Skocz do zawartości
IGNORED

Streamer / DAC klasy high-end w jednym pudełku


VIPrator

Rekomendowane odpowiedzi

Fani dobrego dźwienku. Rozglodnam sie za streamerem / Digital Audio Konwerterem klasy high-end w jednym. Wstępnie myślałem o Puccinim, ale może Cembrige Audio Magic DAC + komputer będzie lepszym rozwiązaniem. W sumie na rynku jest wiele propozycji. Jeśli macie jakieś interesujące propozycje, to proszę o wpisy. Generalnie najlepiej, jesli cena byłaby do maksymalnie 2000, ale przy zachowaniu jakości dźwienku w jakości high-end. Cenowo bywa różnie, ale może Marantz NA-11S1, ten drogi lub STREAMER VIDEO Wi-Fi - HDTV PC2TV PX1539-675 (super cena). W Satrunie powiedzieli, że będzie spokojnie dawał radę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Satrunie powiedzieli, że będzie spokojnie dawał radę.

Spróbuj popytać w Tesco... tam kiedyś rozmawiałem ze specjalistą od kiełbas i mieli jakiegoś DAKa hajendowego coś za około 200PLN:) Tylko nie wiem czy był w jednym pudełku, możliwe, że zasilanie miał owiniete gazetą jak za komuny:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu do Polski wchodzi Auralic Aries Mini za 1850zł z kością Sabre na pokładzie.

Hi-End to nie jest, ale uważam że bardzo dobra propozycja z możliwością upgrade'u w przyszłości w postaci podpięcia zewnętrznego, lepszego DAC'a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakamda

 

ale chodzi o hi-end

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może Cembrige Audio Magic DAC + komputer będzie lepszym rozwiązaniem

 

To chyba jakiś dziwny High-End ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu do Polski wchodzi Auralic Aries Mini za 1850zł z kością Sabre na pokładzie.

 

I to jest sensowna odpowiedź! Dziękuję! Pozostałym "znafcom" dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pastwcie się już nad kolegą VIPratorem, dla jednego Hiend to klocki za 200 tysięcy dla innych za 2 tysiące - każdy ma swój hiend :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

I to jest sensowna odpowiedź! Dziękuję! Pozostałym "znafcom" dziękuję.

 

Nie dziw sie, zaczales temat w zlym dziale, wiec ja bym oczekwial wiecej postow od znafcuf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złym? No ale ja potrzebuję dźwięku klasy hi-end, dlatego piszę w zakładce high-end i pytanie kieruję do siedzących głeboko w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Złym? No ale ja potrzebuję dźwięku klasy hi-end, dlatego piszę w zakładce high-end i pytanie kieruję do siedzących głeboko w temacie.

 

Cos mam wrazenie ze tez siedzisz gleboko w temacie i troche ci sie nudzi to robisz balaganik dla wlasnej uciechy na forum. Jakos na zagranicznych forach takie posty sie nie trafiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Póki co nie wyruszam z naszego pięknego kraju i bywam wyłącznie na polskich forach :).

 

Zeby zobaczyc co ludzie na swiecie o audio pisza mozesz kliknac myszka w miejscu w ktorym teraz siedzisz. Google nawet Ci przetlumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest sensowna odpowiedź! Dziękuję! Pozostałym "znafcom" dziękuję.

 

Coś taki wyrywny, popytaj jeszcze w Tesco jak ci mądrze radzono.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie za dwa tysiące euro jakiegoś fajnego daca używanego można kupić, Auralica Vege, albo nawet nowego Audiobyte Black Dragona, albo coś starszego może tego PS Audio PerfectWave DAC mk II + Bridge jest dzisiaj wstawiony w ogłoszeniach na forum, w sumie dobra cena.

 

Ale to chyba najtańsze urządzenia o których można powiedzieć że od nich zaczyna się high-end taki entry level :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mam wrazenie ze tez siedzisz gleboko w temacie i troche ci sie nudzi to robisz balaganik dla wlasnej uciechy na forum.

 

Nie tylko Ty masz takie wrażenie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie za dwa tysiące euro jakiegoś fajnego daca używanego można kupić

 

A za 2000KWD to już całkiem całkiem :)

 

VIPrator wypłatę masz oczywiście w KWD ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Stasiu by pomógł? Stasiu, kończysz daczka? Skończyłeś? Części z Wolumenu pomogły?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wpisy w temacie wątku. Dzięki Kubasa za merytoryczny wpis!

 

Tesco piszecie. Niezły pomysł. Zobaczę co mają na stanie jak będę robił zakupy spożywcze, może mi nawet pozwolą wziąć na testy do domu na kilka dni. Ale w Tesco to chyba tylko Manta będzie, co sądzisz Jarku? Jarku, a może tak Carrefour, bo w Biedronce nie wiem czy mają już elektronikę na takim stadium zaawansowania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglodnam sie za streamerem

przy zachowaniu jakości dźwienku

 

Jakbys sie kolego troche wiecej uczyl, z pewnoscia bys wiecej zarabial i nie musialbys szukac hiendu za 2 kola.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Jakbys sie kolego troche wiecej uczyl, z pewnoscia bys wiecej zarabial i nie musialbys szukac hiendu za 2 kola.

 

Kiedy w naszym kraju nie ma prostej zaleznosci pomiedzy zdolosciami na studiach a sukcesem zawodowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego takie watki nie sa usuwane, czy obciach jest tym czego szukaja wlasciciele forum.

Oczywiscie rozumiem chec nakrecania ruchu, ale sa pewne granice smiesznosci, ktorych nie nalezaloby przekraczac, co sadzicie panowie moderatorzy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w naszym kraju nie ma prostej zaleznosci pomiedzy zdolosciami na studiach a sukcesem zawodowym.

Tu raczej chodzi o edukacje na szczeblu podstawowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sa pewne granice smiesznosci, ktorych nie nalezaloby przekraczac, co sadzicie panowie moderatorzy?

 

Śmieszne jest też tolerowanie przeciwników dobrego audio na forum audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zaczynał od budżetowego sprzętu i każdy wiedział, że to dopiero początek zabawy. Ja często zaglądałem to tej zakładki ale też wiedziałem gdzie jest moje miejsce. No ale świat już tak się zmienia, ludzie niestety nawet po studiach nie mają zbyt dużo rozumu, więc czego można się tutaj spodziewać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest też tolerowanie przeciwników dobrego audio na forum audio.

 

 

Jasne, tylko tu mozna juz jakos tam polemizowac co dobre, a co nie.

W tym watku raczej nie bardzo jest z czym/kim polemizowac/doradzac

Dlatego dziwi mnie nie usuwanie takich watkow

 

No chyba, ze chodzi o ogolne skretynienie gawiedzi, zawsze takimi latwiej manipulowac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego nie usuwal tylko przeniosl do bocznicy. Autor najwidoczniej lekko stfrustowany wiec dobrze zeby sie gdzies wyzyl.

 

Skond takie wnioski kolego? Myślę, że więcej frustracyji masz Ty (sądząc po hejterskich i krytycznch wpisach) i tutejsza gawiedź hiendowa, nastawiana głównie na prężenie się i pokazywanie własnych piórek. Ja poprostu szukam dobrego sprzętu w zakresie daka / strimera, stąd założony wątek i konkretne pytanie. Tylko 2 (słownie: dwóch) użykowników odważyło sięi podjęło temat merytorycznie. Reszta wpisów to kolejne czepianie się, ale to jak widzę po innych wątkach normalne tutaj, praktycznie zero konkretów. Za wpisy niemerytoryczne będą bany, niestety, taki tutaj mamy dzięki malkontentom klimat.

 

Ortografii uczę się natomiast od najlepszych, od użytkowników tego forum, więc wybaczcie niektóre błędy, nie takie tutaj się trajajom.

 

Wracając do tematu. Kiedy wyjdzię ten Auralic?

 

A moderację proszę o usnięcie wpisów nie będących w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że na forum jest tak źle, że nie może być gorzej ... ale myliłem się.

 

Ludzka wyobraźnia/głupota nie zna granic ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurali Aries Mini + Uptone Audio USB Regen + zasilanie liniowe obydwu od Tomanka

 

Dostępne od lipca/września.

 

Chyba nic lepszego a tańszego nie da się wymyśleć.

 

Aurali Aries Mini to następca Logitecha Squeezbox.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.