje sie poprawic. Jestes wspanialym o.......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bum1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogórkiem? Wiem ale nie mów do mnie k*tas Wielgas Lucencio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesto w hotelu many ludzi mensy ktotzy IQ maja ponad 170 .Wystarczy na nich popatrzeć ze coś z nimi nie tak , oni maja własny świat ,własna wizje i niestety problem z zaradnością

Zreszta bum skąd wiesz jaki masz iq ? Co podałes się testowi , ale te testy to bardziej na spostrzegawczość i liczenie są

Znam kilku konstruktorów ale oni nie maja czasu na forum i pisanie około 40 postów dziennie -przestań już to krucjatę prowadzić twoje wypowiedzi anty kablowe nic nie zmienia , i tak każdy zrobi co chce

Jesteś jak Macierewicz tego forum -dużo mówi ale nie do koca wierzy w to co mówi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.