Skocz do zawartości
IGNORED

Co PO powinno teraz zrobć aby nie przegrać sromotnie jesiennych wyborów?


dio

Rekomendowane odpowiedzi

Emigrować.

Byle nie do Francji.

Stąd też co bystrzejsi i majętniejsi - sp***dalają.

 

A ja, nieborak - ani bystry, ni zamożny'!:-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za dotychczasowe wpisy.

Ja to widzę tak:

Błędów w PO było rzeczywiście przez lata było dużo.

Ostatni duży był po odejściu Tuska, rząd z Panią Kopacz to pomyłka, ministrowie w większości przypadków zmiana na gorszych lub nijakich.

Zmiana szefa PO (premiera), z całym szacunkiem dla kobiet, to jednak powinien być facet, Kwiatkowski? Zdrojewski?

Odstrzelenie PSL-u, np. za pomocą ruszenia KRUS-u, PSL się postawi to ok rozpad koalicji - przyspieszone wybory.

Stracą władzę wcześniej, trudno, i tak stracą a może choć trochę odzyskają wiarygodność.

 

I spokojnie czekać aż się PIS wyłoży, bo wyłoży się na 100% max po 2 latach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nikim nie tęsknie.

Od wielu lat obserwuję scenę polityczną, już od czasów komuny, widzę jakie błędy kto i kiedy popełniał - i tyle.

Są w internecie moje wpisy sprzed lat kiedy przewidywałem powstanie i upadek Palikota itd.

Kasandrą nie jestem ale rzadko się myliłem w tych sprawach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nikim nie tęsknie.

Od wielu lat obserwuję scenę polityczną, już od czasów komuny, widzę jakie błędy kto i kiedy popełniał - i tyle.

Są w internecie moje wpisy sprzed lat kiedy przewidywałem powstanie i upadek Palikota itd.

Kasandrą nie jestem ale rzadko się myliłem w tych sprawach.

Normalnie, jak Samolot herbu Żegnam.

 

Tylko piszesz przyzwoiciej. I sympatyczniej.

 

Wzloty i upadki kasty politycznej? Aż tak to trudno przewidzieć?

Wy, mądrale polityczni - guzik wiecie.

 

Szmaciarze na piedestale będą się z Was śmiać i - głaszcząc Wasze dzieci i rozdając lizaki - obiecają Wam tak zwane "bógwico".

A Wy - pociechy Wasze przytulając, rzekniecie : może, k**wa- ten mnie nie wy***ie???

 

Otóż nie.

 

Każdy polityk Was wy... do dna.

 

 

Na marginesie, bo ktoś gadał, że Komorowski obrazy wynosi...

To szczegół.

 

Wy patrzcie raczej, kogo Duda do chałupy wnosił i zapraszał będzie...

To dopiero będzie cyrk z koszmarem połączony...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, ktoś rozsądny....

 

Nie ma nic bardziej przewidywalnego niż polska polityka. Naprawdę trzeba być idiotą, żeby zostać zaskoczonym.

Czyli w wypadku Polski jakieś 30% populacji jest ciągle zaskakiwane.

 

Ciągle mnie zdumiewa ile wysiłku ile emocji (zazwyczaj tych złych) niektórzy wkładają w to żeby tańczyć jak im politycy zagrają.

Ba są przekonani iż sami są autorami muzyki... Wojna PO-PIS na tym forum też - wiecznie żywa... Itd. x 1000

 

Tak zwane tematy zastępcze rzucane ciemnemu ludowi mają większe żniwa niż grypa jesienią.....

 

Ehh...............

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, ktoś rozsądny....

 

Nie ma nic bardziej przewidywalnego niż polska polityka. Naprawdę trzeba być idiotą, żeby zostać zaskoczonym.

Czyli w wypadku Polski jakieś 30% populacji jest ciągle zaskakiwane.

 

Ciągle mnie zdumiewa ile wysiłku ile emocji (zazwyczaj tych złych) niektórzy wkładają w to żeby tańczyć jak im politycy zagrają.

Ba są przekonani iż sami są autorami muzyki... Wojna PO-PIS na tym forum też - wiecznie żywa... Itd. x 1000

 

Tak zwane tematy zastępcze rzucane ciemnemu ludowi mają większe żniwa niż grypa jesienią.....

 

Ehh...............

 

A podstawowe spdawy ttip euro lasy prywatyzacja degradacja obywatela itp itd wszystko sie toczy oo swojemy. Bo tam jest prawdziwy rząd i on nie jest w Polsce. A wybieramy tylko kukly. Oczywiście dalo by sie to zmienić ale kto to zrobi. Czy ty bys sie zgodzil zaryzykowac strate Wszystkiego podejmując sie dobrego uczynku jeśli byś miał pewne $$$ na caly czas nic nke robiąc.? Tutaj jest problem.

 

Chociaż jak pobierznie przygladalem sie ttip to okazuje się ze zmiany staja sie coraz mniej realne. Juz powstaja zapisy antyzmianowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat dzieli się na biednych i bogatych.

Na drapieżniki i ofiary...

 

Albo pożerasz, albo Ciebie pożerają...

Proste ??? ;P Im szybciej to sobie uświadomisz tym większe szanse masz na zostanie drapieżnikiem, albo na krok wyżej na drabinie jedzących i jedzonych...

 

Wszelkie podziały na prawicę, lewicę, żydów, arabów, komuchów, faszystów, czarnych, białych i tysiące innych są dla idiotów, żeby mogli sobie wytłumaczyć swoje kolejne niepowodzenie. Swoją nieudolność...Niezaradność, itd....

Jak mawiają kobiety konstrukcja faceta jest prosta jak cepa, od siebie dodam konstrukcja świata podobnie, różnica w skali....

 

Sorry za cynizm.... Ale kawa mi się parszywa trafiła, stąd cyniczne podejście do świata.

 

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bycia opozycją żyje się najlepiej.

Za nic nie bierzesz odpowiedzialności, plujesz na rząd, wyśmiewasz każdy ich ruch, lud cię za to kocha - a ty nic nie musisz robić.

Nie podejmujesz żadnej decyzji dla polepszenia sytuacji w kraju - więc nie ma żadnego ryzyka że ktoś cię za to skrytykuje.

A do tego pensja taka sama.

Bycie opozycją to raj na ziemi - żyć nie umierać.

49712904ff23fe5b14fe490efcab6b9d.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat dzieli się na biednych i bogatych.

Na drapieżniki i ofiary...

 

Albo pożerasz, albo Ciebie pożerają...

Proste ??? ;P Im szybciej to sobie uświadomisz tym większe szanse masz na zostanie drapieżnikiem, albo na krok wyżej na drabinie jedzących i jedzonych...

 

Wszelkie podziały na prawicę, lewicę, żydów, arabów, komuchów, faszystów, czarnych, białych i tysiące innych są dla idiotów, żeby mogli sobie wytłumaczyć swoje kolejne niepowodzenie. Swoją nieudolność...Niezaradność, itd....

Jak mawiają kobiety konstrukcja faceta jest prosta jak cepa, od siebie dodam konstrukcja świata podobnie, różnica w skali....

 

Sorry za cynizm.... Ale kawa mi się parszywa trafiła, stąd cyniczne podejście do świata.

 

;)

 

Ale teraz drapiezniki dążą do minimalizacji drapieżników chcą być sami. A to juz jest niebezpieczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze to ze swojego podwórka.

Prowadze działalność gospodarcza. Place spore podatki.

Zona w służbie zdrowia na urlopie macierzyńskim bo nie oplaca się za ta pensje by szla do pracy.

 

Zatrudniam zawsze kilka osób.

I tak wszyscy pracownicy u mnie maja własne działalności. Nie dość ze taniej to o wiele spokojniej.

Nie mam BHP PIP itd...i wiecznych kontroli i marudzienia ze umywalka za mala.

 

2x głosowałem na PO

Za pierwszym razem bo myslalem ze to partia dla ludzi biznesu- uprości, zdejmie but władzy i pozwoli dobrze zarabiać

Za drugim razem bo straszyli PiSem.

 

Zostałem wydymany podwojnie. Nie dość ze dusza małe i srednie przedsiębiorstwa gorzej niż za czasów PIS to jeszcze kłamali we wszystkich obietnicach.

 

Co powinni zrobić.

Jak Orban na wegrzech.

Zachodni kapitał banki wielkie firmy OPODATKOWAC porządnie.

Polakom zmiejszyc obciążenia fiskalne i inne poboczne.

Nagle powstanie wiele firm które teraz tez działają ale na czarno.

Polska zacznie się rozwijać.

 

Inaczej za pare lat będziemy w śmietnikach grzebać.

Dziennie kancelaria prezydenta kosztuje podatników 460tys zl !!!! DZIENNIE

a to jedna z wielu kancelarii. Mamy jeszcze posłow senatorów ZUS i inne twory...niech ktoś wyliczy o jakich kwotach DZIENNIE mówimy...podejrzewam ze wielu z nas by padło z wrazenia. Kto ma to zasilić???

Przemysłu nie ma bo został sprzedany a zachodnie koncerny praktycznie siedza u nas za darmo...wiec?? KTO ??

Małe i srednie przedsiębiorstwa....

Mam dziwne wrazenie ze Bronek robil WSZYSTKO by go nie wybrali. Latał z szogunem po krzesłach, dawał się złapać na prostych zagrywkach...chyba celowo wmanerwowali Dude w urząd.

Bo możliwe ze już krach jest przesadzony i ostatni gasi swiatło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak:

Błędów w PO było rzeczywiście przez lata było dużo.

 

Epoka błędów i wypaczeń normalnie. Teraz będziemy naprawiać tę kolejną przewodnią siłę - jedyna i niepodważalną. Zamiast rozgonić to towarzystwo ?

 

To może niech zaczną od przemówienia w rodzaju - chciałbym Was z tego miejsca ... Serdecznie przeprosić ... itd. itp. Większość pełowskich cwaniaków zna tę formę samokrytyki bo ćwiczyli ja przez cztery dekady w PZPR albo mogą zapytać rodziców jak oni ćwiczyli. Wiec sugestia że sobie o tym przypomną jest bardzo ożywcza. Ale niestety Cie zmartwię - współczesne kacyki z PO nie czuja nad sobą buta i knuta, a jakiś tam przypadkowy naród i przypadkowi wyborcy nie zmuszą ich do składania takich samokrytyk.

 

Zresztą, po 25 latach styropianowej władzy grabiącej do siebie zaden wyborca nie uwierzyłby w ich samokrytyki. Dla nich wolność polega na tym że mogą pieprzyć wyborcom koszopały a robić będą dla siebie tak jak zawsze. I nic ich od tego nie oduczy - tylko zmiany świnek przy korycie za pomocą wyborów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając z pracy,miałem okazję posłuchać wywiadu prezydenta-elekta dla radia RMF.

miły,sympatyczny głos który nam (słuchaczom) obiecuje:nowy pomnik i nowe porządki na wzór Węgier.

dobre i to.

ekonomia to oczywista ściema poparta wyliczeniami z księżyca i mnóstwem optymizmu.

Wszystko to wina Tuska!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze to ze swojego podwórka.

Prowadze działalność gospodarcza. Place spore podatki.

Zona w służbie zdrowia na urlopie macierzyńskim bo nie oplaca się za ta pensje by szla do pracy.

 

Zatrudniam zawsze kilka osób.

I tak wszyscy pracownicy u mnie maja własne działalności. Nie dość ze taniej to o wiele spokojniej.

Nie mam BHP PIP itd...i wiecznych kontroli i marudzienia ze umywalka za mala.

 

2x głosowałem na PO

Za pierwszym razem bo myslalem ze to partia dla ludzi biznesu- uprości, zdejmie but władzy i pozwoli dobrze zarabiać

Za drugim razem bo straszyli PiSem.

 

Zostałem wydymany podwojnie. Nie dość ze dusza małe i srednie przedsiębiorstwa gorzej niż za czasów PIS to jeszcze kłamali we wszystkich obietnicach.

 

Co powinni zrobić.

Jak Orban na wegrzech.

Zachodni kapitał banki wielkie firmy OPODATKOWAC porządnie.

Polakom zmiejszyc obciążenia fiskalne i inne poboczne.

Nagle powstanie wiele firm które teraz tez działają ale na czarno.

Polska zacznie się rozwijać.

 

Inaczej za pare lat będziemy w śmietnikach grzebać.

Dziennie kancelaria prezydenta kosztuje podatników 460tys zl !!!! DZIENNIE

a to jedna z wielu kancelarii. Mamy jeszcze posłow senatorów ZUS i inne twory...niech ktoś wyliczy o jakich kwotach DZIENNIE mówimy...podejrzewam ze wielu z nas by padło z wrazenia. Kto ma to zasilić???

Przemysłu nie ma bo został sprzedany a zachodnie koncerny praktycznie siedza u nas za darmo...wiec?? KTO ??

Małe i srednie przedsiębiorstwa....

Mam dziwne wrazenie ze Bronek robil WSZYSTKO by go nie wybrali. Latał z szogunem po krzesłach, dawał się złapać na prostych zagrywkach...chyba celowo wmanerwowali Dude w urząd.

Bo możliwe ze już krach jest przesadzony i ostatni gasi swiatło

 

Korporacje i obce sterowanie nasza gospodarka jest problemem. Ale co mądrzejsi to wiedzieli już dawno. A reszta za kasę robiła odwrotnie. I mamy co mamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem o tym napisać, ale mnie uprzedziłeś.

 

Też tak to widzę. Jeśli PiS czy Cookies wygra parlamentarne to kryzys finansów państwa zostanie odpalony natychmiast.

Będzie druga Grecja.

Przed wyborami, kto ma kasę w jakimkolwiek banku w Polsce - niech wyciągnie na wszelki wypadek!!!

Bo scenariusz moze przewidywać upadłość kilku banków w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x głosowałem na PO

Za pierwszym razem bo myslalem ze to partia dla ludzi biznesu- uprości, zdejmie but władzy i pozwoli dobrze zarabiać

Za drugim razem bo straszyli PiSem.

 

Zostałem wydymany podwojnie. Nie dość ze dusza małe i srednie przedsiębiorstwa gorzej niż za czasów PIS to jeszcze kłamali we wszystkich obietnicach.

 

 

Dokładnie to samo mógłby napisać każdy z nas. Tylko w miejsce PO wpisywać aktualnie wybieraną opcję władzy.

To szablon który zawsze się spełnia, kiedy wybiera się wciąż spomiędzy tej samej puli "polityków", znaczy obsady Sejmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Dokładnie to samo mógłby napisać każdy z nas.

Nie każdy z nas, bo nie każdy głosował a PO.

Ta subtelna różnica polega na tym, że niektórzy jak to napisał Robert Gdańsk, mogą się poczuć bardziej wydy....i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy z nas, bo nie każdy głosował a PO.

Ta subtelna różnica polega na tym, że niektórzy jak to napisał Robert Gdańsk, mogą się poczuć bardziej wydy....i.

 

Ale ci co głosowali na PiS zamiast normalnych warunków do robienia biznesu mieli konferencje prasowe, gwoździe do trumny, dyktafony i Zbysia Ziobrę.

Zaś kapitalizm kompradorski - największe zło III RP - ani drgnął!

Dlatego powtarzam, że PiS jest wart tyle samo co PO.

Wprowadzenie normalnego kapitalizmu zamiast kompradorskiego - tylko to uratuje Polskę a nie zmiana świń przy korycie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy z nas, bo nie każdy głosował a PO.

Ta subtelna różnica polega na tym, że niektórzy jak to napisał Robert Gdańsk, mogą się poczuć bardziej wydy....i.

 

Mirku, wyraźnie napisałem aby w miejsce PO wpisać dowolną wybieraną przez siebie opcję. I tak zawsze zostajemy wydymani. Tutaj "doktor czesio" ma rację :-) Koryto zawsze napełnia się jadłem wypracowanym przez drobnych i średnich przedsiębiorców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie wypowiedzi platformy (dziś słuchałem Schetyny) przegraliśmy wybory prezydenckie no bo mieliśmy słabą kampanie,musimy wyciągnąć wnioski i walczyć o wolność. A kto niby im tę wolność zabiera w jednym roku za rządów PO wystąpiono o ponad dwa miliony pozwoleń na podsłuchy,obsiedli wszystkie agencje .A przegraliście wybory bo ludzie mieli już dość waszej obłudy i fałszu a nie dlatego że była słaba kampania tylko kandydat był do bani i zachowywał się jak nakręcony pajac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejni obywatele. Rosja gromadzi wojsko nad granicą z Ukrainą a ci wybierają sobie na prezydenta niedoświadczonego populistę. Bo są "oburzeni" i gospodarka im się nie podoba.

A potem znów płacz że im zabili 6 milionów ludzi. A za kolejne 50 lat znów narzekania że "bieda" i "dlaczego inni mają lepiej".

No właśnie dlatego ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejni obywatele. Rosja gromadzi wojsko nad granicą z Ukrainą a ci wybierają sobie na prezydenta niedoświadczonego populistę. Bo są "oburzeni" i gospodarka im się nie podoba.

A potem znów płacz że im zabili 6 milionów ludzi. A za kolejne 50 lat znów narzekania że "bieda" i "dlaczego inni mają lepiej".

No właśnie dlatego ...

 

 

Obawiam się,że właśnie po to Duda został wybrany, by tym łatwiej wkręcić Polskę w ukraińską awanturę.

To się może skończyć utratą polskiej państwowości po raz kolejny.

Albo - poważnym okrojeniem naszego terytorium po raz kolejny.

Że o hekatombie Polaków (słusznie przez Ciebie podniesionej) nie wspomnę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koryto zawsze napełnia się jadłem wypracowanym przez drobnych i średnich przedsiębiorców.

 

I to moim zdaniem jest kluczowe.

Jest w tym kraju olbrzymia rzesza ludzi, która ma wspólne interesy, wspólne problemy, stanowi wraz ze swoimi pracownikami olbrzymi elektorat i co?

NIE MA SWOJEJ REPREZENTACJI!

Żadnego związku zawodowego, żadnej partii.

Żadnej siły nacisku.

I dlatego wszyscy politycy ich/nas dymaja!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nakręcajcie się tą Ukrainą....

Rosja Polski nie napadnie, mogę dać na piśmie... Jak się wychylać dalej będziemy, będziemy brać od Rosjan po pysku, ale ekonomicznie....

 

Chcecie sobie postrzelać, kupcie sobie konsolę, albo idźcie na strzelnicę...

 

Twierdzenie iż PO odda chociaż kawałeczek władzy jest dziecinne.

Władzy się nie oddaje, bo zawsze za dużo się traci. Ludzie dostaną resztki z pańskiego stołu i trochę rozrywki i znów pokochają pana swego....

 

PO póki co ma szacunkowo ok. 60% na utrzymanie się przy władzy po jesiennych wyborach....

Także wieści o ich śmierci są mocno przesadzone...

Jeśli przegrają to dlatego iż Tusk wykosił wszystkich zdolnych i zostawił po sobie spaloną ziemię....Czytaj: któryś zrobi coś strasznie głupiego...

 

A jak już pisałem Polacy w obronie swojego kraju..... gromadnie z niego uciekają, także zamieszek też nie będzie ;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już pisałem Polacy w obronie swojego kraju..... gromadnie z niego uciekają, także zamieszek też nie będzie ;P

Wyjątkowo trafne spostrzeżenie.

My tylko potrafimy narzekać że nam źle. Po czym wprowadzać się w jeszcze większą nędzę.

Bo znowu czegoś nie zrozumieliśmy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzenie iż PO odda chociaż kawałeczek władzy jest dziecinne.

Dziecinne to są nadzieje,ze władzę utrzymają.Kopaczu i przegrany BK mają być liderami......następnej porażki.Niesioła POwinni jeszcze zabrać jako szefa sztabu wyborczego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.