Skocz do zawartości
IGNORED

Pioneer BDP-LX71 czy warto?


szpotek73

Rekomendowane odpowiedzi

to zależy czy tylko do płyt bluray,i czy masz cierpliwość do oczekiwania aż odtwarzacz zacznie odtwarzać płytę trwa to wieczność około 50 sekund,jak ci to nie przeszkadza to warto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką odpowiedż,pewnie było warto ,bo ktoś mnie ubiegl i już kupił ten player.temat do zamknięcia

Prędzej tykająca bomba niż okazja :-)

 

W tych odtwarzaczach po kilku latach użytkowania siadają lasery i to bez wyjątku. Koszt wymiany 1200zł więc sprawa jest nie opłacalna. Napęd niby komputerowy ale nie do dostania poza serwisem.

 

Tak samo ma się sprawa z 51FD i LX08

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pioneer bdp 51fd od 2008r i jakoś jeszcze nic nie padło i jest dużo lepszy od tych nowych klamotów, pomimo trochę dłuższego startu płyty (coś 20sek) obraz i dźwięk rewelacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pioneer bdp 51fd od 2008r i jakoś jeszcze nic nie padło i jest dużo lepszy od tych nowych klamotów, pomimo trochę dłuższego startu płyty (coś 20sek) obraz i dźwięk rewelacja.

gerus6 widocznie miałeś szczęście albo używasz go sporadycznie. Przez moje ręce przeszły dwa LX-71 i koło pięciu sztuk 51FD każdy bez wyjątku z tą samą wadą. Czyli prędzej czy później problemy z odczytem. W sieci podobnych wątków całe mnóstwo. Mam jeszcze nawet sztukę, która czyta tylko DVD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.