Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepszy interkonekt


mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie poczucie z tyłu głowy, że ta fake to pewnie bym okablował wówczas nimi system :)

 

Może po prosu wystarczyło by rozbebeszyć dodać fajniejsze elementy i fura pieniędzy by została.

 

No ale zapomniałem, tu wielu na forum przerzuca kable zamiast coś sensownego skompletować. przestać męczyć klawiaturę i zająć się słuchaniem muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masza1968

:):):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz można nacinać jeleni. Powiedzmy nowobogacki pan X zapragnie mieć w domu hi-enda takiego jak ma sąsiad wiadomo ma być lepszy czyt. droższy. Dostanie doskonałą marżę na sprzęt audio a co tam sprzedawca pracuje charytatywnie, bo kocha muzykę. A na koniec mały wałek kabelek za 30k dla noworysza tylko że trochę chiński.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkly twierdzi że bardzo trudno odróżnić. Jak miał oryginał i podróbe to na pewno oglądał czym się różnią. Axolotl pisze ze napisami - chyba Tomkly by to zauważył :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo ( ale może Chińczycy już to opanowali ) różnica pomiędzy oryginałem a podróbką Siltecha polega na tym ,że kable oryginalne mają napisy na puszkach nanoszone laserem a podróbki farbą.

 

Poniżej 2 zdjęcia ( oryginał i podróba ) gdzie widać różnicę.

 

P.S.

Oczywiście nikt przy zdrowych zmysłach nie kupuje takiego kabla bez certyfikatu i sprawdzenia w fabryce jego pochodzenia.

No chyba ,że chodzi tylko o biżuterię do systemu a sąsiad na pewno się nie połapie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginały tez są ze złotymi puszkami, poza tym podróby tez mają napisy grawerowane. wszyscy którzy widzieli podróby i oryginał "na żywo" twierdzą że wizualnie są nie do odróżnienia.

A masza1968 dolał benzyny do ogniatwierdząc że podróba nie dała szans kablom harmonixa i transparenta :) to dobre :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Podróbkę Silecha można poznać z odległości 2 m.Widać następujące różnice

 

- inny kolor puszek.

- inna waga -2 razy lżejszy.

- niebieska otulina z tandetnego materiału.

- grawer na puszkach a nie tandetny napis jak na tanich zabawkach ze Smyka :)

- wtyki pomalowane złażącą pod palcami farbą.

 

Wiem co mówię ponieważ testowałem wszystkie modele na rynku i jako pierwszy w Polsce 3 korony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear 77

No to jesteś w błędzie albo miałeś inne podróbki niż Tomkly, Masza i niż ja widziałem (oczywiście mówimy o serii Double Crown)

- kolor puszek w oryginale jest złoty i srebrny (pierwsze serie) - w podróbkach tylko złoty

- waga jest identyczna - gdzies wyczytałem że jakiś dystrybutor w Europie ważył oryginał i podróbkę i waga była identyczna co do dziesiątych części grama

- niebieska otulina jest z identycznego materiału w obu kablach

- na podróbie jest grawer - identyczny jak w oryginałach

- co do złażącej farby to nie wiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał u siebie kable Jorma Design? Jakieś wrażenia?

 

Używam m.in. interkonekty Origo oraz Unity RCA

Doskonałe, zrównoważone, muzykalne kable.

Na nich zakończyłem poszukiwania.

 

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej są bardziej neutralne od Harmonixów, nie "faworyzują" i nie ingerują w środek pasma, tak, jak czynią to Harmonixy.

A to czy będzie ciepłe, gęste i soczyste granie zależy w głównej mierze od pozostałych urządzeń w systemie.

 

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie są ciepłe, gęste i soczyste?

 

Sylwek, Ty chcesz RCA czy XLR ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż to jest mobbing :)

 

Informowałem na PW dokładnie tak:

 

Na dzień dzisiejszy nie mam jeszcze głośnikowych ale to tylko kwestia czasu. Obecnie robię już 3 model sieciówek (najpierw był Dominator, obecnie M05/2015 a teraz będzie najnowsza wersja M07/2015) no i to mnie obecnie czasowo pochłania! Pracuję teraz też nad bardzo wysokiej jakości kablami RCA w których chcę zmienić stereotypy i udowodnić że srebro potrafi zagrać tak jak miedź -wiem to trudne ale mam doświadczenie myślę że podołam.

 

Tak że może po kolei, do odważnych świat należy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie kable ( IC ), które mają barwę, soczystość i gęstość jak miedź ale blask, rozdzielczość, szybkość, przestrzeń i powietrze jak srebro. Są jednak kosztowne....np Purist Audio Design 25th Anniversary albo koszmarnie drogi Siltech Triple Crown. Te kable dają większy spokój niż wiele miedzianych. Co ciekawe niektóre miedziaki potrafią być krzykliwe, szczególnie miedź srebrzona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie kable ( IC ), które mają barwę, soczystość i gęstość jak miedź ale blask, rozdzielczość, szybkość, przestrzeń i powietrze jak srebro. Są jednak kosztowne....np Purist Audio Design 25th Anniversary albo koszmarnie drogi Siltech Triple Crown.

 

Na razie pracuję nad mniej kosztownymi a później będziemy myśleć ile zer wstawić na końcu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów używa XLO Limited Edition w wersji RCA ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.