Skocz do zawartości
IGNORED

nad 2200 pe odswiezenie


Rafaello775

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Na poczatku chcialbym powiedziec ze bardzo pomoglo mi te forum ,konfiguracja sysytemu operacujnego czy ustawienie sprzetu,miejsca odsluchowego itp.Idac dalej wymienilem kondy w rdacu poprawa w calym pasmie ,zmienilem zasilanie na aku panasonic 2 stabilizatory,jeden 12v i 6v,kondy nippon 470uf i 2x sanyo po100 uf skok jakosciowy bardzo duzy...ale dalej cos mi nie pasowalo,dzwiek byl okrojony z wysokich tonow...

 

Czytajac dalej fora trafilem na odsiezenia wzmacniacza no bo przeciez mam koncowke z lat 80 i moja prosba do forumowiczow zeby mi pomogli przy odswierzeniu tego sprzetu.Dzwiek ma zdecydowanie za malo wysokich tonow,w prawej kolumnie membrany w stosunku do drugiej bardziej lataja.Wyciaganalem te duze kondy w zasilaniu i okazalo sie ze cos tam lata wiec pewnie sa do wyrzucenia,przekazniki wyczyszczone...

 

Zrodlo to komp ,zasilacz seasonic x 560 ,windows 7 ,odtwarzacz j.river ->kontroler ali na pci ->kabel ultraviolet ->rdac ->chinch matrix ->nad2200 i gra to z kolumnami b&w 704.

 

 

 

Ponizej wklejam link do schematu koncowki:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Jeszcze raz prosba zebyscie mi pomogli postawic ten sprzet na nogi.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.