Skocz do zawartości
IGNORED

Hi-Endowy zestaw słuchawkowy do muzyki klasycznej


f16

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw, ile należy wydać pieniędzy na Hi-Endowy zestaw słuchawkowy przeznaczony do słuchania muzyki klasycznej? Chodzi o wzmacniacz słuchawkowy oraz słuchawki. Co polecacie? W tzw. rozsądnej cenie, czyli ile najmniej należy liczyć, by zbudować Hi-Endowy zestaw?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany zestaw Staxa i do tego dobrane bardzo dobre źródło, okablowanie i zasilanie i takie tam tweaki. Jakieś 30 tys. pln ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jakieś 30 tys. pln?"

 

bez źródła

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre źródło to np. Accuphase DP-700, cena dobrze ponad 30 000 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Audio technica ha_5000+audio technica at_w5000+auralic Vega

2. Woo audio wa2+sennheiser hd800+lavry dac lub NOS Dac

Zrodlo : pc lub cos z solidnym zasilaniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare zloty dozbierac i kupic caly gotowy zestaw czyli sluchawki,wzmacniacz i stojak:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wszystko razem kupione, kosztuje w Szwecji duzo taniej,jak znajde strone to podam.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wyzej pisal recenzje Piotr Ryka a tutaj Wojciech Pacula dla ktorego ten zestaw jest referencyjny:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczone rozwiązanie to koszt ~ 5 000 Euro - bez DAC-a i bez "napędu".

Pragnę zwrócić uwagę, że Kolega w pierwszym poście użył enigmatycznego zwrotu "w rozsądnej cenie",

a jak widzę, to zaraz zbliżymy się do 50 000 pln. :) Nie wiem czy akurat o to mu chodziło - może niech doprecyzuje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser Orpheus, ten duzu czyli oparty na 90-kach:

 

maxresdefault.jpg

 

Ma już wejście cyfrowe.

Cena uzywanego ok. 20 tys EUR. Nowych nie ma i nie będzie.

I nic lepszego nie będzie, ktokolwiek i cokolwiek by tu nie napisał. Za muze wydobywającą się z tego zestawu mozna sie dac pokroić i oddać co najmniej jedną nerkę.

 

W zakładce hi-end nie ma rozsądnych cen. Są tylko nierozsądni ałdjofeele i kwriopijska branża :). Poza tym autor wątku jest jedynie ciekaw.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy akurat o to mu chodziło - może niech doprecyzuje ?

 

Umieścił wpis w tej zakładce. Nie wie co czyni?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te Staxy, czy Orpheus`y zagrają mi dobrze tą nutę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser Orpheus, ten duzu czyli oparty na 90-kach:

 

maxresdefault.jpg

 

Ma już wejście cyfrowe.

Cena uzywanego ok. 20 tys EUR. Nowych nie ma i nie będzie.

I nic lepszego nie będzie, ktokolwiek i cokolwiek by tu nie napisał. Za muze wydobywającą się z tego zestawu mozna sie dac pokroić i oddać co najmniej jedną nerkę.

 

W zakładce hi-end nie ma rozsądnych cen. Są tylko nierozsądni ałdjofeele i kwriopijska branża :). Poza tym autor wątku jest jedynie ciekaw.

 

Pozdro

Raz pompka napisała prawdę, od elektrostatu nic lepszego nie istnieje... Na razie :)

 

"Jakieś 30 tys. pln?"

 

bez źródła

Za trzydziestaka to na sieciówki ledwo starczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, ile należy wydać pieniędzy na Hi-Endowy zestaw słuchawkowy przeznaczony do słuchania muzyki klasycznej? Chodzi o wzmacniacz słuchawkowy oraz słuchawki. Co polecacie? W tzw. rozsądnej cenie, czyli ile najmniej należy liczyć, by zbudować Hi-Endowy zestaw?

jak chcesz wydac ok 10000zl tylko na sluchawki i wzmacniacz,to jedyny taki zestaw HI-END z ktorego bedziesz zadowolony i jakosc-cena

najlepsza na swiecie to sluchawki K-1000+WZM CARY 300B,ja taki zestaw posiadam i uwierz ze malo ze bije na leb 10-razy drozsze takie

zestawy innych marek to lepszego nie ma obecnie,powiedzmy tylko zestaw "ORFEUSZ" ale to nie inna galaktyka cenowa.

Zestaw K-1000 + CARY 300B jest opisany tutaj przez Piotra Ryke naszego swietnego recenzenta ,ktory do dzisiaj posiada sluchawki K- 1000

i wzm lampowy (z mozliwoscia grania na lampy 300B)i uwaza taki zestaw za najlepszy, bijacy wszystkie elektrostaty.

Sluchawki K-1000 kupisz uzywane za 1000eur a wzm Cary 300B tez uzywany za 2500eur i masz za ok. 14000zl najwspanialszy zestaw.

Odpalic i cieszyc sie z podpowiedzi:

CARY 300B:

 

 

 

Sluchawki K-1000

 

 

Recenzja CARY 300B + K-1000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam cię i znać nie mam ochoty.

Ale jak już chcesz i bardzo musisz to możesz mnie cmoknąć w koniec mojej ... pompki. Tak jak starego :).

 

A ja piszę prawdę zawsze i nikomu do doopy wchodzić nie muszę. W przeciwieństwie do Ciebie. Taki los branży. Zarobić tu na chleb musi ... z wazeliną. Żałość co chęć zysku w internecie robi z ludźmi.

 

Pozdro

 

 

****************** dla mnie to jesteś audio ************ . Spadaj na blog opylac TV.

Podniecasz sie audio szrotem z niemieckiego śmietnika i cmokasz jaki to hajend. Bredni o kanapie nawet nie pomne...

 

------------

Moderacja: atak personalny --> przyznano punkty.

Recydywa będzie karana z dodatkowym bonusem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj akg k1000 i wzmak na lampie 300b.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jedyny problem to k1000 nalezy traktowac jak nauszne glosniki czyli jesli izolacja czy nocne sluchanie jest priorytetem to takie nie do konca najlepsze rozwiazanie ale potwierdzam k1000 plus Lampa to bardzo fajne polaczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedyny problem to k1000 nalezy traktowac jak nauszne glosniki czyli jesli izolacja czy nocne sluchanie jest priorytetem to takie nie do konca najlepsze rozwiazanie ale potwierdzam k1000 plus Lampa to bardzo fajne polaczenie.

Tak masz racje, ale tylko w przypadku sluchania w sypialni,bo w innym pokoju bez znaczenia.Oczywiscie mozemy kupic sluchawki zamkniete ,troche inna specyfika grania(wiecej basu) ale przyklad takiego zestawu podawalem wyzej, ale jest drogi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, ile należy wydać pieniędzy na Hi-Endowy zestaw słuchawkowy przeznaczony do słuchania muzyki klasycznej? Chodzi o wzmacniacz słuchawkowy oraz słuchawki. Co polecacie? W tzw. rozsądnej cenie, czyli ile najmniej należy liczyć, by zbudować Hi-Endowy zestaw?

Według moich klientów wystarczą okolice 3500zł, aby zakupić najlepszy jaki znają wzmacniacz słuchawkowy - zasilany z baterii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) albo na prąd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) w tańszym wariancie obudowy. Opinia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) albo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

 

Do powyższego oraz repertuaru muzyki klasycznej trzeba by się zastanowić między Ultrasone Edition 5 (Unlimited lub Limited), Ultrasone Edition 12, Grado GS1000i, Sennheiser HD800, ale wybór będzie zależny od gustu. Znam też jednego fana klasyki, który słucha na Audeze LCD-2F model 2015 i Headoniku, bo taki typ prezentacji odpowiada mu najbardziej. Inni znowu preferują dźwięk słuchawek elektrostatycznych, ale ja osobiście do nich nie należę. Mnie z tej technologii jednoznacznie przekonuje tylko Orfeusz. ;) Są jeszcze głośniki nagłowne AKG K1000, nieprodukowane już 10 lat. Są rzeczy, które z racji konstrukcji wychodzą na nich najlepiej, ale dla mnie na przykład ich ergonomia jest nie do przejścia. Lecą mi z głowy, jeśli tylko ją przechylę w którąś stronę. Poza tym niski bas jest w nich tylko odczuwalny przez skronie przy większych głośnościach, usłyszeć go nie ma szans.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według moich klientów wystarczą okolice 3500zł, aby zakupić najlepszy jaki znają wzmacniacz słuchawkowy - zasilany z baterii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) albo na prąd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) w tańszym wariancie obudowy. Opinia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) albo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

 

Do powyższego oraz repertuaru muzyki klasycznej trzeba by się zastanowić między Ultrasone Edition 5 (Unlimited lub Limited), Ultrasone Edition 12, Grado GS1000i, Sennheiser HD800, ale wybór będzie zależny od gustu. Znam też jednego fana klasyki, który słucha na Audeze LCD-2F model 2015 i Headoniku, bo taki typ prezentacji odpowiada mu najbardziej. Inni znowu preferują dźwięk słuchawek elektrostatycznych, ale ja osobiście do nich nie należę. Mnie z tej technologii jednoznacznie przekonuje tylko Orfeusz. ;) Są jeszcze głośniki nagłowne AKG K1000, nieprodukowane już 10 lat. Są rzeczy, które z racji konstrukcji wychodzą na nich najlepiej, ale dla mnie na przykład ich ergonomia jest nie do przejścia. Lecą mi z głowy, jeśli tylko ją przechylę w którąś stronę. Poza tym niski bas jest w nich tylko odczuwalny przez skronie przy większych głośnościach, usłyszeć go nie ma szans.

Tu sie nie zgodze ze ich ergonomia jest zla,leza wspaniale i nie leca z glowy,moze to zalezy od proporcji glowy,mam rowna i okragla, dlatego nic nie przeszkadza.Odnosnie basu w K-1000 to jest fantastyczny tylko trzeba miec odpowiedni wzmacniacz, bo to sa bardzo wymagajace sluchawki,taki Cary 300B robi z nimi" wiatrak" Zapraszam wszystkich na recenzje Piotra Ryki, to dowiedza sie wszyscy jak graja K-1000.Ostatnio przy recenzji kabla sluchawkowego pochodzacego z Szwecji,pamietam ze drogi to stwierdzil ze najlepszy bas jaki slyszal w swoim zyciu, tak ze trzeba najpierw miec odpowiedni tor sluchawkowy zeby cokolwiek potem twierdzic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, ile należy wydać pieniędzy na Hi-Endowy zestaw słuchawkowy przeznaczony do słuchania muzyki klasycznej? Chodzi o wzmacniacz słuchawkowy oraz słuchawki.

 

Ze sprawdzonych ukladow masz cos takiego (ceny za nowe klocki, a mozesz polowac na uzywki):

 

Cary Audio HH-1 - 6000PLN (znakomity i uniwersalny wzmacniacz sluchawkowy),

Grado GS1000i albo Sennheiser HD800 - 4000/5000PLN,

 

Masz hi-end pelna geba, Grado lepiej wypadna w klasyce, jesli to Twoj priorytet.

 

A gdyby powyzsze wciaz bylo zbyt kosztowne, to najtansza okolo hi-endowa aplikacja sklada sie z ponizszych zabawek:

 

Wzmak Espressivo-E od Feliks Audio (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) - 1000PLN,

Nauszniki Beyerdynamic T1 - 4000PLN,

 

Nie jest to ekstremalny i mega wyczynowy system, ale jesli idzie o przyjemnosc ze sluchania muzyki na bardzo wysokim poziomie, bardzo prawdopodobne, ze moglbys tej satysfakcji juz nie powtorzyc nawet za kilkukrotnie wyzsza kwote (ja wole powyzsza kombinacje od Staxow 009 i ich lampiaka 007t, razem za blisko 20kPLN).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pastwa

 

Niestety nie rozumiesz pojęcia hi-end. 10 kzł. to na hi-endową sieciówkę nie wystarczy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pastwa

 

Niestety nie rozumiesz pojęcia hi-end. 10 kzł. to na hi-endową sieciówkę nie wystarczy :)

 

Mozna kupic powyzszy zestaw i na koniec zaplacic za jakis bezpiecznik 30kPLN, jak juz musi byc 'forumowy' hi-end ;')

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za słuchawki które może na rynku wtórnym można kupić za 1k Euro skoro jeszcze trzeba dokupić

kabelek za 3k euro i do tego wzmacniacz za 20k pln i dopiero zagrają? Mowa oczywiście o K1000.

O ile Cary to świetny wzmacniacz, to K1000 to monitory bliskiego pola, a ze słuchawkami mają mniej wspólnego.

Fakt K1000 Ryki grają pięknie, ale fabryczne wypadają dość słabo zwłaszcza w reprodukcji basu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za słuchawki które może na rynku wtórnym można kupić za 1k Euro skoro jeszcze trzeba dokupić

kabelek za 3k euro i do tego wzmacniacz za 20k pln i dopiero zagrają? Mowa oczywiście o K1000.

O ile Cary to świetny wzmacniacz, to K1000 to monitory bliskiego pola, a ze słuchawkami mają mniej wspólnego.

Fakt K1000 Ryki grają pięknie, ale fabryczne wypadają dość słabo zwłaszcza w reprodukcji basu.

K-1000 tez kiedys myslalem co to za" dziwolagi" ale musialem posluchac i okazalo sie ze to pelnokrwiste sluchawki Hi-End,jedyne ktore

graja podobnie do kolumn glosnikowych a przeciez tego szukamy,co do kabla sluchawkowego to wystarczy ten co jest,caly ten tor kupimy

jako uzywany i nie jest drogo,jakosc-cena wspaniala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K1000 to bardzo trudne do napędzenia słuchawki wymagające bardzo dużych kosztów w łożonych w elektronikę. Bez tej wiedzy właśnie ludzie je kupują a później sprzedają no bo nie graja! To jest bardzo drogi High End w realizacji i o tym ostrzegam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem kabel nie jest wymienny i trzeba wlutowywać a napędzać najlepiej z wyjść głośnikowych.

Zresztą przy kablu Entreqa, który jest dość sztywny to nie można się za bardzo ruszać. Tak jak pisałem

miałem okazję słuchać fabrycznych, które niczym szczególnym poza wyglądem którego nie skomentuję

(no dobra ale te czerwone pałąki to mogły by mieć inny kolor) się nie wyróżniały, jak się podłączy do czegoś

takiego jak Tweenhead P.Ryki i do wyjść głośnikowych i zmieni kabel to grają ładnie ale czy warto. Mimo wszystko

najpierw trzeba zaakceptować to że nie mamy słuchawek na uszach tylko w pewnej odległości, co pociąga

za sobą to że słyszymy wszystko dokoła.

 

Wracając do tematu to np. HD800 z Lebenem CS300XS potrafią dać wiele radości z muzyki klasycznej.

Tylko trzeba dać im trochę czasu jak są nowe.

Podobnie Beyerdynamiki T1 ale tu wiem nie wiem jaki polecić bo ich nie miałem dłużej.

Jeżeli mniejsze pieniądze to AKG K701, jak za mało basu to trzeba zrobić moda dość prostego i będzie więcej,

no i wzmacniacz powinien być dość dobry bo one są dość wybredne, choć z lampami ładnie grają, o ile dobrze

pamiętam to np. Yamamoto HA-02.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.