Skocz do zawartości
IGNORED

Sweet Billy Pilgrim


Grendel2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przy okazji wydania nowej płyty przez ten świetny zespół przypominam jego muzykę sprzed paru lat.

 

Utwór który tutaj zaprezentowałem pochodzi z płyty Twice Born Men wydanej w stajni Davida Sylviana - Samadhi Records.

 

Dziś Sweet Billy Pilgrim nagrywa dla Kscope, wytwórni dobrze znanej fanom Stevena Wilsona. Zresztą, na dodanej płycie do ostatniego regularnego albumu, znalazł się remix nagrania Insurgentes.

 

Co ciekawe przedostatni album "Crown and Treaty" został uznany przez magazyn "Mojo" za "Instant Classic" i obdarowany pięcioma gwiazdkami - nie lada wyróżnienie jeśli chodzi o to pismo.

 

Dla mnie to jedna z najlepszych kapel powstałych po 2000 roku. I polecam wszystkie cztery albumy.

 

Od 3 minuty zaczyna się niezwykła improwizacja - po prostu gitara, bas i perkusja:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.