Skocz do zawartości
IGNORED

Pilot do DCD-480


matimoto

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pilota do odtwarzacza CD DENON DCD-480. Nie mogę nigdzie takiego znaleźć. Pytanie, czy mogę kupić byle jaki uniwersalny i zadziała? Może wiecie, gdzie można kupić jakiś zamiennik.

 

Kiedyś kupiłem na zapas taki pilot w Lidlu (dosłownie za 30 zł) i okazał się nad wyraz dobry.

 

Kluczowe jednak cechy, które posiada (i bez których byłby mało przydatny) to:

 

1. Wyświetlacz (inaczej błądzenie po omacku).

 

2. Opcja uczenia się sygnałów (ma wbudowaną wielką bazę, która tylko zawraca głowę wyszukiwaniem spośród tysiąca sygnałów, a na koniec i tak prawie nic nie znalezione). Oznacza to, że albo trzeba to robić jeszcze z działającego pilota, albo poszukać pożyczki jakiegoś oryginału do „przeszczepu”.

 

3. Pamiętanie wszystkiego po padnięciu aku / wymianie.

 

 

 

Pewną wadą jest słabe pamiętanieze strony użytkownika przypisanych ustawień w gąszczu możliwości — ja to rozwiązałem przez wydrukowanie miniatury pilota z PDF z „omapowaniem” klawiszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.