Skocz do zawartości
IGNORED

wieża do 500zł


Gość stiq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stiq

(Konto usunięte)

Chce kupić jakąś dobrą używaną wieże, chodzi mi o takie za około 4 tys. za nowe, oczekuje czegoś szczególnego więc propozycje typu "taka może ci bedzie pasować" raczej odpadają, licze że się wypowie ktoś obeznany w tym temacie z jakimiś doświadczeniami, na tą chwile jestem za tym http://olx.pl/oferta/technics-eh750-5glosnikow-wieza-segmentowa-CID99-IDackef.html

 

czekam na jakieś wasze propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że twoje pytanie nie ma nic wspólnego z pcaudio. Idź z tym na stereo/start.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę aby wieża, którą tu wstawiłeś miała interface usb ani pci. Nie obsługuje również plików. Nie ma zatem nic wspólnego z pcaudio. Na tej samej zasadzie możemy rozmawiać o kolumnach.

 

Problem jest taki: czy chcesz aby ktoś ci pomógł? Jeśli chcesz to posłuchasz mojej rady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stiq

(Konto usunięte)

Nie widzę aby wieża, którą tu wstawiłeś miała interface usb ani pci. Nie obsługuje również plików. Nie ma zatem nic wspólnego z pcaudio. Na tej samej zasadzie możemy rozmawiać o kolumnach.

 

Problem jest taki: czy chcesz aby ktoś ci pomógł? Jeśli chcesz to posłuchasz mojej rady.

 

chce , ale jakiej rady, nie wiesz że ma wejście aux wieża, 3/4 tematów tu jest kolumnach i wzmakach w których też jest wejście aux i służy wielu jak głośniki do pc, wypowie si ktoś tu na temat tej wieży czy nie mam na co liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie masz na co liczyć bo to forum nie dotyczy tego o co pytasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ok. 500 zl możesz kupić używaną Yamahę Pianocraft.

Jeżeli sprzęt ma być podpięty do komputera - to zamiast wieży dużo lepiej sprawdzą się monitory aktywne - np Taga TAV-500B.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stiq

(Konto usunięte)

Za ok. 500 zl możesz kupić używaną Yamahę Pianocraft.

Jeżeli sprzęt ma być podpięty do komputera - to zamiast wieży dużo lepiej sprawdzą się monitory aktywne - np Taga TAV-500B.

 

Wole połączenie kolumny pasywne + wzmak , jeśli ta wieża okaże się dobra tylko wyglądem to będzie moją ostatnią wieżą, narazie jeszcze się zastanawiam nad tym pierwszym, nie lubie się bawić w znawce i postawiłem na pioneer jakieś starsze modele, podobno sa lepsze od nejednych dużo droższych zestawów, ta Taga to jakaś nowość dla mnie a szczerze to pierwszy słysze o tej marce, na allegro nie ma ich wogóle czyli mało osób je posiada a ja nie chce niepotrzebnego ryzyka

 

proponowano mi Yamahe ale ze wzmacniaczem klasy D i tymi pierdziawkami nie ma na co liczyć szczegulnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole połączenie kolumny pasywne + wzmak , jeśli ta wieża okaże się dobra tylko wyglądem to będzie moją ostatnią wieżą, narazie jeszcze się zastanawiam nad tym pierwszym, nie lubie się bawić w znawce i postawiłem na pioneer jakieś starsze modele, podobno sa lepsze od nejednych dużo droższych zestawów, ta Taga to jakaś nowość dla mnie a szczerze to pierwszy słysze o tej marce, na allegro nie ma ich wogóle czyli mało osób je posiada a ja nie chce niepotrzebnego ryzyka

 

proponowano mi Yamahe ale ze wzmacniaczem klasy D i tymi pierdziawkami nie ma na co liczyć szczegulnego

Taga jest w Polsce od wielu lat a w/w monitorów jest na allegro zatrzęsienie.

Yamaha Pianocraft to bardzo dobrze grająca miniwieża - w przeciwieństwie do Technicsów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stiq

(Konto usunięte)

Taga jest w Polsce od wielu lat a w/w monitorów jest na allegro zatrzęsienie.

Yamaha Pianocraft to bardzo dobrze grająca miniwieża - w przeciwieństwie do Technicsów.

 

których technics`ów, obojętnie jaki model, miałeś okazje odsłuchu wież tych obu marek, ludzie piszcie jakieś konkrety anie tylko że jest lepsze bo jest lepsze a to gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie piszcie jakieś konkrety anie tylko że jest lepsze bo jest lepsze a to gorsze

 

Procesor dsp ma ogromny szum własny (wada wszystkich "sreberek" technicsa), jest to słyszalne zwłaszcza przy trybie "AUX", bez "proca" wieża się nie włączy więc go nie ominiesz, nie będę też rozpisywał się na temat kolumn które nadają się raczej tylko aby posłuchać na nich radio eska. Bardzo "lichy" plastik frontów, napisy szybko się ścierają a wyświetlacz rysuję (dodatkowo po 2-5 latach przygasa w pewnych miejscach), nikomu niepotrzebne "pierdoły" typu surround, 3d, itd, itp a to wszystko i tak w starym dolby pro logic. Mógłbym tak wymieniać ale nie mam czasu... pozdrawiam.

Aaaa... jest i jeden plus- jakim jest sama końcówka RSN w klasie H

Na zdjęciu 670-ka przed sprzedażą, używałem jej do odtwarzania kaset których czasem lubię posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.