Skocz do zawartości
IGNORED

Brawo Bronisław!


fox733

Rekomendowane odpowiedzi

z dwojga złego lepiej, by się paru gnidom upiekło

...faktem jest...ze ich niestety nie jest kilku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma. Nie mogę być tu gdzie mnie nie chcą!

 

Jaja sobie robisz? To jest forum audio.

Na Bocznicy można pisać co się chce ale to jest tylko Bocznica. Margines tego forum.

Można sobie pogadać o tym czy owym, ale przecież nie na Bocznicy istota AS się opiera.

Po co się obrażać?

Ja z Justasem32 na Bocznicy mogę koty drzeć o wszystko ale w audio-wątkach jeszcze nie było przypadku bym się z nim nie zgodził.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko mi się zdarza z Ziemkiewiczem nie zgadzać ale teraz kompletnie się nie zgadzam. Mam na myśli końcówkę:

 

"nie może być mowy o amnezji, ale gdzie tylko można, powinno być miejsce na amnestię. Nie dlatego, by pan X czy Y nie zasługiwał na skucie mu mordy i odebranie legalnie, bo sprytnie wydojonych publicznych pieniędzy, tylko dlatego, że z dwojga złego lepiej, by się paru gnidom upiekło, niż żeby zmiany wykoślawione zostały w budowanie lustrzanej Polski anty-platformerskiej, równie paskudnej jak ta, którą uosabia w tych wyborach Bronisław Komorowski.

 

Ja ze swej strony, na ile to w wypadku prostego, wsiowego publicysty możliwe, będę się starał sklejające i naprawiające Polskę działania wspierać – tyle mogę obiecać."

 

 

Otóż Ziemkiewicz nie ma racji.

Nie może być nowej, wolnej Polski bez fizycznej eliminacji Ubekistanu i jego agentury. Mogę być litościwy i zamiast przyozdabiania ubeckim ścierwem gałęzi drzew zaakceptować bezwzględne dożywocie.

Jest to warunek sine qua non - inaczej się po prostu nie da. Miejsce zdrajców jest na suchej gałęzi a miejsce złodziei jest w pierdlu. Wtedy można zacząć odbudowę kraju. Ale najpierw rachunki muszą zostać pospłacane.

Jakie tam "sklejanie", panie Ziemkiewicz? Z ubekami chcesz się pan "sklejać"???

 

Ziemkiewiczowi chodzi o coś innego, kiedyś pisał o tym w jakimś felietonie (albo opowiadał), żeby ewentualni reformatorzy Polski nie skończyli jak Aleksander Kiereński, który całkowicie zajął się rozliczaniem caratu, ugrzązł w wewnętrznych konfliktach, a w tym czasie bolszewicy minimalnymi (wbrew temu co głosiła propaganda sowiecka) środkami przejęli władzę w Rosji na 70 lat!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyczna eliminacja Ubekistanu to warunek niezbędny odbudowy Polski.

I nie bawić się jak Kiereński tylko zadziałać szybko i zdecydowanie.

Niech z pierdla ubecja ogląda jak Polska dźwiga się z upadku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO developer na swoim (pol zartem pol serio) - zwiększenie szansy na kupno nowyxh mieszkan - kazda transakcja to stworzenie nowego mieszkania - dla gospodarki = jakiś tam rozwój budownictwa.

Z kredytem na 30 lat na wszystko i pracą w Tesco za 2k oraz zerową szansą na jej zmianę.

Tekst z Biura Karier na mojej uczelni; noo... jest propozycja akwizycja leków (w praktyce zatrudnienie na 3 miesiące i won), ale... zawsze może Pani spróbować za granicą. 2 języki, dobry zawód, lata kształcenia i? wy***rdalaj stąd! A w tym samym synuś ubeka, w wieku 28 lat zarządza oddziałem firmy starszego, jeździ nową bmw i pisze na forum; eee... trzeba się jebną w łeb żeby kończyć jakie studia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kredytem na 30 lat na wszystko i pracą w Tesco za 2k oraz zerową szansą na jej zmianę.

Tekst z Biura Karier na mojej uczelni; noo... jest propozycja akwizycja leków (w praktyce zatrudnienie na 3 miesiące i won), ale... zawsze może Pani spróbować za granicą. 2 języki, dobry zawód, lata kształcenia i? wy***rdalaj stąd! A w tym samym synuś ubeka, w wieku 28 lat zarządza oddziałem firmy starszego, jeździ nową bmw i pisze na forum; eee... trzeba się jebną w łeb żeby kończyć jakie studia.

 

Miałem w liceum klienta w klasie. Przygłup nad przygłupy. Szkoła była dosyć elitarna i zastanawiałem się co taki idiota w ogóle w niej robi i jakim cudem dostaje jednak promocje.

Po szkole nasze drogi się rozeszły i dopiero po wielu latach klienta odnalazłem w gazecie jako... dyrektora wojewódzkiego Zarządu Dróg Publicznych czy jak tto się nazywa... On? Dyrektorem poważnej firmy??? No proszę bez żartów! Pogrzebałem w necie - no bez jaj! Facjata się zgadza.

Mamusia była ze styropianu, potem już poszło... Nie sprawdzałem jej na Liście Wildsteina ale bym nie był zdziwiony.

Nieważne, poziom IQ klient miał taki że nie powininen być kierownikiem miejskiego szaletu. a tu - proszę! Rozdziela miliony w kontraktach!

Jak to się ludzie wyżerają...

Co do Ciebie: oczywiście - pakuj się i jazda! Szkoda życia na pracę za 2000. Masz tylko jedno życie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z kredytem na 30 lat na wszystko i pracą w Tesco za 2k oraz zerową szansą na jej zmianę.

Tekst z Biura Karier na mojej uczelni; noo... jest propozycja akwizycja leków (w praktyce zatrudnienie na 3 miesiące i won), ale... zawsze może Pani spróbować za granicą. 2 języki, dobry zawód, lata kształcenia i? wy***rdalaj stąd! A w tym samym synuś ubeka, w wieku 28 lat zarządza oddziałem firmy starszego, jeździ nową bmw i pisze na forum; eee... trzeba się jebną w łeb żeby kończyć jakie studia.

 

Czyli stara dobra Polska jak za komuny. Glab rządzi firma a zdolny wyjeżdża.

I 2kzl w tesko to duuuuzo hahaha w moimch obserwacji mniej. Także ludzie tutaj i po 1kzl zarabiają. Patologia w Polsce jest większa niż myślisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tworzył tą patologie przez lat osiem(słownie)jak nie POpaprani?A ilu swoich krzykaczy mają,ustawionych i zarobionych PO uszy.

 

Siedż przy kompach i informują jak to bedzie za Dudy,pokazując te kretyńskie strachy na lachy.Nie wiedzą jednak,że to przestało już działać.Ludn chce zmiany a oni ciągle,ze Duda to,Duda tamto,Duda sramto.Pajace.

 

Marionetki,dupeczki,pajacyki,sznurecki,kluseczki....a do Bula zapytać czemu jus nie działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tworzył tą patologie przez lat osiem(słownie)jak nie POpaprani?A ilu swoich krzykaczy mają,ustawionych i zarobionych PO uszy.

 

Siedż przy kompach i informują jak to bedzie za Dudy,pokazując te kretyńskie strachy na lachy.Nie wiedzą jednak,że to przestało już działać.Ludn chce zmiany a oni ciągle,ze Duda to,Duda tamto,Duda sramto.Pajace.

 

Marionetki,dupeczki,pajacyki,sznurecki,kluseczki....a do Bula zapytać czemu jus nie działa.

 

Duda to marionetka. Tak jak i Komorowski.

Realni politycy zostali w tyle. Pozostaje wybrać mniejsze zło. Ale w sumie co będzie mniejszym złem. Nie wiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duda to marionetka. Tak jak i Komorowski.

Realni politycy zostali w tyle. Pozostaje wybrać mniejsze zło. Ale w sumie co będzie mniejszym złem. Nie wiem.

 

Nawet Myszka Miki będzie mniejszym złem niż obecny rezydent.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jedna z lepszych rzeczy które ostatnio widziałem. Ponad 2h, ale w połowie można spaść ze stołka ze śmiechu.

Osobom z rodowodami odradzam.

 

Co do Ciebie: oczywiście - pakuj się i jazda! Szkoda życia na pracę za 2000. Masz tylko jedno życie.

Nie mówiłem o sobie, ale o studentach z którymi czasem rozmawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to Szogun na pewno wygra :) Co się dzieje z tą PO że już sięgają po tak denne zagrywki:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

klatka-640x427.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba walczyć z bulem !

 

Jeżeli nie będzie dogłębnych zmian w najbliższym czasie,nie odejdzie komoruski,nie odejdzie od żłoba PO to po wyborach parlamentarnych na poważnie rozglądam się za wyjazdem na stałe za granicą i to nie tylko ja ale cała rodzina,kilkanaście osób.Bardzo dużo pracujemy,prowadzimy niewielkie firmy,ale nie widzimy już większego sensu pracować po kilkanaście godzin dziennie bez urlopu za grosze.

Jeżeli prognozy się sprawdzą choćby w części wyjazdu 1,2mln osób tylko w tym roku,to za kilka lat zostaną tylko emeryci,osoby nieprzystosowane z problemami i...urzędnicy.System po prostu się zawali,nie wystarczy ani na głodowe emeryturki ani na leczenie kogokolwiek.

Co do emerytur to już w tej chwili,dużo osób znajomych zakłada je na wyspach tylko po to aby dostać emeryturę z Wielkiej Brytanii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te skowyty polskiego kołtuna, reprezentowanego na tym forum przez znaczącą większość bocznicowych grafomanów piejących na cześć PiSowskiego figuranta Dudy, żałuję, że nie mam więcej głosów, które mógłbym oddać na Komorowskiego. Nie jest z mojej bajki, ale to jedyny człowiek w obecnej sytuacji, który może powstrzymać to całe chore gówno, jakim zaleje nas PiS i jego kukiełki. Warto powstrzymać ten groźny kabaret, jaki nas tu czeka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

"~jolka :

",I choćby przyszło stu Karolaków I każdy zjadłby trzy miski flaków I choćby nie wiem jak się wytężał Nie popchną Bronka - taki to ciężar I choć popychać będzie Majchrowski Ciągnąć Saleta i Korzeniowski Nie dadzą rady podsadzić Bronka Puści on tylko głośnego bąka I choćby Holland to filmowała Z Wajdą i Kutzem ekipa cała Choćby Olbrychski machał szabelką Gorzały pijąc butelkę wielką A Penderecki wspólnie z Rubikiem By napisali piękną muzykę I choćby film ten zdobył Oscara Bronek to kicha, obciach i siara" !!! :D"

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tygodnik-do-rzeczy-dotarl-do-rozmowy-bienkowskiej-i-wojtunika/w5jmz6

 

Czyli ciąg dalszy tego, o czym jeszcze Polacy powinni wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le to jedyny człowiek w obecnej sytuacji, który może powstrzymać

 

Tu si ę głęboko mylisz.

Pozostawienie Komorowskiego w pałacu to absolutna utrata władzy przez PO na jesieni.

Społeczeństwo przejrzało troszkę na oczy i dojrzało w końcu co za absolutnie "sztuczna inteligencja" tam siedzi i skąd owa pochodzi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Czyli ciąg dalszy tego, o czym jeszcze Polacy powinni wiedzieć.

 

Dziwna akcja wycofywania ze sprzedaży książki Sumlińskiego "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego"

dowodzi tylko nerwowości władzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te skowyty polskiego kołtuna, reprezentowanego na tym forum przez znaczącą większość bocznicowych grafomanów piejących na cześć PiSowskiego figuranta Dudy, żałuję, że nie mam więcej głosów, które mógłbym oddać na Komorowskiego. Nie jest z mojej bajki, ale to jedyny człowiek w obecnej sytuacji, który może powstrzymać to całe chore gówno, jakim zaleje nas PiS i jego kukiełki. Warto powstrzymać ten groźny kabaret, jaki nas tu czeka.

Niby co ten grafoman na najwyższym urzędzie w państwie jest w stanie powstrzymać? Jedyne co może zrobić to przespać kolejne pięć lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś im zaaplikował pigułkę gwałtu

 

Lemingom już po prostu odp(***)dala... :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w stanie powstrzymać

 

Nic nie jest w stanie tak jak nie powstrzymał PO przed szaleństwem i funkcjonariuszy WSI przed

grabieżą i bandytyzmem tutaj w Polsce.

Jedyne co zrobił to dołożył parę kamieni do kupy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Jeszcze trochę i nie będzie "w stanie powstrzymać" nawet moczu.

Sprawa WSI, Skoków, UKNF

"Wyrokiem z dnia 15 czerwca 2011 r. Trybunał Konstytucyjny orzekł jednak o pozostawieniu pracowników Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego poza korpusem służby cywilnej. „KNF jest niezależnym od rządu organem administracji” – czytamy w orzeczeniu TK."

...."To z kolei skutkuje m.in. tym, że nie podlegają oni ustawie antykorupcyjnej." - http://wgospodarce.pl/informacje/13472-gazeta-bankowa-supernadzor-dziala-inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezależnym od rządu organem administracji

 

Od rządu jak "politycznego ciała" może i tak ale nie od członków osobno bytujących, a tu już

zadziwiającym jest nie podleganie owej ustawie.

 

Czyli mogom brać i hapać ile sie tylko da

 

Też ale niekoniecznie wystarczy, że mają coś za uszami z przeszłości wówczas zrobią wszystko "za darmo" i z polizaniem dupy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to Szogun na pewno wygra :) Co się dzieje z tą PO że już sięgają po tak denne zagrywki:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zamykajom sie za zegarki i wrzucanie kamieni na ....KUPE?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.