Skocz do zawartości
IGNORED

Odezwa do kandydata na użytkownika Audiostereo


fox733

Rekomendowane odpowiedzi

To poważny temat mający zachęcić i przygotować nowych adeptów tego szacownego forum.

Rejestrujcie się kochani i piszcie dużo! Nie chowajcie cię w niszowych zakładkach!

A! Nie bójcie sie troli bo to najlepsi doradcy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

,,kandydaci na użytkownika forum''.

To mi podsunęło pewną myśl. W niektórych zorganizowanych grupach kandydat żeby zostać pełnoprawnym członkiem najpierw musi się wykazać. Musi wykonać np. pewną ilość prac na rzecz danej społeczności. Poświęcić trochę swojego czasu, czymś się wykazać.

Może by u nas zrobić podobnie?

Niech Ci kandydaci zaczną moderować to forum przez miesiąc, dwa i dopiero po tym okresie staną się forumowiczami.

Załatwimy w ten sposób dwie sprawy za jednym zamachem.

Raz że taki forumowicz będzie wiedział co to jest regulamin i co mu wolno, dwa że moderatorem będą osoby przestrzegające regulaminu a nie kolesiostwa na forum.

No i odpadnie problem braku moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać,zakładanie wontków jezd zaraźlwe.To już epidemia jak Foxa zaraziło.Tylko patrzeć jak wysypiom się kolejni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Chore. Jak można moderować forum nie znając jego niuansów? Poza tym, jak można wyznaczać moderatora w ciemno?

Ale tu właśnie o to chodzi, żeby moderator nie kierował się ,, niuansami'' tylko regulaminem.

Zapoznanie się z nim, nawet dogłębne razem z netykietą, to godzina roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu właśnie o to chodzi, żeby moderator nie kierował się ,, niuansami'' tylko regulaminem.

Zapoznanie się z nim, nawet dogłębne razem z netykietą, to godzina roboty.

 

Dla mnie niuanse to nie powiązania towarzysko-biznesowe, a pewne zachowania, właściwe odczytywanie biegu dyskusji, etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Dla mnie moderacja ma się kierować li tylko regulaminem i netykietą.

Nigdzie w regulaminie nie znalazłem określenia, że moderacja ma uprawnienia wynikające z niuansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strollował się

 

Wszyscy głosujemy na Dudę!!!

 

To jedyna szansa dla Millera!!!

 

Układ z Jarosławem Kaczyńskim, Antonim Macierewiczem, Tadeuszem Rydzykiem.

 

Wój z Śp Barbarą Blidą, zabiła się sama, nikt jej nie kazał do siebie strzelać !!!

 

Kasa, liczy się tylko kasa !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

,,kandydaci na użytkownika forum''.

To mi podsunęło pewną myśl. W niektórych zorganizowanych grupach kandydat żeby zostać pełnoprawnym członkiem najpierw musi się wykazać. Musi wykonać np. pewną ilość prac na rzecz danej społeczności. Poświęcić trochę swojego czasu, czymś się wykazać.

Może by u nas zrobić podobnie?

Niech Ci kandydaci zaczną moderować to forum przez miesiąc, dwa i dopiero po tym okresie staną się forumowiczami.

Załatwimy w ten sposób dwie sprawy za jednym zamachem.

Raz że taki forumowicz będzie wiedział co to jest regulamin i co mu wolno, dwa że moderatorem będą osoby przestrzegające regulaminu a nie kolesiostwa na forum.

No i odpadnie problem braku moderatorów.

Dostałem za tą wypowiedź 3 pkt. od cira.

Wreszcie moderator ma odwagę poinformować forumowicza że to on nałożył na niego karę i za co.

Tylko dlaczego jest to informacja tylko dla mnie? Ja tam jestem za jawnością takich informacji. Niech wiedzą wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nawoływanie do zmiany władzy gdzieniegdzie nawet rozstrzeliwują, więc czym sie przejmujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

To mi podsunęło pewną myśl. W niektórych zorganizowanych grupach kandydat żeby zostać pełnoprawnym członkiem najpierw musi się wykazać. Musi wykonać np. pewną ilość prac na rzecz danej społeczności. Poświęcić trochę swojego czasu, czymś się wykazać.

 

Czy masz na myśli zorganizowane grupy przestępcze i niebezpieczne sekty ?

I dziwisz się, że dostałeś za taki wpis pkt. karne ?

 

Tylko dlaczego jest to informacja tylko dla mnie?

 

Bo póki co, nie ma i chyba nigdy nie będzie (jak w czasie okupacji) odpowiedzialności zbiorowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Czy masz na myśli zorganizowane grupy przestępcze i niebezpieczne sekty ?

Nie.

Ty innych nie znasz?

Ja tak. Np. policję, wojsko, straż pożarną, myśliwych.

 

Bo póki co, nie ma i chyba nigdy nie będzie (jak w czasie okupacji) odpowiedzialności zbiorowej.

A czy ja gdzieś napisałem, że inni też powinni zostać ukarani?!

Nie, tylko zwróciłem uwagę, ze skoro moderator moderuje wypowiedzi to powinien taką informację zamieścić, jako widoczną dla wszystkich.

Czasami tak robią. Dlaczego więc teraz jednak nie?

Potem dochodzi do sytuacji kiedy nawet żaden moderator nie przyznaje się do swojej interwencji i za nic w świecie nie chce podać jej powodów.

Jak moderacja jest jawna, to każdy może się zapoznać z jej działaniem i wyciągnąć samemu wnioski co może pisać a co jest zabronione.

Same korzyści.

 

Za nawoływanie do zmiany władzy gdzieniegdzie nawet rozstrzeliwują, więc czym sie przejmujesz?

A czy ja się przejmuję?

Jak rozstrzeliwują, to publicznie podają do wiadomości kogo i za co. I jeszcze się pod danym wyrokiem podpisuje jakiś sędzia.

I tylko o to mi chodzi. O jawność tego rozstrzeliwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

Ty innych nie znasz?

Ja tak. Np. policję, wojsko, straż pożarną, myśliwych.

Po przyjęciu do wyszczególnionych przez Ciebie służb, każdy nowo-przyjęty jest z chwilą przyjęcia; policjantem, żołnierzem, strażakiem.

Podlega jednakże okresowi karencji w czasie którego potwierdzana jest jedynie przydatność do w/w służby.

I w żadnym wypadku ta karencyjność nie jest związana z "wyścigiem szczurów", jaką znamy w cywilnej działalności, że gdzieś się ktoś musi czymkolwiek wykazywać.

Poza tym działalność w/w służb to działalność zespołowa, a nie indywidualne bohaterskie lansy, mające potwierdzić przydatność do tych służb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Podlega jednakże okresowi karencji w czasie którego potwierdzana jest jedynie przydatność do w/w służby.

I o to mi chodzi.

Dodatkowo pełniąc funkcję moderatora w czasie potwierdzania swojej przydatności, będzie to robił solidnie i pozna regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko zwróciłem uwagę, ze skoro moderator moderuje wypowiedzi to powinien taką informację zamieścić, jako widoczną dla wszystkich.

Czasami tak robią. Dlaczego więc teraz jednak nie?

Potem dochodzi do sytuacji kiedy nawet żaden moderator nie przyznaje się do swojej interwencji i za nic w świecie nie chce podać jej powodów.

Jak moderacja jest jawna, to każdy może się zapoznać z jej działaniem i wyciągnąć samemu wnioski co może pisać a co jest zabronione.

Same korzyści.

 

Upublicznienie kary jest karą dodatkową. Rzadko stosowaną za pospolite przewinienia. Moderator nie musi przyznawać się do interwencji, opisuje jedynie powód jej zaistnienia.

Twoje wywody nad pracą moderacji, oraz Regulaminem Forum prowadzone w tym perfidnie założonym wątku, są trollingiem i perfidnym atakiem na moderatorów, będącym odwetem za otrzymane kary.

Do konstruktywnych zgłoszeń w temacie pracy Zarządu i Moderacji istnieje od zawsze dedykowany wątek, oraz wskazane sposoby kontaktu osobistego.

Takie postępowanie jakie wykazałeś w tym wątku, jest wyłącznie próbą siania zamętu i nawoływaniem do lekceważenia moderatorów oraz ich działań.

Zgodnie z Twoim apelem, otwarcie informuję Ciebie i czytających, że zamykam ten wątek z przyczyn wyżej opisanych, oraz udzielam Ci kary za trolling i atak na Moderację i Administrację Forum.

Drogę odwoławczą znasz ?

No tak, przecież doskonale znasz Regulamin Forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.