Skocz do zawartości
IGNORED

amplituner do 270zł


Gość stiq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stiq

(Konto usunięte)

Używany, dobrze brzmiący, nie za mocny do kolumn 80-140W (8ohm) , jestem całkiem zielony w tym, nigdy nawet nie widziałem tego urządzenia na oczy więc mogę liczyć tylko na was ale napisze jakie znalazłem w tej cenie

 

DENON DRA-350

 

DENON DRA-585

 

DENON AVR-1000

 

Sony STR-GX390

 

Sony STR-GX415

 

Sony GX79ES

 

Sony STR-DE235

 

Sony STR-D565

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze brzmiący

amplituner nie istnieje a już na pewno nie w tych pieniążkach ale jeżeli Ci zależy to przeglądaj oferty w swojej okolicy i kup ten który wcześniej sprawdzisz i w miarę możliwości ciebie usytas funkcjonuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co z Sony ma w nazwie jako druga literkę E unikaj jak zarazy - guano rzadkiej jakości. (np. Sony STR DE-235)

 

Sony GX79ES to bardzo fajny klocek. Miałem przed laty razem z paroma wzmacniaczami Sony 5xx ES

 

Wypadł najlepiej z nich. Oczywiście to amplituner stereo. W tej cenie jeden z lepszych wyborów - i jak Sony z tamtych lat nie do zajechania...

 

P.S. Dobrze brzmiący amplituner istnieją, ale stereo. W KD może też parę flagowców z przed lat by się znalazło.

Zresztą miałem okazję ostatnio posłuchać paru amplitunerów KD oferta pewnej znanej firmy na 2015 (1500-2500 zł sam amplituner) - nie grały nawet w KD !!! Hałasowały - tak, ale jakbym miał filmy na tym oglądać - brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stiq

(Konto usunięte)

Może zjadam wyrazy ale nie jestem idiotą żeby kupywać zepsutego grata, margaryna ale tragedii też nie powinno raczej być, jako nówki pewnie chodziły po 1000zł więc to jest już coś a to że mają 10-15 lat o niczym nie świadczy. Tylko po co mi tu wciskają jakieś zabytki których nie nawet nigdzie nie ma, eh.

 

Wszystko co z Sony ma w nazwie jako druga literkę E unikaj jak zarazy - guano rzadkiej jakości. (np. Sony STR DE-235)

 

Sony GX79ES to bardzo fajny klocek. Miałem przed laty razem z paroma wzmacniaczami Sony 5xx ES

 

Wypadł najlepiej z nich. Oczywiście to amplituner stereo. W tej cenie jeden z lepszych wyborów - i jak Sony z tamtych lat nie do zajechania...

 

P.S. Dobrze brzmiący amplituner istnieją, ale stereo. W KD może też parę flagowców z przed lat by się znalazło.

Zresztą miałem okazję ostatnio posłuchać paru amplitunerów KD oferta pewnej znanej firmy na 2015 (1500-2500 zł sam amplituner) - nie grały nawet w KD !!! Hałasowały - tak, ale jakbym miał filmy na tym oglądać - brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

KD czyli Kenwood bo nie wiem co to oznacza te dwie litery, czyli stereo są jakieś lepsze od tych 5.1 i 7.1 , dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo słabo szukasz skoro znaleźć nie możesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w tej cenie polecić mogę jeszcze Marantz SR-50 ale yamaha gra cieplej i ma większego kopa i ma magiczne pokrętło loudnes które można kręcić wdg własnych preferencji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stiq

(Konto usunięte)

bardzo słabo szukasz skoro znaleźć nie możesz.

http://allegro.pl/yamaha-rx-700-rs-420-watts-japan-gwarancja-i5419315075.html

w tej cenie polecić mogę jeszcze Marantz SR-50 ale yamaha gra cieplej i ma większego kopa i ma magiczne pokrętło loudnes które można kręcić wdg własnych preferencji.

 

używam tylko olx.pl, twojego też nie ma tam, ta Yamaha wygląda jak z końca lat 80tych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KD czyli Kenwood bo nie wiem co to oznacza te dwie litery, czyli stereo są jakieś lepsze od tych 5.1 i 7.1 , dobrze rozumiem?

 

Kino Domowe - sorki za długo tu jestem i już tutejszymi skrótami jadę....Tak amplituner stereo w 99% zagra muzykę lepiej niż ten 7.1/5.1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedii też nie powinno raczej być, jako nówki pewnie chodziły po 1000zł więc to jest już coś a to że mają 10-15 lat o niczym nie świadczy.

Przy lekkim nagięciu budżetu można trafić używaną obecnie produkowaną serię np. Yamaha RS300, lub o wiele lepszego Denona dra500.

Zresztą jak nie słuchasz namiętnie radia, kup wzmacniacz stereo, zagra bez porównania lepiej niż przypadkowy amplituner stereo, o jakimś kinowym nie wspominając.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stiq

(Konto usunięte)

Przy lekkim nagięciu budżetu można trafić używaną obecnie produkowaną serię np. Yamaha RS300, lub o wiele lepszego Denona dra500.

Zresztą jak nie słuchasz namiętnie radia, kup wzmacniacz stereo, zagra bez porównania lepiej niż przypadkowy amplituner stereo, o jakimś kinowym nie wspominając.

 

no raczej nie lekkim, Donon`a nie ma, no wolałbym z radiem ale czego taki miałby być jakiś gorszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak amplituner stereo w 99% zagra muzykę lepiej niż ten 7.1/5.1

Pewnie nigdy nie widziałeś, co urządzenie ma w środku. Przy porównywalnych cenach, amplituner stereo najczęściej ma te same rozwiązania układowe i te same komponenty co amplituner KD. Np. w stereo stosuje się 8-kanałowe przedwzmacniacze scalone z KD, tyle że nie w pełni wykorzystane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie lekkim, Donon`a nie ma, no wolałbym z radiem ale czego taki miałby być jakiś gorszy?

To może ja mam inne aukcje, bo u mnie jest, niestety bez pilota za 400zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Yamaha z pilotem i dodatkowym dackiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Więc obydwa modele w produkcji obecnej.

Oczywiście możesz wpisać na aledrogo hasło {amplituner stereo} i wybrać coś z przedziału 250-300zł jest sporo tego.

Dlaczego amplituner jest gorszy, no nie zawsze, są amplitunery stereo po po 5 tys i te pewnie są lepsze niż normalny nowy wzmacniacz za 700zł. Jednak jak porównasz popularną serię Yamahy i masz wzmacniacz as500 za 1550zł a model z radiem rs500 za 1050zł to uważasz że dokładają radio i dopłacają do reszty, czy jednak włożyli do środka coś tańszego. Są nawet modele z radiem www, normalnym fm i wejściem optycznym : rn301/501 i taka 301 jest nadal tańsza od zwykłego stereo. Podobnie z amplitunerem Denon dra500 cena porównywalna z wzmacniaczem pma720, dra 500 gra owszem może i atrakcyjnie, ale patrząc do środka to jak płytka drukowana z komputera ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stiq

(Konto usunięte)

To może ja mam inne aukcje, bo u mnie jest, niestety bez pilota za 400zł http://allegro.pl/amplituner-denon-dra-500ae-i5426931380.html. i Yamaha z pilotem i dodatkowym dackiem http://olx.pl/oferta/amplituneryamaha-r-s300-CID99-ID9cYtB.html#cdd484a121 . Więc obydwa modele w produkcji obecnej.

Oczywiście możesz wpisać na aledrogo hasło {amplituner stereo} i wybrać coś z przedziału 250-300zł jest sporo tego.

Dlaczego amplituner jest gorszy, no nie zawsze, są amplitunery stereo po po 5 tys i te pewnie są lepsze niż normalny nowy wzmacniacz za 700zł. Jednak jak porównasz popularną serię Yamahy i masz wzmacniacz as500 za 1550zł a model z radiem rs500 za 1050zł to uważasz że dokładają radio i dopłacają do reszty, czy jednak włożyli do środka coś tańszego. Są nawet modele z radiem www, normalnym fm i wejściem optycznym : rn301/501 i taka 301 jest nadal tańsza od zwykłego stereo. Podobnie z amplitunerem Denon dra500 cena porównywalna z wzmacniaczem pma720, dra 500 gra owszem może i atrakcyjnie, ale patrząc do środka to jak płytka drukowana z komputera ..

 

wybacz ale nie patrze do każdego urządzenia co w nim jest a tak poza tym to nie wiem o czym ty piszesz wogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie kupuję żeby rozkręcać, można popatrzeć darmo na google grafika, masz zdjęcia czego chcesz. Jednak zachęcam do oglądania i czytania etykiet np. składu produktów żywnościowych hehehe;)

poza tym to nie wiem o czym ty piszesz wogóle

W ogóle, to chyba jaja sobie robisz! Chyba cały czas ludzie piszą Ci tym samym, że lepiej wybrać wzmacniacz.

Dałem tylko przykład Yamaha as500 ( wzmacniacz) kosztuje 1500zł, a jej niby analogiczna wersja z radiem rs500 ( amplituner ) kosztuje 1100zł i uwierz gra gorzej, inaczej. Choć niektórzy uważają że jest promocja i kupują z radiem bo to samo i taniej, na szczęście naiwnych że amplituner kinowy 5.1 gra też dobrze jest już coraz mniej.

Czego jeszcze nie wiesz ?

PS. Nie napisałeś jakie masz kolumny ( tylko o jakiejś mocy ), jak jakieś kiepskie , no to jasne że jak trafisz amplituner stereo, sprawny, cały to bierz i bądź szczęśliwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stiq

(Konto usunięte)

Ja też nie kupuję żeby rozkręcać, można popatrzeć darmo na google grafika, masz zdjęcia czego chcesz. Jednak zachęcam do oglądania i czytania etykiet np. składu produktów żywnościowych hehehe;)

 

W ogóle, to chyba jaja sobie robisz! Chyba cały czas ludzie piszą Ci tym samym, że lepiej wybrać wzmacniacz.

Dałem tylko przykład Yamaha as500 ( wzmacniacz) kosztuje 1500zł, a jej niby analogiczna wersja z radiem rs500 ( amplituner ) kosztuje 1100zł i uwierz gra gorzej, inaczej. Choć niektórzy uważają że jest promocja i kupują z radiem bo to samo i taniej, na szczęście naiwnych że amplituner kinowy 5.1 gra też dobrze jest już coraz mniej.

Czego jeszcze nie wiesz ?

PS. Nie napisałeś jakie masz kolumny ( tylko o jakiejś mocy ), jak jakieś kiepskie , no to jasne że jak trafisz amplituner stereo, sprawny, cały to bierz i bądź szczęśliwy.

 

Szkoda tylko że tej wspaniałej Yamahy jakoś brak wszędzie, wniosek, coś co mało ludzi kupuje mało też sprzedaje, polecany prze inego Marantz też jakoś nie jest zbyt "trendy" a te co są wyglądają jak z lat 70-tych.

 

Jakie kolumny, w tym też jestem zielony ale na tą chwile wciąż jestem za Pioneer`ami sprzed 10-20 lat, zakłdałem temat kiedyś z pytaniem o to ale nikt nie raczył odpowiedzieć nawet czy te bedą dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stiq

(Konto usunięte)

stig jesteś zajebisty, jeszcze paru takich jak ty i to forum padnie całkowicie, zenada rece opadaja ;/

 

nie "stig" tylko stiq panie DCD któremu zablokowano pw jak nie na własną prośbe (ciekawe czemu) , a reszta niech w końcu się zdecyduje a nie urządza sobie wojenki kto ma racje a kto nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniałej Yamahy jakoś brak wszędzie, wniosek, coś co mało ludzi kupuje mało też sprzedaje,

Oj małe masz pojęcie o rynku, marketingu, handlu na rynku wtórnym. Trzeba czasem spojrzeć szerzej na sprawę .

Ja kiedyś czekałem na pewien używany model sprzętu 2 miesiące, tylko trzeba się zastanowić z czego to może wynikać, bo przyczyn może być wiele.

1)Zaręczam Ci że ta seria yamahy np. as 300/500, rs 500, RN500, plus jakieś kinówki to siła napędowa każdego sklepu, zakładam że na kilkaset takich modeli sprzedają pewnie jeden model luksusowy np. as-3000. Podobnie z innymi markami i modelami w cenie 1000-2500zł schodzi ich najwięcej.

Więc dlaczego mało na aukcjach ? :

- Są to ( np rs300 as500) świeże modele jak ludzie je kupili, to 97 osób na 100 będzie nimi grała właśnie 10-15 lat ( niezamożne społeczeństwo)- dlatego wyspy starych modeli których dawałeś linki. Te pozostałe 3 osoby to osoby które bawią się sprzętem kupują i sprzedają bo takie mają hobby.

- na rynku wtórnym nie ma nic na zawołanie, bo to nie sklep, dziś czegoś nie ma, ale za tydzień są cztery sztuki.

Co jeszcze może być przyczyną braku czegoś na aukcjach ? Że złe ? Niekoniecznie, zwyczajnie praktyczne.

- jest na tyle dobre i nowe, że szkoda się rozstawać (brak nowej, lepszej alternatywy w podobnej cenie) np. na giełdzie masz mniej np. VW Golfa 7 niż VW Golfa 4, daje przykład golfa bo tak jak yamaha to nie szczyt marzeń, ale dobry poziom dla "Kowalskiego".

Co jeszcze? Mało bo złe, nie bo dobre, a nawet więcej.

- Mało jest na alegro kolumn Focal Grande utopia, B&W nautilius, Elac fs-507 vx-jet, KEF Blade.

- Czasem sprzedaż jest duża, lub mała z powodu różnych stereotypów :

np. wśród części dzieciaków kolumna musi być duża mieć dużo głośników i 1500ww( dobra sprzedaż Altusów, VK, Skytroników itp) i słaba sprzedaż kolumn typu podstawkowego bo pewnie mają słaby bas i nie grają głośno. itd, itd, itp. No ale cóż społeczeństwo jest rożne i jak wychowane na programach o tańczeniu, gotowaniu i że umiem śpiewać, a zamiłowanie do czytania skończyło się na opracowaniach to łyknie każdy bajer i każda powtarzana pierdoła i bzdet staje się prawdą.

Idąc tropem twojej wcześniejszej powierzchownej myśli można powiedzieć Rolsy i Bugatti są złe, bo nie widziałeś na giełdzie, a dostępne cenowo i przyznasz bardzo popularne najnowsza Skoda fabia i najnowszy Ford fiesta też są złe i wcale nie kupowane, bo widziałeś tylko jeden , no ale trzeba dokonać analizy szerzej z czego wynika taki fakt.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie "stig" tylko stiq

PS. Panie STIQ, jeśli wymaga Pan takie go szacunku, proszę też o szacunek dla innych i języka . Owszem każdy z nas robi błędy, bo jesteśmy tylko ludźmi, ale u Pana niemal notoryczny, jest brak znaków przystankowych, pisanie zwrotów TY, Was z małej litery, zaczynania zdania jak popadnie, te sygnały źle świadczą o kulturze, podobnie jak mocno buńczuczny ton wpisów !!!

Rozumiemy że robi Pan łaskę swoją obecnością i powinniśmy być wdzięczni iż możemy usługiwać i uczyć. Rozumiemy też, że nie akceptuje Pan wielu faktów, może nawet nie rozumie, co zresztą Pan sam przyznał, ale prosimy o więcej pokory i kultury.

 

a reszta niech w końcu się zdecyduje a nie urządza sobie wojenki kto ma racje a kto nie

Panicz raczył "resztę " skarcić i przywołuje do porządku ! Tylko jakie to wojenki o rację Panicz widzi ? Każdy pisze o tym samym, wyższości wzmacniacza, nad amplitunerami, kolejny raz prosimy czytać ze zrozumieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stiq

(Konto usunięte)

Pewnie nigdy nie widziałeś, co urządzenie ma w środku. Przy porównywalnych cenach, amplituner stereo najczęściej ma te same rozwiązania układowe i te same komponenty co amplituner KD. Np. w stereo stosuje się 8-kanałowe przedwzmacniacze scalone z KD, tyle że nie w pełni wykorzystane.

 

tu u góry masz przykład

 

Jak widzisz to nie ja ci przytoczyłem tą uwage tylko ktoś inny, ty co jest podwójnym absurdem zaprzeczyłeś sam sobie czyli bronisz tej osoby, a jeśli o kulture chodzi to fakt straszny ze mnie "beton" i "panicz", reczywiście zwracanie się na "ty" i nie pisanie "wam" z dużej litery to karygodne zachowanie z mojej strony i powienien z tegoż powodu czuć się potępieńcem i fakt że zjadam wyrazy nie ma woogóle znczenia i to też obraża twoją świętobliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wzmacniacz czy amplituner w tej cenie? Dla Was nie istnieje ale dla autora wątku wysatarczy,uwierzcie mi.

Skoro nie potrzebuje pomocy,nie piszcie.

 

Ignorantów trzeba przemilczeć i sami odejdą.

 

Swoją drogą,też chciałbym za np 3000pln kupić sprawne auto,z małym przebiegiem nie bite itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.