Skocz do zawartości
IGNORED

Mytek Digital 192 DSD - szukam reszty dla tego cudeńka.


padereski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kompletuję zestaw dla przetwornika MYTEK DIGITAL 192 DSD, który będzie pracował z Mac'iem Mini. Kolumny to Tannoy Definition DC10 T oraz wzmacniacz Onkyo A-9000R.

 

Szukam dobrej jakości drutu z Tannoy'a do wzmacniacza, porządnej - bardzo porządnej jakości złącz XLR/rca (lub ts/rca) oraz złącza Toslink dla zewnętrznego źródła.

 

Tu pojawia się pytanie... Jak lepiej podpiąć Myteka- przez XLR czy TS'y ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak wygląda to ze złączami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij kupić:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Bo twój mac to najsłabsze ogniwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pojawia się pytanie... Jak lepiej podpiąć Myteka- przez XLR czy TS'y ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tak wygląda to ze złączami.

Nie widzę na tej fotce, by ten Mytek miał złącza TS. Podłączenie po XLR nie ma też sensu, bo ten Onkyo nie ma wejść analogowych symetrycznych. Jedyne co pozostaje to RCA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij kupić:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Bo twój mac to najsłabsze ogniwo.

 

Sound będzie leciał po firewire 800, mac jest z 2012 i ma to złącze. Tu nie miał bym obaw :) z Usb faktycznie mogą być magiczne dziwne rzeczy, ale FW raczej będzie ok.

 

Nie widzę na tej fotce, by ten Mytek miał złącza TS. Podłączenie po XLR nie ma też sensu, bo ten Onkyo nie ma wejść analogowych symetrycznych. Jedyne co pozostaje to RCA.

 

Masz rację- nie dopatrzyłem - to są złącza RCA, nie wiem czemu ubzdurało mi się że to Jacki- faktycznie jak się przyjżałem to RCA. Mytek dojedzie za tydzień, więc nie mam go w ręce. Nie mniej jednak przepraszam za wprowadzenie w błąd. W takim razie pytanie zmieniam na dobry drut RCA-RCA :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś tego DAC'a na allegro:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Więc skoro twój jedzie, to może warto kupić z allegro?

Chyba że zbieżność tematu i aukcji przypadkowa?

Tak sobie myślę, może Ty jednak chcesz tego daca sprzedać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś tego DAC'a na allegro:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Więc skoro twój jedzie, to może warto kupić z allegro?

Chyba że zbieżność tematu i aukcji przypadkowa?

Tak sobie myślę, może Ty jednak chcesz tego daca sprzedać ?

 

Zupełnie nie rozumiem połączenia... To nie moja aukcja - jeszcze go fizycznie nie mam więc ciężko było by sprzedać ;]

Mój jedzie z Thomann'a, bo szukałem nowego sprzętu (na fakturę).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pytanie zmieniam na dobry drut RCA-RCA :)

Ear Stream

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , albo nawet SunSet, bo jest jeszcze lepszy i obecnie na promocji. Zresztą, ze względu na sprzedaż bezpośrednią i wytwarzanie w Polsce, którego modelu byś nie wziął, to będzie bardzo korzystny zakup w swojej cenie. Niemniej, do tej klasy DACa poniżej modelu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) bym nie schodził.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za odpowiedź - sprawdzę ! A co powiecie na temat firmy Kimber Kable ? Czytałem trochę opinii, bo mam opcję kupić trochę taniej przez znajomego, ale nie znam za bardzo marki osobiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat firmy Kimber Kable ?

 

Głośnikowe są bardzo dobre (piszę o ich topowych).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mytek dotarł i brzmi super !

Doskonale sobie radzi... Kabelki mam chwilowo byle jakie, ale jutro będę miał Kimbery różne do testów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jest i on ! Jakie serwisy z plikami DSD polecacie ? Chcę potestować też 176khz Audio i Flac bo podobno jest różnica na minus dla Flac'a. Dopiero wtedy będzie można pobawić się w kabelkologię :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leć, leć Batmanie bo może nie wystarczyć dla wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega padereski właśnie zostałem właścicielem tego dac-a. Zamówiłem go do przetestowania we własnym systemie w firmie MUSICTOOLZ. Po kilku dniach oczekiwania dotarła do mnie przesyłka z urządzeniem. Jedyne koszty jakie musiałem ponieść to koszt wysyłki kurierem, którą to opłatę musiałem uiśćić przy odbiorze paczki. Jedynym zabezpieczeniem dla firmy Musictoolz był skan mojego dowodu osobistego. Dac, który otrzymałem pochodzi z produkcji z tego roku, a miłą niespodzianką było dołączenie pilota Apple Remote, który o ile mi wiadomo wcześniej nie był dołączany w standardzie do tego daca. Po podłączeniu go do wzmacniacza Metaxas Ikarus i monitorów Harbeth P3-ES2 skok jakości w stosunku do mojego poprzedniego daca ( Stello DA 100 Signature), przy odsłuchu płyt CD z transportu nie podlegał dyskusji. Poprawie uległa przede wszystkim rozdzielczość dźwięku. Po prostu więcej było słychać. Dźwięk był czystszy. Można było wyłapywać niuanse, smaczki dźwiekowe, których wcześniej nie słyszałem. Poprawiła się stereofonia i tzw. namacalność dźwieku. Głosy wokalistów i wokalistek wydawały się bardziej realne. Właściwie całkowicie mogę się zgodzić z recenzją Fr@nza tego urządzenia zamieszczoną na tym forum. Pewnym rozczarowaniem było przejście na odsłuch plików z komputera. Obojętnie czy słuchałem za pośrednictwem programu J-play i Hiface USB interface i dalej RCA w Myteku, czy też z czystego wyjścia karty PPA Studio USB dźwięk niedorównywał jakością temu, którego uzyskiwałem z transportu płyt. Znalazłem jednak sposób, który zniwelował te różnice, a dźwięk uległ znaczącej poprawie. Być może kolega padereski i inni posiadacze tego daca skorzysta z mojego opisu. Zacząłem słuchać muzyki w otwarzaczu Signayst HQPlayer, Program ten co prawda jest programem płatnym jednak można go testować przez 30 dni we własnym systemie ( trial ), a obejście jego zabezpieczenia nie jest specjalnie trudne. W HQPlayer wszystkie pliki konwertuję do formatu DSD z sample rate = 5644800. Na wyświetlaczu Mytk-a pojawia się napis Hdsd. Przy takim ustawieniu programu jakość muzyki znacząco wzrasta, a odsłuch staje się prawdziwą przyjemnością. Właściwie mogę powiedzieć, że chyba znalazłem swoją nirwanę dźwiękową. To co słyszę z systemu całkowicie mnie satysfakcjonuje. Zastanawiam się co jeszcze się poprawi, kiedy podłączę sprzęt do wzmacniacza Amplfon WT-40 II. Jednak operacja ta będzie musiała chwilowo poczekać. Po prostu jest zbyt gorąco aby podłączać sprzęt, który również jest niezłym grzejnikiem. Wszystkim poszukującym dobrego dac-a polecam przesłuchanie tego urządzenia we własnym systemie. Za stosunkowo nieduże pieniądze można miec urządzenie, które swoim dźwiekiem zbliża sie do kategorii Hi-End.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest zbyt gorąco aby podłączać sprzęt, który również jest niezłym grzejnikiem.

 

Z całym szacunkiem ale jakieś herezje czytam przynajmniej w tym fragmencie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna pokoju, w którym słucham muzyki wychodzą na ruchliwą ulicę. Hałas dochodzący z ulicy utrudnia skupienie sie na muzyce więc trzeba słuchać muzyki przy zamknietym oknie.. Dzisiaj temperatura powietrza dochodziła do 30 stopni. Włączenie Amplifona z 10 lampami na pokładzie przy zamkniętym oknie skutecznie podnosi temperaturę powietrza w pokoju o kilka stopni co przy takiej temperaturze jak była dzisiaj, raczej zniecheca niż zacheca do słuchania muzyki. Mając w domu 2 wzmacniacze mam komfort wyboru którego w danym momencie chcę słuchać. Dzisiaj słuchałem na Metaxasie. Kiedy będzie trochę chłodniej włączę Amplifona. To tylko kwestia przełóżenia kilka kabelków, wiec nie wiem na czy miałaby polegać ta herezja w moim opisie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program ten co prawda jest programem płatnym jednak można go testować przez 30 dni we własnym systemie ( trial ), a obejście jego zabezpieczenia nie jest specjalnie trudne.

 

Widząc taki wpis nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Chyba jednak to drugie, bo obrazuje mentalność znacznej części społeczeństwa (szczególnie młodego pokolenia).

 

Czy zastanawiałeś się choć przez chwilę, jak takie zdanie odbierają osoby, które zarabiają na życie tworząc oprogramowanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dong, jak zapewnie wiesz, każde zabezpieczenie programowe da sie obejść. I wiedzą dobrze o tym ludzie, którzy tworzą różnego rodzaju oprogramowania, więc nie jest to dla nich żadną nowiną i takie teksty, które napisałem nie robią na nich żadnego wrażenia (dobrze wiem coś o tym). Przyznaję, tego tekstu nie musiałem pisać,faktycznie wygląda to jak zachęcania do obejścia prawa, żeby nie napisać złodziejstwa, choć zapewnie z mojej "porady" i tak niewielu będzie umialo skorzystać. Przepraszam wszystkich urażonych tym tekstem. Zildjian, ja nie napisałem, że się nie da słuchać lampy w upale. Oczywiście, da się, ale mając do wyboru 2 wzmacniacze w systemie wybieram akurat ten, który w danym momencie uważam za właściwy w stosunku do okoliczności czy też mojego nastroju. Tyle i tylko tyle. Naprawdę dziwi mnie fakt, że niechęć do słuchania mocno grzejącej lampy w mocno nagrzanym od słońca niedużym pokoju, może powodować takie rozbawienie albo być zakwalifikowane jako wpis wszechczasów na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleszek, mi chodzi o samo zjawisko - brak elementarnego poczucia przyzwoitości, jeśli chodzi o poszanowanie praw producentów oprogramowania - i o diametralnie różne traktowanie produktów materialnych i wirtualnych.

 

Co byś np. powiedział o takim tekście:

 

Właśnie zostałem właścicielem DAC-a Mytek Digital 192 DSD. Przetwornik ten co prawda jest urządzeniem płatnym, jednak można go za darmo wypożyczyć i testować przez 30 dni we własnym systemie (trial), a obejście zabezpieczenia i konieczności zwrotu nie jest specjalnie trudne.

 

Wygląda nieco... niestosownie, nieprawdaż?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dong, masz 100% racji, wyglądało by to bardzo niestosownie, dlatego też przeprosilem za swoje słowa. Masz także pełną rację odnośnie poszanowania (a raczej jego braku ) praw producentów oprogramowania. Na swoje ( marne ) usprawiedliwienie mogę napisać, że ingerencję w kod programu i jego przeróbkę robię wyłącznie na własny użytek, bardziej pod kątem badania zabezpieczeń aplikacji i rozwijania swoich umiejętności programistycznych ( ot takie hobby ). Nie zmienia to jednak faktu, że moje słowa o obejściu zabezpieczenia programu nie powinno paść w moim poście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega padereski właśnie zostałem właścicielem tego dac-a. Zamówiłem go do przetestowania we własnym systemie w firmie MUSICTOOLZ. Po kilku dniach oczekiwania dotarła do mnie przesyłka z urządzeniem. Jedyne koszty jakie musiałem ponieść to koszt wysyłki kurierem, którą to opłatę musiałem uiśćić przy odbiorze paczki. Jedynym zabezpieczeniem dla firmy Musictoolz był skan mojego dowodu osobistego. Dac, który otrzymałem pochodzi z produkcji z tego roku, a miłą niespodzianką było dołączenie pilota Apple Remote, który o ile mi wiadomo wcześniej nie był dołączany w standardzie do tego daca. Po podłączeniu go do wzmacniacza Metaxas Ikarus i monitorów Harbeth P3-ES2 skok jakości w stosunku do mojego poprzedniego daca ( Stello DA 100 Signature), przy odsłuchu płyt CD z transportu nie podlegał dyskusji. Poprawie uległa przede wszystkim rozdzielczość dźwięku. Po prostu więcej było słychać. Dźwięk był czystszy. Można było wyłapywać niuanse, smaczki dźwiekowe, których wcześniej nie słyszałem. Poprawiła się stereofonia i tzw. namacalność dźwieku. Głosy wokalistów i wokalistek wydawały się bardziej realne. Właściwie całkowicie mogę się zgodzić z recenzją Fr@nza tego urządzenia zamieszczoną na tym forum. Pewnym rozczarowaniem było przejście na odsłuch plików z komputera. Obojętnie czy słuchałem za pośrednictwem programu J-play i Hiface USB interface i dalej RCA w Myteku, czy też z czystego wyjścia karty PPA Studio USB dźwięk niedorównywał jakością temu, którego uzyskiwałem z transportu płyt. Znalazłem jednak sposób, który zniwelował te różnice, a dźwięk uległ znaczącej poprawie. Być może kolega padereski i inni posiadacze tego daca skorzysta z mojego opisu. Zacząłem słuchać muzyki w otwarzaczu Signayst HQPlayer, Program ten co prawda jest programem płatnym jednak można go testować przez 30 dni we własnym systemie ( trial ), a obejście jego zabezpieczenia nie jest specjalnie trudne. W HQPlayer wszystkie pliki konwertuję do formatu DSD z sample rate = 5644800. Na wyświetlaczu Mytk-a pojawia się napis Hdsd. Przy takim ustawieniu programu jakość muzyki znacząco wzrasta, a odsłuch staje się prawdziwą przyjemnością. Właściwie mogę powiedzieć, że chyba znalazłem swoją nirwanę dźwiękową. To co słyszę z systemu całkowicie mnie satysfakcjonuje. Zastanawiam się co jeszcze się poprawi, kiedy podłączę sprzęt do wzmacniacza Amplfon WT-40 II. Jednak operacja ta będzie musiała chwilowo poczekać. Po prostu jest zbyt gorąco aby podłączać sprzęt, który również jest niezłym grzejnikiem. Wszystkim poszukującym dobrego dac-a polecam przesłuchanie tego urządzenia we własnym systemie. Za stosunkowo nieduże pieniądze można miec urządzenie, które swoim dźwiekiem zbliża sie do kategorii Hi-End.

 

Co za bzdury...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szwagier83 - moim zdaniem to kawał dobrego brzmienia :)

 

Nie było mnie tu chwilkę i takie dyskusje. To jak- ktoś może polecić jakiś portal dystrybujący DSD lub WAV'Y 176khz (lub również FLAC'i do porównania ?

 

Zgadzam się z przedmówcami - nie jestem za piractwem, w jakiejkolwiek formie. Sam tworzę i irytuje mnie to co daje internet... zarówno w kwestii nielegalnej dystrybucji plików muzycznych jak i oprogramowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.