Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz BR i subwoofer (kupno)


D4ncer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy w przedziale cenowym do 500zl znajde odtwarzacz BR, ktory wyroznia sie na tle konkurencji? Mysle tez o zakupie PS3 z oczywistych wzgledow, same gry jednak traktowalby jako bajer. Czy roznica obrazu/dzwieku miedzy konsola a odtwarzaczem w podobnej cenie jest wyrazna?

 

Co do suba, szukam czegos wylacznie pod filmy w systemie 2.1 pod wzmacniacz stereo. Brakuje mi tego najnizszego basu glownie w explozjach, czego szukac? Mieszkam w bloku, zalezy mi na jak najnizszym zejsciu, nie potrzebuje duzej mocy.

 

 

Dzieki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli masz kupić odtwarzacz Blu-Ray za 500 zł., spokojnie pozostań przy PS3, uzyskasz podobną jakość obrazu oraz dźwięku (dźwięk i tak wychodzi cyfrowo do amplitunera, tak więc jakość zależy przede wszystkim od klasy sekcji cyfrowo/analogowej w amplitunerze.

Natomiast żeby zaproponować Ci konkretny model subwoofera, potrzeba więcej informacji. Przede wszystkim jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, jaka jest pełna konfiguracja Twojego systemu (przede wszystkim jakie kolumny), w jakim budżecie możemy poruszać się przy poszukiwaniu subwoofera.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, zatem odtwarzaczem BR zostanie PS3.

 

Co do suba, zalezy mi wylacznie mi wylacznie na kinie, bo gdybym chcial dobrac suba odpowiedniego do kolumn mialbym problem z budzetem - fronty to Chario Academy Milenium 2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.