Skocz do zawartości
IGNORED

Co PO powinno teraz zrobć aby nie przegrać sromotnie jesiennych wyborów?


dio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nakręcaj się,

BK nie mogą tak od razu spuścić z wodą - medialnie by to źle wyglądało... Także pobuja się jeszcze ze dwa tygodnie w mediach....

 

Kopacz będzie misie z Dudą robić i zyska ;P

 

A tego Niesiołowskiego zamkną do tej samej szafy co prezes Macierewicza....

 

P.O. Nie z takiego g.... wychodziła, ale jak mówię jedyny problem to spalona ziemia po Tusku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Podatkowa PO i PSL

 

- Zmniejszenie zasiłku pogrzebowego o 50%.

- Zmniejszenie becikowego o 50%

- 3 krotny wzrost podatku od “ użytków wieczystych “

- Likwidacja prawie wszystkich ulg podatkowych

-podatek ekologiczny

- podwyżka VAT na książki (lemingom z PO i tak zbędne więc …)

- podwyżka przeglądów rejestracyjnych aut

- podwyżka akcyzy na papierosy

- podatek od muzyki w klubach

- podatek VAT podwyższony

- Podwyżka opłat za dzierżawę gruntów

- podwyżka vat na żywność

- Podwyżka akcyzy na gaz od 2012 roku

- Podwyżka VAT na ubranka dziecięce

- Podwyżka opłat paliwowych

- Podwyżka stóp a co za tym idzie problemy ze spłatami kredytów

- Brak rewaloryzacji progów podatkowych PIT

- Przekazanie pieniędzy z OFE do ZUS= odebranie Polakom 35-40 letnich składek na ZUS

- Przedłużenie okresu składkowego do ZUS do 67

- Wprowadzenie podatku dachowego, śniegowego i od deszczówki

- Podatek od basenów

W planach PO - Podatek katastralny podatek od posiadanej NIERUCHOMOŚCI

O czym zapomniałem i co jeszcze PO che opodatkować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym zapomniałem i co jeszcze PO chce opodatkować?

 

Prezenty komunijne - to nie żart.

Ich już zupełnie poyebało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Shrek777 dnia 28.05.2015 - 23:18 napisał

P.O. Nie z takiego g.... wychodziła, ale jak mówię jedyny problem to spalona ziemia po Tusku

że PO jest K.O a Tusk jest fe ?

 

Nie jestem fanem żadnej polskiej partii - nawet sympatykiem.

Jeśli chodzi o polski system partyjny jestem za polityką warstwową***

 

Nie muszę popierać, czy walczyć z jakim ugrupowaniem żeby trzeźwo oceniać sytuację. I to robię - na zimno, bez emocji...

Założyciel tematu zadał pytanie, odpowiedziałem jak umiałem najlepiej i chyba z sensem ;P

Także raz jeszcze proszę nie wciągajcie mnie w swoje wojenki...

 

*** warstwa ziemi, warstwa polityków. Ilość warstw dowolna, ostatnia - najlepiej zbrojony beton (strzeżonego...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym zapomniałem i co jeszcze PO che opodatkować?

Tak. Zapomniałeś pomyśleć o tym że wspólny budżet naszego państwa mimo tych cięć wydatków i wzrostu podatków nadal się nie domyka - i rok w rok nadal zadłużamy nasze państwo na cieżkie miliardy dolarów.

Łatwo narzekać, gorzej wymyślić jak nie doprowadzić do katastrofy finansów publicznych i upadku państwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zapomniałeś pomyśleć o tym że wspólny budżet naszego państwa mimo tych cięć wydatków i wzrostu podatków nadal się nie domyka - i rok w rok nadal zadłużamy nasze państwo na cieżkie miliardy dolarów.

Łatwo narzekać, gorzej wymyślić jak nie doprowadzić do katastrofy finansów publicznych i upadku państwa.

 

Już za późno.

Mało kto wie(jest to wiadomość skrzętnie prze Polakami ukrywana), że rządy Ubekistanu wpędziły Polskę w finansową pułapkę bez wyjścia. Rozbuchany socjal i przywileje dla stu grup zawodowych oraz utrzymywanie piramidy finansowej pod nazwą ZUS, państwowego szkolnictwa i państwowego systemu opieki zdrowotnej a także nadreprezentacja biurewstwa wszelkiej maści w stosunku do ludzi TWORZĄCYCH dochód narodowy doprowadziły do sytuacji, w której państwo polskie spłaca banksterom rocznie samych odsetek od długu DOKŁADNIE TYLE SAMO ile zarabia na podatku dochodowym od osób fizycznych.

Czyli - gdyby w 1989 zaprowadzono normalny kapitalizm zamiast kompradorskiego, to dziś w Polsce NIKT BY NIE MUSIAŁ PŁACIĆ PODATKÓW OD DOCHODÓW OSOBISTYCH.

Fajne,nie?

Bo to nie chodzi o to, żeby wydrzeć od obywateli podatek nawet za prezenty komunijne i potem zanieść z zębach międzynarodowym banksterom, to chodzi o takie ograniczenie państwa, żeby było ono tańsze.

Ale jak to komuchom wytłumaczyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak. Zapomniałeś pomyśleć o tym że wspólny budżet naszego państwa mimo tych cięć wydatków i wzrostu podatków nadal się nie domyka - i rok w rok nadal zadłużamy nasze państwo na cieżkie miliardy dolarów.

Łatwo narzekać, gorzej wymyślić jak nie doprowadzić do katastrofy finansów publicznych i upadku państwa.

 

"Obecny system to prywatyzacja bogactwa oraz uspolecznianie biedny"

Pomysl o tym cytacie ktory napisal ktos madry a poznasz odpowiedź na swoj tekst. I wiedz ze nie da sie jz zamknąć budżetu bez długu. Zabraknie kasy. Zalatwili nas.

 

Pozostaje maksymalnie obcinac wszystko oraz maxymalizowax podatki. Ale to i tak nie rozwiaze problemu poza "uspolecznianiem biedy"

 

 

 

Już za późno.

Mało kto wie(jest to wiadomość skrzętnie prze Polakami ukrywana), że rządy Ubekistanu wpędziły Polskę w finansową pułapkę bez wyjścia. Rozbuchany socjal i przywileje dla stu grup zawodowych oraz utrzymywanie piramidy finansowej pod nazwą ZUS, państwowego szkolnictwa i państwowego systemu opieki zdrowotnej a także nadreprezentacja biurewstwa wszelkiej maści w stosunku do ludzi TWORZĄCYCH dochód narodowy doprowadziły do sytuacji, w której państwo polskie spłaca banksterom rocznie samych odsetek od długu DOKŁADNIE TYLE SAMO ile zarabia na podatku dochodowym od osób fizycznych.

Czyli - gdyby w 1989 zaprowadzono normalny kapitalizm zamiast kompradorskiego, to dziś w Polsce NIKT BY NIE MUSIAŁ PŁACIĆ PODATKÓW OD DOCHODÓW OSOBISTYCH.

Fajne,nie?

Bo to nie chodzi o to, żeby wydrzeć od obywateli podatek nawet za prezenty komunijne i potem zanieść z zębach międzynarodowym banksterom, to chodzi o takie ograniczenie państwa, żeby było ono tańsze.

Ale jak to komuchom wytłumaczyć?

 

Przelicz sobie ile przez całe życie oddajesz dk zus a ile pobierzesz. Oiramida finansowa zwana zus to byla piramida super dochodowa dla założycieli. Trochę się popiepszylo jak zaczęli tworzyc przywileje dla swoich którzy rozwalaja ta piramide biorac kilkakrotnie więcej jak wplacili. Ale piramida na zdrowych zasadach wciąż im sie opłaca.

Ja bym wolał zeby te chole..e zusy nfz i inne gówna zlikwidować i zeby mi dawali ta kasę ktora zabieraja do ww piramid. Nie mial bym kolejek do lekarza emeryturę bym mial wcześniej i większą. Bo inwestując 2000miesiecznie które mi zabieraja te patologie to w ciagu 10 lat można zarobić na emeryture na obecnym poziomie i to bezwwiększego wysiłku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał zeby te chole..e zusy nfz i inne gówna zlikwidować i zeby mi dawali ta kasę ktora zabieraja do ww piramid. Nie mial bym kolejek do lekarza emeryturę bym mial wcześniej i większą. Bo inwestując 2000miesiecznie które mi zabieraja te patologie to w ciagu 10 lat można zarobić na emeryture na obecnym poziomie i to bezwwiększego wysiłku.

 

Fajnie, też bym tak chciał, też zarobię na swoją emeryturę, ale...

Od następnego miesiąca nie płacimy ZUS-u, ok.

Moja sąsiadka, kobieta 80lat, całe życie pracowała, obecnie najniższa emerytura, samotna, ledwo kuśtyka z laseczką - co z nią? na śmierć? pod most, niech umiera?

Na przejściu dla pieszych znajomego potrącił naćpany idiota, złamany kręgosłup, brak bliskiej rodziny, brak możliwości pracy w naszej miejscowości - co proponujesz z nim zrobić? wstawić do kontenera na śmieci, niech wywiozą na wysypisko?

 

Pytanie brzmi - co i jak zrobić teraz, bez rewolucji i krzywdy innych, aby w przyszłości było lepiej/sprawiedliwiej?

 

PS. Duda już wie, postawić pomnik na Krakowskim Przedmieściu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajnie, też bym tak chciał, też zarobię na swoją emeryturę, ale...

Od następnego miesiąca nie płacimy ZUS-u, ok.

Moja sąsiadka, kobieta 80lat, całe życie pracowała, obecnie najniższa emerytura, samotna, ledwo kuśtyka z laseczką - co z nią? na śmierć? pod most, niech umiera?

Na przejściu dla pieszych znajomego potrącił naćpany idiota, złamany kręgosłup, brak bliskiej rodziny, brak możliwości pracy w naszej miejscowości - co proponujesz z nim zrobić? wstawić do kontenera na śmieci, niech wywiozą na wysypisko?

 

Pytanie brzmi - co i jak zrobić teraz, bez rewolucji i krzywdy innych, aby w przyszłości było lepiej/sprawiedliwiej?

 

PS. Duda już wie, postawić pomnik na Krakowskim Przedmieściu

 

To jest ciężka sprawa. Może po liberalnemu? Tylko młody zdolny zdrowy inteligentny zaradny niech sobie zyje a reszta no co sie będziemy martwili za nich?

Ps. Ja nie popieram tamiej metody ale korporacje np tak. A w końcu mamy system korporacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi - co i jak zrobić teraz, bez rewolucji i krzywdy innych, aby w przyszłości było lepiej/sprawiedliwiej?

 

Teraz już nic, nic nie da się zrobić. Można liczyć tylko na wojnę i globalny reset.

Zrobić coś z tym można było w 1989r - zlikwidować ZUS.

I Korwin miał taki projekt: natychmiastowa likwidacja ZUS i zamiast tego - podatek celowy na wypłaty dla tych, którym te wypłaty z ZUS się należą, bo państwo musi dotrzymywać swoich zobowiązań.

A jak w inny sposób zobowiązań tych dotrzymać skoro ZUS-u nie ma i nikt nań nie płaci? Dobrego wyjścia nie ma.

Ale taki extra podatek był najlepszym wyjściem z możliwych bo jedno pokolenie by owszem - cierpiało, ale z roku na rok to obciążenie byłoby coraz mniejsze (z naturalnych przyczyn) aż w końcu nie byłoby komu pieniędzy z tego podatku wypłacać.

I załatwione.

Oczywiście pomysł Korwina likwidacji ZUS komuchy wyśmiały no i teraz mamy to,co mamy.

Kraj jest w ciemnej d*** BEZ WYJŚCIA. Bo rządzą debile a głos mądrych ludzi nie jest wysłuchiwany.

 

 

PS. Duda już wie, postawić pomnik na Krakowskim Przedmieściu

 

To akurat nie jest głupi pomysł. Skoro nie ma chleba to chociaż igrzyska zróbmy... Na Titanicu orkiestra też grała do samego końca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO według najnowszego sondażu jest dziś trzecią siłą polityczną w Polsce, z 20% poparciem, wobec 25% Pawła Kukiza i 36% Zjednoczonej Prawicy.

 

Proszę nie przyczyniać się do podtrzymywania partii, która doprowadziła do zapaści cywilizacyjnej w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnym wysiłkiem pokonaliśmy bul, jednak on miał swoje źródło, była nim Platforma Obywatelska, teraz czas na dokończenie terapii szokowej tego środowiska, siedliska wszelkich polskich dolegliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...patrzmy rosądnie.

Gdyby Komorowski chciał wygrac a PO zostać to od początku roku wprowadzili by pare sensownych ustaw i zrobili medialny pic z PiSem...

np. podrzucili jakies niesprawdzone info o smolensku i już Kaczynski z Macierewiczem by się rzucili jak Reksio na szynke. Pozniej by się okazało ze to bubel a PO w glorii by była nadal w czele rankingu.

 

Skoro Komorowski i PO robia wszystko by wk***ic nawet tych swoich zagorzałych zwolennikow to cos w tym musi byc. Taki stary wyga polityczny by się nie dał złapać na łazeniu po krzesłach czy suflerka za plecami. Tak samo umorzenie afer (chociażby Nowaka) to tez daje wyborcom (zwłaszcza tym niezdecydowanym) jasny przekaz >> ta partia to DNO.

I teraz Kwasniewski (a za grobu Jaruzelski) polecają wybór Komorowskiego...? Przeciez to strzał w kolano.

 

Albo ma byc kontrolowane przefarbowanie albo szczury uciekają z tonącego okretu. To nie jest normalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora działać:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ciekawy tekst o P.Kukizie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ładna ta nasza Magda Agnieszka

i zawsze trendy:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...patrzmy rosądnie.

Gdyby Komorowski chciał wygrac a PO zostać to od początku roku wprowadzili by pare sensownych ustaw i zrobili medialny pic z PiSem...

np. podrzucili jakies niesprawdzone info o smolensku i już Kaczynski z Macierewiczem by się rzucili jak Reksio na szynke. Pozniej by się okazało ze to bubel a PO w glorii by była nadal w czele rankingu.

 

Skoro Komorowski i PO robia wszystko by wk***ic nawet tych swoich zagorzałych zwolennikow to cos w tym musi byc. Taki stary wyga polityczny by się nie dał złapać na łazeniu po krzesłach czy suflerka za plecami. Tak samo umorzenie afer (chociażby Nowaka) to tez daje wyborcom (zwłaszcza tym niezdecydowanym) jasny przekaz >> ta partia to DNO.

I teraz Kwasniewski (a za grobu Jaruzelski) polecają wybór Komorowskiego...? Przeciez to strzał w kolano.

 

Masz chłopie fantazję !!!

 

Ale prawda jest banalna: zwykła arogancja i buta.... Zero kosmitów, teorii spiskowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam na pytanie pierwsze, Szanowne Jury:-)

 

Otóż: co by Platforma O. nie zrobiła - nie uciągną.

Dupa zawsze z tyłu...

Nie da się w kilka miesięcy naprawić wieloletniego psujstwa.

 

I wiecie? Nawet nie wiem, czy "niestety".

 

 

Wygrałem pieszą wycieczkę do Częstochowy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ta, robiony przez TVN

Zacytuję ponieważ tak samo myślę

"Dokument ten to bardzo przemyślana manipulacja, pro PO-wska propaganda ukazująca PO nawet kiedy mówi o kłamstwie w polityce jako coś błahego, NORMALNEGO, by widz nie zajmował się tym. Jedzie się w nim po PiS w każdej minucie - czyli mamy tu ciąg dalszy zagrywki dwóch skłóconych partii, ukazywanych jako jedyne ważne i jako przeciwne obozy by nie głosować na żadne inne jak PO i PiS - tak naprawdę w najbardziej newralgicznych sprawach obie partie głosowały "za" np. za ozusowaniem umów śmieciowych."

 

"Ten film to manipulacja 5 min o tusku a później żadnego słowa dodam ze nie stoję za żadną partia dla mnie każda jest nic nie warta"

 

"wg. mnie bicie piany, żydowskiego tvn gra pod publiczkę"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zastanówmy się co robi. Ano podlizuje sie jak może korporacjom i finansjerze zubozajac społeczeństwo i naród. Myślę że to strategia tzw poparcia kapitału. Myślą że dlatego wygraja jak będą służyć miedzynarodowemu kapitalowi.

 

JAK BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ I BĘDZIE SIE DALO TO WYKOPMY ZDRAJCOW NARODU POLSKIEGO! !!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety, Jacku to nie ten konkurs. Tutaj do wygrania był uścisk ręki o. Tadeusza.

No to mam nadzieję, że nie wygrałem!:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im mocniej TVN będzie "jechać" po "PISIE" tym więcej osób zagłosuje na "Ciasteczka" i PIS.

Tej kuli śniegowej już nie da się zatrzymać.................PO będzie zmiażdżone i nawet reaktywacja "Babki Balcerówki" nie pomoże.............

 

16454489710989047189.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrali wybory prezydenckie to z zmieniają prawo tak by mogli odwołać prezydenta, wyborów jesiennych nie przegrają albo się tak zabezpieczą że nie będzie miało to żadnego znaczenia.

 

debile niech zostaną i płacą za to co zrobili, reszta niech ucieka póki jeszcze może.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.