Skocz do zawartości
IGNORED

Esoteric X-05 SACD-opinie...


feluś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy ktoś z was miał okazje posłuchać najtańszego modelu X-05. Czy warto się nim interesować? jakieś opinie z odsłuchów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIalem go chyba niecale dwa lata gdzies 2009-2010, moim zdaniem swietny sprzet. Wyposazony w najwyzszy w tamtym czasie naped Esoterica VRDS VMK-5 jesli dobrze pamietam. Esoteric nie sprzedawal go firmom trzecim, stosowal tylko w swoich sprzetach. Wyjatek zrobili dopiero dla La Source za 130 k pln. Jakosc wykonania X-05 wzorcowa. Dlugo sie wahalem , zanim zamienilem go na ARC ref8 , w zasadzie to juz mialem ARC spakowany po odsluchach i bylem zdecydowany zatrzymac Esoterica, ale Elb przekonal mnie , zeby mu dac szanse i potem nie zalowalem.

Sprzedalem go za jakies 15 k pln i za takie pieniadze to byl swietny interes dla kupujacego.

Zdaje sie , ze jeszcze niedawno byl w ofercie maxaudio za jakies 26 k pln nowka, ciagle wybitna relacja cena/ jakosc moim zdaniem.

W zasadzie to zaluje , ze go sprzedalem , to bylo audiofilskie cacko.

W ramach wspolpracy miedzy Esoterikiem i Avantgarde Acoustic X-05 byl uzywany na prezentacjach Avantgarda, miedzy innymi w Monachium 2014.

Jesli dobry egzemplarz- brac , nie pytac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....bardzo ciekawy wątek....pod koniec roku również chcę wymienić CD i też myślę o Esotericu

na K-01 mnie nie stać więc myślałem o X-01 d2.....ma ktoś w posiadaniu ten odtwarzacz?....mile widziane kilka zdań...

mam nadzieję że autor wątku nie jest zły na mnie że podpiąłem się z tematem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna wazna rzecz - jako, ze jest to konstrkcja dual mono, najlepiej brzmi po xlr i z dobrym wzmakiem dual mono , wiec raczej tranem. Ja mialem go z Accu e450 i electrami 1037 be, xlr od Jean Fadela.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna wazna rzecz - jako, ze jest to konstrkcja dual mono, najlepiej brzmi po xlr i z dobrym wzmakiem dual mono , wiec raczej tranem. Ja mialem go z Accu e450 i electrami 1037 be, xlr od Jean Fadela.

 

Takie trochę w stronę bajki to granie było ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w kazdym razie z calkiem innej bajki, niz lampy i tuby, to na pewno.

Ale duza symfonika i muza z uderzeniem graly doskonale, male sklady i wokale na pewno wola lampe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiły się i szybko zniknęły z ogłoszeń X05 i X03 i X03SE wszystkie w okolicach 5-6,5 kzł.

Skąd tak niskie ceny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ale zejście z ceny za nowy X03SE za ponad 30kzł na 6kzł to trochę zastanawiające ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ale zejście z ceny za nowy X03SE za ponad 30kzł na 6kzł to trochę zastanawiające ;)

 

Za 6 tys to juz fajnie nie zagra. Przeciez wasze wynalazki za ktore wydajecie po 30 tysiakow sa wlasnie tyle warte ok. 5 tys. bo przecież żaden producent wam niczego ze swoja stratą sprzedawać nie będzie, nie wiedzieliscie o tym? Jest taki przedmiot na studiach jak ekonomia. Zdarzaja sie oczywiscie wyjątki. Ale nie konecznie je macie. Cóż, producenci wiedza jak zarabiać niech zarabiają :) To tylko ekonmia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny z generacji wszystkowiedzacyh, wlasnie liznal troche ekonomii i pewno uwaza, ze cala reszta to glupcy...

Coz, juz poeta wiedzial, ze mlodosc to wiek durny i chmurny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ale zejście z ceny za nowy X03SE za ponad 30kzł na 6kzł to trochę zastanawiające ;)
Czy X03SE jest wart grzechu? Był ostatnio za 8tyś. zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy X03SE jest wart grzechu? Był ostatnio za 8tyś. zł.

 

Był nawet za niecałe 6kzł ale się sprzedał.

W związku z dziwnym spadkiem cen używek u nas uważałbym na stan tych używek.

 

Poza tym to dobry sprzęt ;)

 

Za 6 tys to juz fajnie nie zagra.

 

Przepraszam, czy kolega dalej "raczkuje w stereo", jak wynika z tekstu w "o mnie"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 6 tys to juz fajnie nie zagra. Przeciez wasze wynalazki za ktore wydajecie po 30 tysiakow sa wlasnie tyle warte ok. 5 tys. bo przecież żaden producent wam niczego ze swoja stratą sprzedawać nie będzie, nie wiedzieliscie o tym? Jest taki przedmiot na studiach jak ekonomia. Zdarzaja sie oczywiscie wyjątki. Ale nie konecznie je macie. Cóż, producenci wiedza jak zarabiać niech zarabiają :) To tylko ekonmia.

dobre :)....w innym wątku takich ludzi nazywają trollami :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sam jestem uzytkownikiem x03se i jestem bardzo zadowolony. Myslalem o x01 ale jest to w sumie to samo co x03se z tym ze 03se jest "stereo". Cd gra swietnie. Ogromna ilosc detalu, swietny bas i duzoo powietrza:). Najlepiej brzmiacy cd jaki mialem. Ja lacze go z wzmacniaczem lampowym i uwazam ze to polaczenie jest super. Cd ma pazur , niezly drive a lampa dodaje spokoju .

Co do cen - 6 tys za x03se? To jak za darmo i bardzo podejrzana cena. Czy to czasami nie bylo w DE? Jezeli tak to lekka sciema;) Nie polecam bo latwo pieniazki utopic. Niedawno przegladalem ogloszenia i x03se chodza miedzy 10-12 tys i to jest realna cena tego urzadzenia wg mnie.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIalem go chyba niecale dwa lata gdzies 2009-2010, moim zdaniem swietny sprzet. Wyposazony w najwyzszy w tamtym czasie naped Esoterica VRDS VMK-5 jesli dobrze pamietam. Esoteric nie sprzedawal go firmom trzecim, stosowal tylko w swoich sprzetach. Wyjatek zrobili dopiero dla La Source za 130 k pln.

Napęd VRDS Neo VMK-V (rodzina napędów zwana też VMK5) stosowany w modelu Esoteric X-05 jest jedną ze słabszych odmian tego napędu. Gorszy był stosowany jedynie w modelach SZ,UZ,SA,DV.

Wyższej jakości napędy były stosowane min w serii X-01, X01-LTD, X-03,UX-1, UX1-LTD, UX-3,P01,P03, K01,K03.

Grupa napędów najwyższej jakości odczytujących również format SACD to VMK-0 i VMK 1.1

Osobiście preferuję starsze serie z flagowców P01 i P70 odczytujących wyłącznie płyty cd. Lepszych transportów do srebrnych krążków raczej nie uświadczymy.

 

Esoteric sprzedawał i sprzedaje napędy VRDS NEO min firmie DCS do modelu Vivaldi i wcześniej Scarlatti oraz firmie Spectral do modelu SDR4000.

 

Wrzucę zdjęcie, żebyś więcej nie powielał błędów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam , La Source wszedl na rynek wczesniej od Vivaldiego i dlatego napisalem , ze Esoteric zrobil wyjatek dopiero dla Audio Aero. Jesli dobrze pamietam ,we wczesniejszcych modelach DCS instalowana byla niza wersja VRDS Neo tj UMK-5 , podobnie jak w La Fontaine.

To jest wiedza zapamietana z lektur sprzed kilku lat wiec glowy nie dam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna wazna rzecz - jako, ze jest to konstrkcja dual mono, najlepiej brzmi po xlr i z dobrym wzmakiem dual mono

 

Witam

Konstrukcja toru analogowego w Esoteric X-03 SE nie jest symetryczna mimo użycia po 2szt. PCM1704G na kanał.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek jest o X-05 i o nim pisalem.

 

Zgoda. Może to info pomoże przy ewentualnych testach porównawczych miedzy X-05 a X-03SE i docelowej konfiguracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda opinia nt Esoteric mile widziana. Mini klub moze?:)

Sprzet malo popularny w kraju...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie, a znajdziecie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W nazwie nie ma Esoteric, ale klub obejmuje również tę markę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa napędów najwyższej jakości odczytujących również format SACD to VMK-0 i VMK 1.1

Osobiście preferuję starsze serie z flagowców P01 i P70 odczytujących wyłącznie płyty cd. Lepszych transportów do srebrnych krążków raczej nie uświadczymy.

 

Bo to jest tak że nie znaczy zawsze że lepsze znaczy się lepsze! W tym przypadku chodzi o zastosowanie łożysk z kulkami ceramicznymi. Z jednej strony mają lepsza stabilizację co do wymiarów przy zmianie temperatury ale akustycznie nie są wcale cichsze od stalowych! i to jest właśnie problem! Hałas=drgania=jitter! W napędzie odtwarzacza obroty dla łożysk są żadne (zjawisko podwyższonej temperatury nie występuje! wsadzenie kulek ceramicznych jest bez sensu!). Ze swojego doświadczenia mogę zakładając że zastosowane zostały łożyska w najwyższej klasie dokładności w co wątpię (raczej P5 lub P4) to i tak powinny bez konieczności wymiany przy 500obr/ min popracować 16'000-64'000 godzin (to ostatnie przy najwyższej klasie łożysk P2).

 

O innych częściach ruchomych lasera się nie wypowiadam może ktoś bardziej biegły jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Spróbuję odświeżyć.

 

Jak wygląda możliwość serwisowania X-05? ...czy mógłbym napotkać jakieś problemy w nadchodzących latach?

Jakie podejście ma autoryzowany serwis do urządzeń sprowadzonych z zagranicy, czy serwisują, czy trzeba na własną rękę szukać? ...albo może znacie poważnych ludzi zajmujących się tym tematem?

 

A dźwięk? ...nikt o tym nic nie napisał, jak on rzeczywiście gra, powiedzmy w odniesieniu do naturalnego rywala jakim chyba jest Accuphase tak dobrze u nas znany? ...DP-78 jest moim punktem odniesienia. Czy przypadkiem X-05 nie byłby krokiem w tył? ...Czy nie lepiej czekać na X-03?

 

Dzięki z góry.

Joa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie playery Esoterica jakich słuchałem graja dźwiękiem bardzo przejrzystym, szczegółowym. Jest to przeciwny biegun do dajmy na to eufonii ARC CD-8 czy Accuphase DP-75/78/700. Chyba jeszcze nawet bardziej, niż dCS Puccini.

 

Mając w pamięci to zastrzeżenie, to świetnie wykonane playery. Nie sądzę, abyś miał z nimi jakieś problemy, a w razie czego serwis (po gwarancji) na pewno podejmie się naprawy, oczywiście odpłatnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokie modele Esotericów, to perfekcja wykonania. Niższe niestety dobrze wykonane są tyko zewnętrznie, a mechanizmy, szuflady, napędy itd są kiepskie. Grają raczej analitycznie ale czysto i jeśli reszta systemu jest muzykalna, barwna i gęsto grająca, to może być ok. Nie mają natomiast nic wspólnego z brzmieniem Accuphase, które same w sobie są muzykalne, soczyste i barwne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi,

 

Dp-78 bardzo mi się podobał, był najlepszym zintegrowanym odtwarzaczem jaki miałem, w związku z tym jest moim naturalnym punktem odniesienia.

 

Mój system w obecnej chwili gra raczej ciepło i muzykalnie, potrzebuję, przyśpieszenia, wykonturowania i podkreślenia ataku. Z tego co właśnie zdołałem wyczytać, to Esoteric jest w tym świetny. Jednak nie mi udało się znaleźć informacji, by X-05 był techniczny w złym tego słowa znaczeniu, zagraniczne opinie są entuzjastyczne, boję się całkowitego wykastrowania z emocji i barwy.

Co do jego budowy, to nie wygląda to kiepsko, napęd VMK-5 pomimo, że jest niskim modelem w palecie Esoteric'a, to był montowany w wielu dużo droższych i bardzo szanowanych konstrukcjach, choćby w Puccinim.

 

Tak sobie, myślę, że skoro marslo swego czasu się wahał czy zamienić go na ARC Cd8 to znaczy, że w jego dźwięku musi być szlachetny akcent. ...powinny to być dwa przeciwległe bieguny, a jednak wybór był pomiędzy jednym a drugim i wcale nie był łatwy...

 

Osobiście wolał bym X-03se, ale niestety nie ma takiego na rynku, w ogóle Esoteric'i rzadko się pojawiają.

 

Z serwisem mam wątpliwości, egzemplarz, który mnie interesuje nie pochodzi z polskiej dystrybucji, więc mam obawy czy autoryzowany serwis chciałby się nim zajmować, nawet odpłatnie, ekstremalnie dziwna polityka, ale praktykowana przez choćby Eter i Accu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci poradzę,nie przepłacaj:)kup sobie PRIMARE cd32, wymień w środku wszystkie bezpieczniki 6szt!

Graj z xlr,daj dobre kable, postaw na dobrej platformie,daj serwisu żeby wgrali najnowszy soft.

Będzie pan zadowolony...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami sie trafia x-03se. Ostatnio byl kilka miesiecy temu:) Ja ze swojego w dalszym ciagu jestem zadowolony. Bardzo dobry player za ktorego nie trzeba placic majatku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.