Skocz do zawartości
IGNORED

Kiedy polskie roszczenia wobec Rosji?


Rekomendowane odpowiedzi

Znany forumowy ekonomista polityczny reprezentujący kierunek neobolszewicki niejaki Arku zablokował mnie w swoim kuriozalnym wątku o polskich roszczeniach wobec Niemiec i USA.To nowy sposób uprawiania polemiki na tym forum ale zapewne z przyszłością.Rodzi się więc pytanie.Po co jest to forum skoro autor chce dyskutować jedynie sam ze sobą?

Zakładam wątek równie zasadny i twórczy.Jakie powinny być nasze roszczenia wobec Rosji?Za straty wynikłe z naszej historii.Za Konfederacją Barską,za rozbiory,za rzeź Pragi, Powstanie Listopadowe,Styczniowe,wojnę 1920r,za 17.09. i to co było później,za rabunki i gwałty w 44 i 45r.

Zaznaczam,że nie zbanowałem Arku.Każdy ma prawo do kompromitowania się na własną rękę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba założę dwa nowe wątki:

 

1. Kiedy i jakie roszczenia Arku wobec Wojciecha I.

2. Kiedy i jakie roszczenia Wojciecha I. wobec Arku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zablokował mnie w swoim kuriozalnym wątku

Drogi kolego. Boję się że to forum zaczyna dostosowywać Twoją narrację do swojego poziomu. Uważaj na to - bo to Ty będziesz stratny. Niedługo możesz zostać zwykłym forumowym trollem, walczącym wszelkimi środkami o swoją rację. Nie warto.

Kogo i do czego chcesz przekonać ? Tych bejów ? Nie warto w ogóle z nimi rozmawiać. Czy kiedykolwiek udało Ci się przekonać kogokolwiek do swoich racji ? Wątpię. Czy kiedykolwiek udało się jakiemuś bejowi przekonać Ciebie do swoich racji ? Też wątpię.

Więc po co z nimi bić pianę ? Nawet nie zauważysz jak staniesz się jednym z nich. Naprawdę nie warto ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś.To,że mnie zablokował nie jest tu najważniejsze.Głosi kuriozalne teorie na które nie można odpowiedzieć.Dlatego per analogiam założyłem te wątek.Równie dobrze można by napisać,że Ruanda zgłasza roszczenia wobec Polski,że ta nie zareagowała na rzeź Hutu i Tutsi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosi kuriozalne teorie na które nie można odpowiedzieć

Dziw się pijakowi że nietrzeźwy.

Ja naprawdę nie jestem pewien czy warto z nimi dyskutować. Przecież pisanie na tym forum kompromituje piszącego (w tym mnie). Naprawdę lepiej skupić się na zakładkach tematycznych zamiast użerać się z pospólstwem próbując przekonać go do czegokolwiek rozsądnego. To nie przynosi efektów bo pospólstwo i tak wie swoje. A Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy jak negatywny wpływ może to mieć na Ciebie. Sam ostatnio obsobaczyłem początkującego bo pisał głupoty. Odpisał mi szczerze co myśli o tym forum. Miał rację.

 

Nie warto...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat się nie zgadzam.Nie można nie reagować na wpisy siejące nienawiść,rasistowskie,antysemickie,kłamliwe czy demagogiczne.Trzeba tylko w tym wszystkim zachować pewien poziom.Jeśli pisał głupoty to słusznie zareagowałeś tylko może forma była niewłaściwa.Jeśli przyjąć Twój tok rozumowania to w ogóle nie powinno się pisać na bocznicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Arku/Kubri zablokował cie to znaczy, że się boi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgadzam - już dawno pisałem że Bocznicę należy natychmiast zlikwidować bo przyciąga oszołomów i niszczy merytoryczną część forum.

Ale Bocznica jednocześnie robi im ruch - chcą ją trzymać. Więc mają to co mają ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fox

 

też tak to odebrałem

 

justas

 

Bocznica to koło napędowe tego Forum( czy nam się to podoba czy nie).To ona napędza zyski.Tu są prawdziwe emocje,dyskusje,tu jest życie.Dlatego tu jesteśmy ( ja również udzielam się w muzyce i filmie).Dlatego bulwersują mnie próby wprowadzania cenzury.Dziwacy,oszołomy,trolle będą zawsze dlatego potrzebna jest aktywniejsza rola moderacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ on ma w tym pewnie jakiś cel, (jak sie okazuje, mnie tez zbanował, choć nawet ochoty nie miałem tam cokolwiek napisać).

Może to jakiś protest? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zemsta, ze jego banują w innych wątkach?

W każdym razie, j ai tak sowjego zdanie nie zmienię, by odebrać autorowi wątku mozliwość banowania.

Takie manipulacje na mnie nie działają :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banowanie powinno być za trolling,za ewidentne rozwalanie wątku ale nie za poglądy.Może prawo do banowania miałaby moderacja na wniosek autora wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trollingiem zawsze są opinie przeciwstawne do własnych :)

Chce banować, niech sobie banuje. Ja mam to w d... Jego wątek, jego sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za komuny to się nazywało cenzura na osobę czyli jak władza miała coś do obywatela x to nie można było go drukować niezależnie od tego co pisał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw juz tę nieszczęsną komunę. Mamy 2015 ;)

Weszlismy już taki na stopień powszechnej inwigilacji i manipulacji, że komuna to pikuś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być ciekawie - o polskich roszczeniach wobec Rosji. Autor wątku prowadzi dyskusję na manowce: opłakuje własną krzywdę, a faktycznie atakuje innego użytkownika. W wątku jest wszystko - o Bocznicy, cenzurze i skomplikowanej ludzkiej naturze. Tylko o temacie głównym - głownie nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nie chwytasz ironii i szyderstwa.Wątek powstał aby obnażyć idiotyzm wątku Arku i jego metody prowadzenia dyskusji.A właściwie ucieczki od dyskusji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie roszczenia wobec Rosji będa zaraz po uregulowaniu rachunku jaki Rosja wystawiła PRLowi za sprzedaż ropy poniżej ceny rynkowej.

 

Obciachem to jest bycie forumowym trolem którego trzeba profilaktycznie blokować by nie nasrał w każdym wątku którego autor mu się nie podoba.

 

Za Konfederacją Barską,za rozbiory

 

Obciachem jest także ciemnota. Znający historie zapytałby się jakie będą polskie roszczenia wobec familii Czartoryskich za rosyjski zabór.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dowiedziałeś się tego bo nie chciałeś napisać.

Nie, sprawdziłem, jak powstał ten wątek.

Natomiast teraz moge już bez żadnych ceregieli dodać cię do tej nielicznej garsteczki ignorowanych na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie roszczenia wobec Rosji będa zaraz po uregulowaniu rachunku jaki Rosja wystawiła PRLowi za sprzedaż ropy poniżej ceny rynkowej...

Ale najpierw Rosja zapłaci za eksportowane do ZSRR wyroby przemysłu stoczniowego, gdzie za importowane z zachodu wyposażenie (płacone w twardej walucie) PRL otrzymywał gówno transferowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak SIŁA blokady.To cós wiecej niz siła umysłu.

 

czasami taka blokada nastepuje po blokadzie umysłu.To jest tzw...bezradnosc arku-szewska.

 

z naciskiem na szewska.

 

a co do roszczen...sachalin by sie zdał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roszczenia mają sens tylko w trakcie dogadywania pokoju. Jak się ów pokój zawrze to nie są to już roszczenia a kontrybucja. W innych sytuacjach niż wojna lub bezpośrednie zagrożenie wojną, które państwo roszczące może łatwo wygrać, roszczenia mają wartość co najwyżej papieru na którym je spisano.

Polska mogłaby teoretycznie mieć jakieś roszczenia do Litwy czy Czech, ale już pewnością wszelkie roszczenia do Rosji, Stanów czy Niemiec są niczym więcej jak tylko mieleniem ozorem dla samego mielenia. I to by było na tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.