Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  10 członków

Melodika Klub
IGNORED

Test głośników ML30 Melodika


bumbum

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie, dzięki uprzjmości firmy "Rafko", jestem w fazie testów tych kolumienek.

Testuje na dwóch róznych sprzętach i różnych pokojach.

1.Pokój ok.21m/kw sprzęt to CD Onkyo DX-6730 oraz wzmacniacz Sony TA-F110, kable głośnikowe zwykłe z miedzi beztlenowej, interconnect Thompson.

2.Pokój ok.35m/kw sprzęt to Wzmacniacz Roksan Kandy KA-1, CD 52 MKII SE Marantz, DAC CA DACMagic Azur, interconnect DIY silver by Maro2210. Kable głośnikowe BERC240 Bridge Bass Conductor.

 

Jeśli macie jakieś pytania, rodzaj muzyki, konkretne płyty do przetestowania to proszę pisać.

 

Miało byc BL30, jakby dało radę zmienić bo ja juz nie dam rady.

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie, dzięki uprzjmości firmy "Rafko", jestem w fazie testów tych kolumienek.

Testuje na dwóch róznych sprzętach i różnych pokojach.

1.Pokój ok.21m/kw sprzęt to CD Onkyo DX-6730 oraz wzmacniacz Sony TA-F110, kable głośnikowe zwykłe z miedzi beztlenowej, interconnect Thompson.

2.Pokój ok.35m/kw sprzęt to Wzmacniacz Roksan Kandy KA-1, CD 52 MKII SE Marantz, DAC CA DACMagic Azur, interconnect DIY silver by Maro2210. Kable głośnikowe BERC240 Bridge Bass Conductor.

 

Jeśli macie jakieś pytania, rodzaj muzyki, konkretne płyty do przetestowania to proszę pisać.

 

Miało byc BL30, jakby dało radę zmienić bo ja juz nie dam rady.

Korci mnie wkleić zdjęcia "nowych" kolumn Melodika bl 40 jakie dostałem prosto od dystrybutora (niedoszły zakup, nie do testów), nie wspominając już o tym, że i moja niedoszła para i te w sklepie przyszły z Chin z odwrotnie zamontowanymi maskownicami przez co pięknie były odgniecione gumowe resory głośników basowych no ale jak to stwierdził pan w sklepie - oj tam myślę, że z czasem guma wróci do pierwotnego kształtu. Tyle, że to i tak drobiazg ze zdjęciami tych kolumn jakie dalej posiadam. Krótko - zero kontroli jakości.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będą zbieżne z:

http://www.highfidelity.pl/@main-2123&lang=

czy też przeciwnie...

Opinię mam już czesciowo napisaną, jest dość obszerna ale juz na wstępie mówię ze jest w połowie przynajmniej przeciwna do tej powyzej. Pisząc ją , nie sugerowałem się wogóle ta ani zadną inną opinią. Przez 2 lata posiadałem Roth Audio Oli30 i wydaje mi się ze grały inaczej, bardziej podobnie do tego grania co opisuje highfidelity. Pokusiłem się nawet aby zadzwonić do dystrybutora czy oby nie zostały wprowadzone żadne zmiany w BL30. Otrzymałem odpowiedź ze to te same kolumny. Dziwne, czyżby adaptacja słuchu do obecnych KEF Q7 sprawiła że wrazenia słuchowe są tak odmienne? Testowałem tez Oli30 na audiostereo. Można poczytać. http://www.audiostereo.pl/roth-audio_oli-30_kolumny-podlogowe-750-5046-1.html

 

No dobra...Decapitated Blood Mantra... ;-) kwintesencja dźwięków, scena 3d...potężna średnica...

Jutro przetestuje, oczywiscie muzyka w formacie FLAC przez Openelec + DACMAGIC

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu:)

 

Trzeba wziąć pod uwagę niemożliwość wykonania tego samego czym były Rothy.

 

Nie dlatego, że były dobre, ale teraz jeszcze komplikuje sprawę siła finansowa zamawiającego.

 

Obawy są uzasadnione.

 

Dostajemy to co dostarczy producent - czytaj chiński producent.

 

Recenzowanie i porównywanie mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu:)

 

Trzeba wziąć pod uwagę niemożliwość wykonania tego samego czym były Rothy.

 

Nie dlatego, że były dobre, ale teraz jeszcze komplikuje sprawę siła finansowa zamawiającego.

 

Obawy są uzasadnione.

 

Dostajemy to co dostarczy producent - czytaj chiński producent.

 

Recenzowanie i porównywanie mija się z celem.

 

To bardzo stanowcza opinia, w dodatku niezgodna z prawdą. Oba produkty pod względem zastosowanym przetworników oraz elementów toru audio są takie same - jeśli rozebraliście oba i znaleźliście jakieś różnice chętnie się o tym dowiemy. Bo jak rozumiem, zrobiliście to, skoro publikujecie tak kategorycznie opinie?

 

Jedyna zaplanowana przez nas różnica to odkręcana podstawa w celu zminimalizowania uszkodzeń w transporcie oraz zmieniony sposób mocowania maskownicy.

 

Zachęcamy do zamówienia pary Melodika BL20 oraz Roth OLi20 i wykonania porównawczych pomiarów oraz rozebrania obu konstrukcji. Jeśli złożycie zamówienie dziś do 14.00 jutro sprzęt będzie u Was. W innym wypadku lepiej byłoby wycofać się z tych insynuacji.

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę to co słyszę, napisałem, że byc moze to adaptacja słuchu sprawiła. Przyzwyczaiłem się do innego brzmienia . Za duży tez odstęp czasu między Oli30 a BL30, zmiana sprzętu i stąd taka opinia. W zadnym wypadku opinia nie jest zła, a jedynie trochę odmienna.

Nie mozna zakładać ze to co w chinach wyprodukowane to "Szkoda czasu". Miałem okazje słuchać wiele urządzeń zaprojektowanych przez chińczyków i powalały na głowę inne produkowane w europie. Chociazby przetworniki cyfrowo analogowe S.M.S.L które miałem okazje słuchać i testować.

Jedyne co bym zmienił w tych kolumnach to gniazda głośnikowe, reszta wykonana z jak największa dbałością, nie widzę róznicy między Oli30 a BL30, naprawdę nie ma się do czego przyczepić.

 

I jak odsłuchy Decapitated...?

Przesłuchałem, oceniłem wszystko będzie w teście.

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audiostereo.pl/melodika_bl30_kolumny-podlogowe-809-5545-1.html zapraszam.

Jak widac odmienne zdanie mam co do góry pasma. Wcale nie jest taka złagodzona i matowa , co prawda słyszałem kolumny który waliły sopranem że masakra, na szczęście konstruktorzy BL30 zachowali górę w zdrowym rozsądku. Głośnik współosiowy w moich KEF-ach Q7 gra zupełnie inaczej, stąd góra w BL30 wydała mi się jasna. No i do tego jasno i ostro grajacy wzmacniacz sony oraz jasne elementy zestawu w większym pomieszczeniu, które dobierałem pod KEF-y. Oli30 grały u mnie na marantzu pm6010oseKIS, bez DAC-a oraz CD67mkII i to zestawienie było idealne.

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem Twój test BL30 i trochę jestem zdziwiony. Miałem co prawda Oli40 (odpowiednik BL40) i nie było mowy o wyostrzonej górze. Nawet bym powiedział, że była lekko wycofana choć dość szczegółowa. Niestety nie miałem okazji przesłuchać Melodiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem Twój test BL30 i trochę jestem zdziwiony. Miałem co prawda Oli40 (odpowiednik BL40) i nie było mowy o wyostrzonej górze. Nawet bym powiedział, że była lekko wycofana choć dość szczegółowa. Niestety nie miałem okazji przesłuchać Melodiki.

Szczegółowa owszem. Duzo tez zależy od upodobań słuchacza. Dla mnie nigdy ani Oli30 ani BL30 nie były matowe czy tez wycofane na górze. Nawet w krótkim tescie na audiostereo przy Oli30 tez nie pisałem nic o wycofanej górze.

Kurde, jestem bardzo ciekawy co napisza właśnie o górze pasma koledzy z tego testu.

Edytowane przez bumbum

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo ciekawy co napisza właśnie o górze pasma koledzy z tego testu

Co prawda, testowałem te same egzemplarze BL30 ale moja opinia o górze jest w części bliższa Silver_85.

Pamiętajmy jednak, każdy z nas ma inną percepcję zmysłową otoczenia oraz odmienne punkty odniesienia.

 

My też czekamy. Kilka osób wzięło sprzęt na testy i niestety do tej pory nie napisało recenzji.

Chociaż moja recenzja jest gotowa od dawna, ciągle biję się z myślami czy ją teraz publikować. Dziwię się bumbum'owi, że to zrobił. Teraz inni uczestnicy konkursu będą mogli do jego recenzji się odnosić, kopiować, interpretować itd. i przez to może pogorszyć się jego pozycja w konkursie.

Dlatego też z poczucia uczciwości nie czytałem tej opinii, by przypadkiem pod jej wpływem nie modyfikować swojej. Uważam, że najbardziej sprawiedliwie byłoby, gdyby wszyscy uczestnicy wysyłali opinie do organizatora konkursu, który by je na raz wszystkie opublikował po zakończeniu testów.

Edytowane przez pit80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie odwrotnie. Od wielu lat organizujemy konkursy i nigdy recenzje opublikowane na końcu nie wygrały :)

Poza tym, jedną z fajniejszych rzeczy jest właśnie możliwość odniesienia się do innych recenzji i porównań np tych samych utworów.

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się bumbum'owi, że to zrobił. Teraz inni uczestnicy konkursu będą mogli do jego recenzji się odnosić, kopiować, interpretować itd. i przez to może pogorszyć się jego pozycja w konkursie.

Moze i masz rację, też to brałem pod uwagę, ale za to więcej osób przeczyta no i Ci którzy jeszcze nie napisali a przeczytali moją, muszą się wysilić bardziej aby nie wyglądało to na zerżniętą ode mnie. W sumie nawet czytając inną i tak bym nic nie zmienił, wiem co słyszałem, tak to opisałem i nic to by nie zmieniło.

A biorę juz udział w drugim konkursie, brałem w innych na innych forach i znając mojego pecha i tak nie wygram w tym :) Chociaz starałem się, przestawiając z miejsca na miejsce , nosiłem z piętra na parter obciążając moje stare 45 letnie kości :P

 

Pamiętajmy jednak, każdy z nas ma inną percepcję zmysłową otoczenia oraz odmienne punkty odniesienia

I tu masz duza rację, test testowi nie równy, trzeba brac to po uwagę.

 

No dzisiaj juz kolejny tester bawi się kolumnami, wczoraj wyjechały ode mnie.

Edytowane przez bumbum

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy jeszcze nie napisali a przeczytali moją, muszą się wysilić bardziej aby nie wyglądało to na zerżniętą ode mnie.

Z jednej strony tak (faktycznie muszą się wysilić) a z drugiej strony już poznali, jakie przeciwnik ma karty, które właśnie odsłonił...

Wydaję mi się, ze łatwiej kogoś wtedy ograć :) Chociaż w grze, którą się wygrywa wynikiem głosowania innych to nigdy nic nie wiadomo.. :)

 

Jakos pozostało mi w pamięci to krzywo przyklejone logo :/

 

Hmm.. u mnie te loga były równo przyklejone... Komuś musiało się przekrzywić, kto się przyznaje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. u mnie te loga były równo przyklejone... Komuś musiało się przekrzywić, kto się przyznaje? :)

 

Jakaś tania prowokacja :)

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 12:30.

Dzwonek do drzwi Kurier z dwoma słusznych rozmiarów paczkami. Wiem co to jest. Czekam na tę przesyłkę od dawna. Solidne kartony. Poliuretanowe dystanse i bawełniane pokrowce już świadczą

o bardzo poważnym potraktowaniu zawartości przez producenta lub dystrybutora. I rzeczywiście zawartość kartonowych pudeł po wypakowaniu budzi najwyższy szacunek i podziw.

Godzina 12:45.

Pudła rozpakowane a zestawy gotowe do podłączenia. Jestem zaskoczony gabarytami i wyglądem. Jestem pod wrażeniem. Po zdjęciu bawełnianych pokrowców ukazały się dwa naprawdę ładne i bardzo gustownie wykończone „klocki”. Usłojenie imitacji dębu boków i czerń fortepianowego lakieru w podstawie i „kapeluszu” kolumn w połączeniu z matowymi maskownicami z czarnej siatki frontu przez, które przebłyskują srebrne wykończenia głośników może zachwycić oczęta przeciętnego „zjadacza chleba”. Jednym słowem - design…jest O.K.

Godzina 13:30.

Kable podłączone a kolumny ustawione w odpowiedniej odległości od ścian muszą cierpliwie odczekać na decyzję dotyczące wyboru nagrań i źródła zamiany strumienia elektrycznego na fale akustyczne do których zostały stworzone i pytanie fundamentalne …czego posłuchamy ???. Wybór dokonany. No to jedziemy !

Godzina 14:00.

No to poszło !!!. Siedzę w fotelu. Zamykam oczy. Jestem zaskoczony i zauroczony dźwiękami płynącymi z tych niepozornych skrzynek. Za ich sprawa przenoszę się do studiów nagraniowych

i scen, na których widzę bardzo wyraźnie muzyków oddających z duszy to, co dla nich najświętsze …poezję muzyki.

Na kartonowych opakowaniach kolumn możemy bardzo szczegółowo przeczytać informacje na temat ich budowy typu bass-reflex. Już wiemy, że to konstrukcja 2,5-drożna, z 25 mm jedwabną kopułką,

i dwoma 130 mm wooferami z włókna szklanego, z tym, że głośnik średnio - niskotonowy wyposażono dodatkowo w stożek fazowy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jeżeli weźmiemy po uwagę dobór przetworników i otworu bass-reflex umieszczonym z tyłu obudowy. To pozwala

w zależności od ustawienia kolumny względem ściany na osiągnięcie efektu raz tępej krótkiej stopy

a innym razem rozciągnięcie basu o długie niskie tony. Miejscami zbyt długie i nienaturalne.

Godzina 18:45.

Zmiana nagrań o różne style muzyczne i różne dźwięki instrumentów od bardzo mocnego metalu przez jazz, blues, funky, aż do elektronicznego, progresywnego rocka kapitalnie wydobywa

z głośników bardzo realistyczne brzmienie bez „cukierkowego’ zabarwienia zarówno na małych wzmocnieniach jak i wówczas gdy gałka VOLUME jedzie w prawo do połowy i ciut…dalej.

Głośniki nie charczą i nie piszczą bezsilnie. Z tak niewielkich gabarytów wydobywamy dźwięki, które dają nam całe mnóstwo radości słuchania i co ważne bycia pomiędzy muzykami na scenie. Dół jest miękki, bardzo ciepły i przyjemny, średnica odnajduje się doskonale w rejestrach gitarowych mistrzów wymiatania, a góra to super-fantastyczne współbrzmienie pozostałych przetworników zamieniających strumień elektryczny w fale akustyczne …takie dla nas. Nic nie charczy i nie piszczy. Muzyka płynie i wciąga nas w krąg wykonawców. Łapiemy się na tym, że mimo woli jesteśmy częścią nagrania. Kochamy to, co słyszymy za sprawą tych niepozornych skrzynek… i już.

Podsumowanie.

Pamiętajmy, że to zestaw za około 1500,00 zł. I tylko w takim kontekście wolno nam wypowiadać się na temat sprawności naszych zestawów. A w tym przedziale cenowym ja klasyfikuję te kolumny wysoko. Na poziomie bardzo przyzwoitym w warunkach domowych. Zarówno poziom oczu jak i uszu w moim przekonaniu został zaspokojony w 99 % biorąc pod uwagę poziom cena/jakość.

W podsumowaniu nadmienię, że przesłuchania głośników dokonałem na zupełnie nowym sprzęcie Yamaha i Pioneer oraz weteranie HIFI …37 letnim wzmacniaczu OPTONICA SM 3636 Dual Mono Block przesłuchując zarówno radio, magnetofon oraz nośniki cyfrowe CD jak i płyty winylowe czytane przez gramofony ROTEL i DENON.

Stwierdzam, że sprawność zestawów MELODIKA BL 30 zaskoczyła mnie na tyle pozytywnie, że już myślę bardzo poważnie o skompletowaniu do kina domowego na bazie właśnie zestawu MELODIKA uzupełniając zestaw o głośniki centralny i podstawkowe. Wszystkim, którzy się zastanawiają nad kupnem niedrogiego zestawu HIFI polecam zestaw Melodika BL 30.

 

Godzina 12:30.

Dzwonek do drzwi Kurier z dwoma słusznych rozmiarów paczkami. Wiem co to jest. Czekam na tę przesyłkę od dawna. Solidne kartony. Poliuretanowe dystanse i bawełniane pokrowce już świadczą

o bardzo poważnym potraktowaniu zawartości przez producenta lub dystrybutora. I rzeczywiście zawartość kartonowych pudeł po wypakowaniu budzi najwyższy szacunek i podziw.

Godzina 12:45.

Pudła rozpakowane a zestawy gotowe do podłączenia. Jestem zaskoczony gabarytami i wyglądem. Jestem pod wrażeniem. Po zdjęciu bawełnianych pokrowców ukazały się dwa naprawdę ładne i bardzo gustownie wykończone „klocki”. Usłojenie imitacji dębu boków i czerń fortepianowego lakieru w podstawie i „kapeluszu” kolumn w połączeniu z matowymi maskownicami z czarnej siatki frontu przez, które przebłyskują srebrne wykończenia głośników może zachwycić oczęta przeciętnego „zjadacza chleba”. Jednym słowem - design…jest O.K.

Godzina 13:30.

Kable podłączone a kolumny ustawione w odpowiedniej odległości od ścian muszą cierpliwie odczekać na decyzję dotyczące wyboru nagrań i źródła zamiany strumienia elektrycznego na fale akustyczne do których zostały stworzone i pytanie fundamentalne …czego posłuchamy ???. Wybór dokonany. No to jedziemy !

Godzina 14:00.

No to poszło !!!. Siedzę w fotelu. Zamykam oczy. Jestem zaskoczony i zauroczony dźwiękami płynącymi z tych niepozornych skrzynek. Za ich sprawa przenoszę się do studiów nagraniowych

i scen, na których widzę bardzo wyraźnie muzyków oddających z duszy to, co dla nich najświętsze …poezję muzyki.

Na kartonowych opakowaniach kolumn możemy bardzo szczegółowo przeczytać informacje na temat ich budowy typu bass-reflex. Już wiemy, że to konstrukcja 2,5-drożna, z 25 mm jedwabną kopułką,

i dwoma 130 mm wooferami z włókna szklanego, z tym, że głośnik średnio - niskotonowy wyposażono dodatkowo w stożek fazowy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jeżeli weźmiemy po uwagę dobór przetworników i otworu bass-reflex umieszczonym z tyłu obudowy. To pozwala

w zależności od ustawienia kolumny względem ściany na osiągnięcie efektu raz tępej krótkiej stopy

a innym razem rozciągnięcie basu o długie niskie tony. Miejscami zbyt długie i nienaturalne.

Godzina 18:45.

Zmiana nagrań o różne style muzyczne i różne dźwięki instrumentów od bardzo mocnego metalu przez jazz, blues, funky, aż do elektronicznego, progresywnego rocka kapitalnie wydobywa

z głośników bardzo realistyczne brzmienie bez „cukierkowego’ zabarwienia zarówno na małych wzmocnieniach jak i wówczas gdy gałka VOLUME jedzie w prawo do połowy i ciut…dalej.

Głośniki nie charczą i nie piszczą bezsilnie. Z tak niewielkich gabarytów wydobywamy dźwięki, które dają nam całe mnóstwo radości słuchania i co ważne bycia pomiędzy muzykami na scenie. Dół jest miękki, bardzo ciepły i przyjemny, średnica odnajduje się doskonale w rejestrach gitarowych mistrzów wymiatania, a góra to super-fantastyczne współbrzmienie pozostałych przetworników zamieniających strumień elektryczny w fale akustyczne …takie dla nas. Nic nie charczy i nie piszczy. Muzyka płynie i wciąga nas w krąg wykonawców. Łapiemy się na tym, że mimo woli jesteśmy częścią nagrania. Kochamy to, co słyszymy za sprawą tych niepozornych skrzynek… i już.

Podsumowanie.

Pamiętajmy, że to zestaw za około 1500,00 zł. I tylko w takim kontekście wolno nam wypowiadać się na temat sprawności naszych zestawów. A w tym przedziale cenowym ja klasyfikuję te kolumny wysoko. Na poziomie bardzo przyzwoitym w warunkach domowych. Zarówno poziom oczu jak i uszu w moim przekonaniu został zaspokojony w 99 % biorąc pod uwagę poziom cena/jakość.

W podsumowaniu nadmienię, że przesłuchania głośników dokonałem na zupełnie nowym sprzęcie Yamaha i Pioneer oraz weteranie HIFI …37 letnim wzmacniaczu OPTONICA SM 3636 Dual Mono Block przesłuchując zarówno radio, magnetofon oraz nośniki cyfrowe CD jak i płyty winylowe czytane przez gramofony ROTEL i DENON.

Stwierdzam, że sprawność zestawów MELODIKA BL 30 zaskoczyła mnie na tyle pozytywnie, że już myślę bardzo poważnie o skompletowaniu do kina domowego na bazie właśnie zestawu MELODIKA uzupełniając zestaw o głośniki centralny i podstawkowe. Wszystkim, którzy się zastanawiają nad kupnem niedrogiego zestawu HIFI polecam zestaw Melodika BL 30.

Edytowane przez rokot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie umieściłem swoją recenzję. Jest to moja pierwsza w życiu, więc przepraszam za brak "kwiecistych" opisów :)

 

Od wielu lat organizujemy konkursy i nigdy recenzje opublikowane na końcu nie wygrały :)

 

Zatem trzymamy z bumbum'em oraz rokotem za słowo i liczymy, że zwycięży ktoś z pierwszej trójki :) A jak nie to zgłosimy zażalenie :)

A tak już na poważnie to była fajna zabawa i miłe doświadczenie brać udział w takim konkursie i dziękuję za to.

Przyznam, że z rozpędu zaciekawiły mnie kable Melodika i zamierzam je sobie sprawdzić. Tutaj podsuwam pomysł, iż mogłyby być fajnymi nagrodami pocieszenia w tym konkursie :)

Edytowane przez pit80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

i co? To koniec testów? Czy kolumny jeszcze krąża czy juz dotarły do "Rafko" ? Kiedy będzie głosowanie i do kiedy należy wystawic opinię?

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.