Skocz do zawartości
IGNORED

Podłogówki do Denon AVR-2309


hermani

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad wyborem kolumn podłogowych do ww amplitunera.

Budżet jakim dysponuję to 1200 zł maksymalnie - kwota nie powala lecz myślę, że sprzęt za tą cenę będzie zadowalający.

Przeznaczenie: kino domowe, muzyka - 50/50 (muzyka zawiera wszystkie gatunki - będzie to sprzęt służący mi i żonie, która audiofilem nie jest)

Pomieszczenie: 20-24m2, kilka razy do roku będą przenoszone do prawie 40m2 celem nagłośnienia "domówki".

Preferencje muzyczne - chciałbym aby dźwięk był szczegółowy a głęboki i energiczny. Fajnie jakby w filmach potęgowało wszelkiego rodzaju wybuchy, uderzenia - tutaj nasuwa się pytanie - czy nie dokupić subwoofera?

Od razu nadmienię, iż z odsłuchem kolumn w sklepie będzie ciężko bo z marketów mam dostępny ME, który jest strasznie ubogo wyposażony względem sklepów w innych miastach.

Zależy mi również na nowoczesnym wyglądzie, by pasowało do nowego wnętrza.

 

Moje typy:

*Jamo S626 - ze względu na ciekawą konstrukcję z niskotonowymi głośnikami, wydaje mi się, że pełnią rolę wooferów, więc zejście powinno być odpowiednie, jeśli nie to w późniejszym czasie możliwy także subwoofer

*Taga TAV 606 v3 + subwoofer

*Pylon Pearl 25 - czy jest różnica pomiędzy Jamo S626 w kwestii jakości dźwięku i mocy basu?

*STX F-200/280n

 

Najbardziej wizualnie podoba mi się Jamo, lecz przyznaję iż nie słyszałem żadnych z powyższych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

na pewno pod względem jakości brzmienia najlepiej sprawdza się kolumny Pylon Audio Pearl 25. W stosunku jednak do Jamo brzmienie będzie równiejsze, na pewno nie uzyskasz takiego basu, natomiast wypełnienie, przestrzeń, spójność będą przemawiały za polską konstrukcją.

 

Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań. W przypadku pytań oczywiście słuźę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego amplitunera żywe kolumny ze zwartym basem, albo TAGA 606 SE F albo PYLON PEARL 25, JAMO sobie odpuść. Możesz trafić używki tannoy to dobry kierunek ale w tej cenie może być ciężko. Zresztą znam tannoy v 4, super kolumny ale domówek mogą nie przeżyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.