Skocz do zawartości
IGNORED

Za co lubimy Moderację? :)


neomammut

Rekomendowane odpowiedzi

No to może inaczej? Też zamkną?

 

Ja np. lubię za to, że nie mogę się wytłumaczyć - to jest w porządku, bo dają mi do zrozumienia, że mam się uspokoić i np. posłuchać muzyczki :) Uczciwe zachowanie :)

 

Za co jeszcze? Może za szybką reakcję za naruszanie regulaminu, za tępienie głupoty, za powiadamianie mnie np. jak dostaję karne punkty, za to, że zawsze bronią mnie przed głupotą w zakładce hi-end. Np. jak mnie zaatakuje Elb, albo Slajuś, albo Marslo, to zaraz spieszą z pomocą!

 

Moja kochana Moderacjo! Dziękuję za Waszą Czujność! Bez Was nie dało by się na tym forum pisać!

 

PS: Palton by się uśmiał :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. lubię za to, że nie mogę się wytłumaczyć

 

A z czego drogi Przyjacielu chcesz sie tłumaczyć ? Jeśli zmusiłeś modercyję do udzielenia upomnienia regulaminowego, to przecież musiałeś sie sporo na nie napracować. Czyli złamałeś regulamin i netykietkę nie jednym słówkiem czy małym faux pas, lecz wyraźnie aby nie było wątpliwości. Jak pojechałeś personalnie to tak żeby czasami nie przeoczył tego adresat :-) Itp. Cóż zatem tłumaczyć po fakcie, że niechcący, że tylko na zaczepkie odpowiadałżem ? :-) Jesteś facetem z jajmi kiedy trollujesz i bluzgasz ad personam, bądź facetem przyjmując z godnością zasłużoną karę.

Każdy ukarany jest we własnych oczach ofiarą ucisku i niesprawiedliwości organów władzy, a zakłady penitencjarne pełne niewinnie osadzonych :-)

 

Serdecznie jak zawsze.

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado, z Twojego wpisu widać, że To Wy z ekipą macie spory problem, ja tylko napisałem, że dziękuję za to, że nie mogę się wytłumaczyć :) Dzięki temu wiem, że ratujecie mnie przed bezsensownym stresem, za co podziękowałem :)

 

Vlado, rób dalej swoje, jesteś super moderatorem, takich ludzie branża potrzebuje! Takich ludzi potrzebuje zakładka HI-END! :)

 

PS: Dziękuję także za ganianie za wulgarność, sporo jej zostało jeszcze na Bocznicy, ale tam regulamin nie obowiązuje, prawda? Za ganianie głupoty na forum także dziękuję! Jesteście super! Oby tak dalej! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam widać syndrom ORMOwca. nawet pochwały odbierać zaczynam jak sarkazm. Dziwne nie? :-) Oceniać ludzkie czyny a nie ludzi, to niewdzięczna robota. Ja rozumiem, że ukarany zawsze czuje się pokrzywdzonym, niestety ci którym zbyt często odstąpiono od wymierzenia kary ulegają demoralizacji.

 

Jeśli się zgodzisz zamknijmy ten wątek. Nie można lubić moderacji, tak jak nie lubi się policji i prokuratury. To była by patologia :-))) Nie lubi się niczego co posiada z nadania władzę nad naszym postępowaniem i jest aprobowaną co prawda, ale jednak formą ucisku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Każdy ukarany jest we własnych oczach ofiarą ucisku i niesprawiedliwości organów władzy, a zakłady penitencjarne pełne niewinnie osadzonych :-)

 

 

Tak to wyglada na tym forum:) ale to jest tez odzwierciedleniem społeczenstwa. Była niedawno akcja by zawiadamiac policję o pijanych za kierownicą. No ale Polak doniesie na Polaka do pał?? Nigdy!!! Niech rozjeżdża dzieci na pasach ale Polak psom nie donosi :)) Ciekawe kiedy głupota narodowa zacznie zanikac...Niby jestesmy w Europie ale słoma z butów wyłazi

 

Vlado, rób dalej swoje, jesteś super moderatorem, takich ludzie branża potrzebuje! Takich ludzi potrzebuje zakładka HI-END! :)

 

Podpisuje sie pod tym. Łamią regulamin? Banowac karac aż zrozumieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh ta ironia..., na dwojaki sposób rozumiana, na pierdylion pojmowana, bez niej świat był by do dupy...

 

Vlado, jednak jesteś właściwą osobą, na właściwym stanowisku! Chłopie, walcz dalej z systemem - walczysz jak lew, nie przestawaj, "ludzie" są po Twojej stronie! A na PW pogadaj z radą 10`ciu, niech Cię zaczną wspierać, może nawet współpracować! Niech platformy i tuby będą z tobą, o sklepie spożywczym nie wspomnę! :)

 

Proszę nie zamykać tego wątku, może jest nas więcej!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Moderowanie? Tzn, za wszystko? Ok! Ja też! :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za durny temat? Ormowców też lubiliście??

 

No tak nie każdy pamięta...

Na pohybel! :))

 

P.S.

 

Punkty przyjmę. Nieodpłatnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego teraz słyszom kable...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulsie cuś dla Ciebie, jak nie będzie wyjścia...

 

schetynaplan.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wpisy w temacie! Jak ktoś się nie zastosuje, to sam się zbanuje, żeby wyreczyć naszą biedną moderację :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moderacją jest jak z platformą, są tacy co lubią bo jest, a nie że jest...problemem niektórych jest to, że zawsze znajdzie się jakiś kopacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11_029960-01-08.jpg

Xniwax, wystarczy. Odkupiłeś już swój głos oddany na PO.

 

Teraz Duda!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Proszę o wpisy w temacie! Jak ktoś się nie zastosuje, to sam się zbanuje, żeby wyreczyć naszą biedną moderację :D"

 

 

I to jest właśnie prawidłowa postawa. Ileż mniej psów i obelg by na mnie wieszano, gdyby każdy Autor wątku raczył poczuwać się do utrzymania swego wątku w odpowiedniej kondycji co do kultury i merytoryki wpisów gości którzy go zaszczycają swymi wypowiedziami :-)

 

Stary a naiwny nie ? Może zwyczajnie głupi ? :-)

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary a naiwny nie ? Może zwyczajnie głupi ? :-)

 

Eee, tam.

Rzuć to w diabły i tak będziesz lubiany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Proszę o wpisy w temacie! Jak ktoś się nie zastosuje, to sam się zbanuje, żeby wyreczyć naszą biedną moderację :D"

 

 

I to jest właśnie prawidłowa postawa. Ileż mniej psów i obelg by na mnie wieszano, gdyby każdy Autor wątku raczył poczuwać się do utrzymania swego wątku w odpowiedniej kondycji co do kultury i merytoryki wpisów gości którzy go zaszczycają swymi wypowiedziami :-)

 

Stary a naiwny nie ? Może zwyczajnie głupi ? :-)

 

W.

No bo ja pomagam moderacji, lubię branżę, lubię głupotę jaką się wypisuje - no bo kto wie najlepiej? Moderacja of corse :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią co mogą... nie wszystkie decyzje są trafne, ale tak to w życiu już bywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No bo ja pomagam moderacji, lubię branżę, lubię głupotę jaką się wypisuje - no bo kto wie najlepiej? Moderacja of corse :)

Ło matko jedyno!

To łune na Korsyce taborki grzejom?

 

Urzendniki, psiapara...:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezlitosna Niusio. Miałeś założyć fanclub vlado :-P A tu nic takiego nie ma. :-(

Cytat:

Ergo: gdy założę wątek pod nazwą

KOCHAMY NASZEGO @vlado I CO PAN NAM ZROBISZ ? - to będzie okej?:-)))

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.