Skocz do zawartości
IGNORED

Andrew Jones (TAD) przechodzi do ELACa !


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Właśnie pracuje nad nową, budżetową linią. Potem ma zabrać się za drugi koniec oferty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Właśnie pracuje nad nową, budżetową linią. Potem ma zabrać się za drugi koniec oferty.

Nie można wszystkiego od razu pokazać bo się kontrakt może wcześniej skończyć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za wiadomość - po prostu news na pierwsze strony gazet. Facet tak znany, że 99% audiofilów nie ma/ nie miała przed tym newsem pojęcia kto to jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy audiofile taka znajomość Andrew Jones'a. Dla mnie natomiast to ciekawa wiadomość bo jestem fanem kolumn TAD, nie traktuj więc wszystkich według jednej sztancy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za wiadomość - po prostu news na pierwsze strony gazet. Facet tak znany, że 99% audiofilów nie ma/ nie miała przed tym newsem pojęcia kto to jest.

 

Jaki troll, taki wpis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Trolem to chłoptasiu przegiąłeś - waż słowa i uważaj do kogo mówisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2007-RMAF-TAD-6.jpg

 

bardzo zdolny gość

 

Jones-450.jpg

 

Przeciętniak.

 

99% audiofilów nie ma/ nie miała przed tym newsem pojęcia kto to jest.

 

tad_sasaki_jones.jpg

 

Typowa anglosaska mentalność, egotrip.

 

Nic już nie zrobi, jest wypalony.

 

ciekawa wiadomość

 

Nic ciekawego.

 

Jones.jpg

 

......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic już nie zrobi, jest wypalony.

 

Raczej Andrew wygląda na upalonego ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Trolem to chłoptasiu przegiąłeś - waż słowa i uważaj do kogo mówisz.

 

Nie pierwszy raz czytam wątek z Twoim udziałem i szczerze mówiąc gdzie się pojawiasz

siejesz antypatyczny obraz swojej osoby.

Po pierwszym poście wywołujesz uczucie niechęci do swojej osoby ( bardziej dosadnych słów nie użyję)

Udzielasz reprymendy człowiekowi który zwraca Ci słuszną uwagę a Ty nazywasz go gówniarzem.

Niestety to Twoja osoba reprezentuje tą zacną cechę :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ,ze nowe , budzetowe kolumny Elaca zaprojektowane przez A. J zrobily bardzo dobre wrazenie na uczestnikach wystaw audio w USA . Kolumienki kosztuja tylko $280 za pare i podobno linia produkcyjna jest juz nieomal gotowa zeby zalac rynek High-Endem dla ubogich . Przyznam , ze czytalem te entuzjastyczne posty z lekkim dystansem.Jest to typowa technika marketingowa, choc nikt nie moze odmowic A,J tzw. warsztatu.Osobiscie kolumn marki TAD sygnowanych przez Endrju Dzonsa nie lubie i nie polecam nikomu .Tak samo jak nie lubilem jego wczesniejszych konstrukcji w innych firmach. Uwazam, ze jest to produkt przyszlosci skierowany do zmutowanych klonow dla ktorych historia muzyki zaczela sie w latach 80' i jest to wylacznie zapis fal elektromagnetycznych po procesie AD/CD. .Zeby zapobiec eskalacji i personalnych atakow przyznaje, ze jestem totalnym ignorantem , nie mam pojecia o czym pisze i najprawdopodobniej kolum marki TAD wogole nie slyszalem.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mial salon w ktorym zazwyczaj rezyduja kolumny TAD z nowej linii to pewnie byly by tam monstrualne Tuby tak z 5-6 kanalow z mieszanka nowych i starych przetwornikow z roznych mniej lub bardziej egzotycznych firm w tym niewykluczone i TAD .

Dobrze sie slucha tradycyjnych glosnikow Tannoy na starych technologiach choc wiekszosc pewnie prychnie ze graja jak stare radia . Wedlug mnie to zaleta .

Lubie papierowe membrany i staroangielskie brzmienie z amerykanskim rodowodem wiec w akcie kapitulacji te wysmiewane Audio Knoty w cenie TADa bym zamienil bez chwili namyslu i jeszcze dorzucil butelke i sloik ogorkow kiszonych. Living Voice to tez sympatyczne kolumienki az szkoda ze cos takiego nie jest produkowane na szeroka skale przeciez koszt elementow tak jak w Audio Knocie to grosze jakies , ale nie , musi byc high tech!

Jesli juz high tech to Goldmund, a takze niemieckie kolumny (kto by pomyslal) Kaiser Acoustic (???) Kawero .

Choc "rezyduje" w USA to nie przychodzi mi do glowy ani jedna amerykanska marka ktora jest warta zainteresowania oprocz oczywiscie fantastycznych zabytkow produkowanych bez ogladania sie na koszty .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać każdy ma inne gust, choć dziwi mnie, że podobają się tobie Kawero bo one grają barwnie i soczyście, trochę jak TAD. Tuby to skrajna opcja i mnie się nie podobają, a na papierowych przetwornikach to już w ogóle. Tak samo Tannoy. Dla mnie to suche, matowe granie, w sumie bezbarwne, a w każdym bądź razie barwy są matowe. Za darmo bym nie wziął. A TAD-y bardzo lubię. Soczyste, gęste, barwne granie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać każdy ma inne gust, choć dziwi mnie, że podobają się tobie Kawero bo one grają barwnie i soczyście, trochę jak TAD. Tuby to skrajna opcja i mnie się nie podobają, a na papierowych przetwornikach to już w ogóle. Tak samo Tannoy. Dla mnie to suche, matowe granie, w sumie bezbarwne, a w każdym bądź razie barwy są matowe. Za darmo bym nie wziął. A TAD-y bardzo lubię. Soczyste, gęste, barwne granie.

Kawero uslyszalem ostatnio i podobalo mi sie niecodzienne " strojenie " tych kolumn i ogolnie kultura wykonania. (To taki glosnik ,ktory jesliby mi nie pozostawiono wyboru i musialbym wybrac wspolczesny glosnik High-End z glownego nurtu). Coz, to w koncu 70.000$ . Kawero nie sprawily na mnie wrazenia "gesto , soczyscie ,barwnego" brzmienia porownywalnego do TAD'a. Dla mnie TAD'y graly zupelnie monochromatycznie -typowe , wyobcowane , nienaturalne brzmienie High-Endu tych kilka razy kiedy slyszalem te kolumny .

W jakims procencie pewnie podobne do berylowych przetwornikow TAD professional ktore posiadalem . Zachwycajace czystoscia , dynamika i szczegolowoscia brzmienia a po 30 min jedyne na co ma sie ochote to wykrecic bezpieczniki.

Tannoy ma problem z dystrybutorami i odpowiednia presentacja. Stare przetworniki sa b. dobre choc oczywiscie to zupelnie inna estetyka.

Pozdrawiam . L

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę TAD-ów słuchać godzinami, podczas gdy Tannoy nudzi mnie po chwili. Dystrybutorzy nic do tego nie mają. Kawero mi się podobają i jak dla mnie są podobne do TAD, przy czym TAD daje jednak większy rozmach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i troche maja gdyz tez nie moglem wysiedziec 5 minut w pokoju tannoya a mam stare 10" Red w domu to slysze jak jakis punk morduje przetwornik. Nie dziwie sie, ze pan lubi Kawero , Jest to w koncu glosnik glownego nurtu High End. i jakos tam wpisuje sie w ta estetyke choc ma czesciowo papierowe "drivery".... No coz zycze panu tych Tadow we wlasnym salonie jesli ich pan jeszcze nie posiada . Przyjade przy okazji z 12 letnim burbonem , sprawdze gdzie skrzynka z bezpiecznikami i przygotuje sie mentalnie na kolejna koniecznosci odwolania co tam nabazgralem , pokajania sie , bicia w piersi ,przeproszenia zony Endrju Dzonsa itp. itd. ....:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.