Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  80 członków

Spotify Klub
IGNORED

Klub SPOTIFY


krzysiekol

Rekomendowane odpowiedzi

A po ile chciałeś kupić ten kod?

Przecież są dostępne karty przedpłacane. Po uczciwej cenie i bez złodziejstwa. Też z okresem za 3 miesiące.

Jeśli dobrze myślę Allegro zakończyło tolerowanie wałków, a przynajmniej podjęło zdecydowaną walkę. I słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie!

Spotify HiFi: wkrótce usługa zaoferuje nowy plan z bezstratną jakością dźwięku (antyweb.pl)

Nie wiem czemu wstawiane linki nie działają ?

 

Edytowane przez michaello

Less is More

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spróbuję pomóc - link...

https://antyweb.pl/spotify-hifi-zapowiedz/

I coś na dokładkę...

https://spidersweb.pl/2021/02/spotify-hifi-bezstratny-streaming-premium.html

 

 

Edytowane przez Wuelem
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2021 o 20:33, Wuelem napisał:

 

w czwartą rocznicę pierwszej zapowiedzi, ponownie anonsują wprowadzenie opcji hifi ?

https://rms.pl/feed/com_content/2469

https://wyborcza.pl/7,156282,21447719,spotify-osiaga-50-mln-subskrybentow-i-zaczyna-grac-w-hi-fi.html

również w zeszłym roku "odgrażali się", że wprowadzą opcję Spotify HiFi

https://www.whathifi.com/features/where-is-spotify-hi-fi-and-do-we-still-want-a-lossless-spotify-tier

Edytowane przez Zbi_Rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2021 o 12:50, Wuelem napisał:

A po ile chciałeś kupić ten kod?

Przecież są dostępne karty przedpłacane. Po uczciwej cenie i bez złodziejstwa. Też z okresem za 3 miesiące.

Jeśli dobrze myślę Allegro zakończyło tolerowanie wałków, a przynajmniej podjęło zdecydowaną walkę. I słusznie.

Potrzebuje taniego streaming do lipca. 

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby szkoda, że nie ma... ale ja chyba nie dopłacę, 10zł(?) za bezstratne.
W zasadzie do wszystkiego do czego używam Spotify wystarcza 320kbs.
To co mi się podoba i tak trzymam w plikach 44/16.

Wiec z mojego punktu widzenia to jest jedynie ruch biznesowy "bo inni mają".

Boję się natomiast tego, że w ramach zmian popsują zgodność z librespot czy raspotify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

No i pierwszy problem który zaobserwowałem w nowej wersji. Mam przykładowo utworzony swój dział z muzyką a tam 200 utworów. Włączam środkowy powiedzmy i słucham muzyki. Zostaje odtworzone kilkanaście utworów. I teraz chciałbym sprawdzić który na liście utwór jest odtwarzany i niestety nie jest on zaznaczony. Muszę szukać z góry na dół gdzie się on znajduje i który będzie następny. Dla mnie jest to iruty-ujące

Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 12.05.2021 o 13:58, lolek126 napisał:

I coś słychać więcej o tej wersji ala premium ? 

Jak zwykle po zapowiedzi cisza, podobna sytuacja jak poprzednio gdy Spotify odgrażał się streamingiem hifi

Czyli do następnej informacji wieszczącej, że wkrótce Spotify będzie w jakości hifi 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lolek126 napisał:

Wcześniej czy później, ale raczej będą zmuszeni, aby to uczynić. 

Nie będą zmuszeni, jeżeli od pięciu lat wystarczają pojawiające się zapowiedzi, że będzie hifi

Jest przykład obiecujący od ponad 2k lat, że bliżej niesprecyzowane coś pojawi się i wierni płacą za zapowiedzi

Działa ? Działa... 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko zależy od podpisanych umów z wytwórniami, możliwe ze dostają (Spotify) dostęp do wszelkich nagrań, ale właśnie tylko jako mp3 jak radio w ramach reklamy produktu.  Już wypowiadali się artyści, że oni tak naprawdę do dostają kasę od sprzedanych fizycznych nośników a streaming to tylko mała cześć ich dochodów.

Co roku jest hasło .... ludzie nie odchodźcie do konkurencji z jakością cd, my też to "planujemy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, lolek126 napisał:

To fakt 🙂 coś w tym jest... 

S nie ma praktycznie konkurencji w swojej kategorii, więc nie widzi sensu inwestycji w hifi

Tym bardziej, że wystarczy info raz na kilkanaście miesięcy powtarzane od 2016 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Nikt nie odnotował w wątku faktu niezmiernie istotnego: SPOTIFY jest na koszulkach FC BARCELONA. Główny sponsor drużyny, więc chyba prognozy finansowe mają zadowalające...

Trochę głupio dla tych, którzy niekoniecznie lubią danych piłkarzy, a finansują ich kontrakty. Przy systemie abonamenty nawet strajk w postaci czasowego braku słuchania nie odcina strumienia gotówki.

Czego dowodzi również kolejny fakt: 23 października będzie dostępny serial o powstaniu SPOTIFY. Zapewne kulis rynku muzycznego nie poznamy, jednak sposób przedstawienia interesów na styku słuchacze - wytwórnie, może być ciekawy. To będzie raczej produkcja marketingowa, mająca wzmocnić pozycję Spotify, ale to oznacza, że są na to pieniądze. Czyli... prognozy finansowe mają zadowalające.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dużej liczbie użytkowników i wchodzeniu do wszystkich krajów ważniejsze jest stabilne i niezakłócone działanie. Cały czas inwestują i w kolejce tych inwestycji podniesienie jakości nie jest szczególnie na topie.

Zrób sondę wśród znajomych, czy obecna jakość jest dla nich za niska. Co powiedzą?

Szczerze, nawet dla mnie jest wystarczająca. To, co słychać, jest bardzo blisko CD. Odpowiednią klasą systemu lub słuchawek można uzyskać w 100% satysfakcjonujący dźwięk.

I to nie zmienia tego, że pewnie wprowadzą wyższej jakości sygnał. Moim zdaniem zbadali, że ludzie nie chcą za muzykę płacić więcej niż za platformy z filmami. A to by musiało wyjść (bo wychodzi...) podobnie. Za wyższą opłatę (bo okazji nie przepuszczą...) zechcą zaproponować coś, czego nie ma konkurencja. Wychodzenie do przodu mają w DNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wuelem napisał:

Przy dużej liczbie użytkowników i wchodzeniu do wszystkich krajów ważniejsze jest stabilne i niezakłócone działanie. Cały czas inwestują i w kolejce tych inwestycji podniesienie jakości nie jest szczególnie na topie.

Zrób sondę wśród znajomych, czy obecna jakość jest dla nich za niska. Co powiedzą?

Szczerze, nawet dla mnie jest wystarczająca. To, co słychać, jest bardzo blisko CD. Odpowiednią klasą systemu lub słuchawek można uzyskać w 100% satysfakcjonujący dźwięk.

I to nie zmienia tego, że pewnie wprowadzą wyższej jakości sygnał. Moim zdaniem zbadali, że ludzie nie chcą za muzykę płacić więcej niż za platformy z filmami. A to by musiało wyjść (bo wychodzi...) podobnie. Za wyższą opłatę (bo okazji nie przepuszczą...) zechcą zaproponować coś, czego nie ma konkurencja. Wychodzenie do przodu mają w DNA.

Nie obraź się, ale pleciesz jakieś farmazony 😉

Wcale nie musi być drożej za wyższą jakość, vide Tidal HiFi (bez Plusa czyli MQA). Wyższa jakość, a koszt jest równy Spotifajowi Premium, czyli 19,99/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, stach_s napisał:

Nie obraź się, ale pleciesz jakieś farmazony 😉

Rewanżuję się tym samym stwierdzeniem. Końcowa cena dla użytkownika nie oznacza, że nie ma wyższych kosztów.

Kwestia taka, kto w co inwestuje. ja tam wolę, aby Spotify był na tyle silny finansowo, aby nie wystawił się na sprzedaż. Jak pewnie wiesz, nie każda platforma miała tyle szczęścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby zachowac wlasciwa forme i Cie nie urazic - to powiem, ze uzywasz dziwacznych argumentow dla obrony Spotify. 

Popatrz kto ile placi artystom za idtworzenie 1 utworu, Spotify jest na szarym koncu listy. Czy mam sie cieszyc wynikami finansowymi tej korporacji uzyskanymi kosztem zylowania artystow? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj w tym miejscu tematu wynagrodzeń dla artystów. Te dyskusje toczą się w innych miejscach i jak tam dotrzesz przeczytasz (także moje wypowiedzi), w jak wielkim błędzie jesteś.

Krótko mówiąc: starajmy się zamieszczać tu fakty, nie opinie. Niech to będzie zbiór informacji o Spotify - miejsc dla własnych ocen i interpretacji jest wiele gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wuelem napisał:

Nie wprowadzaj w tym miejscu tematu wynagrodzeń dla artystów. Te dyskusje toczą się w innych miejscach i jak tam dotrzesz przeczytasz (także moje wypowiedzi), w jak wielkim błędzie jesteś.

Krótko mówiąc: starajmy się zamieszczać tu fakty, nie opinie. Niech to będzie zbiór informacji o Spotify - miejsc dla własnych ocen i interpretacji jest wiele gdzie indziej.

Cóż, zawsze możemy, gdy braknie nam argumentów, określać zdanie adwersarza jako opinię, sobie natomiast przypisywać znajomość i cytowanie wyłącznie "faktów" 😄

Ponadto, nie rozumiem Twojej zażartej obrony serwisu, który od nastu miesięcy mami, czy wręcz świadomie oszukuje użytkowników obietnicami wprowadzania już, tuż tuż streamingu wyższej jakości. Ileż to już było oficjalnych zapowiedzi???

Z mojej strony koniec tej rozmowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stach_s napisał:

Z mojej strony koniec tej rozmowy!

Super, bo na farmazony nie ma tu miejsca. Niczego nie bronię, piszę co jest i tyle. Stwórz swój serwis...

Gdybyś był w najmniejszym choć stopniu zainteresowany faktami, to byś poprawił, że serial ma premierę 13 października.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 30

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.