Skocz do zawartości
IGNORED

Telewizyjny Reżim!


neomammut

Rekomendowane odpowiedzi

No bez jaj. Widzę takie przypadki codziennie. Podjeżdża samochód z płynem do mycia albo proszkiem do prania zawsze gdy trzeba pozmywać naczynia po większej libacji albo zrobić pranie łachów drużyny przedszkolaków. I wyskakuje z niej Chajzer Albo Beleninik. Normalnie przejść już spokojnie nie można przez te ich samochodu i ekipy sprzątające - z kamerami, realizujące każdą potrzebę Pań Domu!

Ja nie wiem że tego nie widzicie. przecież w POlsce to normalne!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie chodziło o to że widzę to codziennie. Nie w telewizji tylko w rzeczywistości.

Oczywiście w rzeczywistości POlskiej - tej w której żyje Bieńkowska i wszystkie lamusy lansujące tutaj Pana Bronisława.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może słuchają radia?

O cholercia, ja mam parę w domu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i na koniec,ostatnio była poruszana sprawa ciszy wyborczej ,PO za zniesieniem PiS za utrzymaniem .No sprawa jest oczywista jeśli Tv służy jako tuba propagandowa to władza chciałaby wykorzystywać ją do samego końca a siła to jest nie mała.

Wymowa tej postawy jest jasna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stanie się. po to się zawiera klauzule odszkodowawcze. Takie odpolitycznianie kosztuje bardzo dużo państwowych pieniędzy które zasilają partie odpolitycznianych. Tak czy inaczej jest to ze szkodą dla tych partii które odpolityczniają.

Żeby to skutecznie uczynić trzeba rządzić nieprzerwanie co najmniej dwie kadencje - jak PO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba oglądać TV niezależną - a taką robią tylko w internecie:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba oglądać TV niezależną - a taką robią tylko w internecie:

 

 

To jest telewizja jak najbardziej zależna. Tylko od innej (Twemu sercu miłej) opcji, dlatego uważasz ją za "niezależną". Nic bardziej mylnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamliwy materiał TVN

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foksiu, to już trzeci lub czwarty wątek w którym wklejasz ten trwający prawie 100 min. filmik. Naprawdę wierzysz, że ktokolwiek go oglądnie w całości?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foksiu, to już trzeci lub czwarty wątek w którym wklejasz ten trwający prawie 100 min. filmik. Naprawdę wierzysz, że ktokolwiek go oglądnie w całości?

A szkoda...

Gdybyś obejrzał kiedyś jak ja to byś się nie dziwił, że przypominam!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fox

Ja również obejrzę chętnie w całości.

Np. chętnie oglądam długie wrzutki "doktora".

 

Przynajmniej wiem, że oglądam co mają do powiedzenia Polacy.

 

To jest telewizja jak najbardziej zależna. Tylko od innej (Twemu sercu miłej) opcji, dlatego uważasz ją za "niezależną". Nic bardziej mylnego.

Bo wolę oglądać to co większości Polaków zatroskanych Polską leży na sercu, niż nieudolne podróbki Matrixa w wykonaniu naszej tuby reżimiwej.

 

Już pisałem w innym temacie.

Od kiedy przestałem oglądać mainstreamową TV i przestałem kupować mainstreamową prasę,

od kiedy zacząłem słuchać co mają do powiedzenia ludzie,

od tego momentu widzę Polskę inaczej.

Jawi mi się ona nareszcie jako moja, ale pod okupacją.

 

Jak to już zostało powiedziane w "Klubie Ronina",

od kiedy internet stał się medium powszechnym,

waga TV mainstreamowej maleje.

 

A pamiętacie jeszcze ACTA ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wolę oglądać to co większości Polaków zatroskanych Polską

 

Sami siebie mianowaliście "zatroskanymi" biorąc pod uwagę mikro-niszową oglądalność tej telewizji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sitwa próbuje obsadzić w trybie niestandardowym stanowiska w państwie w tym prezesa NBP oraz w trybunale konstytucyjnym .TVP oczywiście nie widzi tematu bo nie może.

Ciekawe czy Pospieszalski wróci na antenę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sitwa próbuje obsadzić w trybie niestandardowym stanowiska w państwie w tym prezesa NBP oraz w trybunale konstytucyjnym .

 

Identycznie to samo robił PiS po wygranych wyborach 2005. Nie pochwalam ani tamtego wtedy, ani tego teraz.

 

Ciekawe czy Pospieszalski wróci na antenę.

 

Antenę TVP? Po co? Ze swoimi poglądami idealnie pasuje do TV Trwam. Publicznej nie musi zaśmiecać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat piszesz nieprawdę .PiS nie odwoływał w trybie expresowym prezesa NBP aby następnie powołać na kolejną kadencję (takie same praktyki w spółkach SP),to samo się tyczy Trybunału Konstytucyjnego .Praktyką było że opozycja stanowiła funkcję kontrolną państwa tą praktykę zniosła PO.

A co do Pospieszalskiego to poruszał wiele spraw społeczno-politycznych zadał nie wygodne pytania i poleciał.

A co do smieci w TVP to się zgadzam jest tego nie mało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....to samo się tyczy Trybunału Konstytucyjnego.

 

Co się tyczy trybunału konstytucyjnego to PO uchwaliło taką ustawę że umożliwia wybór 5 sędziów jeszcze w tej kadencji nie jak było do tej pory 3 teraz a 2 wybiera sejm nowej kadencji.....nasi "kochani" posłowie PO zabezpieczają się jak mogą przyspieszając prace nad tą ustawą. Na wypadek przegranej w następnych wyborach. taka przewaga w TK przyda się jak znalazł. ;)

 

Ciekawe też (czego nasze niektóre media nie podają) że w nowej ustawie bardzo rozbudowano przepisy w sprawie procedury odwołania prezydenta. Coś co w Konstytucji jest od dawna teraz próbuje się regulować ustawie....PO nie wiedzieć czemu nie widzi tu oczywiście problemu konstytucyjnego.....może dlatego że wietrzy inną korzyść. :))))

 

Cytat

"Ciekawe czy Pospieszalski wróci na antenę.'

 

Antenę TVP? Po co? Ze swoimi poglądami idealnie pasuje....

 

A w takim razie gdzie ci zapasuje Lis i czy on też poleci i gdzie z TVP?

Tak jednemu jak i drugiemu można zarzucić że nie byli bezstronni w kampanii wyborczej.

Nie słyszałem by Pospieszalskiemu zarzucono że podał kłamstwa w kampanii wyborczej a Lis zdecydowanie tak za to zresztą przepraszał.

Lis powinien już wylecieć na zbitą twarz!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS nie odwoływał w trybie expresowym prezesa NBP aby następnie powołać na kolejną kadencję

 

A jak to było z Ustawą o Radiofonii i Telewizji, zmienioną cichaczem pod osłoną nocy? A potem tryumfalnie obwieścili "odzyskaliśmy radio i telewizję".

 

A co do Pospieszalskiego to poruszał wiele spraw społeczno-politycznych zadał nie wygodne pytania i poleciał.

 

Inni też poruszają sprawy społeczno-polityczne, zadają niewygodne pytania i nie wylatują. Bo Pospieszalski wyleciał nie za to, a za tendencyjność i skrajny brak obiektywizmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tendencyjność obecnie jest widoczna jak nigdy dotąd tak samo jak upolitycznienie.Z tego co pamiętam wprowadzono większą transparentność swego czasu TVP po rządach SLD.

Co do Pospieszalskiego to był ostatni jaki był politycznie niewygodny (zresztą bardzo umiarkowanie) nie dął w trąbę propagandy sitwy zjednoczonej Partii Obywatelskiej.

O głosowaniach w nocy to lepiej nie wspominaj bo przypomnisz "nocną zmianę" oraz próbę możliwości prywatyzacji lasów .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jednemu jak i drugiemu można zarzucić że nie byli bezstronni w kampanii wyborczej.

 

Mnie nie chodzi o tę kampanię wyborczą, lecz całokształt działalności na antenie.

 

Na wypadek przegranej w następnych wyborach. taka przewaga w TK przyda się jak znalazł.

 

Przez długi czas w TK przewagę miały marionetki episkopatu z Zollem na czele. Najwyższy czas wrócić do normalności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że normalni to dla Ciebie będą ci o skrajnie lewicowych poglądach. :)))

 

 

Jak dla mnie Lis za ustawki czworo na jednego i tak gorzej wypada jak w programach Pospieszalskiego gdzie tą nierównowagę pokazują liczby 3;2. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.