Skocz do zawartości
IGNORED

TVN


maxglow

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to tylko palam irracjonalna nienawiscia do Drzyzgi nie wiem w jakim kanale sie lansuje ale moi rodzice za nia przepadaja , Jakos nie moge sie uwolnic od babsztyla . Co odwiedze rodzine -Drzyzga jak tak "drzyzga w d...ie' modle sie zeby choc Malanowski czasem juz mi wszystko jedno ale nie juz od progu wita mnie jej slowiczy glos. Sam abonamentu nie posiadam a stary kineskopowy Sony sluzy mojej luv do ogladania X-factora na pokojowj antenie.

Nie mam pojecia co sie dzieje z dzisiejszymi polskimi spikerami telewizyjnymi, ale przytlaczajaca wiekszosc choruje chyba na chroniczne zaparcie . To ciagle napiecie w glosie sprawia ,ze wyobrazam ich sobie siedzacych na toalecie , walczacych z zaparciem a jednoczesnie zmuszonych do wyglaszania komunikatow....Pewnie brzmi w ten sposob bardziej profesjonalnie .

Moja mama wlasnie wrocila z podrozy do RP i powiedziala , ze jest pieknie . Mnostwo nowych domow , mrowie dobrych samochodow i swietnie ubrani ludzie w wypelnionych po brzegi kawiarniach . Nie to co ta amerykanska holota bez gustu .

Wszyscy sie chwala wycieczkami w tropiki i egzotyczne plaze a zaraz potem narzekaja na glodowe pensje i ogolna nedze .

Po powrocie po raz kolejny zapowiada, ze z paczkami ktore wysyla od 20 lat to juz tym razem naprawde koniec....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a stary kineskopowy Sony sluzy mojej luv do ogladania X-factora na pokojowj antenie.

(...)

 

Wyrzuciłem swojego starego 29 calowego Sony na chodnik przed domem. Wysiadł mu pilot. Kupiłem Sony LED. Ale wojciech iwaszczukiewicz tego nie zrozumie. Po w TVN i Wyborczej o tym nie informowali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu ojcu wysiadł kineskop w kineskopowym SONY ale wysiadł po 18 latach użytkowania - było to już dość dawno. Moim zdaniem od nowości był do dupy, bo to był taki Sony z Irlandii. Ale ojcu było wszystko jedno. Dopiero jak już samo czerwone na ekranie było to stwierdził że chyba coś nie tak i wysłał mnie wtedy po jakiegoś Samsunga.

Iwaszczuk to mógłby oglądać samą obiektywną telewizję, tylko musi zmienić telewizor - podobnie jak Komorowski porady dla bezrobotnych absolwentów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zebrało mnie na wymioty podczas oglądania "faktów". A to jeszcze nie koniec dnia.

Zastanowiłem się dlaczego ja to właśnie oglądam. Poczułem ogromną bezradność, przykrość,ból, żal.....

Wszystkie tego typu odczucia.

I co ja mogę zrobić. ??

No nic...

Postanowiłem nigdy już nie oglądać tvn.

Ciekawi mnie tylko kiedy ta telewizja dostanie odpowiednią laurkę od widzów. Bo przecież tak nie może być dalej.

Marzy mi się żeby zbankrutowali przez zerową oglądalność.

Także po wyczynach niektórych dziennikarzy; myślę że miarka się przebrała.

Rozpocząłem wątek bo myślę że od nas;zwykłych ludzi powinien się zacząć jakiś ruch społeczny "ku opamiętaniu mediów"

Ta telewizja jest tylko odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłaszane przez nasze społeczeństwo. Jaki popyt, taka i podaż.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta telewizja jest tylko odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłaszane przez nasze społeczeństwo. Jaki popyt, taka i podaż.

 

Jesteś pewien, że w tym wypadku obowiązuje ta kupiecka zasada? Bo biorąc pod uwagę długi tej stacji (coś około 800 mln Euro), to właściciele dawno powinni ja zamknąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz

 

W Polsce podobno ruiny i zgliszcza a biedny emeryt kupuje sobie nowy telewizor.Tylko po co?

 

Arku

 

Teraz to wszystko jest jasne.Oglądasz czerwoną TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz

 

W Polsce podobno ruiny i zgliszcza a biedny emeryt kupuje sobie nowy telewizor.Tylko po co?

 

(...)

 

Wiedziałem, że tego nie zrozumiesz.

 

Filmy przyrodnicze sobie oglądam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie...

Zrozumiecie. (mam nadzieję!)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ten Chomsky to momentami niegłupi facet. Mnie najbardziej spodobały się dwa punkty:

 

"5. MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA

 

Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz tonu protekcjonalnego, jakiego używa się przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamglić obraz swojemu rozmówcy, tym chętniej sięga się po taki ton. Dlaczego? „Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat”.

 

Wypisz wymaluj to jest to co propagują pokorne media. I jeszcze to:

 

"7. UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI

 

Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. „Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała."

 

Chyba o to chodzi w nowej maturze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądacie TVN i czytacie Wyborczą tylko nie chcecie się do tego przyznać.Bo niby skąd te oburzone wpisy na to co w tych mediach podają?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądacie TVN i czytacie Wyborczą tylko nie chcecie się do tego przyznać.Bo niby skąd te oburzone wpisy na to co w tych mediach podają?

 

Oglądacie TV Trwam i czytacie wSieci tylko nie chcecie się do tego przyznać. Bo niby skąd te oburzone wpisy na to co w tych mediach podają?

 

Możemy tak się bawić dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzyn

 

Nazwanie Chomsy'ego "niegłupim facetem" jest delikatnie mówiąc śmieszne.To jeden z najwybitniejszych,najbardziej wpływowych i najczęściej cytowanych myślicieli współczesności.Tych antysystemowych.A przy tym mocno lewicujący.

 

Do Rzeczy,W Sieci a teraz ABC to modelowe przykłady obiektywizmu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Rzeczy,W Sieci a teraz ABC to modelowe przykłady obiektywizmu?

 

Oczywiście, że nie. Ale problem polega na tym, że oni, w przeciwieństwi do TV-enów i Wyborczych nie próbują udawać że jest inaczej. Jasno mówią, że są przeciwwagą dla tych rządowych mediów.

 

On jest lewicowy cały czas.

 

Nie czytasz, ze zrozumieniem. Oczywiście że jest cały czas lewicujący, ale tylko momentami napisze coś sensownego.

 

To jeden z najwybitniejszych,najbardziej wpływowych i najczęściej cytowanych myślicieli współczesności.

 

Każdy sobie wybiera autorytety jakie chce. Ale to że ktoś uważa kogoś za najwybitniejszego w jakiejś dziedzinie nie oznacza automatycznie że tak uważają wszyscy. Na ten przykład Wyborcza przyznała Bronkowi nagrodę Człowiek Roku. Pierwsza tura wyborów prezydenckich pokazała, że nie jest to powszechna opinia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem aby wymienione przeze mnie gazety przyznawały się,że nie są obiektywne ale ,że są jakąś przeciwagą.

 

Nie sądzę aby coś czytał Chomskiego.Cytujesz wyrwane zdania z internetu i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby coś czytał Chomskiego.Cytujesz wyrwane zdania z internetu i tyle.

 

Zaprzeczasz sobie. Przecież wyrwane zdania z internetu to już coś!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam film "Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy",który parę miesięcy temu krążył w kinach w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Oglądacie TVN i czytacie Wyborczą tylko nie chcecie się do tego przyznać.Bo niby skąd te oburzone wpisy na to co w tych mediach podają?
To zrozumiałe, że oglądam. Trzeba wiedzieć co wróg knuje. Na GWnianą szkoda czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,wyrwane zdania z internetu nie mogą świadczyć o niczym.

 

Tomek

 

Najważniejsze jest zachowanie czujności!Skąd my to znamy?Czy w stosunku do Gościa Niedzielnego też?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam film "Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy",który parę miesięcy temu krążył w kinach w Polsce.

 

Ten film interesuje mnie w równym stopniu co np. dzieło pt. Wałęsa. Człowiek z nadziei. Czyli w ogóle mnie nie interesuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie,wyrwane zdania z internetu nie mogą świadczyć o niczym.Tomek

 

Najważniejsze jest zachowanie czujności!Skąd my to znamy?Czy w stosunku do Gościa Niedzielnego też?

Nie czytam tego Wojciechu. Z klerem mi nie po drodze. Ale na nich też przyjdzie pora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie powołuj się na ludzi o których nie masz zielonego pojęcia.

 

to do kuzyna

 

Tomek

 

W przypadku wygranej jednego z kandydatów ta pora na pewno nie nadejdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.