Skocz do zawartości
IGNORED

Wątek do zamknięcia


jar1

Rekomendowane odpowiedzi

A jutro? Jutro będzie czynne? :-)

 

Jak znam pewne osoby i ich hobby to zaryzykuję twierdzenie, że to ostatnie chwile przed założeniem kłódeczki.

Niech żyje wolność słowa i jej niezłomni strażnicy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam pewne osoby i ich hobby to zaryzykuję twierdzenie, że to ostatnie chwile przed założeniem kłódeczki.

Niech żyje wolność słowa i jej niezłomni strażnicy!

 

Jeśli uważasz, że Twoja swoboda wypowiedzi na naszym forum jest drastycznie ograniczana, to jakim cudem, przy opinii jaką masz wśród Forumowiczów, piszemy sobie swobodnie w tej chwili ?

Widzisz, taki typ forumowicza jaki Ty prezentujesz, zawsze, na każdym forum, znajdzie jakiegoś Paltona, Cira, czy vlado. I to nigdy nie będzie miało związku z wolnością słowa, tylko treściami i poglądami które głosisz a więc z Tobą jako takim.

Ani nie wycierpiałeś strasznie z powodu uciążliwego nękania Ciebie przeze mnie, czy innych modów Ani jak widzę punktów zbyt wielu nie masz. Cóż zatem chcesz osiągnąć biegając za każdym moim wpisem ze swoimi przytykami. Skargi wiesz jak i do kogo pisać, po cóż więc ta gonitwa za mymi nogawkami i podszczypywanie? Sprawdzasz ile wytrzymam ? :-) Uwierz mi, nie jesteś w stanie mnie zdenerwować. Nie jesteś i nie masz szans stać się moim wrogiem. Ja to forum traktuję jako odskocznię od prozy życia, zarówno będąc w kraju jak i tutaj.

Ale dorosły chyba jesteś, rób jak uważasz :-)

 

Pozdrawiam.

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodek ale ty jesteś jakiś taki normalny ale w związku z tym odszczepieniec od innych modów :)

 

Tak żeby nie było, ostatnio bez mściwości "tylko" mi 5 punktów przyłożyłeś.

 

Wiem to było trudne dla Ciebie ale dla mnie bardziej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodek ale ty jesteś jakiś taki normalny ale w związku z tym odszczepieniec od innych modów :)

 

Tak żeby nie było, ostatnio bez mściwości "tylko" mi 5 punktów przyłożyłeś.

 

Wiem to było trudne dla Ciebie ale dla mnie bardziej :)

 

:-) Jednak przyznaj sam, musiałeś uczciwie na te 5pkt zapracować :-)

 

Serdecznie jak zawsze.

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo...

 

 

Taka tabliczka pojawiła się historycznie jako Nieczynne z powodu że zamknięte na ulicy Dietla w Krakowie w zakładzie gdzie nabijano gazem zapalniczki. Było to za niejakiego Edwarda Gierka a w zakładzie pracował przygarnięty przez jego kolegę wyrzucony za poruszanie trudnych problemów partyjny dziennikarz Gazety Krakowskiej Maciej Szumowski (ojciec obecnej reżyserki filmowej Małgorzaty Szumowskiej )

Czasy były dziwne zakłady usługowe miały obowiązek pracować w ściśle wyznaczonych godzinach przez urzędników poprzedniego systemu (dziś im to na szczęście lata). Tak więc dalej wesoły wyrzucony Maciuś chcąc udać się na obiad w wytyczonych godzinach pracy omijał ten przepis taką to wywieszką.

Aparat partyjny nie wybaczał i także z tamtąd go jakoś wyrugowano, pamiętam w połowie lat 80 pracował jako nocny dozorca w polonijnej firmie w której wtedy pracowałem.

 

Tak że nie bierz przykładu z Maciusia i nie podskakuj moderacji.

 

Dodam tylko że to był za porządny człowiek na tamte czasy jak i obecne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, że Twoja swoboda wypowiedzi na naszym forum jest drastycznie ograniczana, to jakim cudem, przy opinii jaką masz wśród Forumowiczów, piszemy sobie swobodnie w tej chwili ?

Widzisz, taki typ forumowicza jaki Ty prezentujesz, zawsze, na każdym forum, znajdzie jakiegoś Paltona, Cira, czy vlado. I to nigdy nie będzie miało związku z wolnością słowa, tylko treściami i poglądami które głosisz a więc z Tobą jako takim.

Ani nie wycierpiałeś strasznie z powodu uciążliwego nękania Ciebie przeze mnie, czy innych modów Ani jak widzę punktów zbyt wielu nie masz. Cóż zatem chcesz osiągnąć biegając za każdym moim wpisem ze swoimi przytykami. Skargi wiesz jak i do kogo pisać, po cóż więc ta gonitwa za mymi nogawkami i podszczypywanie? Sprawdzasz ile wytrzymam ? :-) Uwierz mi, nie jesteś w stanie mnie zdenerwować. Nie jesteś i nie masz szans stać się moim wrogiem. Ja to forum traktuję jako odskocznię od prozy życia, zarówno będąc w kraju jak i tutaj.

Ale dorosły chyba jesteś, rób jak uważasz :-)

 

Pozdrawiam.

Włodek.

 

 

Akurat Palton mi chyba nigdy pkt nie przywalił. Z Cirem miałem do czynienia bardzo dawno temu.

Dwóch ludzi doprowadziło jak do tej pory do wywalenia mnie z forum: SławekR (już nie jest moderatorem) i właśnie ty.

W przypadku SławkaR to było poczucie misji i chęć naprawiania świata.

Jaka jest twoja motywacja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną motywacją jaka może mnie i każdemu moderatorowi nasunąć decyzję (co znaczy wywalenia z forum, przecież piszesz ?) udzielania ci upomnień, jest wyłącznie twoje zachowanie na forum. To nasza reakcja przede wszystkim na zgłoszenia obrażanych przez twoje wpisy forumowiczów. Uwierz mi, żadnego z moderatorów ty osobiście nie interesujesz. Dla mnie osobiście, jesteś swoistym kuriozum emigracyjnego krzykacza, uzależnionego od tego forum, ale to zrozumiałe.

Proszę więc, nie buduj sztucznie swej traumy i nie bryluj na forumowego męczennika, i tak na tym forum twój wizerunek się nie zmieni. Nie będziesz gwiazdą na firmamencie AS.

Ps.

Możesz mi przypomnieć jak moja osoba spowodowała wylanie cie z forum ? Bo jako moderator nie przypominam sobie abym wnosił o usunięcie ciebie z forum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną motywacją jaka może mnie i każdemu moderatorowi nasunąć decyzję (co znaczy wywalenia z forum, przecież piszesz ?) udzielania ci upomnień, jest wyłącznie twoje zachowanie na forum. To nasza reakcja przede wszystkim na zgłoszenia obrażanych przez twoje wpisy forumowiczów. Uwierz mi, żadnego z moderatorów ty osobiście nie interesujesz. Dla mnie osobiście, jesteś swoistym kuriozum emigracyjnego krzykacza, uzależnionego od tego forum, ale to zrozumiałe.

Proszę więc, nie buduj sztucznie swej traumy i nie bryluj na forumowego męczennika, i tak na tym forum twój wizerunek się nie zmieni. Nie będziesz gwiazdą na firmamencie AS.

Ps.

Możesz mi przypomnieć jak moja osoba spowodowała wylanie cie z forum ? Bo jako moderator nie przypominam sobie abym wnosił o usunięcie ciebie z forum?

 

Twój post cytuję w całości, choć te nienawistne wypociny na to nie zasługują.

Cytuję jednak w całości, by mieć dowód, albowiem ZGŁOSIŁEM TE WYPOCINY DO MODERACJI. Czy będziesz sędzią we własnej sprawie?

To się nazywa "atak personalny" w dodatku chamski i za to jakiś uczciwy moderator winien przysolić ci punkty.

Zgłosiłem też oficjalny wniosek by za pisanie takich postów POZBAWIĆ CIĘ FUNKCJI MODERATORA, gdyż mod powinien swoim zachowaniem dawać innym użytkownikom forum przykład.

Ja, synku, na tym forum się udzielałem, gdy ty koszulę w zębach trzymałeś, wystarczy porównać daty naszych rejestracji.

I powiem ci tyle, że wielu modów już tutaj przeżyłem ale NIGDY W HISTORII TEGO FORUM NIE WIDZIAŁEM, ŻEBY JAKIKOLWIEK MODERATOR ZACHOWYWAŁ SIĘ W TAK CHAMSKI, ORDYNARNY I OBELŻYWY SPOSÓB!!! To jakaś nowa moda, czy - mam nadzieję - wypadek Administracji Forum przy pracy?

Tak się nadajesz na moderatora jak krowa na astronoma,co właśnie udowodniłeś swoim postem.

Nie użyłem bezpośrednio w stosunku do ciebie żadnych obelżywych określeń. A ty nie masz hamulców, żeby dać publiczny wyraz swojemu chamstwu.

Puszysz się tutaj, jaki to nie jesteś ważny i nazywasz się "szeryfem",

Otóż nie. Jesteś nikim, zerem.

Na Dzikim Zachodzie szeryf może i był zmuszany do podejmowania niepopularnych decyzji ale robił to z klasą.

Ty masz klasy akurat na... ORMOwca. To rodzinne?

Znałem takich osobników w Polsce: nabuzowani, niezdrowo podnieceni swoją funkcją, szczęśliwi że ta odrobinka władzy, którą im ktoś nieopatrznie dał, daje im możliwość bezkarnego pomiatania innymi i poniżania ich.

Typowe buractwo... potem takie osobniki, jak ty, eksportują je do całej Europy, gdziekolwiek tam zmywają kible i robią nam, Polakom, wstyd i obciach.

ZREZYGNUJ Z BYCIA MODERATOREM TEGO ZACNEGO FORUM BO TO UJMA I PONIŻENIE DLA NAS WSZYSTKICH - STARYCH FORUMOWICZÓW - GDY FUNKCJĘ MODA PEŁNI CHAM I PROSTAK!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ze sobą problemy jak widzę. Współczuję. Jasnym dla mnie jest fakt, że dyskusja z tobą jest dla mnie niemożliwa. Od tej chwili wszelkie relacje między nami wyłącznie na poziomie moderator - użytkownik.

 

Ps.

Ja siebie nazywałem "szeryfem" ??? Ja cały czas mówię o sobie i funkcji moderatora ORMO;wiec. Rzeczywistość na forum jest inna, niż ty sobie wykreowałeś ;-)

 

EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Palton mi chyba nigdy pkt nie przywalił. Z Cirem miałem do czynienia bardzo dawno temu.

Dwóch ludzi doprowadziło jak do tej pory do wywalenia mnie z forum: SławekR (już nie jest moderatorem) i właśnie ty.

W przypadku SławkaR to było poczucie misji i chęć naprawiania świata.

Jaka jest twoja motywacja?

Zapewne prosta: przestrzeganie regulaminu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne prosta: przestrzeganie regulaminu.

 

A to nie należy przypadkiem zaczynać od siebie?

Czy moderatora wielce szanownego przepisy nie dotyczą i może dawać bezkarnie upust swojemu chamstwu na publicznym forum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ze sobą problemy jak widzę.

 

Nie od dziś to wiadomo. To wyziera z każdego wpisu tego osobnika. Niespełniony frustrat emigracyjny wylewający swą żółć na forum publicum.

 

Szczytem hipokryzji jest oskarżanie innych o chamstwo w sytuacji, gdy niemal każdy wpis jego autorstwa jest popisem chamstwa, szczególnie pod adresem osób mających odmienne od jego własnych poglądy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ująć. A można dodać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupi nie lubi się zastanawiać, lecz tylko swe zdanie przedstawić. Księga Przysłów 18,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watek zamienia sie w pralnie brudów a takowe juz istnieja

zapraszam do stosownych watkow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.