Skocz do zawartości
IGNORED

kolumny + wzmacniacz do 500zł


Gość postcalypto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość postcalypto

(Konto usunięte)

Chce kupić jakieś używane kolumny i wzmaka do 500zł za wszystko, odrazu zaznacze że jestem zielony w tych sprawach a nie chce liczyć na coś bo jest podobno dobre i znane więc może tu na forum ktoś pomoże w tym temacie . Jeśli chodzi o kolumny to zastanawiam się nad Pioneer model CS (tu nie wiem jaki byłby dobry w tej cenie) i czy wogóle warto wybrać tą marke, licze że ktoś mi podpowie opierając się na własnych doświadczeniach i wrażeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

kiedyś na alle trafiłem na tego sprzedawcę. Niestety nie byłem u człowieka, ale jego oferta wygląda jakby sprzedawał nie trupy, ale kolumny w dobrym stanie. Jakieś niedrogie monitorki też ma.

 

Do tego musisz sobie jakiegoś ampli z końca lat 80tych lub początku 90tych znaleźć. Tylko uważaj żeby nie na hybrydzie. Albo amplitunerek jakiś, zwykle taniej się coś da znaleźć. Ja ostatnio kupiłem do syna do pokoju jakiś amplituner teac + cd za 150zł. Amplituner dźwiękowo nieszczególny, dość ostry, ale jak mu zajrzałem pod obudowę to zrobiony jest ewidentnie z dbałością o niezawodność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość postcalypto

(Konto usunięte)

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=20073&us_id=13960644

kiedyś na alle trafiłem na tego sprzedawcę. Niestety nie byłem u człowieka, ale jego oferta wygląda jakby sprzedawał nie trupy, ale kolumny w dobrym stanie. Jakieś niedrogie monitorki też ma.

 

Do tego musisz sobie jakiegoś ampli z końca lat 80tych lub początku 90tych znaleźć. Tylko uważaj żeby nie na hybrydzie. Albo amplitunerek jakiś, zwykle taniej się coś da znaleźć. Ja ostatnio kupiłem do syna do pokoju jakiś amplituner teac + cd za 150zł. Amplituner dźwiękowo nieszczególny, dość ostry, ale jak mu zajrzałem pod obudowę to zrobiony jest ewidentnie z dbałością o niezawodność.

 

Bez przesady, miejsce antyków jest na śmietniku jako produkt gorszej jakości i już przestarzały, szukam raczej czegoś z około 2000 r. gdzie już wszystko było na odpowiednim poziomie technologicznym i posłuży jeszcze kilkadziesiąt lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość postcalypto

(Konto usunięte)

To ci mikrowieża wyjdzie :) powodzenia.

 

Właśnie wczoraj wywaliłem z mojego pokoju to coś pod nazwą mikro-wieża by ja zastąpić czymś co jest bardziej "pro", na olx/allegro juz za 200zł chodzą jakieś konkretne sprzęcicha i nie są jakieś sypiące się klasyki po "reanimacji", poza tym kto by chciał mieć coś co wygląda jak stare zepsute radio czy skrzynki na kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie twoj plan jest nierealny za sprzet po 2000 roku. Teraz mozesz zrobic z pieniedzmi co chcesz i w koncu przestac marudzic jak stara krowa. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj..jak znajdziesz takiego graala, to się pochwal, bo ihmo podałeś założenia wykluczające sie. Po 200zł to na allegro nie chodzi nic na czym warto oko zawiesić.może jakiś wzmacniacz się czasem znajdzie jak ktoś ma fart, ale na pewno nie kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz smsl-36a plus jakieś używane tanie monitorki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co to za marka wogóle, pierwszy raz słysze, pisałem że monitory odpadają

To są chińskie wzmacniacze w klasie D. A ty chcesz kupić w tej cenie podłogówki? Chodzi ci o jakieś powypadkowe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 500 zł w kieszeni nawet bym nie marzył o kolumnach na sensownym poziomie. Tyle to wydasz na jakiś używany wzmacniacz, Rotala lub NADa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość postcalypto

(Konto usunięte)

O czym wy piszecie koledzy wyżej to nie bardzo wiem ale niech bedzie że mieliście ciężki dzień :)

 

Ja natomiast zaprezentuje co udało mi się znaleść w tej cenie

 

http://olx.pl/oferta/kolumny-glosniki-pioneer-cs-580-CID751-ID91fcl.html

 

http://olx.pl/oferta/amplituner-kina-domowego-sony-str-d565-CID99-ID9PG9f.html

 

 

 

na tym forum panuje jakaś dziwna moda na wciskanie ludziom kolumn za kilka patyków ale przecie nie wiele ma to się do jakości i o niczym nie świadczy

 

Proponujecie mi jakieś chińskie nie wiadomo o jakiejś dziwnej mało znanej nazwie co lub jakieś prehistoryczne antyki i co ja mam o tym myśleć, mnie takie żarty nie śmieszą niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy piszecie koledzy wyżej to nie bardzo wiem ale niech bedzie że mieliście ciężki dzień :)

 

Ja natomiast zaprezentuje co udało mi się znaleść w tej cenie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

na tym forum panuje jakaś dziwna moda na wciskanie ludziom kolumn za kilka patyków ale przecie nie wiele ma to się do jakości i o niczym nie świadczy

 

Proponujecie mi jakieś chińskie nie wiadomo o jakiejś dziwnej mało znanej nazwie co lub jakieś prehistoryczne antyki i co ja mam o tym myśleć, mnie takie żarty nie śmieszą niestety.

Pytanie z dupy, odpowiedź rownież.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak i wypowiedzi (nie moje) ... też z dupy

Ale tobie chodziło by ludzie zamiast ciebie szukali ci sprzętu po komisach, lombardach i Allegro?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie chcesz to już wszyscy wiedzą (i tu znakomicie pasuje "polaczki nie kapiszi" którym to określeniem próbujesz obrazić tych próbujących ci pomóc) . A ty w ogóle wiesz co chcesz?

Zachowanie na poziomie mojej 4 letniej córki która wczoraj usiłowała urządzić awanturę na tle "ja chce naklejkę z misiem, a nie z myszką" Ale ona przynajmniej wiedziała czego chce.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak ci się podoba to sobie kup. Dostałeś propozycje normalnego używanego sprzętu który ma szanse zagrać i jest w znośnym stanie. A wyciągasz jakieś trupiska które były trupiskami w momencie opuszczenia fabryki...i od tego czasu ich stan systematycznie się pogarszał. A jak chcesz coś po roku 2000, to sobie zobacz na lata produkcji twoich propozycji.

 

Jak nie chcesz słuchać rad, to się nie pytaj.

Dla mnie EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.