Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  80 członków

Spotify Klub
IGNORED

Klub SPOTIFY


krzysiekol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, korzystam ze Spotify od dwóch lat i było ok. ( Premium). Obecnie od tygodnia mogę odtwarzać muzykę tylko przez Air Play, aplikacja nie widzi amplitunera ( Yamaha RX-A 3030 ) . Dostałem e-mailla z Audio Klanu a aktualizacji amplitunerów pod kątem Spotify,ale żadnych szczegółowych informacji nikt mi nie może udzielić.

Nie wiem czy to coś u mnie , czy ogólnie coś jest nie tak ?

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś u Ciebie. Ostatnia aktualizacja Yamahy chyba była w lutym, więc nie ma powodu, żeby coś się zmieniło z tej strony. Natomiast aplikacje Spotify aktualizują się często, sprawdź czy masz ostatnią wersję. Ja korzystam ze Spotify pod Androida, działa bez większych problemów. Jak zdarzy się, że aplikacja nie widzi Yamahy, to wymuszam zamkniecie i start od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś u Ciebie. Ostatnia aktualizacja Yamahy chyba była w lutym, więc nie ma powodu, żeby coś się zmieniło z tej strony. Natomiast aplikacje Spotify aktualizują się często, sprawdź czy masz ostatnią wersję. Ja korzystam ze Spotify pod Androida, działa bez większych problemów. Jak zdarzy się, że aplikacja nie widzi Yamahy, to wymuszam zamkniecie i start od nowa.

Dzięki, przynajmniej wiem , gdzie szukać przyczyny. Jak gram z iPhona to przełącza od razu na Air Play , przedtem normalnie włączało się Spotify na Yamaszce, Spotify na komputerze, też nie widzi Yamahy gdy klikam "urządzenia". Amplituner jest w sieci , sprawdziłem , radio internetowe, Air Play działa. Wylogowałem się i zalogowałem ponownie ale to nic nie daje. Wersja Spotify aktualna , Yamahy też (1.87). Będę walczył dalej.

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po długiej i nie równej walce , udało się , Spotify widzi Yamahę. Resetowanie rutera nie przynosiło oczekiwanego rezultatu ani odinstalowywanie i ponowna instalacja aplikacji.

Podaję przepis dla potomnych :)

W amplitunerze SET UP --- NETWORK--- DHCP

DHCP z ON przełączyć na OFF , ponownie na ON , wyłączyć a potem ponownie uruchomić amplituner.

I śmiga :)

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z aplikacją Spotify na komputerze, nie działa wyszukiwanie.

 

Po otwarciu aplikacji na laptopie, lewa góra - jest okienko "wyszukaj" z lupą. Po wpisaniu wykonawcy..., tytułu itp. nic się nie dzieje...

Dodatkowo, gdy kliknę w to okno, znikają albumy, playlisty, które były poniżej... Reinstalacja nic nie pomaga.

W telefonach jest oki, czy też bezpośrednio z przeglądarki - "lupa" działa... Na laptopie, nie.

 

Ktoś podpowie rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , od koniec grudnia pojawiła się aktualizacja AV Yamahy pod kątem Spotify. Czy ktoś wie o co chodziło ( co poprawiono lub popsuto)? Jakoś różnicy przed aktualizacją i po nie dostrzegam.

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mamy prezencik:

"Popular Streaming Music Service Spotify Removes Connect Feature

Spotify Removes Connect FeatureStreaming music company Spotify is removing their Connect feature, and thus it has been reported that well over 100 speakers/receivers are now unable to use the service. Affected brands include Bang & Olufsen, Denon, Dynaudio, Logitech, Marantz, NAD, Onkyo, Philips, Pioneer, Teufel, and Yamaha to name a few. Spotify Connect was designed into many consumer electronic products over the years and with Spotify removing this feature, many products will no longer be able to stream Spotify unless the manufacturer updated their devices. Is Spofity soon going to be offering Hi-Res Music, or is the company simply changing the way third parties can implement 'hooking in' to their service. Whatever the reason, Spotify is now unusable with hundreds of products. For example Spotify custom integration will be completely removed from the B&O BeoSound 5 speaker, Dynaudio Connect speaker. NAD D 7050 / MT1 / MT 2, and iTeufel Air Blue. You can see a list of products affected, and if there's a possible solution"

 

z: http://www.enjoythemusic.com/news/

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hei,

Mój znajomy ma Pioneer i na nim odtwarzał sportyfi.Przelanczal sobie z telefonu na wzmacniacz to teraz przestało działać .

Z powyższej wypowiedzi zrozumiałem ze musi wzmacniacz oddać do serwisu.

Czy mógłby ktoś prosze to wytłumaczy konkretniej i po polsku ;)

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 30

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.