Skocz do zawartości
IGNORED

Spotify ze smartfona do zestawu stereo


marcin1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Interesuje mnie przesyłanie muzyki z aplikacji Spotify z mojego telefonu na Androidzie 4.2.2 do wzmacniacza.

Zależy mi na jak najwyższej jakości pomimo, że są to tylko mp3ki, ale jednak całkiem przyzwoicie nagrane.

 

Z tego co się orientuje to mam dwie opcje:

 

1) Bluetooth, które jest ponoć najgorszą z możliwych opcji, jest jeszcze Apt-x tylko czy to się sprawdza ?

2) Odtwarzacz sieciowy, który ponoć oferuje najlepszą jakość i widziałby mojego smartfona jako dysk zewnętrzny.

Czy to jednak nie koliduje ze Spotify?

Czy taki odtwarzacz widzi tylko mp3ki wgrane do pamięci telefonu jako pliki na nim zamieszczone, a nie będzie w stanie widzieć obsługi samej aplikacji Spotify ??

Czy w takim wypadku jedynym wyjściem by obsługiwać Spotify na smartfonie jest konieczne zainstalowanie na nim specjalnego oprogramowania, które daje producent odtwarzacza sieciowego (o ile jest taka możliwość) ??

 

Która opcja będzie najlepsza pod względem jakość brzmienia ??

Które urządzenia polecacie ??

 

Dodam jeszcze, że zależy mi na tym by źródło generowało brzmienie gęste, pełne i rozdzielcze, poprawiające jakość mp3.

 

 

Proszę o pomoc znawców tematu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jag za 3100.

 

Wstępnie zalookałem o nim na stronie producenta i opis brzmi interesująco jednak design i cena już nie :)

Znajdzie się coś naprawdę dobrego pod Spotify za 1500zł nawet w używce ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Bluetooth, które jest ponoć najgorszą z możliwych opcji, jest jeszcze Apt-x tylko czy to się sprawdza ?

Się sprawdza, o ile się spełni kilka warunków.

 

1. Masz DAC-a?

2. Twój smartphone obsługuje apt-x?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się sprawdza, o ile się spełni kilka warunków.

 

1. Masz DAC-a?

2. Twój smartphone obsługuje apt-x?

 

1. Nie mam DACa.

2. Tak, to LG G2 D802 :)

 

Tak przy okazji... co powiecie o bluetooth z apt-x i dac czyli Arcam rBlink ?

Tani bo 800zł.

Ktoś słyszał to maleństwo czy lepiej troszkę dopłacić i wziąć normalnego DACa jak np hegel hd2 + jakiś tani prosty bluetooth z apt-x rzecz jasna ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wstępnie zalookałem o nim na stronie producenta i opis brzmi interesująco jednak design i cena już nie :)

Znajdzie się coś naprawdę dobrego pod Spotify za 1500zł nawet w używce ??

 

JAG Mini w cenie 1500 :) nie ma go jeszcze na stronie producenta ale widziałem go dzisiaj na majowce w q21. Zagadaj do producenta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje Cię darmowy Spotify czy płatny? W tym drugim wypadku możesz korzystać z odtwarzacza BD czy amplitunera KD, pewnie większość to obsługuje, jeżeli ma interfejs sieciowy. Sterowanie z telefonu ale po zaprogramowaniu kolejki utworów urządzenie gra samodzielnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje Cię darmowy Spotify czy płatny? W tym drugim wypadku możesz korzystać z odtwarzacza BD czy amplitunera KD, pewnie większość to obsługuje, jeżeli ma interfejs sieciowy. Sterowanie z telefonu ale po zaprogramowaniu kolejki utworów urządzenie gra samodzielnie.

 

Oczywiście, że interesuje mnie wyłącznie płatny w najwyższej jakości.

Wiem, że amplitunery mają obsługę spotify, ale wychowałem się na wzmacniaczach stereo i nie zniósłbym przejścia na gorszy dźwięk bo wiadomo, że wzmacniacz stereo zagra nieporównywalnie lepiej muzykę niż jakikolwiek amplituner w tej samej cenie :)

Interesuje mnie wyłącznie muzyka ze Spotify z mojego smartfona w jak najlepszej jakości i cenie.

Mówiąc krótko... stawiam na wzmacniacz :D

 

JAG Mini w cenie 1500 :) nie ma go jeszcze na stronie producenta ale widziałem go dzisiaj na majowce w q21. Zagadaj do producenta.

 

Słyszałeś jak ten mini gra ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jag za 3100.
Wstępnie zalookałem o nim na stronie producenta i opis brzmi interesująco jednak design i cena już nie :)

W opisie brakuje ważnej informacji, w jakiej wersji jest Bluetooth i czy wspiera apt-x.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że amplitunery mają obsługę spotify, ale wychowałem się na wzmacniaczach stereo i nie zniósłbym przejścia na gorszy dźwięk bo wiadomo, że wzmacniacz stereo zagra nieporównywalnie lepiej muzykę niż jakikolwiek amplituner w tej samej cenie :)

 

Przeczysz sam sobie. Gdyby interesowała Cię jakość nie myślałbyś o Spotify ... lecz o Tidalu w jakości Hi-Fi...

 

Proponuję Sonos ZP90 - telefon będziesz używał wyłącznie do sterowania Sonosem jako, że Sonos obsługuje Spotify i Tidala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczysz sam sobie. Gdyby interesowała Cię jakość nie myślałbyś o Spotify ... lecz o Tidalu w jakości Hi-Fi...

 

Proponuję Sonos ZP90 - telefon będziesz używał wyłącznie do sterowania Sonosem jako, że Sonos obsługuje Spotify i Tidala.

 

Kiedyś słyszałem jak grała muzyka ze Spotify na dobrym sprzęcie stereo i jak dla mnie była to jakość do której nie można mieć żadnych zastrzeżeń.

Niestety to był kosztowny sprzęt.

Jestem przywiązany do Spotify i przy nim na pewno pozostanę bo mam wszystko pod ręką przejrzyście i naprawdę można wyciągnąć z tej aplikacji zdumiewająco zadowalającą jakość (podkreślam - w mojej opinii) :D

Z amplitunerami mam niestety bardzo przykre doświadczenia bo tego nie dało się słuchać, a poza tym po co mam płacić za tuner, którego nie będę używał...

Wybaczcie, ale nie mam przekonania.

Domyślam się, że bezstratny streaming w opinii wielu ludzi to lepsze brzmienie niż mp3ki ze spotify jednak mi to wystarcza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele takich urządzeń. Sonos jest ok, chociaż już trochę przestażały. Z nowości jest np. to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś jak ten mini gra ??

 

Nie, stał na półce jako nagroda w konkursie :) Ale rozmawiałem z producentem i wg niego, mimo że jest to wersja okrojona, nie gra dużo gorzej jak wskazywałaby na to dwukrotnie niższa cena. A wersja pełna grała nawet, nawet... fakt, że ze wzmakami za 40k zł ;) Sam się zastanawiam czy nie wypożyczyć do odsłuchu u siebie.

 

Inna opcja do 1500 zł to masz nówkę iPod touch plus airport express. Jak poszukasz używanych to pewnie za połowę ceny kupisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Squezebox fajna sprawa. Odtwarza spotify. Uzywany myślę że za okolo 700zl bys kupił. Dla mnie obecnie najlepsza opcja cena możliwości. Gdyż dodatkowo odtwarza pliki z serwera radio internetowe i mozna sterowac przez smartphona a to duza wygoda.

A jak nie to po prostu kup smartphona z wyjściem USB chyba samsung Galaxy s3 juz powinien sie nadać. Kupisz uzywany za okolo 500zl i do tego jakis tani dac na usb i mozna słuchać. Dodatkowe zalety to możliwość sluchania z YouTube radio internetowe. Ale moim zdaniem najlepsza opcja to kupno wygodnego odtwarzacza sieciowego ewentualnie laptopa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele takich urządzeń. Sonos jest ok, chociaż już trochę przestażały. Z nowości jest np. to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Hmm... ciekawe jak to gra, ktoś słyszał ??

Będzie analogowa gładkość ??

Jaką prezentuje barwę ??

 

Nie, stał na półce jako nagroda w konkursie :) Ale rozmawiałem z producentem i wg niego, mimo że jest to wersja okrojona, nie gra dużo gorzej jak wskazywałaby na to dwukrotnie niższa cena. A wersja pełna grała nawet, nawet... fakt, że ze wzmakami za 40k zł ;) Sam się zastanawiam czy nie wypożyczyć do odsłuchu u siebie.

 

Inna opcja do 1500 zł to masz nówkę iPod touch plus airport express. Jak poszukasz używanych to pewnie za połowę ceny kupisz.

 

Żadnych iPodów, ja jadę tylko na Androidzie :)

 

Squezebox fajna sprawa. Odtwarza spotify. Uzywany myślę że za okolo 700zl bys kupił. Dla mnie obecnie najlepsza opcja cena możliwości. Gdyż dodatkowo odtwarza pliki z serwera radio internetowe i mozna sterowac przez smartphona a to duza wygoda.

A jak nie to po prostu kup smartphona z wyjściem USB chyba samsung Galaxy s3 juz powinien sie nadać. Kupisz uzywany za okolo 500zl i do tego jakis tani dac na usb i mozna słuchać. Dodatkowe zalety to możliwość sluchania z YouTube radio internetowe. Ale moim zdaniem najlepsza opcja to kupno wygodnego odtwarzacza sieciowego ewentualnie laptopa.

 

Jeśli jedyną najlepszą opcją jest odtwarzacz sieciowy to wolę pójść się właśnie w tym kierunku i zdecydowanie pozostanę przy moim LG G2 :))

A tak w ogóle to gdybym już miał dokupić jakieś urządzenie z tym usb to lepiej wziąć za podobną sumkę nowy 7-calowy tablet Samsung Galaxy Tab 4 bo i po co się ograniczać do małego ekranu prawda :D ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hmm... ciekawe jak to gra, ktoś słyszał ??

Będzie analogowa gładkość ??

Jaką prezentuje barwę ??

 

 

 

Żadnych iPodów, ja jadę tylko na Androidzie :)

 

 

 

Jeśli jedyną najlepszą opcją jest odtwarzacz sieciowy to wolę pójść się właśnie w tym kierunku i zdecydowanie pozostanę przy moim LG G2 :))

A tak w ogóle to gdybym już miał dokupić jakieś urządzenie z tym usb to lepiej wziąć za podobną sumkę nowy 7-calowy tablet Samsung Galaxy Tab 4 bo i po co się ograniczać do małego ekranu prawda :D ??

 

Ale to rozwiązanie ma parę wad.

Niewygodne sterowanie

Jakość dźwięku przeciętna (smartphon nie jest robiony celem jakosci dźwięku)

Bateria ma bardzo ograniczona wytrzymałość szczególnie podczas słuchania.

Wymaga zewnetrzego przetwornika.

Ograniczone możliwości i funkcjonalność (np nie mozesz skolekcjonowac muzyki z plyt cd co może się przydać w koncu nie zawsze ze strumienia sluchamy bo nie wszystko co chcemy tam jest)

 

Zdecydowanie lepiej podłączyć laptopa. Albo tani strumieniowiec. Lepiej zagra wygodniejszy w sterowaniu i strumieniowiec ma wbudowany dac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ciekawe jak to gra, ktoś słyszał ??

Będzie analogowa gładkość ??

Jaką prezentuje barwę ??

 

Miałem w domu zarówno W-adapta jak i P1 - ten drugi jest tańszy i gra łagodniej

http://sklep.rms.pl/polk-audio-omni-p1-bezprzewodowy-odtwarzacz-strumieniowy-wi-fi-dts-play-fi

 

Tak czy inaczej oba są bardzo dobrymi urządzeniami, które mogą zastąpić dac w cenie ok 1000-1500zł z dużo większą funkcjonalnością.

 

Jest jeszcze coś takiego z dobrych urządzeń

http://sklep.rms.pl/voco-v-zone-vzone-bezprzewodowy-strefowy-odtwarzacz-strumieniowy

http://sklep.rms.pl/musical-fidelity-v90-blu-v90-blu-przetwornik-dac-z-bluetooth

http://sklep.rms.pl/mass-fidelity-relay-adapter-bluetooth

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to rozwiązanie ma parę wad.

Niewygodne sterowanie

Jakość dźwięku przeciętna (smartphon nie jest robiony celem jakosci dźwięku)

Bateria ma bardzo ograniczona wytrzymałość szczególnie podczas słuchania.

Wymaga zewnetrzego przetwornika.

Ograniczone możliwości i funkcjonalność (np nie mozesz skolekcjonowac muzyki z plyt cd co może się przydać w koncu nie zawsze ze strumienia sluchamy bo nie wszystko co chcemy tam jest)

 

Zdecydowanie lepiej podłączyć laptopa. Albo tani strumieniowiec. Lepiej zagra wygodniejszy w sterowaniu i strumieniowiec ma wbudowany dac.

 

Dla mnie 5,2 cala w niczym nie przeszkadza, a jeśli chodzi o jakość dźwięku to nie za bardzo rozumiem co miałeś na myśli.

Przecież oczywiste jest, że poleci z telefonu sygnał, a przetworzenie go na postać analogową będzie zachodzić już w DACu i to od niego jak i od rodzaju transmisji będzie zależeć samo brzmienie, a nie od urządzenia z którego będę wybierał utwory :))

Ja oczywiście nie wejdę w to wszystko bez DACa...

Jeśli chodzi o baterie w LG G2 to naprawdę bardzo długo trzyma :) to też mi wystarcza, chodź domyślam się, że tablet może być wydajniejszy pod tym względem.

Pro po kolekcjonowania muzyki z CD to to już nie moja sprawa, wszystko czego słucham to muzyka strumieniowa ze Spotify oraz z YouTube :))

Do płyt nie wrócę już nigdy, a nie ukrywam, bałem się przejścia na takie nowoczesne rozwiązania jednak ta wygoda i satysfakcjonujące brzmienie (bynajmniej dla mnie) mówią same za siebie.

 

Miałem w domu zarówno W-adapta jak i P1 - ten drugi jest tańszy i gra łagodniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak czy inaczej oba są bardzo dobrymi urządzeniami, które mogą zastąpić dac w cenie ok 1000-1500zł z dużo większą funkcjonalnością.

 

Jest jeszcze coś takiego z dobrych urządzeń

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Piszesz, że P1 gra łagodniej od W-Adapta...

Co miałeś na myśli używając słowa "łagodniej"??

Czy chodziło Ci o to, że P1 gra z mniejszą dynamiką czy, że ma mniejszą ostrość bez np. podkreślania sybilantów ??

Pragnę uzyskać zarówno analogową gładkość bez sybilantów jak i porządną dynamikę zarówno w skali mikro jak i makro.

Dobrze gdyby sprzęt dodawał muzyce dużo plastyczności i organiczności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet cyfrowy sygnał nie ma jednakowej jakości dźwięku. Polecam porównać. Jakość układów wyjsciowych czy oprogramowanie tez maja znaczenie. Także to nie takie oczywiste. Smartphon będzie gral ale tylko grał. Wysokiej klasy dźwięku nie otrzymasz nawet jak podlaczysz bardzo donry dac. Transport (w tym przypadku smartphon) tez ma znaczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łagodniej czyli mniej agresywną górą. Ale jeśli szukasz bardzo dobrego dźwięku ze Spotify to możesz się srogo rozczarować.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonos ma już sporo ograniczeń dotyczących maksymalnego formatu dźwięku. Idzie tylko 16/44

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łagodniej czyli mniej agresywną górą. Ale jeśli szukasz bardzo dobrego dźwięku ze Spotify to możesz się srogo rozczarować.

 

No właśnie... dla każdego, "bardzo dobry dźwięk" może mieć różne znaczenie...

Tak się składa, że na naprawdę dobrym sprzęcie to właśnie poprzez Spotify usłyszałem najlepsze brzmienie w swoim życiu :)

Zdaję sobie sprawę, że dla wielu to brzmi absurdalnie, ale tak się złożyło, że wcześniej żadna kombinacja wzmacniacza z cd nie dała mi takiego emocjonującego brzmienia i w takiej kombinacji nie było by dla mnie sensu iść w cd.

Oczywiście pewnie podłączając odtwarzacz byłoby lepiej tylko po co :D

Mnie było ciężko już wyobrazić sobie lepsze brzmienie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... szczęśliwcem bym był gdybym miał ten sprzęt :D hehe

Ale dzięki temu wiem, że ze "zwykłego" Spotify można naprawdę wiele wyciągnąć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze więcej z Tidala ...

 

I jeszcze więcej z flaca.

Ale dla początkującego audiofila spotify to świetny wybór. Pod warunkiem ze spotify bedzie odtwarzane z odpowiednio dobrego urządzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.