Skocz do zawartości
IGNORED

Pylon głośniki giełda czy warto


jankolonko30

Rekomendowane odpowiedzi

Przyglądam się tej firmie Pylon notowanej na giełdzie i mam pytanie czy warto zainwestować w nią?

 

Podejrzewam, że to jedno z gorszych miejsc do zadawania takich pytań. :))

 

Patrząc w drugą stronę — akcje takich firm jak Sony czy Nikon mają status śmieciowych. Ale czy to znaczy, że ich produkty są śmieciowe? A tym bardziej pytać o to na forum ich użytkowników? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego też pytanie na tym forum, na którym mogą być osoby, które mogą zanć profil i zamiary firmy

 

A to o’kay, może trafi się taki rodzynek i poinformuje…

 

Tylko że i na to należałoby nałożyć odpowiedni filtr — osoby związane z firmami mają stałą tendencję do przeceniania siły swoich silnych stron i do niedoszacowywania zagrożeń ze strony konkurencji. Wiele razy to widziałem… :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przyglądam się tej firmie Pylon notowanej na giełdzie i mam pytanie czy warto zainwestować w nią? Może jest tu ktoś kto ma udziały i zna bliżej plany tej firmy?

Z poszanowaniem

Jan K.

 

Warto zainwestować, ale po konkrety zapraszam na forum dedykowane inwestycjom na giełdzie.

http://www.bankier.pl/forum/temat_wyniki-q4-2014-analiza,16667313.html

 

Pozdrawiam

Obawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Pylon S.A. w wypowiedziach forumowych na www. bankier etc. to totalna porażka również. Właśnie przeczytałem że masa ludzi jest zawiedziona i przestrzegają przed zakupem i tak już śmiesznie tanich akcji.

Pytanie jest takie : czy warto kupować po cenie śmieci? Czy jednak warto poczekać i kupić być może bankruta za jakiś czas? A może najlepiej dać sobie spokój i kupić np. Tonsila :)[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Nie znam osób, ktore inwestuja na podstawie wpisow na forum dyskusyjnym, a na gieldzie jestem juz 10 lat. Dla rozwaznych inwestorow polecam zaznajomic sie z 2 podstawowymi technikami inwestycyjnymy: analiza fundamentalna oraz analiza techniczna. Jezeli obrac podstawowy wskaznik fundamentalny ktorym jest cena rynkowa do wartosci ksiegowej ( wynosi on C/WK=1 ) to zdecydowanie pozycja Pylona na rynku gieldowym jest neutralna ( ani przeceniony, ani niedowartosciowany ). Bazujac na tej wartosci najprosciej mozna stwierdzic, iz kupujac po obecnej cenie ( tj 0,20 zl za jedna akcje) zabezpieczeniem inwestycji jest majatek firmy ( srodki trwale, zapasy, oszczednosci, gotowka ), ktory rowniez wynosi 0,20 zl za akcje. Takze ryzyko inwestycji jest minimalne i potencjalni inwestorzy powinni rozwazac taki poziom kursu jako bezpieczny do zostania akcjonariuszem spolki. Natomiast pod katem technicznym na wykresie tworzy nam sie od roku formacja konsolidacji, z zarysem spodka co nakazywaloby sadzic iz ze strony spolki powinny przyjsc pozytywne informacje, ktore spowoduja aprecjacje kursu. To tak na szybko, gdyby ktos chcial konkretniejsza analize wraz z potecjalnymi ryzykami ( bo na gieldzie one zawsze sa ) to zapraszam na PRIV. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.