Skocz do zawartości
IGNORED

brawo Paweł


surfbrother

Rekomendowane odpowiedzi

Powinien powiedzieć o Polsce ciapciakowatej, jeśli miał na myśli siebie.

 

Zdaje się, że największy polski polityk użył w tym przypadku określenia ciamciaramcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj tabele, największy wzrost ekonomiczny był za rządów Jana Olszewskiego oraz PiS, cwaniaczku..

 

To akurat prawda.

Chociaż - eksplozję przedsiębiorczości Polaków - tej prawdziwej, nie kompradorskiej, pamiętam z czasów gdy zaczęła obowiązywać Ustawa Wilczka.

Wówczas dzielni Strażnicy Miejscy nie ścigali babci sprzedającej pietruszkę z działki... Dzisiaj - zapomnijcie! Pietruszką mogą handlować tylko zagraniczne sklepy typu Lidl czy Biedronka!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rzeczywistości STWORZONYCH przez System widziałem: Lepper, Palikot - CO ONI ZROBILI? Otóż - gufno. Tak samo będzie i z Kukizem.

 

Znasz chociaż historie Leppera?Nie,bo byś takich durnot nie wypisywał.Co on miał zrobić jak nawet systemowi dziennikarze robili z niego idiotę.Historia pokazała jednak kto mówił prawdę.

Palikot antysystemowy??W którym miejscu?Skąd ty te mądrości czerpiesz?Czyżby ze spustu zlewozmywaka?Jakieś szkodliwe opary??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz chociaż historie Leppera?Nie,bo byś takich durnot nie wypisywał.Co on miał zrobić jak nawet systemowi dziennikarze robili z niego idiotę.Historia pokazała jednak kto mówił prawdę.

Palikot antysystemowy??W którym miejscu?Skąd ty te mądrości czerpiesz?Czyżby ze spustu zlewozmywaka?Jakieś szkodliwe opary??

 

Tak, oczywiście, przepraszam.

I Palikot i Lepper to byli gorący polscy patrioci i państwowcy ABSOLUTNIE NIC nie mający wspólnego ze służbami. :)

Marzyli tylko o tym,by rozj*** ten system, śnili o tym dniami i nocami.

 

Czy sądzisz, że Kukiz coś zrobi..?

 

Kupę co najwyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brawo Paweł ;) Trochę sztuki od naszego niedoszłego prezydenta i co to za kurteczka? Czyżby niespodzianka jakaś? Znów Hameryka?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

00047J5D3WBUEDPI-C317-F3.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat prawda.

Chociaż - eksplozję przedsiębiorczości Polaków - tej prawdziwej, nie kompradorskiej, pamiętam z czasów gdy zaczęła obowiązywać Ustawa Wilczka.

Wówczas dzielni Strażnicy Miejscy nie ścigali babci sprzedającej pietruszkę z działki... Dzisiaj - zapomnijcie! Pietruszką mogą handlować tylko zagraniczne sklepy typu Lidl czy Biedronka!

 

To akurat znowu gównoprawda. Największy wzrost gospodarczy po 1989 roku był w latach 1995-1997. Wiec w okresie rządów SLD.

 

Tak zwana ustawa Wilczka nigdy nie obowiązywała w swoim kształcie. To jest teraz taki wytrych - symbol propagandowy.

 

Jeśli masz na mysłi tylko masowy rozwój prywatnej inicjatywy to on wystapił tak zaraz po 1986 roku i rozwijał się do czasów rządu Rakowskiego. Ale ze swobodą nie miało to nic wspólnego tylko z panującymi warunkami rynkowymi. Jeśli czegos jest sztuk 1 to sztuk 5 oznacza już 500% wzrostu - taka to zasada tej swobody gospodarczej działała w tym przypadku.

 

W tamtych czasach nie było tez ani straży miejskiej ani Biedronki więc nie mogły gnębić "babci z pietruszką"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupę

 

Nie wiem, czy nie skontrolują zawartości, czy aby nie ma tam niestrawionych składników pożywienia, które często spożywa Jarosław Kaczyński, lub ktoś z bezpośredniego otoczenia Prezesa PiS...W ten sposób odkryją czy nie szykuje się koalicja..mogąca zagrozić układowi..IIIRP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja

 

Ciężko Wam przełknąć porażkę, wiem, dziękuję za ostrzeżenie, dużo ono dla mnie znaczy, szczególnie po tym jak wyrzuciliście mnie z polityki, psu na budę to się ZDAŁO..

 

Żałośni jesteście, ostrożnie rzecz ujmując..

 

wyjątkowo delikatny.

 

Starałem się..

 

Macie tu forum łamiące wolność wypowiedzi i zakłamanych moderatorów, którzy nie potrafią odczytać treści z panelu i nie widzą ciągu przyczynowo-skutkowego zamieszczanych treści..to trudność jest nie lada..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brawo Paweł ;) Trochę sztuki od naszego niedoszłego prezydenta i co to za kurteczka? Czyżby niespodzianka jakaś? Znów Hameryka?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

00047J5D3WBUEDPI-C317-F3.jpg

 

uwielbiam ten kawałek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brawo Paweł ;) Trochę sztuki od naszego niedoszłego prezydenta i co to za kurteczka? Czyżby niespodzianka jakaś? Znów Hameryka?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

00047J5D3WBUEDPI-C317-F3.jpg

 

Sztuka wymaga poświęceń..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się..

Nie wiem co masz na myśli.

mowa była o wyjątkowo delikatnym największym polskim polityku który nazwał prezydenturę Komorowskiego słowami "ciamciaramcia".

Czy to byłeś Ty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja dała mi ostrzeżenie za zdjęcia Hyuny, nazywając je uporczywym trollingiem.

 

Nie wiem kim jest niejaka Hyun'a, ale to takie ładne było.

Hyun'a wróóóóć!!!

 

A ten największy (wzrostem) polski polityk, to oczywiście Roman Giertych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jumbo

Powiedz, uśmiechasz się przyjaźnie na wiecach gdy Balbin albo Andrew przemawiają? Oddałbyś życie za wodza? Płacisz dziesięcinę do kasy klubu? Jak nie to co z Ciebie za wielbiciel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja dała mi ostrzeżenie za zdjęcia Hyuny, nazywając je uporczywym trollingiem..

No kurde.

 

A trzy razy w klejona nienawistna twarz Kukiza to nie jest trolling???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja dała mi ostrzeżenie za zdjęcia Hyuny, nazywając je uporczywym trollingiem..

To czym to jest uporczywy hujniotrollu? No czym bystrzaku?

 

Bardzo mnie cieszy wynik Kukiza :-D Naprawdę!

 

Chyba stworzę jego groupie-temat. 747, napiszesz poradnik? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja dała mi ostrzeżenie za zdjęcia Hyuny, nazywając je uporczywym trollingiem..

 

TO NIELUDZKIE!!! JAK TAK MOŻNA???

Żebyś wklejał Komorowskego to jeszcze bym pojął...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam ten kawałek

 

zarąbisty,

 

Jak widać Kukiz był już w awangardzie omawiania tematu przemocy w rodzinie, czy jak to się to tam nazywa, jak jeszcze niektóre wpółczesne feministki szczały pod siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak powspominam sobie twórczość i poglądy Kukiza od lat, to mam wrażenie że będzie jeszcze bardziej knąbrny od Leppera bebe i nieprzekręcalny. Oby tylko samobójstwa nie popełnił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wątek - pogratulować przegranemu. Bo pan Kukiz pałac prezydencki to będzie mógł od środka zobaczyć jak będą dni otwarte i załapie się na wycieczkę PTTK.

Ale wątek bardzo fajny, bo blednie mit polaka który każdemu źle życzy....

 

Blednie tez mit polaka antysemity, bo kto by nie wygrał first lady będzie nie do ruszenia....

 

Europa panie.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszta co checta, a mnie się Paweł Kukiz nie podoba i już. Szczególnie po występie na koniec I tury. Kukiz to polityk, któremu brak słów - dlatego zastępuje je estradowymi chwytami. W tym przypadku miałem niewesołe, historyczne skojarzenia...

 

Do tego Kukiz wszem i wszędzie wmawiał, że swoją kampanie robi wyłącznie przy pomocy rodziny i przyjaciół. Tymczasem: "Burmistrz, dyrektor w miejskiej spółce, prawnik starostwa - to oni stoją za wyborczym sukcesem Pawła Kukiza i to oni mają mu zbudować ruch obywatelski, który ma wystartować jesienią w wyborach parlamentarnych - czytamy w "Rzeczpospolitej"."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czyżby nie spontaniczność i żar, a dokładnie wyreżyserowany scenariusz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba młoda wypowiem się bo patrzę że niektórzy nie rozumieją tego dobrego wyniku Kukiza. Ja jak i wielu znajomych, głosowaliśmy na Kukiza, w tym kilku ludzi z mediów, którzy na konferencjach bywają osobiście, więc na różne tematy sami wyrabiają sobie opinie... o pewnych gazetach czy stacjach telewizyjnych też...

Teraz kwestia dlaczego Kukiz... Oczywiście nie jest to nasz wymarzony kandydat (delikatnie mówiąc) na prezydenta, ale ludzie mają dosyć tego bagna, tych samych gęb od wielu lat, a przede wszytkim braku zmian. Nie liczę że Kukiz zrobi rewolucję, bardziej jest to manifest- środkowy palec dla dotychczasowo rządzących. Jak nie poczują presji to będziemy w tym tkwić. Zgadzam się że Kukiz nie ma kompetencji, programu, pomysłu itp.... tylko... jaka jest alternatywa? Bronisław Komorowski? Dlaczego jestem na nie? Kiedyś jak był szeregowym politykiem czy ministrem obrony wydawał mi się rozsądnym politykiem, lecz ktoś postanowił zrobić z niego Dobrego Wuja- prezydenta wszystkich Polaków, tylko dlaczego wybrali takiego ch*jowego aktora?? Dlaczego bredzisław w swoich przemówieniach jest mistrzem pierdolenia o niczym? Program wyborczy? Człowiek z hasłem zgoda buduje? Jestem młody, więc z takim hasłem jest przegrany na starcie, bo jak Korwin powedział kiedyś "maskrując młodego lewaka": "Ludzie mają swoje cele, mają swoje ambicje, mają swoje ideały i za to walczą i umierają, a pan chce tylko żyć! To niech pan sobie żre i żyje dalej..." to jest hasło dające jakieś nadzieję na lepszą przyszłość? Co do kompetencji: mam duże wątpliwości, jeśli osoba, która przez 5 lat podpisywała budżet, mówi że prezydent go nie podpisuje.

Szale goryczy dopełniła panika po ogłoszeniu wyników, nagle wielki zryw, obietnice po pięciu latach na fotelu, chęć debaty... chwytanie się brzytwy i strata w moich oczach reszty szacunku. Dlatego 10 maja zadecydowałem że będę głosował PRZECIW temu człowiekowi. Pis zdecydowanie nie moja bajka, Nie wiem co Duda ma w swoim programie do przekazania, bo średnio mnie to interesuje i czy będzie sterowany przez jarkacza- dosyć tłumaczenia głosowania na PO ze strachu przez kaczim. Brak zgody na brak zmian- zapewne tylko zmiany warty przy korycie, ale taka wymiana raz na jakiś czas jest potrzebna dla dobra zdrowia psychicznego świń..

 

PS. Jeszcze robienie z ludzi kretnów i wmawianie im że jest dobrze, wykorzystując do tego "niezależne" media, podziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.