Skocz do zawartości
IGNORED

marant 1504 brak obrazu i dzwieku kod bledu 101


rafal_59127

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pomocy może ktoś co oznacza blad 101 nadmienie ze rest nie pomaga wyłączanie z sieci też nie działają hdmi w instrukcji zero podpowiedzi

 

Dodam że po załączeniu na wyswietlaczu jest komunikat update retry i strzalki się przesówaja a na koniec blad 101

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie podczas aktualizacji coś poszło nie tak...

Podłącz go do jakiegoś sprawnego internetu i zostaw, może sie sam naprawi...

A jak nie to zostaje serwis...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja jak chciałem zrobić aktualizację swojego ampla ( ale to Yamaha) to wyczytałem, że lepiej ściągnąć plik na pendraka i z niego przez usb to zrobić żeby uniknąć czegoś podobnego co Ty masz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podpiety do routera i nie robilem rzadnej aktualizacji właczyłem wzmacniacz i nie bylo glosu wiec go wyłączylem bo to pomagało czasami amplituner nie wykrywał głosu po hdmi arc i ponowne wyłaczenie pomagało i potem już nie działał tylko błąd ma 01 pomyliłem się bo napisałem 101

 

Bo ja jak chciałem zrobić aktualizację swojego ampla ( ale to Yamaha) to wyczytałem, że lepiej ściągnąć plik na pendraka i z niego przez usb to zrobić żeby uniknąć czegoś podobnego co Ty masz.

no ja nie myslałem o aktualizacji być może że była włączona na automat nie wiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne...

Ale napis sugeruje właśnie błąd update'u.

Robiłeś tak jak napisałem ? (Znajomy mówił mi że w podobnej sytuacji tak uratował podobnego Denona)

Jak to nic nie da i reset nie pomaga to zadzwoń jutro do serwisu Horna i spytaj co teraz...

 

Na przyszłość daj sobie spokój z ARC tylko podłącz normalnie kabel optyczny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne...

Ale napis sugeruje właśnie błąd update'u.

Robiłeś tak jak napisałem ? (Znajomy mówił mi że w podobnej sytuacji tak uratował podobnego Denona)

Jak to nic nie da i reset nie pomaga to zadzwoń jutro do serwisu Horna i spytaj co teraz...

 

Na przyszłość daj sobie spokój z ARC tylko podłącz normalnie kabel optyczny...

zdaje się że masz racje to arc do działa w cały świat zależy od pogody a szczególnie jak ma się spięte różne firmy

 

Dziwne...

Ale napis sugeruje właśnie błąd update'u.

Robiłeś tak jak napisałem ? (Znajomy mówił mi że w podobnej sytuacji tak uratował podobnego Denona)

Jak to nic nie da i reset nie pomaga to zadzwoń jutro do serwisu Horna i spytaj co teraz...

 

Na przyszłość daj sobie spokój z ARC tylko podłącz normalnie kabel optyczny...

zostawiłem pod neten do rana narazie nic nie działa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ARC trudno mieć spięte nie dwie różne firmy w sumie ;)

 

Pogooglowałem aż z ciekawości... w podobnym przypadku radzą

 

Zresetować także router (sprawdz połączenie)

Zrobić pełny hard reset amplitunera

Wyjąć kabel zasilający, podłączyć jeszcze raz

...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi a co ARC ma wspolnego z aktualizacja. Jest cos takiego jak to nazwali w wikipedii -kanal ethernet i to przez niego nawiazuje sie polaczenie z internetem. Co czepiliscie sie tego ARC. ARC to zwrotny kanal audio i jak sama nazwa wskazuje sluzy do przesylania audio miedzy dwoma urzadzeniami (tu tv i amplituner) a nie danych z internetu. Kto wam takich glupot naopowiadal. Jakie arc dziala na caly swiat. Ludzie. I to zalezy od pogody. Masakra co tu sie wypisuje.

Amplituner sam sie nie zaktualizuje. To nie komputer. Nie przypominam sobie zeby w amplitunerach byla mozliwosc ustawienia autoaktualizacji. Wchodzisz w to menu i sprawdzasz ewentualnie czy jest nowsza wersja. Jest. Zapodajesz aktualizuj i wtedy on zaciaga. Niejedna firma preferuje zainstalowanie aktualizacji przez usb czyli pendrive-a dla bezpieczenstwa. Np Yamaha. Nawet na ich stronie opisany jest sposob jak to zrobic. Ale zadne ARC. Normalnie szok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARC nie ma z tym nic wspólnego, chodzi o to że mu nie działa dobrze (co jest normą) i dlatego lepiej użyć optyka.

Autoaktualizacji nie ma, ale wyskakuje informacja że jest dostępna, nie wiem czy w każdym modelu... może przypadkiem to potwierdził albo coś...

Tu sie mogło coś zawiesić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc mieliście rację że to problem z aktualizacją jest na to sposób reset serwisowy preset ch +i- razem z przyciskiem zasilania reset z instrukcji nie działał temat zamykam Pozdrawiam i dziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjęcie zasilania nic nie pomagało reset routera też nic reset amplitunera zgodnie z instukcją też nie jest serwisowy reset nigdzie nie opisany inna kombinacja klawiszy na panelu przednim

 

Powiedzcie mi a co ARC ma wspolnego z aktualizacja. Jest cos takiego jak to nazwali w wikipedii -kanal ethernet i to przez niego nawiazuje sie polaczenie z internetem. Co czepiliscie sie tego ARC. ARC to zwrotny kanal audio i jak sama nazwa wskazuje sluzy do przesylania audio miedzy dwoma urzadzeniami (tu tv i amplituner) a nie danych z internetu. Kto wam takich glupot naopowiadal. Jakie arc dziala na caly swiat. Ludzie. I to zalezy od pogody. Masakra co tu sie wypisuje.

Amplituner sam sie nie zaktualizuje. To nie komputer. Nie przypominam sobie zeby w amplitunerach byla mozliwosc ustawienia autoaktualizacji. Wchodzisz w to menu i sprawdzasz ewentualnie czy jest nowsza wersja. Jest. Zapodajesz aktualizuj i wtedy on zaciaga. Niejedna firma preferuje zainstalowanie aktualizacji przez usb czyli pendrive-a dla bezpieczenstwa. Np Yamaha. Nawet na ich stronie opisany jest sposob jak to zrobic. Ale zadne ARC. Normalnie szok.

ADEK nie załapałeś żartu że arc działa w zależności od pogody poprostu nie działa jak zpiete są różne firmy powstaja problemy krzaczy sie mnie już dziesięć razy się wyłaczył telewizor sam jak wypiołem hdmi arc już sie tak nie robi arc jest nie dopracowane może jak trzy klocki tej samej firmy sa spiete to może działa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADEK nie załapałeś żartu że arc działa w zależności od pogody

 

Może jestem dizel :) a , że nie jest jeszcze za bardzo ciepło to nie łapię od razu :) Aż mi gupio :) ale może gdybyś nakreślił "buźkę" po tych słowach z pogodą może bym załapał :) Nie wiedziałem, ze ludzie jeszcze potrafią żartować :) .

 

Kolego ja mam spięty amplituner Yamahy z tv Sony i ani razu nic mi się nie gryzło. Musisz mieć coś nie tak ustawione w menu i albo tv albo ampla. Ja w swoim soniaku w menu mam możliwość sprawdzenia zgodności sprzętu gdzie po podłaczeniu ampla wchodzę w menu i sprawdzam zgodność. Jest też tam lista sprzętu zgodnego z TV . Zobacz, poszukaj, może u Ciebie w tv też gdzieś coś takiego jest.

 

 

Przez ARC trudno mieć spięte nie dwie różne firmy w sumie ;)

 

i tak jak napisał Krzaku, chyba, że jest to amplituner Sony i TV Sony

 

 

Pisałem Ci o resecie trzy razy :)

 

nie wszyscy czytają wszystkie posty a później jest jak jest :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Krzaku666 czytałem wszystko ale kto wiedział że jest coś takiego jak reset serwisowy z inną kombinacją klawiszy na przednim panelu tego w instrukcji nie ma Pozdrawiam i dzięki za pomoc

 

Do Adek telewizr scharp z bd philipsa działa super przez hdmi nawet bd obsługuję pilotem od tv ale jak wpiołem w to marantza to się zaczęło pitolić tv chodzi z blue ray i blue ray z marantzem ale wszystkie trzy już nie i to nie jest kwestia ustawień w tv menu ma trzy pozycje od hdmi wiec nic wiecej nie ustawisz marantz ma terz trzy a bd nic wiec nie poszaleje się z ustawieniami wygląda to tak że trzy razy w amplitunerze przełączysz miedzy tv a bd i już obrazu nie zobaczysz i tylko reset pozostaje i ustawianie wszystkiego od nowa wiec w aplituner piąłem tylko bd a reszte w tv tylko tak jest stabilnie już trzeci dzien siedze wszystko już próbowałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.