Skocz do zawartości
IGNORED

wymiana stereo - nie musi być wszystko na raz


badsamaritan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Zapewniam, że na pytanie z którym się zwracam starałem się znaleźć odpowiedź w innych wątkach. Niestety bezskutecznie.

Obecnie gram na zestawie: HK3490, do tego odtwarzacz Harmana HK980. To wszystko przez kolumny Canton GLE 490. Pokój (salon:)) wymiary niecałe pięć na ponad siedem (?) w każdym razie ok 34 m. kw. Odsłuch to kanapa (parametry pomijam) umiejscowiona w 1/3 długości pomieszczenia (1/3 to odległość od kolumn do ucha). Chciałbym sprzęt wymienić bo: uważam, że jest płaski, mało dynamiczny, za zimny. Słuchana muzyka to głownie blues, americana, rock. Jak sugeruję w tytule- nie muszę wymieniać wszystkiego od razu. budżet na początek- powiedzmy 10k. Moje przemyślenia są takie, że najsłabsze ogniwo to odtwarzacz. Być może jestem do niego uprzedzony, bo podejrzewam, że jest zepsuty (podczas odtwarzania niektórych płyt zaczyna "buczeć). Serwis tej formy to tragedia. Być może nieadekwatnie ale uważam, że uchować by się mogły na początek kolumny. Pożądane wejście gramofonowe (planuję zakup, teraz nie mam, w budżecie nie uwzględniam) oraz sekcja cyfrowa (dekoder tv) ale to ostatnie jest zdaje się do obejścia). Zdarza mi się często grać przez bluetooth (Obecnie HK BTA 10) Do tej pory mój faworyt "na sucho" to wzmacniacz Maranz 7005 i odtwarzacz tej samej firmy (6005?). Czekam na sugestie? Dzięki za cierpliwość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.