Skocz do zawartości
IGNORED

pytanie o sprzęt


Patrycja Kowalewska

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Jestem tu nowa, więc nie wiem, czy w odpowiednim wątku wpisuję pytanie, dlatego z góry przepraszam ;] Generalnie planuję kupić trochę sprzętu do domu po przeprowadzce, m.in. wieżę hi-fi. Postanowiłam, że przeznaczę na to około 1000 zł (sama nie wiem, czy to dużo, czy mało). Czy możecie coś doradzić w tej kwestii? Ja myślałam nad sprzętem Panasonica, bo z tego korzystają moi rodzice i bardzo sobie chwalą tę markę. Z góry dzięki za odpowiedź!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza mini wieża która jako tako gra to Yamaha Pianocraft. Najtańszą (nową) kupisz za ok. 990 zł, lepszą pow. 1500 zł, a dobrą pow. 2000 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... polecacie Koledzy same firmy, których ja jako kobieta nawet nie znam :P A dlaczego akurat takie? A czemu nie korzystać ze sprzętów takich firm jak Sony, Phillips, Panasonic, czy Pioneer?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z działem dobrze trafiłaś. Ale... jakaś taka czy inna wieża jakichś świetnych doznań nie oferuje. Będzie grać, być może nawet da się powiedzieć, że gra OK, ale...

 

W takim budżecie lepiej poszukać czegoś używanego.

 

Tak większości ludzi (w tym mojej żonie) się zdaje (zdawało), że wszystko jedno, że mikrowieża też jest OK. Ale zwykle dopóki nie posłuchają czegoś sensownego. Wtedy (nawet moja żona która przed zakupem albo kiedy siedzę w kanciapie tłucze mi po głowie: a po co to, a po co tyle nad lutownicą siedzisz) mówią że oo, gra lepiej i radio lepiej słychać i nawet dzieci bajkę mogą lepiej słyszeć itp (a to akurat akurat cytat z mojej mamuśki, która zawsze twierdziła, ze jej wszystko jedno, a ostatnio mnie odwiedziła, weszła do pokoju syna, gdzie mu zamontowałem ostatnio kolumny i jakiegoś amplitunerka - wszystko razem jakieś 800zł i takie miała spostrzeżenia)

 

Jeśli kupisz wieżę, to zrozumiem, bo dużo ludzi tak robi, ale jeśli mam być szczery, jeśli chcesz się pozytywnie zaskoczyć i z przyjemnością słuchać muzyki/filmów/radia itp, to poświęć trochę czasu i energii, popytaj na forum, poszukaj na allegro używanych sprzętów w dobrym stanie. Naprawdę, ze szczerego serca mówię, że warto nawet, jeśli człowiekowi "wszystko jedno"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Faktycznie koledzy dobrze radzą. Są pewne firmy które specjalizują się w dziedzinie audio i te sprzęty robią po prostu lepsze. Z tego żyją.

Jeśli masz do przeznaczenia 1000 zł możesz kupić nową mini wierze firmy Yamaha. Zagra ona dużo lepiej od pozostałych konkurencyjnych sprzętów innych firm.

Jesli zwracasz uwagę także na wygląd dobrym wyborem może okazać się wieża marki Onkyo model 245, jest dużo tańsza i występuje w róznych ciekawych kolorach. Gra jednak gorzej od sprzętu Yamahy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no jak to dla kobiety, przede wszystkim walory estetyczne, ale jeszcze wypadałoby, aby grało w miarę sensownie :P Trochę ciężko jest poruszać mi się w temacie elektroniki i jedyne co mogę to pytać na forach. Problem w tym, że im więcej szukam, tym bardziej skołowana się czuję :) Zazwyczaj u mnie w rodzinie było tak, że szło się do jakiegoś rtv-euro-agd, czy innego mediamarktu i po prostu wychodziło się ze sprzętem panasonica, czy lg, czy też sony'ego. A tutaj Koledzy odwracacie mój światopogląd i nie wiem co z tym począć :P Nie to żebym się mocno upierała, ale interesuje mnie, dlaczego np. ta przywołana Yamaha będzie grała lepiej niż np. Sony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pójdź do pierwszego lepszego salonu, czy kącika audio w większym elektromarkecie, poproś o odsłuchanie kilku urządzeń z różnych półek cenowych i bardzo łatwo zrozumiesz o co chodzi przedmówcom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się mocno upierała, ale interesuje mnie, dlaczego np. ta przywołana Yamaha będzie grała lepiej niż np. Sony?

Jak kolega wyżej słusznie stwierdził. Yamaha specjalizuje się w branży audio. Robi właśnie taki sprzęt. Nie polecali byśmy Ci Yamahy gdybyś chciała kupić blender czy suszarkę.

Można pogodzić dobrą jakość dźwięku z fajnym wyglądałem. Te sprzęty są dostępne w większości wspomnianych przez Ciebie Media Euro itp. Mozna odsłuchać.

 

A w razie pytań i wycen pozostaje do Twojej dyspozycji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze a zobacz:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i do tego np

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i do tego np

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i do tego np

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

albo komplecik

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I co, pianocraft lepiej zagra?

A w oglóe to koledzy nawet nie spytali jakie preferencje muzyczne, jakie pomieszczenie itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część druga pytania dobra. Ale czasem warto spróbować wyrwać się z już obranej ścieżki myślenia.

U mnie się zaczęło jak szukałem czegoś do siebie. Z jakimś tam budżetem itp. Połaziłem po sklepach, posłuchałem tego na co mnie było stać, na coś tam się prawie zdecydowałem. Ale niedługo później było AS, stwierdziłem że pójdę i zobaczę OCB. No i jak zobaczyłem, posłuchałem, to stwierdziłem że trzeba szukać inaczej niż myślałem. No i zabawa się zaczęła.

Nie zachęcam do jakiegoś hardcoru, tylko do włożenia nieco wysiłku i zoptymalizowania stosunku cena/jakość. Bo warto.

 

A część pierwsza - sprowadza się do mojego pytania: gdzie to będzie stało, co to będzie grało... Bo jak do salonu 40m to mikrowieża... sam wiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niedługo później było AS, stwierdziłem że pójdę i zobaczę OCB. No i jak zobaczyłem, posłuchałem, to stwierdziłem że trzeba szukać inaczej niż myślałem. No i zabawa się zaczęła.

Nie zachęcam do jakiegoś hardcoru, tylko do włożenia nieco wysiłku i zoptymalizowania stosunku cena/jakość. Bo warto.

Ok tylko idziesz na Audio Show ogladasz paczki za kilkadziesiatr tysiecy gra to faktycznie lepiej nikt nie mowi że nie. Ale pozniej wiekszosc ludzi odpala na tym radio albo MP3. Pogoda jest kto siedzi w domu i słucha muzyki. Ja swoje stereo odpaliłem w zeszłym tygodniu na 4 godziny. Teraz wieczorami raczej kino.

Chodzi o to aby znaleść swoj złoty środek. Owszem sprzet X gra lepiej ale jest Y razy drozszy. Czy mi to potrzebne? Jeśli tak to po to jest. Jeśli nie to po to sa sklepy z rowerami, łodkami, nartami itp :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat moja historia, daleki jestem od twierdzenia że to jedyna słuszna droga, każdy ma swoją.

Po prostu na jej podstawie twierdzę że wielu ludzi nie mając żadnego doświadczenia z kontaktem z lepszym graniem myśli że nic lepszego im nie potrzeba (może skrajny przykład, ale jak wielu jest twierdzących że wymiana niskotonowca w trupiaszczym tonsilu na alpierda dało znaczący wzrost jakości?). Ale sporo znajomych przychodząc do mnie (a przecież ode mnie do highendu daleko) albo po takiej wizycie na AS zmieniło swoje podejście. Naprawdę sporo ich było.

 

Więc zachęcam do tego pierwszego kontaktu z muzyką na lepszym sprzęcie (niekoniecznie w cenach highendowych, ale raczej dobrego HIFI) żeby ludzie w ogóle mieli porównanie. Żeby wiedzieli z czego mogą wybrać i jeśli rezygnują z czegoś lepszego na rzecz marketowego sprzętu, to chociaż niech świadomie wiedzą, z czego rezygnują.

 

Ponadto, gdzieś kiedyś ktoś pisał że w tym biznesie 90% można uzyskać z 10% przyrostem ceny, pozostałe 10% to już potężne wydatki. Zwykle nic poza nieznajomością nie stoi na przeszkodzie żeby kupić sobie te 60%. Tylko pieniądze trzeba wydać mądrze. A to wymaga nieco zaangażowania.

 

Anyway, koleżanka się od jakiegoś czasu nie odzywa skąd wnioskuję że dyskusją nie jest już zainteresowana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Koledzy po przerwie. Nie to, że nie jestem zainteresowana, ale niestety obowiązki codzienne nie pozwalały zajrzeć na forum. Ogólnie po przeczytaniu Waszych postów jestem przerażona ogromem informacji. Chyba rzeczywiście zacznę od chodzenia po sklepach i odsłuchania muzy z różnych Panasoniców, Sonych, Pioneerów, Yamahy i innych podanych przez Was firm, o ile je namierzę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będzie "wklej zdjęcie". ;-)

Dobrze kombinujesz ;)

Ale ja tak szczerze, od serca chciałem koleżance pomóc z wyborem (w sensie jak wiele można osiągnąć, za tak niewiele).. ale przy okazji na kawę też mogę zaprosić jeśli koleżanka stanu wolnego... :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz na sprzedanie, i za ile?

Sprzedaje wszystko w rozsądnych cenach.

 

Haha normalnie czytam i aż się zarumieniłam :P Obecnie mieszkam w stolicy :)

płeć inna niz my to rzadkość na tym forum stąd to poruszenie.

Chyba rzeczywiście zacznę od chodzenia po sklepach i odsłuchania muzy z różnych

tak zrób. Nawet w MM i Saturnach znajdziesz lepsze mini wierze pokroju Denon, Yamaha, Pioneer. Masz też w Wawie salon Denona, Top Hifi gdzie bez problemu odsłuchasz sprzet. Koniecznie na odsłuch weź swoje dobrze odsłuchane krążki czy mp3ki. I nie daj się zwieść pierwszemu sprzedawcy "moge Pani to zrobić 20% taniej ale tylko przy zakupie teraz"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Koledzy ponownie po przerwie. Pochodziłam trochę po sklepach, posłuchałam brzmienia Pioneerów, Denonów, Yamah, Panasoniców i innych (teraz to już mi się tylko 'miksuje' w głowie, który jak grał) i.... powiem Wam, że naszła mnie jedna myśl, nie wiem czy trafnie. Otóż zaczęłam się zastanawiać, czy zamiast wykładać kasę na wieżę, nie lepiej jest odłożyć trochę więcej i zainwestować w kino domowe...?

 

P.S. I gdzie to obiecane zaproszenie na kawę?? :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sobie odpowiedz czy rzeczywiście to kino jest Ci potrzebne? Jak często będziesz oglądać filmy z dźwiękiem dookólnym? A jak często będziesz słuchać muzyki? Dokładając trochę kasy i tak dostaniesz plastikowy zestaw "wszystko w jednym". Pomijając to, masz miejsce na jego w miarę poprawne rozstawienie? Masz jak poprowadzić kilkunastometrowe przewody do tylnych głośników? Co zrobisz gdy po tygodniu zestaw Cię rozczaruje? Prawdopodobnie będziesz szukać sprzętu stereo. I teraz patrz: Założyłaś 1000 zł na stereo. Podejmujesz decyzję, że jednak kupujesz kino za na przykład 1500. Kino jest do bani. Sprzedajesz za 700zł więc 800 zł w plecy. Dokładasz 300 zł żeby wrócić do pułapu pierwotnego czyli 1000 zł na stereo. I tak twój zestaw za 1000 zł kosztował Cię 2100. Więc od razu szukaj stereo za 2100. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony CDP-557ESD -> Inakustik Monitor Lemnos ->; Sony HAP-Z1ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-E80ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-N55ES/N80ES (bi-amp) -> Kimber Kable 8TC -> Jbl TL260.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zestaw kinowy Ci się przyda, to znaczy będziesz ogladać głownie filmy to ta opcja jest dobra. Jesli nie lepeij zainwestowac w lepsze stereo. lub nie zamykajac sobie drogi w amlituner kina i na poczatku 2 kolumny. Zagra to i tak lepiej niż mini wierza dynamiczniej i pełnią dzwieków a w przyszlości możesz skorzystać z mozliwosci rozbudowy.

 

Z jakiego miasta jesteś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie jak nie stereo to zamiast kina już lepiej jakiś soundbar. Chyba można jakiś najtańszy model harmana w tej cenie dostać. Słuchałem takiego trochę lepszego i grał całkiem fajnie. Oczywiście w zestawie z subem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden powtarzam żaden soundbar marki Harman którego słuchałem nie grał dobrze,

A zwłaszcza to gów..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

to jest jakaś porażka. Plastikowe kino LG gra lepiej. a do mojego telefonu jakbym podczepił drugi i suba to pewnie i też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas optuję za zestawem stereo, który z czasem rozbudujesz do kina domowego jeśli poczujesz taką potrzebę. :) Szkoda, że nie możesz wpaść na odsłuch do wielkopolski. Wówczas nie miałabyś wątpliwości :).

Pozdrawiam,

D.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.