Skocz do zawartości
IGNORED

Marantz CD 6005 vs Pioneer PD 50


Adam 38

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Posiadam wzmacniacz NAD C356, monitory Castle Knight 2 i "plejstacje 3 fat 80" po DAC taga harmony da300v2. Chcę kupić odtwarzacz CD (nowy). Porównywał ktoś z was te dwa odtwarzacze CD (Marantz cd 6005 , Pioneer pd 50), który z nich lepiej zgrałby się z NAD-em?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

to dwa odtwarzacze o trochę innej sygnaturze brzmienia. Marantz postawi na dobrą analityczność, krótki, szybki i dobrze kontrolowany bas oraz lekko ocieploną średnicę. Pioneer natomiast będzie urządzeniem o brzmieniu bardziej efektownym z jaśniejszą góra, mocniejszym, nieco poluzowanym basem i dokładną, jednak nieco suchą średnicą. Tak naprawdę wybór zależy od Twoich indywidualnych preferencji.

Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, mamy obydwa modele odtwarzaczy dostępne od ręki, w podobnym przedziale cenowym będzie jeszcze kilka innych propozycji, które można przesłuchać.

W przypadku pytań oraz oferty służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Cześć. Posiadam wzmacniacz NAD C356, monitory Castle Knight 2 i "plejstacje 3 fat 80" po DAC taga harmony da300v2. Chcę kupić odtwarzacz CD (nowy). Porównywał ktoś z was te dwa odtwarzacze CD (Marantz cd 6005 , Pioneer pd 50), który z nich lepiej zgrałby się z NAD-em?

rozmawiałem szczerze w 2 salonach, daj spokój z Pioneerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra w pełni sprawny PD-50, genialna rozdzielczość, barwa i dynamika

 

rozmawiałem szczerze w 2 salonach, daj spokój z Pioneerem

 

możesz rozwinąć, co takie przekazali Ci sprzedawcy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra w pełni sprawny PD-50, genialna rozdzielczość, barwa i dynamika

 

 

 

możesz rozwinąć, co takie przekazali Ci sprzedawcy?

dzięki za treściwą odpowiedź a nie tylko szrot, zepsuje się, w sklepie powiedzieli, że padło itd. Dzizas jak skrajne emocje na forum wywołuje odtwarza CD Pioneera. Ci co go mają wychwalają go za to jak gra ( i jakoś u nich gra i się nie psuje) a Ci co go nie mają piszą, że się psuje. Chyba podobna sytuacja jak z moim wzmacniaczem, też potencjometr miał siąść, niebieskie diody spalić a na razie gra w najlepsze i oba kanały grają równiutko. Może odłóżmy awaryjność na bok, jak ma się pecha to zawsze się trafi na lichy egzemplarz (chociaż ja mam pecha do sprzętu hehe). Chodziło mi o charakterystykę grania tych dwóch odtwarzaczy CD, o ich "zgranie" z NAD-em 356.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o charakterystykę grania tych dwóch odtwarzaczy CD, o ich "zgranie" z NAD-em 356

Według mojego doświadczenia to co możesz zrobić najlepszego w tych pieniądzach to zakup DACa z regulacją głośności i wpiąć się w końcówkę tego NADa

Choćby Stream Magic 6 .

Transport CD już masz .

Funkcjonalność nie do przebicia , poprawa brzmienia ( NAD jako końcówka z SM6 zagra dużo lepiej ) nie do przebicia w tej i dużo wyższej cenie .

 

A swoją drogą to była panika o awaryjności odtwarzaczy Pioneera i co ?

Nagle przestały się psuć ?

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mojego doświadczenia to co możesz zrobić najlepszego w tych pieniądzach to zakup DACa z regulacją głośności i wpiąć się w końcówkę tego NADa

Choćby Stream Magic 6 .

Transport CD już masz .

Funkcjonalność nie do przebicia , poprawa brzmienia ( NAD jako końcówka z SM6 zagra dużo lepiej ) nie do przebicia w tej i dużo wyższej cenie .

 

A swoją drogą to była panika o awaryjności odtwarzaczy Pioneera i co ?

Nagle przestały się psuć ?

;)

Ciekawa propozycja, teraz to mi dałeś do myślenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja, teraz to mi dałeś do myślenia...

PD50 na bdb płytach SACD gra ciut lepiej od SM6 ale ile takich płyt jest ?

Do tego znacznie podnosisz jakość brzmienia swojego wzmacniacza z takim SM6 w roli preampa .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SM6

 

a ile dałeś za swojego "DAC Wadia DigiMaser X32"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD 6005 nie miałem przyjemności posłuchać, ale jeśli brzmi mniej ciekawie niż droższy SA 8005 to zdecydowanie wybrałbym PD50.

Kilka miesięcy temu porównywałem SA8005 z PD50 w tym samym systemie i w moim, prywatnym, brzmieniowym pojedynku wygrał PD50 mimo, że jest 2,5 raza tańszy.

Dodatkowy argument to: z tego, co widzę po zdjęciach to CD 6005 nie może pracować jako DAC, a PD50 tak.

Jednak chyba najciekawszym rozwiązaniem było by, jak proponuje muda, kupić odtwarzacz sieciowy. Nie tylko ze względu na dodatkowe funkcje sieciowe, które zyskasz ale i brzmienie. Ze swojej strony proponuje N50A, gdyż brzmi zauważalnie lepiej niż PD50. N50A nie ma regulacji głośności jednak dla mnie brzmi równiej od SM6. Oczywiście ostatecznie lepiej porównać samemu i wybrać pod swój gust.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N50A nie ma regulacji głośności jednak dla mnie brzmi równiej od SM6

Wpinając PD50 czy N50A dużym ograniczeniem będzie i tak przedwzmacniacz w tym NADzie dlatego tak ważny jest DAC z regulacją głośności a sumaryczna poprawa będzie dużo większa niż wpięcie nawet dużo droższego i lepszego źródła .

SM6 gra żywo co znowu zrównoważy nieco zbyt spokojne brzmienie NADa .

Opcja warta spróbowania .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle. Znajomy kupił taniego pd-10. Posłuchałem i kupiłem jednego do rozkręcenia i pogrzebanie. Po kilku tygodniach kupiłem też pd-50. Oba działają bez problemu od stycznia. Obawiam się jednak połączenia z nadem. Sam odtwarzacz gra ciekawie i szerzej od 6005. Dużo detali oraz świetna scena przyciąga uwagę słuchacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

u mnie gra w pełni sprawny PD-50, genialna rozdzielczość, barwa i dynamika

 

 

 

możesz rozwinąć, co takie przekazali Ci sprzedawcy?

tak - klekocząca szuflada, wielkie ryzyko awaryjności, złe wykończenie. Ogólnie wynikało z tego, że można mieć farta, ale też długo żałować. No rzadko się zdarza, by salony wręcz odradzały to co sprzedają, z tym PD-50 mam tak po raz pierwszy i to nie jeden raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - klekocząca szuflada

U mnie działała cichutko

wielkie ryzyko awaryjności,

Jest w każdym nowym sprzęcie bez względu na cenę

złe wykończenie

Tu już przesadzili .

Za 1800zł bardzo dobrze grające CD z SACD + DAC z ładnym pilotem ( kto robi tak ładne piloty w tak tanim sprzęcie ? ) .

2 trafa , sporo elektroniki i jest dobrze zrobiony ( wykończenie ) bez względu na cenę .

No rzadko się zdarza, by salony wręcz odradzały to co sprzedają

A co polecali ?

Salony często doradzają to na czym maja większy zarobek ;)

 

Nie rozumiem tej nagonki .

Za 1800zł ludzie cudów oczekują a to i tak jest cud za takie pieniądze .

Każdy nowy sprzęt trafia się awaryjny , zresztą to samo AGD , motoryzacja itd ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salony często doradzają to na czym maja większy zarobek ;)

 

Tutaj szukałbym prawdziwej przyczyny. W Q21 wycofali niedawno rabaty klubowe na Pioneer argumentując właśnie bardzo niską marżą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest

PD 50 na początku kosztował jakieś 2600zł .

Później trafił do sieci marketów a markety mogą sobie pozwolić na negocjację cen i niskie ceny i tak zaczęły się pojawiać za 1800-1900zł .

Mały sklep ze sprzętem nie wynegocjuje takiej ceny więc po co polecać taki produkt i za parę groszy użerać się z klientami ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle. Znajomy kupił taniego pd-10. Posłuchałem i kupiłem jednego do rozkręcenia i pogrzebanie. Po kilku tygodniach kupiłem też pd-50. Oba działają bez problemu od stycznia. Obawiam się jednak połączenia z nadem. Sam odtwarzacz gra ciekawie i szerzej od 6005. Dużo detali oraz świetna scena przyciąga uwagę słuchacza.

Dlaczego obawiasz się połączenia z NAD-em? Będzie za dużo basu i góry?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

U mnie działała cichutko

 

Jest w każdym nowym sprzęcie bez względu na cenę

 

Tu już przesadzili .

Za 1800zł bardzo dobrze grające CD z SACD + DAC z ładnym pilotem ( kto robi tak ładne piloty w tak tanim sprzęcie ? ) .

2 trafa , sporo elektroniki i jest dobrze zrobiony ( wykończenie ) bez względu na cenę .

 

A co polecali ?

Salony często doradzają to na czym maja większy zarobek ;)

 

Nie rozumiem tej nagonki .

Za 1800zł ludzie cudów oczekują a to i tak jest cud za takie pieniądze .

Każdy nowy sprzęt trafia się awaryjny , zresztą to samo AGD , motoryzacja itd ...

oj chodziło o to, że nagonką są te pochwały, że już przed wejściem na rynek tego modelu "wiadomo" było, że dostaną nagrody i recenzje, sprzedawcy o tym wiedzieli. Polecano Marantza lub tańszego Nada (niższy model) nawet, nie zauważyłem żadnej sztuczności w tym odradzaniu pd-50 i to w 2 lub 3 sprawdzonych salonach

 

Tutaj szukałbym prawdziwej przyczyny. W Q21 wycofali niedawno rabaty klubowe na Pioneer argumentując właśnie bardzo niską marżą.

możecie mieć rację, ja jednak podobną lub ciut większą kwotę postanowiłem przeznaczyć na dobrego DACa, bo z całym szacunkiem, pogra chyba i lepiej i dłużej :), po prostu odpuściłem temat nowych cd do 2.000, uważam to za najmniej racjonalny wydatek w obecnych czasach takiejse "elektroniki", ja osobiście prędzej zaufałbym Marantzowi, ale wciąż uważam, że można lepiej wydać 2 tysiące, na DAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego Pioneera jak i dziesiątki innych i dużo droższych odtwarzaczy ( 9/10x droższych ) i dla mnie to rewelacja za śmieszna kasę .

Polecano Marantza lub tańszego Nada (niższy model) nawet, nie zauważyłem żadnej sztuczności w tym odradzaniu pd-50 i to w 2 lub 3 sprawdzonych salonach

Przez krótką chwilę miałem u siebie Denona DCD720AE . Kupiłem go bo miałem wolne miejsce na półce ze sprzętem a ładnie wygląda i pasował mi do PMA2020AE .

O dziwo jak na te 1200zł gra naprawdę fajnie i dużo lepiej niż masa chwalonych starych CDków w podobnych pieniądzach . I mój zaufany znajomy u którego go kupiłem handluje też Marantzem i w jego opinii nie stwierdził różnic pomiędzy nim a CD6005 a stwierdził że Marantz jest po prostu droższy .

PD50 zagrał dużo , dużo lepiej od 720AE i to była kolosalna różnica .

 

możecie mieć rację, ja jednak podobną lub ciut większą kwotę postanowiłem przeznaczyć na dobrego DACa, bo z całym szacunkiem, pogra chyba i lepiej i dłużej :),

Jedyny znany mi dobry DAC mogący konkurować z PD50 to SM6 ale ten żeby dobrze zagrać musi mieć dobry transport CD i grać z niego lub PC po USB i odpowiednimi programami .

Oczywiście SM6 w odpowiednim systemie , jak każdy klocek zresztą .

 

Z tą trwałością to nie łudź się .

Wszytko dzisiaj pada a cyna bezołowiowa będzie wykańczać elektronikę po kilku latach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Miałem tego Pioneera jak i dziesiątki innych i dużo droższych odtwarzaczy ( 9/10x droższych ) i dla mnie to rewelacja za śmieszna kasę .

 

Przez krótką chwilę miałem u siebie Denona DCD720AE . Kupiłem go bo miałem wolne miejsce na półce ze sprzętem a ładnie wygląda i pasował mi do PMA2020AE .

O dziwo jak na te 1200zł gra naprawdę fajnie i dużo lepiej niż masa chwalonych starych CDków w podobnych pieniądzach . I mój zaufany znajomy u którego go kupiłem handluje też Marantzem i w jego opinii nie stwierdził różnic pomiędzy nim a CD6005 a stwierdził że Marantz jest po prostu droższy .

PD50 zagrał dużo , dużo lepiej od 720AE i to była kolosalna różnica .

 

 

Jedyny znany mi dobry DAC mogący konkurować z PD50 to SM6 ale ten żeby dobrze zagrać musi mieć dobry transport CD i grać z niego lub PC po USB i odpowiednimi programami .

Oczywiście SM6 w odpowiednim systemie , jak każdy klocek zresztą .

 

Z tą trwałością to nie łudź się .

Wszytko dzisiaj pada a cyna bezołowiowa będzie wykańczać elektronikę po kilku latach.

dlatego mam audio-gd z chin, może przetrwa dłużej, dobry DAC, zobaczymy ile pogra ;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Ci co go mają wychwalają go za to jak gra ( i jakoś u nich gra i się nie psuje) a Ci co go nie mają piszą, że się psuje.

 

Akurat miałem Pioneera model PD 10 ale transport CD jest taki sam jak w 50. Miałem i się popsuł po 3 miesiacach. Więc sie nie pocieszaj że to plotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem Pioneera model PD 10 ale transport CD jest taki sam jak w 50. Miałem i się popsuł po 3 miesiacach. Więc sie nie pocieszaj że to plotki :)

chyba jednak kupię CA SM 6 v 2 lub CA CXN chociaż na zachodnich forach już trąbią, że nowy CXN gra gorzej od CA SM 6 v 2 a ja nie mam nawet jak ich odsłuchać, i bądź tu mądry...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem Pioneera model PD 10 ale transport CD jest taki sam jak w 50

Rozebrane zdjęcia z sieci pokazują dwa zupełnie inne transporty .

Porównaj sobie

 

chyba jednak kupię CA SM 6 v 2

A po co V2 jak V1 jest dużo tańszy a zostanie kasa na co innego .

Pamiętaj też że SM6 gra bardzo dobrze ale z transportem CD ( nie każdy CD z wyjściem cyfrowym jest dobrym transportem ) albo po USB z PCta jako odtwarzacz plików ( dobry laptop + Foobar + Jplay )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Rozebrane zdjęcia z sieci pokazują dwa zupełnie inne transporty .

Porównaj sobie

 

Tak napędy w 10 i 50 wygladają różnie ale jest to ta sama firma Orion, która na marginesie robiła kiedys telewizory więc jak ma sie znac na dobrym napędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napędy w 10 i 50 wygladają różnie

Czyli transporty mają inne ;)

ale jest to ta sama firma Orion, która na marginesie robiła kiedys telewizory więc jak ma sie znac na dobrym napędzie?

Dzisiaj to nie ma znaczenia kto robi i jaki znaczek ma firma . Ważne to jakie wymagania ma zleceniodawca a podwykonawca się dopasuje .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.