Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz Pioneer A-77X kontra A-616Mk2


lisek13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,chce zaczerpnąć opini ,co możecie mi powiedzieć na temat wzmacniacza Pioneera A-77x ,obecnie mam A-616Mk2 ,czy A-77x będzie lepszym następcą A616mk2 ,prosze o porade nie moge się zdecydować .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A616mk2

A77X nie znam ale powyższy to bardzo ładnie wyglądający wzmacniacz z pięknymi gałami i niczym więcej .

Gra - muli z napęczniałym basem .

A550R i ta seria gra dużo lepiej ale i jaśniej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

A-77x to inna liga. Jasne, szczegółowe brzmienie. Konstrukcja z połowy lat 80-tych. Warto dozbierać do 88x czyli jednego z najlepszych wzmacniaczy Pioneera w historii. Tymi najlepszymi są A-90 i A-09. Pierwszy sprzedawany tylko w USA a drugi dużo nowszy i bardzo drogi, pracujący w klasie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super ,że odpisałeś ,czyli śmiało moge sprzedawać A616mk2 ,a ten A-77x kupiłem od pierwszego właściciela bardzo zadbany ,nie naprawiany ,i z papierami mówie ci jak nowy ,tylko w środku lekki kurzyk , narazie chce nacieszyć się tym A-77x polowałem na niego 3 lata ,czy to prawda że był on z seri Elite Pioneera?

 

Jakie różnice są między A-77x a tym A-88x ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

To były inne czasy. Serii Elite wtedy nie było. Połowa lat 80-tych. Żebyśmy się dobrze zrozumieli: seria Elite pojawiła się w 1986 roku. A-88x był topowym modelem wzmacniacza ale wzorniczo nie był dostosowany do tej serii. Dopiero A-91D w roku 87/88 był dostosowany.

 

Poprzednia seria. Bardzo dobry wzmacniacz. "Top" na Europę.

 

pioneer08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,w HIFI Engine to wyczytałem ,zacytuje ;A-77X był częścią Elite serii Pioneera komponentów hi-fi. Funkcje obejmują ruchomy magnes i ruchomą cewką przedwzmacniacz gramofonowy, niska zdolność jazdy impedancji, 3 i 7 transformatory mocy zasilaczy.,dlatego się zapytałem Eksperta w dziedzinie Pioneera ,A-80 ,piękny model ,ale chyba rzadko spotykany u nas .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Witam ,w HIFI Engine to wyczytałem ,zacytuje ;A-77X był częścią Elite serii Pioneera komponentów hi-fi. Funkcje obejmują ruchomy magnes i ruchomą cewką przedwzmacniacz gramofonowy, niska zdolność jazdy impedancji, 3 i 7 transformatory mocy zasilaczy.,dlatego się zapytałem Eksperta w dziedzinie Pioneera ,A-80 ,piękny model ,ale chyba rzadko spotykany u nas .

 

Nie jestem ekspertem. Brzmieniowo A77x i A-88x nawiązują do starszej linii. Wzorniczo także. A-91D wygląda i brzmi inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy A77x jest to ta sama klasa co seria 7XX Referencyjna , czy lepsza czy gorsza według Ciebie ?

 

Chodzi mi konkretnie czy seria 7XX referencyjna ,jest lepsza od A-77x ,jak to porównywalnie wygląda według Ciebie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.