Jump to content
IGNORED

Kolumny wzmacniacz 1200 zł


karens26

Recommended Posts

Witam, przymierzam się do zakupu nowego zestawu stereo (kolumny + wzmacniacz), o ile kolumny mam już w zasadzie wybrane, są to Pylon Pearl 25, o tyle mam problem z wyborem amplitunera/wzmacniacza. Co będzie lepsze amplituner czy wzmacniacz? Mam możliwość zakupu od znajomego amplitunera Yamaha rx-v863 wraz z odtwarzaczem cd (sprzęt ma około 7 lat lecz wiem ze nie był on zbyt często używany. Czy opłaca się kupić ten sprzęt za 1000 zł czy jednak lepiej kupić nowy wzmacniacz np. Denon pma 720? Co zagra lepiej? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Pytasz znów o to samo, co w poprzednim wczorajszym temacie, co to za słowo czy opłaca się kupić ? Yamahę rx-v863 byłby sens kupować jakbyś budował kino domowe i koniec. Kuszą Cię dziesiątki guziczków za niską cenę? Jak ma ją znajomy, no to pożycz ten amplituner posłuchaj, czy Ci pasuje, tylko szkoda że nie możesz porównać ze wzmacniaczem stereo, bo tak byle g...no się spodoba.

Co do wyboru wzmacniacza, skoro wybrałeś Pylon 25 to dla jakiś ich walorów, na czymś ich słuchałeś, skoro stały się wyborem i szukasz teraz wzmacniacza.

Chyba zdajesz sobie sprawę jak grają i jakie brzmienie lubisz musisz iść taką drogą. Jak lubisz bardziej rytm, szybkość i nieco ostrzej wybierz coś z yamahy as300, as500, pioneera a30, coś neutralnego marantza 5005, lepiej zdecydowanie 6004, jak chcesz z mocniejszym dołem, nieco cieplej w średnicy weź Denona 720, dalej może Rotel RA10, Nad c316, skoro mowa o nowych .

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.