Skocz do zawartości
IGNORED

Gdzie kupować głośniki?


melgibson

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety część polskich sprzedawców oszukuje klientów sprzedając wadliwe głośniki ale gdy zgłasza się reklamację to kłamią, że z głośnikiem wszystko jest w porządku, a jeśli już zechcą trefny towar wymienić to na inny bubel możliwe, że też ze zwrotu.

 

Gdzie najlepiej kupować głośniki żeby nie mieć nieprzyjemnych niespodzianek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety część polskich sprzedawców oszukuje klientów sprzedając wadliwe głośniki ale gdy zgłasza się reklamację to kłamią, że z głośnikiem wszystko jest w porządku, a jeśli już zechcą trefny towar wymienić to na inny bubel możliwe, że też ze zwrotu.

Zadzwoń do rzecznika praw konsumenta i wyjaśni Ci jak postępować. Zawsze możesz na swój koszt wziąć rzeczoznawcę, za którego po procesie zapłaci firma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jakie mi prawa przysługują. Chodzi mi oto, że jak kupuję kosztowne głośniki to po to żeby mieć przetworniki wysokiej jakości i mieć frajdę z budowania dobrze brzmiących kolumn, a nie po to żeby później spierać się ze sprzedawcą gdy sprzęt okaże się trefny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiesz co dostaniesz i zawsze trzeba być przygotowanym na ewentualny zwrot. Masz prawo domagać się zwrotu jeżeli towar jest niezgodny z opisem i zamówić w innym miejscu. Wyżej podano polskie sklepy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się w takim razie, że drugi post wyczerpał wątek i można zakończyć dyskusję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś tajemniczy...

Kolega szpotek73 napisał Ci swoje doświadczenia, ja je potwierdzam a u Ciebie może być inaczej, ale na razie nie napisałeś konkretów a chcesz je uzyskać.

 

Do wyboru masz jeszcze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ale nic jeszcze z tego sklepu nie brałem, więc Ci nic nie powiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Poza w/w kupowałem jeszcze w poweraudio i też było ok. Choć ja problemów nie miałem i nie wiem jak je tam załatwiają.

W jednym z wymienionych sklepów były problemy.

Zależy czego dotyczą problemy. Jeśli wady są widoczne lub wyraźnie słyszalne to rozumiem to gwarancje powinny to załatwić ale jeśli głośnik nie gra tak jak byśmy chcieli to załatwienie sprawy może być problematyczne.

W większości to sklepy internetowe więc jak coś jest nie tak oddać w ciągu 14 dni i już - jeśli wada w tym czasie wyjdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety część polskich sprzedawców oszukuje klientów sprzedając wadliwe głośniki ale gdy zgłasza się reklamację to kłamią, że z głośnikiem wszystko jest w porządku, a jeśli już zechcą trefny towar wymienić to na inny bubel możliwe, że też ze zwrotu.

 

Gdzie najlepiej kupować głośniki żeby nie mieć nieprzyjemnych niespodzianek?

 

A dla czego nie kupujesz bezpośrednio od producenta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Papierwoleju

(Konto usunięte)

A ja kiedyś kupiłem wstęgi w jednym z wymienionych sklepów, głośniki były poobijane, jakby rzucone na beton i problemy zostały zakończone dopiero po obietnicy zgłoszenia sprawy właściwym organom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym sklepie z kraju posługującego się bukwą rozkręcali głośniki i manipulowali w środku po czym zamalowywali śrubki żeby nie było widać śladów rozkręcania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z wymienionych sklepów były problemy.

A ja kiedyś kupiłem wstęgi w jednym z wymienionych sklepów, głośniki były poobijane

Panowie, sam również nosze się z zamiarem zakupu scanów, a ze głośniki najtańsze nie są, proszę o informacje z którymi sklepami mieliście problemy, myślę ze nie tylko mnie pozwoli to uniknąć zakupów u nie rzetelnych sprzedawców

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem uszkodzonego Seasa Excela w Madisound ! Napisałem im ,że jeden z głośników ma ,, scentrowany" korektor fazy , który ociera o cewkę . Odpisali ,że już wiele sprzedali i nie było takich problemów . Co oznaczało tylko ,, wal się kliencie " . W rezultacie sam naprawiłem bo korektor jest montowany na śrubie , którą dość łatwo odkręcić .

Inaczej mówiąc - wszyscy wciskają tandetę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Papierwoleju

(Konto usunięte)

Owszem, więc nie ma się co obrażać na polskich sprzedawców, kwestią jest właśnie "chęć współpracy" w przypadku wtopy. A z tym jest różnie. Polacy nadal nie odkryli, ze dobre imię jest bardziej opłacalne, niż odmówienie pojedynczemu klientowi zwrotu, który to klient, w dobie internetu, potrafi nieźle "zrobić koło d...".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie odkryli tego, że to sprzedający musi udowodnić wysłany sprawny towar a nie kupujący, że go mógł uszkodzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem produkty we wszystkich wymienionych sklepach. Potwierdzam: żadnego kłopotu, ale nie ma co oceniać bo głośniki były wszystkie ok. Raz tylko miałem sytuację u akkusa. Kupiłem nowe głośniki. Po rozpakowaniu podpiąłem wszystkie na krótko w celu sprawdzenia, wszystko było ok wiec głośniki trafiły do szafy na czas budowy kolumn. Niestety z braku czasu obudowy robiłem ok 10ciu miesięcy więc głośniki od daty zakupu zostały w pełni "odpalone" właśnie po tym czasie. Po kilku dniach zauważyłem, ze z jednego głośnika niskotonowego co jakiś czas nie wydobywa się dźwięk a na koniec głośnik całkowicie padł. Wykluczyłem spalenie bo raptem głośniki grały 3 godziny z delikatna mocą. Z reklamacja nie było kłopotu. Pan Witold A bo z nim rozmawiałem powiedział tylko, że jeśli uznają, że głośnik jest uszkodzony z winy użytkownika to może być kłopot z reklamacją. Tydzień po telefonie udałem się na wystawę AS. Pan Witold powiedział, że faktycznie głośnik miał przerwę i przywiózł mi nowego niskotonowca wiec jak widać kłopotów przynajmniej kiedyś nie było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz z jakim sklepem były problemy? Albo napisz mi na PW bo jestem ciekaw, a też niedługo będę musiał zakupić głośniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 15

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.