Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  80 członków

Spotify Klub
IGNORED

Klub SPOTIFY


krzysiekol

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem nakładki Fidelify z rok temu. Nie udało mi sie jej zmusić do pracy.

Ciekawe- u mnie poszło bez żadnego problemu

Jakie efekty?

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Nie namawiam, ale wykup 1 miesiąc i zobacz. Polecam jako nakładkę fidelify: ona wymaga permium. Ja tak słucham i jest naprawdę OK, bez fidelify jest gorzej, ale i tak da się słuchać.

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem jak kolega wyżej polecił zwłaszcza że teraz przez miesiąc wersja premium jest za free więc czemu nie skorzystać,tylko zamiast laptopa zainstalowałem Spotify na ps3 które po optyku polaczylem z przetwornikiem, muszę przyznać że poprawa jest ogromna,pojawiła się scena której słuchając z laptopa nie było,dźwięk nabrał masy i barwy,różnica jest spora na plus,teraz można słuchać z przyjemnością :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuje sie do klubu. Slucham glownie na Marantz 510, iMacu, w podrozy to z telefonu. Czasem w czasie gry z PS4. Oczywiscie wersja Premium. Przede wszystkim w swoim koncie TRZEBA wylaczyc cos takiego jak normalizer poziomu glosnosc utworow, oraz ustawic muzyke na najwyzsza jakosc. Jak na material stratny gra to bardzo dobrze. :)

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest. Posluchaj na sluchawkach, najszybciej uslyszysz roznice.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam klubowiczów. Korzystam od jakiegoś czasu ze Spotify, mam pewien problem, ale nie chcę zakładać specjalnie kolejnego wątku.

 

Chodzi mi o odtwarzanie losowe. Mam playlisty po 100-300 utworów a ciągle powtarza w sumie pewną grupę w kółko, jakby faworyzował dane kawałki. Strasznie to wkurzające, czy macie u siebie tak samo, czy macie na to patent?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, używam wersji premium. Piszesz aby nie używać losowego odtwarzania, tyle że to żadne dla mnie rozwiązanie problemu, ale rozumiem że inaczej się nie da bo Spotify ma to zrypane? Zdawałoby się, że to prosta rzecz, działająca wszędzie, a Spotify nie może sobie z tym poradzić? Jakby ktoś miał na to jakiś patent to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt Ci nie odpowiada to znaczy... że nikt nie ma takiego problemu.

 

Właśnie poszukałem trochę w necie i jak się okazało problem jest u wielu, od lat i z tego co czytam Spotify to olewa. Są jakieś niby patenty na to. Muszę posprawdzać. Szkoda tylko, że nie działa to jak trzeba i człowiek musi kombinować.

 

https://community.spotify.com/t5/Desktop-Linux-Windows-Web-Player/Shuffle-repeats-songs-too-often/td-p/22413

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem pewnego sposobu i gra mi w końcu inne kawałki:) Nie wiem jak będzie z powtarzaniem, wg jakiego algorytmu działa to w Spotify, ale teraz wszystkie kawałki są jakby dodane do playlisty w tym samym czasie. Miesza je nieźle, ale okaże się czy znowu nie faworyzuje pewnej grupy. Z resztą zawsze można będzie to powtórzyć.

 

A więc zaznaczyłem playlistę, potem kliknąłem skopiuj listę do utworu. Otworzyłem stronę

http://textmechanic.com/text-tools/basic-text-tools/sort-text-lines/

wkleiłem listę, nacisnąłem kilka razy "random", wymieszało listę. Znowu kopiuj.

W spotify skasowałem całą playlistę i wkleiłem tą nową już pomieszaną, data dodania jest od razu teraźniejsza.

Jeśli ktoś ma wcześniej w jakiś swój sposób poukładane kawałki to warto jest sobie w jakimś dokumencie zapisać.

 

Na razie jakoś to działa. Dziwię się, że nikt nie pisze u nas o tym problemie. Mnie to już irytowało.

Gdzieś przeczytałem, że może to nie dotyczyć playlist poniżej 100 utworów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może dlatego, że większość słucha całych płyt.

 

Może i masz rację. Płyt w całości słucham jak siadam sam przy CD lub LP. Spotify używam na codzień przy zabawach z dzieciakami, sprzątaniu, gotowaniu itp:) wtedy żona, dzieciaki i ja włączamy swoje ulubione foldery. Dlatego wyłapałem ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tego co wiem to niestety nie, do tego potrzebujesz konta "rodzina".

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 31

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.