Skocz do zawartości
IGNORED

AKG 512MKII


turborzeznik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moj problem polega na braku bassu w podanych sluchawkach, po prostu go nie ma i czuje sie jakbym sluchal muzyki na jakims gownie z tessco, chyba ze to po prostu jest gowno tyle ze w cenie 5 gowien z tessco. Odsluch na PC, wiezy, odtwarzaczu mp4. Jesli chodzi o PC to odsluch na integrze i zewnetrznej karcie. Bez zmian, czytalem ze ludzie podobno w tych sluchawkach slysza bass... moze moje akurat sa jakies uszkodzone? producent rowniez deklaruje mocny bass... nie wiem co moze byc przyczyna, szczerze to jeszcze chyba nigdy nie spotkalem sie ze sluchawkami i tak chu****m brzmieniu niskich tonow. Moglby mi ktos cos doradzic? Co z tym zrobic by to jakos zaczelo grac albo oddac to na gwaramcje?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki muszą się wygrzać i to nieraz bardzo długo, po tym charakter grania może się zmienić diametralnie czego doświadczyłem ale na innej marce. Ostatnio słuchałem agk 511, może one musiałyby się wygrzać ale jeśli po tym nie uległy by poprawie to dla mnie to plastikowy badziew a szczególnie bas. Bas był tak obrzydliwy że aż mnie odrzuciło, ale zaznaczam może muszą się wygrzać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jeszcze co to znaczy zeby je wygrzac? Bassu nie ma, nikle roznice mozna uzyskac w zabawie korektorem, az do momentu w ktorym ewidentnie slychac ze sluchawki sie "dlawia" tak jakbys przesadzil z bassem ale tego bassu dalej nie ma. Nie wiem co zrobic, najpierw sprobuje je wygrzac a pozniej moze reklamacja bo to az nie mozliwe zeby to tak gralo.... sluchawki za 40zl bija te akg na glowe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz do wzmacniacza, ustaw na średnią głośność i tak do 100 godzin żeby grały.

Tak basy były te same w 511. Puściłem utwór gdzie doskonale wiedziałem jak nisko może zejść na słuchawkach cal. Natomiast na 511 bas zszedł do połowy i sciana, tzn coś tam chciały zagrać ale zaczęły się i tu dobre określenie dławić. Zresztą i wyższe dźwięki nie rzuciły na kolana. Nie podobały mi się. O denon ah d310 były w odsłuchu dużo lepsze, nie na tyle co cal ale już można było słuchać bez wstrętu obrzydzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge podlaczyc je jedynie pod wieze, nie wiem tylko czy to cos pomoze i sprawi ze sluchawki ktore nie graly niskich tonow prawie w cale nagle zacznal grac. No nic bede probowal. Tylko dziwi mnie skad inni pisza ze maja one dobry bass, nie mozna byc tak uposledzonym sluchowo by w ogole o takim gownie powiedziec bass... jestem tym sfrustrowany.

 

Edit:

Jak pojade do roboty do Niemiec to kupie sobie Denony takie ktore w Polsce kosztuja 3k do tego jakiegos DAC' a dobrego i skonczy sie pierd****ie 3po3 :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracaj uwagi na to co inni piszą, może mają inne wymagania. Ja miałem wcześniej słuchawki techniks i też się o nich naczytałem że są super a takie nie były. Demon d310 testowałem razem z kolegą na dość dobrym sprzęcie. Kopara mi opadła jak kolega stwierdził że jemu pasują. Nie powiem grały ok, ale dla mnie były tylko bazą w jakim kierunku mam pójść. Każdą słuchawkę trzeba sprawdzić indywidualnie nawet tą za 3k.

Według mnie w nie wygrzanych słuchawkach może być tylko inna barwa dźwięku ale zakres częstotliwości nie powinien ulec zmianie. Ale to jest subiektywne odczucie. Tak było w przypadku cal. Nowe cal grały jak słuchawki półotwarte natomiast po wygraniu dostały dużo głębi. Osobiście po testach z denon będę szedł w tym kierunku ponieważ mają taką głębie jak cal ale są bardziej wyraziste. Muszę to sprawdzić osobiście na konkretnym modelu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.