Skocz do zawartości
IGNORED

Czeczen proszę nie zakładaj już więcej wątków


szwagier83

Rekomendowane odpowiedzi

" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - Stanisław Lem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - Stanisław Lem

Mam smutne przypuszczenia, żeś nic z Lema nie przeczytał...

Coś Ci polecę;

"Jak Trurl i Klapaucjusz Demona Drugiego Rodzaju stworzyli, aby Zbójcę Gębona pokonać".

 

To fajne jest.

A poźniej sobie gadaj...:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze koledze @melepeta polece zacząć przygodę z książką od baśni Andersena

Tudzież Grimm brazers:-)

Straszne te historie o niesłychanie strasznych butach i co by łone sprawiły!:/)

Pozdro -, suzana!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeczen zakładaj jak najwięcej wątków i nie przejmuj się trolami - nawet jak jednej na sto osób coś zaświta w łepetynie po przeczytaniu materiałów źródłowych to już sukces, oczywiście na miarę forum Audio Stereo czy może raczej Audio Voodoo.

Nie jestem trolem i nim nie będę ;) raczej kolega Czeczen troluje jak prześledzisz jego wypowiedzi

Takie tematy co ona zakłada są z góry skazane na to ze bedą przepychanki i kłótnie a pózniej bany i znowu forum się podzieli a do tego dużo ludzi się zacznie grywać miedzy sobą

To tak jakbym na kulinarnym forum napisał ze wszystkie ciastka smakują tak samo bo przecież słodkie są

Niestety niektórzy maja taka mentalność ze na sile chcą komuś coś uświadomić albo w bić w głowę ze tak nie jest -do tego pózniej autor takich wątków się dziwi dlaczego są przepychanki i ludzie się kloca :) brak wypowiedzi na poziomie a pózniej to już prywatne wojny

Pózniej ludzi się dziwja dlaczego nikt nie chce pisać na forum bo nie chce wie przepychać z grupa ludzi co nie myślą ze wszystkie wzmacniacze tak grają ( najwiecej krzyczą ludzie z budżetowymi klockami ,nie mowię o budżetowym z myślą o cenie a budzą ) jak to się piszą niektórzy w dupie byli i gow... widzieli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież o to czeczenowi chodzi. Takie wątki pojawiają się i będą się pojawiać. Żaden inny temat jak kable i testy ABX nie skloci użytkowników jak te.

Może i dobrze. Albo to forum się oczysci, albo padnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież o to czeczenowi chodzi. Takie wątki pojawiają się i będą się pojawiać. Żaden inny temat jak kable i testy ABX nie skloci użytkowników jak te.

Może i dobrze. Albo to forum się oczysci, albo padnie.

Nie widzisz ze ze 3 jego wisza z tematyka klotliwa ,chodzi o to żeby nie zrażać ludzi do forum żeby mogli się wypowiadać a przez takie tematy ludzie kloca I nie lubią miedzy sobą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze. Albo to forum się oczysci, albo padnie.

Niech się tylko oczyści. forum jest fajne i przewija się tu masa znawców tematu, ale niestety jest tu też tyle samo jak nie więcej handlarzy, sklepikarzy, @melepatów i innych bajerantów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewija się tu masa znawców tematu

 

A po co znawcy tematu gdy wszystko gra tak samo ? Jak wzmacniacze grają tak samo to tym bardziej CD i DAC grają tak samo. Kable nie grają więc nie ma tematu.

Pozostają kolumny. Tutaj jest jedna rada - kup najdroższe na jakie Cię stać i nie zapomnij je dopasować do pomieszczenia - mały pokój - monitory, salon - podłogówki.

I tym sposobem można zamknąć forum o sprzęcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie propozycje mogą powstać tylko w audiofilskim umyśle słabym technicznie ;-).

 

Nie rozumiem co Waść masz na myśli :?

 

A to dlaczego? Człowiek ma rację. Skoro 90% lub lepiej to głośniki, a reszta na granicy percepcji, no to połączamy Radmora i powinno być dobrze. A jak się okaże że jednak szumi i brumi, to trzeba wyrównać poziomy i sobie wmówić, że to autosugestia jest. Bez cienia złośliwości to piszę.

 

A tutaj się zgadzam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie zastanawia jak to jest że ci co nie słyszą wzmacniaczy, transportów itp. zapisują się na to forum. Nie rozumiem, jak nie słyszysz nic z tych różnic to po co tu się wypowiadasz. Możliwe nawet ze innym się tylko wydaje że słyszą, ale jednak są fachowcami w tym co im się "wydaje". Inni którym się również "wydaje" mogą z tego skorzystać.

Ale jak nie słyszysz to może lepiej forum wędkarskie, samochodowe albo matematyczne? nie lepiej? przynajmniej nie piszesz o czymś czego "nie ma" zdaniem niesłyszących.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlaczego? Człowiek ma rację. Skoro 90% lub lepiej to głośniki, a reszta na granicy percepcji, no to połączamy Radmora i powinno być dobrze. A jak się okaże że jednak szumi i brumi, to trzeba wyrównać poziomy i sobie wmówić, że to autosugestia jest. Bez cienia złośliwości to piszę.

Podłącz i prawidłowo zrób test porównawczy z urządzeniem które chcesz porównać. Mam przypomnieć procedurę ? Jak wykryjesz różnice w dźwięku to wybierzesz to co lepsze. Mi wystarczy analiza techniczna Radmora i sprzętu do którego ma być porównywany żeby wiedzieć czy takie porównanie ma sens i w jakich warunkach będzie ten sens miało. Nikt nigdy nie twierdził (ja też) że wszystkie wzmacniacze grają tak samo (ciekawe ile razy to można powtarzać). Twierdzenie o istnieniu grupy ludzi, którzy twierdzą że wszystkie wzmacniacze grają tak samo to powtarzana z uporem maniakalnym, przez nietechnicznych audiofilów, teza oparta o argumenty całkowicie wyssane z palca.

A teoretyzowanie i traktowanie tego jako jedynej obowiązującej prawdy to niby nie wprowadza w błąd?

Myśli Kolega że test porównawczy z procedurą opisaną już wielokrotnie tu na forum to teoretyzowanie ? Nie ma nic bardziej praktycznego i rzetelnego żeby dowiedzieć się czym różnią się dwa podobne sprzęty. Rzetelny na pewno nie jest audiofilski odsłuch bez zasad bo generuje projekcje wyobraźni pobudzane oczekiwaniami.

Na poziomie budżetowym większość wzmacniaczy albo muli albo gra dźwiękiem suchym i sterylnym, pozbawionym muzykalności.

Na to zawsze odpowiada prawidłowo technicznie przeprowadzony odsłuchowy test porównawczy.

Testy ABX i inne tego typu manipulacje to pole aktywności posiadaczy śmieciowego audio którzy również chcieliby aby ich sprzęt uznany był za dobry. Przez lata było wiele przypadków "nawrócenia" kiedy ktoś kupował lepszy sprzęt i zmieniał poglądy.

Opisy wrażeń odsłuchowych mających wzburzyć umysły młodych adeptów tego hobby to "pole aktywności" handlu dużego i małego mające przekonać, że w audio są jeszcze jakieś granice do przekroczenia.

Po prostu stworzenie dobrej konfiguracji opiera się na doświadczeniu.

Sądzisz że wcześniejsza propozycja Kolegi 'paweljazz' podłączenia amplitunerów Amator lub Elizabeth do wymienionych przez niego kolumn oparta była na doświadczeniu ?

Trzeba wiedzieć co wybrać i jak odróżnić ziarno od plew.

Bardzo mądre zdanie. Na to zawsze odpowiada prawidłowo przeprowadzony technicznie odsłuchowy test porównawczy, który określa ilość zmian słyszalnych w sprzęcie, którym się interesujemy w stosunku do posiadanego "wzorca" (wzorzec to to co aktualnie mamy)

Zacząć należałoby od okiełznania akustyki. Potem można dobierać kolumny, wzmacniacz i źródło.

Całkowita zgoda. Dalej dla źródeł cyfrowych te moje około 90% działa.

A to dlaczego? Człowiek ma rację. Skoro 90% lub lepiej to głośniki, a reszta na granicy percepcji, no to połączamy Radmora i powinno być dobrze.

O widzę że wiesz coś o technice PRL-owskich aplitunerów wymienionych wyżej. Czemu nie wymieniłeś Amatora i Elizabeth ? Radmor zresztą też nie jest neutralny w części wzmacniającej. Dlaczego ?

A jak się okaże że jednak szumi i brumi, to trzeba wyrównać poziomy i sobie wmówić, że to autosugestia jest.

Temat dotyczy urządzeń prawidłowo zaprojektowanych i sprawnych. A tak na marginesie kiedyś u jednego z moich kolegów słuchałem zestawu firmy Acoustat (przedwzmacniacz, końcówka, kolumny elektrostatyczne). Zwróciłem uwagę na brum wydobywający się z kolumn. Kolega "modyfikował" swój sprzęt wiele razy i cały czas twierdził, że następuje poprawa w dźwięku. Widać brum (nabyty w trakcie modyfikacji) nie zawsze jest postrzegany przez audiofila jako coś negatywnego ;-).

 

Nie rozumiem, jak nie słyszysz nic z tych różnic to po co tu się wypowiadasz

Nie wiem czy to do mnie, ale jeszcze raz - czy chodzi o słyszenie różnic których nie słychać (wyobraźnia) czy o rzeczywiste różnice, które występują znacznie rzadziej niż wynika z forumowego słowa pisanego ?

 

Nie rozumiem co Waść masz na myśli :?

Zalecam krótką analizę techniczną tych ampitunerów. Skoro Kolego się na nie powołał to na pewno taka analiza nie przysporzy Koledze trudności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Lech36, w takim razie zapraszam do Krakowa. Pokaż nam jak wygląda prawidłowo przeprowadzony test porównawczy. Możemy to zrobić przy okazji testu ABX. Szczegółowe informacje znajdziesz w sąsiednim wątku. Na razie jest dużo gadania ale zero konkretów. Miłośnicy ABX mnożą problemy zamiast je eliminować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie zastanawia jak to jest że ci co nie słyszą wzmacniaczy, transportów itp. zapisują się na to forum. Nie rozumiem, jak nie słyszysz nic z tych różnic to po co tu się wypowiadasz. Możliwe nawet ze innym się tylko wydaje że słyszą, ale jednak są fachowcami w tym co im się "wydaje". Inni którym się również "wydaje" mogą z tego skorzystać.

Ale jak nie słyszysz to może lepiej forum wędkarskie, samochodowe albo matematyczne? nie lepiej? przynajmniej nie piszesz o czymś czego "nie ma" zdaniem niesłyszących.

 

Tak samo myślę i tyle razy to pisałem, ale nie rozumieją tego... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy urządzeń prawidłowo zaprojektowanych i sprawnych. A tak na marginesie kiedyś u jednego z moich kolegów słuchałem zestawu firmy Acoustat (przedwzmacniacz, końcówka, kolumny elektrostatyczne). Zwróciłem uwagę na brum wydobywający się z kolumn. Kolega "modyfikował" swój sprzęt wiele razy i cały czas twierdził, że następuje poprawa w dźwięku. Widać brum (nabyty w trakcie modyfikacji) nie zawsze jest postrzegany przez audiofila jako coś negatywnego ;-).

Nie wiem co modyfikował Twój kolega, ale doskonale pamiętam jaki brum na własne uszy słyszałem z jednego z polecanych, prawidłowo zaprojektowanych wzmacniaczy, który został wyprodukowany przez renomowaną firmę... nie, nie Radmor, tylko CA. Ten, a nie inny wzmacniacz według proroka testów ABX, był wskazany jako w zupełności wystarczający do napędzenia średniej wielkości kolumn. Kiedy prorokowi przytoczyłem ten przykład, stwierdził że pewno wzmacniacz był zepsuty. ;)

 

Przy okazji, możesz mi podać przykłady tych Waszych prawidłowo zaprojektowanych wzmacniaczy, tak do kolumn (87dB)? W wątku o nich poprosiłem o 10 przykładów z półki ok 3k za nówkę i... zapadła grobowa cisza. ;)

 

Cały czas twierdzicie, że takie istnieją. Poproszę o jakieś konkretne przykłady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, możesz mi podać przykłady tych Waszych prawidłowo zaprojektowanych wzmacniaczy, tak do kolumn (87dB)? W wątku o nich poprosiłem o 10 przykładów z półki ok 3k za nówkę i... zapadła grobowa cisza.

Przecież już wielokrotnie mówiłem, że nie jestem doradcą zakupowym użytkowników tego forum. Tylko piszę jak w prawidłowy sposób porównać np. 2 wzmacniacze żeby dojść do wiarygodnych wniosków. Doradztwo internetowe jest nic nie warte, oczywiście w zakresie co konkretnie kupić a nie jak prawidłowo przekonać się we własnym zakresie co kupić.

Nie wiem co modyfikował

Wszystko co mu podpowiedzieli szamani i to co uznał za logiczne. Np. pociągnął ścieżki wzmacniacza drutem z miedzi beztlenowej mono krystalicznej bo zewnętrzne kable z takiej miedzi są lepsze od tych z takiej zwykłej. Po tej przeróbce pojawił się brum, choć może nie taki typowy tylko takie brumo-terkoranie, ciche nie narzucające się przy normalnym domowym słuchaniu. Był słyszalny tylko w przerwach między nagraniami. Oczywiście kolega twierdził, że po przeróbce jest zdecydowana poprawa w dźwięku na + mimo pojawienia się tego efektu ubocznego. Tych przeróbek było więcej ale wszystkich nie śledziłem. Audiofile mają swoje ścieżki którymi chodzą i próby tłumaczenia im pewnych zjawisk powodują tylko agresję z ich strony (dotyczy tylko tych co eksperymentują bez technicznego przygotowania).

Lech36, w takim razie zapraszam do Krakowa. Pokaż nam jak wygląda prawidłowo przeprowadzony test porównawczy.

Mam bardzo daleko a prawidłowa procedura została przeze mnie wielokrotnie opisana w różnych wątkach. Wystarczy ją stosować a dowiemy się co brzmi tak samo a co inaczej.

Możemy to zrobić przy okazji testu ABX.

Zaproście Pawła XYZ i Lutka. Może też być Kolega 'muls'. Pewnie jeszcze paru innych zainteresowanych znajdziecie. Ci Koledzy mają doświadczenia w początkowej fazie testów audio ABX. Ja nie mam. Pisałem już o tym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech36 jak to jest że wszyscy Twoi koledzy z XYZ włącznie jak co do czego przyjdzie umywają ręce?

Mi naprawdę nie zależy jak będziesz wybierał swój sprzęt. Porównania możesz robić po swojemu i całe życie gonić "króliczka". Tak mają moi koledzy. Gonią, gonią i dogonić nie mogą. Prawidłowe metody porównawcze każdy stosuje na własne potrzeby. Głównie ci co chcą się dowiedzieć prawdy o różnicach w dźwięku. Tego Krella którego zaproponowałeś w sąsiednim wątku słucham często u jednego z moich kolegów we współpracy z Martin Loganami. Do Krakowa mam prawie 600 km więc przepraszam że nie zapaliłem się do tej jakże cennej inicjatywy. Obiecuję ją obserwować z zainteresowaniem. Za zaproszenie dziękuję może kiedyś przy okazji pobytu w tym pięknym mieście pozwolę się przypomnieć. Warunki prawidłowo przeprowadzonego testu porównawczego znasz z innych wątków. To nie są testy które mają komuś cokolwiek udowodnić (mi na tym nie zależy) tylko indywidualna, najlepsza jaką można wymyślić metoda porównawcza sprzętów z tej samej kategorii. Stosować wybierać i cieszyć się, albo robić po swojemu i też się cieszyć bo w końcu o to chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

 

Nie wiem co modyfikował Twój kolega, ale doskonale pamiętam jaki brum na własne uszy słyszałem z jednego z polecanych, prawidłowo zaprojektowanych wzmacniaczy, który został wyprodukowany przez renomowaną firmę... nie, nie Radmor, tylko CA. Ten, a nie inny wzmacniacz według proroka testów ABX, był wskazany jako w zupełności wystarczający do napędzenia średniej wielkości kolumn. Kiedy prorokowi przytoczyłem ten przykład, stwierdził że pewno wzmacniacz był zepsuty. ;)

 

Przy okazji, możesz mi podać przykłady tych Waszych prawidłowo zaprojektowanych wzmacniaczy, tak do kolumn (87dB)? W wątku o nich poprosiłem o 10 przykładów z półki ok 3k za nówkę i... zapadła grobowa cisza. ;)

 

Cały czas twierdzicie, że takie istnieją. Poproszę o jakieś konkretne przykłady.

 

A dlaczego za 3kzl? A moze za 500 zł kolega by sie skusił? Nie rozumiem tylko na jakiej podstawie kolega zakłada, ze dobrze skonstruowane wzmacniacze mają być tańsze od badziewnego audiofilskiego voodoo?

 

Jeden przykład firmy, która ma w ofercie wyłącznie porządny sprzęt już wczesniej podałem, ale kolega dalej swoje o Radmorach, amplitunerach itd. Nie rozumiem tego, chyba to wynik jakichś kompleksów. No ale dobrze, zerknij na oferty takich firm jak Bryston, Trigon, Crown, Clones Audio, Karan Acoustics, dawny Plinius, stary QUAD, a z tańszych np. Creek - to oczywiście tylko przykłady bo firm robiących porządny sprzęt, nie piszących o voodoo w materiałach reklamowych i mających przy tym w miarę ludzkie ceny trochę jest, nawet na chorym rynku dla chorych audiofilów. Wiele takich firm działa na pograniczu rynku pro i domowego, jest też sporo ciekawego DIY. Wystarczy się rozejrzeć i trochę pomysleć.

 

zawsze mnie zastanawia jak to jest że ci co nie słyszą wzmacniaczy, transportów itp. zapisują się na to forum. Nie rozumiem, jak nie słyszysz nic z tych różnic to po co tu się wypowiadasz. Możliwe nawet ze innym się tylko wydaje że słyszą, ale jednak są fachowcami w tym co im się "wydaje". Inni którym się również "wydaje" mogą z tego skorzystać.

Ale jak nie słyszysz to może lepiej forum wędkarskie, samochodowe albo matematyczne? nie lepiej? przynajmniej nie piszesz o czymś czego "nie ma" zdaniem niesłyszących.

 

Czyli to ma być forum tylko dla czubów i wszyscy normalni mają się wynieść? Faktem jest, że wielu już tak zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Mi naprawdę nie zależy jak będziesz wybierał swój sprzęt. Porównania możesz robić po swojemu i całe życie gonić "króliczka". Tak mają moi koledzy. Gonią, gonią i dogonić nie mogą. Prawidłowe metody porównawcze każdy stosuje na własne potrzeby. Głównie ci co chcą się dowiedzieć prawdy o różnicach w dźwięku. Tego Krella którego zaproponowałeś w sąsiednim wątku słucham często u jednego z moich kolegów we współpracy z Martin Loganami. Do Krakowa mam prawie 600 km więc przepraszam że nie zapaliłem się do tej jakże cennej inicjatywy. Obiecuję ją obserwować z zainteresowaniem. Za zaproszenie dziękuję może kiedyś przy okazji pobytu w tym pięknym mieście pozwolę się przypomnieć. Warunki prawidłowo przeprowadzonego testu porównawczego znasz z innych wątków. To nie są testy które mają komuś cokolwiek udowodnić (mi na tym nie zależy) tylko indywidualna, najlepsza jaką można wymyślić metoda porównawcza sprzętów z tej samej kategorii. Stosować wybierać i cieszyć się, albo robić po swojemu i też się cieszyć bo w końcu o to chodzi.

 

Połączenie Krella i Loganów to nie jest do końca dobra konfiguracja. Dynaudio, Vienna Acoustics tak ale nie elektrostaty. Mimo że są prądożerne a Krell prądu ma aż nadto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Krella i Loganów to nie jest do końca dobra konfiguracja.

Zapewniam Kolegę że bardzo dobra. Trudno znaleźć lepszą, ale to oczywiście tylko moja opinia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Zapewniam Kolegę że bardzo dobra. Trudno znaleźć lepszą, ale to oczywiście tylko moja opinia.

 

Jakie inne konfiguracje KAV300i słyszałeś i od czego ta z Loganami była lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapewniam Kolegę że bardzo dobra. Trudno znaleźć lepszą, ale to oczywiście tylko moja opinia.

Albo kolega ma specyficzny gust albo bardzo małe doświadczenie w audio ...

Logany grają dobrze z lampą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo myślę i tyle razy to pisałem, ale nie rozumieją tego... :-)

 

 

Bo na żadnym innym nie zagrzali by długo miejsca :)

 

Audiostereo to jedyne tematyczne forum przyjazne trollom nie zainteresowanym tym hobby,pisałem to już także wiele razy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłośnicy ABX mnożą problemy

 

 

Miłośnicy ABX niech najpierw zrobią ślepe testy innych zmysłów,choćby smaku i się głęboko zastanowią,dlaczego tak trudno rozpoznać wino,droższe od tańszego,

albo żeby było łatwiej niech odróżnią w PRAWIDŁOWO przeprowadzonym ślepym teście coca-colę od pepsi coli,

albo Żywca od Okocimia,itd,itp. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są najwięksi szczęściarze! Wszystko tak samo, brzmi, smakuje, pachnie to po co przepłacać? Muszą to być bardzo majętne osoby, bo przecież prawie nie wydają kasy, a jeśli już to na najtańsze opcje... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.