Skocz do zawartości
IGNORED

Reedycja TSA 'Proceder'


Zloty

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do zakupu tej płyty. Czy orientuje sie ktos, czy na reedycji jest dokładnie ten sam mastering jak na oryginale? Chodzi mi o dynamike:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, oglądałem tę płyte w jednym ze sklepów, chciałem ją zakupić ale niestety cena mnie skutecznie odstraszyła - skąd się biorą tak absurdalne ceny płyt cd?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, oglądałem tę płyte w jednym ze sklepów, chciałem ją zakupić ale niestety cena mnie skutecznie odstraszyła - skąd się biorą tak absurdalne ceny płyt cd?

 

Walka z piractwem? 0laughing.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wywiad ze Stefanem - będzie też wznowienie na winylu. Daty jednak nie podał.

 

 

No i nowa płyta ponoć ma być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

TSA to był dobry zespół, jednak z kiepskim wokalistą - Piekarczyk się skończył już dawno ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lepszą jakość nie liczcie. To będzie znowu loudness war w wykonaniu Metal Mind, jak zawsze zresztą. Ale graficznie wygląda już spoko.

Trzeba liczyć, że wyjdzie nowa płyta i puszczą reedycje starszych płyt, bo nakład z 2004 roku już się wyczerpał i chodzą tylko na allegro z ciężkie pieniądze. A może wyjdzie nawet reedycja Dla Przyjaciół. Ech, marzenia :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się Adams...

Marek jest wciąż bardzo dobrym wokalistą.

Tylko że teksty aktualnych piosenek w stosunku do starego TSA, to jest przepaść... albo spadek na samo dno.

Dawniej słowa miały poetykę i sens.

Teraz nie da się tego słuchać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne nie znam się nic nie widziałem i nie słyszałem i z tego powodu pogoniłem winyle z tsa za przysłowiową złotówkę. Chyba się starzeję, bo już nie dało się słuchać tych płytkich tekstów typu nie płacz mała itp., to dobre dla "chłopców" ;)

broniasz jak ty byłeś na tym koncercie to się ciesz, tak samo jak ja się cieszę, że nie byłem, a jak wspominasz to jako taką traumę (pewnie przez zawartość dodatkową w spodniach) to ja takim sprawami się nie zajmuję od tego są specjaliści - terapeuci ; życzę zdrowia ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może widziałeś ich w Jarocinie w 1984,jeśli nie to uwierz mi chłopie w pory byś narobił.

 

Mylisz 84 z 81, czyli pierwszym Jarocińskim koncertem. W 1984 TSA nie było już Kapłona i Nowaka.

Nie można się ciągle "jarać" klimatem sprzed 35 lat !!!!!!!!! :) Staremu Koniowi to nie wypada. :)

 

BTW - Nowak ma jedną ogromną wadę - na żywo nie potrafi zagrać bez fałszywych nutek, te jego

solówki są jakby wymyślane na biegu, pełen spontan - kompletnie nie pamięta co i jak ma grać. :)

Przykład ? No choćby kilka prostych nut z występu u Kukiza. :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie mylę,piszę o 84-tym.Dzięki bodex,że stary koń był z dużych liter.W 81-szym widziałem ich na Rockowisku,aha niczym się nie jaram,wspominam tylko stare dobre dzieje,pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.