Skocz do zawartości
IGNORED

Monitory do Gryphon Atilla (20-30 kPLN)


Undziak

Rekomendowane odpowiedzi

Undziak

Powinieneś iść w kierunku dobrych głośników w układzie MTM. Głośniki to moja pasja i wiem co mówię. Masz do wyboru takie konstrukcje jak Thiel MCS1, Wilson Audio Cub 2, Eben X-centric czy Gryphon Mojo. Niestety moich kolumn nie posłuchasz, a byś się zdziwił. Zatem chociaż posłuchaj czegoś z wymienionych konstrukcji. Ewentualnie TAD CR1, serio...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Lisa Gerhrad z Soundtracku Gladiatora raz była na linii głośników po czym uciekała 5 metrów w głąb.

Mierzyłeś laserem?:))

Projekt Naim Records

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W załączniku do płyty, podano info o charakterystyce poszczególnych utworów w tym, ich lokalizacji na scenie.

Np. Track 1,;

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Undziak

Powinieneś iść w kierunku dobrych głośników w układzie MTM.

Co to za twór?

 

Głośniki to moja pasja i wiem co mówię. Masz do wyboru takie konstrukcje jak Thiel MCS1, Wilson Audio Cub 2, Eben X-centric czy Gryphon Mojo. Niestety moich kolumn nie posłuchasz, a byś się zdziwił. Zatem chociaż posłuchaj czegoś z wymienionych konstrukcji. Ewentualnie TAD CR1, serio...

Jestem zwolennikiem rozwiązań w monitorach bliskiego pola takich jak w TAD CR1 (średniak i gwizdek koncentrycznie + do tego bas, czyli 3 drogi). Alternatywa to KEF Reference 1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci za mało basu to odpuść monitory

Jeśli bas jest podbity, to kolumna jest do bani (nie ważne czy monitor, czy podłogówka i nie ważne czy za 5 czy 500 tys PLN). Więc rozumiem, że masz na myśli rozciągnięcie pasma w dół. Są monitory schodzące nawet do 32 Hz @-3dB wg. niezależnych pomiarów, czego nie potrafią np. podłogówki JBL Everest D66000 za 220 tys PLN. ... więc? Coś więcej niż zwykłych gabarytów monitor, jest potrzebny kiedy wymagamy większego SPL/ słuchamy z większej odległości (co pociąga za sobą większy wymagany SPL). Tak, że jeśli ktoś szuka monitorów, to znaczy, że słucha z nie wielkiej odległości, więc nie wymaga większych SPL. W przeciwnym wypadku faktycznie lepiej wybrać coś większego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci za mało basu to odpuść monitory

Nie chodzi mi o ilość basu a jakość i akceptowalne zejście. Dziś tak sobie myślę, że wczorajsze Gaudery RC3 miały trochę wyżyłowany bas.. taki wytężony. Tak jak pisałem wcześniej, nie wykluczam podłogówek. Ostatnie propozycje głośników w układzie MTM czyli d'Appolito może być rozwiązaniem, bo bas z dwóch wooferów będzie mniej obciążony i szybszy a jednocześnie da zejście powiedzmy do ok 40Hz.

Dziś w ramach dalszych poszukiwań i ustalaniu terminów posłuchałem też tańszego zestawu MBL z głośnikami MBL 120. W pierwszej chwili był relaks i zachwyt miękkością dźwięku. W sumie słuchałem i zapomniałem o skupianiu się na tym jak to gra. Ale potem zacząłem dostrzegać, że gra to zbyt miękko, dźwięki nie mają właściwych konturów. Fajnie i muzykalnie ale brakuje takiej werwy, pazura, energii. Nic nie męczyło ale jakoś zbyt łagodnie (nienaturalnie, nieprawdziwie).

Odnośnie Eben - szukam strony i nie mogę znaleźć:(

Gryphon Mojo też chyba sporo poza budżetem.

Panowie, nie mam tyle kasy niestety:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bas jest podbity, to kolumna jest do bani (nie ważne czy monitor, czy podłogówka i nie ważne czy za 5 czy 500 tys PLN). Więc rozumiem, że masz na myśli rozciągnięcie pasma w dół. Są monitory schodzące nawet do 32 Hz @-3dB wg. niezależnych pomiarów, czego nie potrafią np. podłogówki JBL Everest D66000 za 220 tys PLN. ... więc? Coś więcej niż zwykłych gabarytów monitor, jest potrzebny kiedy wymagamy większego SPL/ słuchamy z większej odległości (co pociąga za sobą większy wymagany SPL). Tak, że jeśli ktoś szuka monitorów, to znaczy, że słucha z nie wielkiej odległości, więc nie wymaga większych SPL. W przeciwnym wypadku faktycznie lepiej wybrać coś większego.

.

 

Dobrze zrozumiałem, że Everesty z wielkimi komorami na dwa 15 calowe przetworniki gorzej sobie radzą z niskim basem niż monitory z małą obudową i z reguły z cherlawym przetwornikiem basowym lub midbasowym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecna nazwa to raidho, nowsza wersja nazywa się C centric (tej niestety nie słyszałem)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są monitory schodzące nawet do 32 Hz @-3dB wg. niezależnych pomiarów...

Tylko, czy taki bas będzie dobrej jakości? Nie jestem konstruktorem, ale stosując zbyt dużą obudowę i odpwoiednio kształtując BR można zejść nisko. Ale co z tego, jeśli będzie "buczało" itp. Kiedyś słuchałem dłuższy czas starych tannoy SRM12x, tam bas był naturalny, pompował niskie tony lekko (membrana 12"), miał tylko słabe zejście do 50Hz. Jak się słucha też muzyki elektronicznej to jest to tak na granicy, ciut za mało.

Słucham blisko ( ok 2,5 m od głośników) i słucham raczej ciszej. Ale chciałbym fajne zejście (40Hz jest OK) i dobrą kontrolę i zróżnicowanie basu bez buczenia i dudnienia (wiem, że jest to też efekt pomieszczenia). No i szukam przede wszytskim czegoś lepszego niż to co mam.

 

Ponawiam propozycje Pioneer S-2ex,te same glosniki co TAD cr1,poczytaj o nich to sa duze prawdziwe monitory,zmiescisz sie w budzecie...

Spróbować można, tylko czy firma ta ma jakieś doświadczenie w głośnikach? Ale gabaryty obudowy są już rozsądne więc i bas może być ciekawszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zartujesz?:_))przeciez TAD to pioneer

 

Gram na nich od 2lat i nie zamierzam ich zmieniac...beryl,magnez i aramid na pokładzie,naprawde to TADy tylko biedniej zrobione ,sygnatura dzwieku bardzo podobna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecna nazwa to raidho, nowsza wersja nazywa się C centric (tej niestety nie słyszałem)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A ja sądziłem, że seria C w Raidho to od Ceramic, a D od Diamond... :-)... Ale skoro piszesz, ze Centric to D...to co to jest? Discentric?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Dobrze zrozumiałem, że Everesty z wielkimi komorami na dwa 15 calowe przetworniki gorzej sobie radzą z niskim basem niż monitory z małą obudową i z reguły z cherlawym przetwornikiem basowym lub midbasowym?

One grają wysoko od 45hz ale z dużym natężeniem. -10db przy 32hz. Wielkie membrany nie oznaczają przetwarzania bardzo niskiego zakresu. Kwestia głośników, obudowy i strojenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałem, że Everesty z wielkimi komorami na dwa 15 calowe przetworniki gorzej sobie radzą z niskim basem niż monitory z małą obudową

Gorzej pod wzgl. zejścia? Tak, dobrze zrozumiałeś, Everesty schodzą stosunkowo płytko jak na takie krowy.

 

i z reguły z cherlawym przetwornikiem basowym lub midbasowym?

Co do reszty to źle zrozumiałeś - kiepski, mały głośnik nisko nie zejdzie, przy niskich zniekształceniach. A jak oglądasz z reguły kiepskie monitory, to i widzisz z reguły kiepskie przetworniki.

 

Słucham blisko ( ok 2,5 m od głośników)

To nie jest blisko i radziłbym do takiej odległości coś większego. Blisko to jest metr od kolumn ew. półtora. 2m to już średnie pole , o 2,5m nie wspominam.

 

Tylko, czy taki bas będzie dobrej jakości?

Przy niskim SPL tak. Wszystko rozchodzi się o wymagany SPL (wystarczy sobie pooglądać pomiary wzrostu THD od zwiększanego SPL, bo tu widać wszystko jak na tacy). Duża membrana umożliwia uzyskanie większego SPL przy mniejszych zniekształceniach od małej membrany (zakładając tą samą klasę głośnika).

 

Undziak, a może jakieś podłogówki z obudową zamkniętą? Typu Opera Seconda? Ogólnie do takiej odległości odsłuchu, to zupełnie nie ograniczałbym się do monitorów.

 

obecna nazwa to raidho, nowsza wersja nazywa się C centric (tej niestety nie słyszałem)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

C centric ma głośniki basowe 115mm (4,5"). Biorąc pod uwagę, że są to kolumny pasywne, to ani nie wierzę w niskie zejście, ani w dobry, niepodbity bas. Producent namalował że grają od 40 Hz ... tylko przy jakim spadku SPL? ... raczej 13dB a nie 3 dB :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Undziak, a może jakieś podłogówki z obudową zamkniętą? Typu Opera Seconda? Ogólnie do takiej odległości odsłuchu, to zupełnie nie ograniczałbym się do monitorów.

Nie ograniczam się do monitorów. Muszę się osłuchać to będę więcej wiedział czego chcę.

Opera Seconda - 1 sztuka waży 45kg!? Mam niepraktyczny samochód, muszę to jakoś przywieźć;)

Obudowa zamknięta jest fajna, słuchałem kilka dni ATC SCM40 i bas był świetny, nieproblematyczny... ale były inne problemy niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeżeli nie ma ograniczenia tylko do monitorów to polecam posłuchać wolnostojących głośników manufaktury ART Loudspeakers modelu Deco 8

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) najlepiej w wersji Level 2. Czysty, otwarty, dynamiczny i spójny dźwiękowo przekaz. ART Deco 8 są b. muzykalne jeżeli tak można powiedzieć o jakimś głośniku, 2 drożna konstrukcja z B-R, na niezłych przetwornikach Seasa, dobre komponenty w zwrotnicy, słuszna waga w granicach 40 kg/ szt. i konstrukcja plastrowa powodują b. mało podbarwień w dźwięku. Czasem Arty pojawiają się w 2 obiegu, w Warszawie można podpytać w Hi End Dobrym Brzmieniu a w Bydgoszczy w Audio Connekt. Znalazłem taką starą recenzję z systemem MacIntosha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

pozdrawiam

 

Nie ograniczam się do monitorów. Muszę się osłuchać to będę więcej wiedział czego chcę.

Opera Seconda - 1 sztuka waży 45kg!? Mam niepraktyczny samochód, muszę to jakoś przywieźć;)

Obudowa zamknięta jest fajna, słuchałem kilka dni ATC SCM40 i bas był świetny, nieproblematyczny... ale były inne problemy niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle, w X-centric były dwa midbasy audio technology też nieduże ale jak fajnie do grało, C-centric mogą już nie być tak udane jak patrzę na te ceramiki, ale kto wie, warto posłuchać.

Undziak jeśli wykraczamy z kręgu monitorków to nieźle grają Audio Physic, nawet takie tempo VI z dobrym wzmakiem potrafią zadziwić klasą... Potrafią stworzyć niezły spektakl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Undziak jeśli wykraczamy z kręgu monitorków to nieźle grają Audio Physic, nawet takie tempo VI z dobrym wzmakiem potrafią zadziwić klasą... Potrafią stworzyć niezły spektakl.

Mogę sprawdzić ponownie, ale wiele lat temu słuchałem i nie pamiętam aby została mi w głowie "rewelacja". Nie lubię basu z boku... niby niższy bas nie ma lokalizacji, jednak bardziej podoba mi się dźwięk z tradycyjnych konstrukcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Undziak jakbys szukal Pioneerow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moze znajdziesz do posluchania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze Everesty nawet nie mając imponujacego zejścia na papierze/w parametrach, to dają dzwiek/bas realistyczny, a monitory które nawet schodzą poniżej 30hz nie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te propozycje. Gość ma raptem 20m2 i słabą akustykę a tu zaczyna sie dyskusja o kolumnach z wielkimi membranami...

 

Jak sie ma 20 m2 i chce się mieć super bas to najlepiej udać się po poradę do Starego Audiofila. On wie jak w małym wnętrzu robi się tanim kosztem zajebista akustykę.

 

Obudowa zamknięta jest fajna, słuchałem kilka dni ATC SCM40 i bas był świetny, nieproblematyczny... ale były inne problemy niestety.

 

Co było nie tak z tymi 40?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnold Schwarzenegger nosił kiedyś koszulkę z napisem ''Arnold is Numero Uno'' :-) ... to samo tyczy się JBL Project Everest DD66000, jak powiedział Lancaster, dodając że takie brzmienie można usłyszeć tylko na żywo!

 

Dla Lana bas bezkonkurencyjny, a dla Backa od średnicy po samą górę. - widać mają różne gusta.

 

Kyle się ośmieszył, porównując wirtualnie (na papierze/w parametrach) bas z jakichś popierdółek, do Everestów. Żal mu tył ściska że tak świetny Project Everest DD66000 w tak znamienitej cenie.

 

Co tam słuchać jakiegoś Kyle, jak Hiena-podrobka, Navy1, Tomkly i inni mają większe pojęcie od niego, o Everestach DD66000.

 

Western Electric, Klangfilm Eurodyn, Westlake Audio HR-1VF, TAD 2401, klony Kinoshita Rey Audio, czy Alteci z 15-sto komorowymi hornami których m.in. słuchał S.A., to wszystko wysiadało przy Everstach DD66000.

 

Choć wiem że nowe Everesty DD65000 & DD67000 są jeszcze lepsze.

review121105harman02.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - Frequency Response (–6dB): 29Hz – 60kHz (half space); 45Hz – 60kHz (anechoic)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - Frequency Response (–6dB): 31Hz – 50kHz (half space); 40Hz – 50kHz (anechoic)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ).pdf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

HFC331.jbl.everest_dd66000-1200-80.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - Frequency Response: 45Hz – 50kHz (–6dB) / Low Frequency Extension 32Hz (–10dB)

post-28079-0-51916900-1434893060_thumb.jpg

post-28079-0-86985100-1434893143_thumb.jpg

post-28079-0-42756600-1434893180_thumb.gif

post-28079-0-58602700-1434893189_thumb.jpg

post-28079-0-00786500-1434893210_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co było nie tak z tymi 40?

ATC grają dobrze przy głośniejszych odsłuchach a ja słucham cicho. Góra była zbyt stonowana (a było to jakieś 5 lat temu i była to poprzednia wersja) no i dźwięk w moim byłym pokoju nie mógł się od nich oderwać, był po prostu przyklejony do głośników. Nie wiem czemu, dziwne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz go mocniej pociągnąć... :-)

Klej najwidoczniej był zbyt mocny:)

Ale w salonie z moim byłym wzmacniaczem ale jednocześnie z większą głośnością, było wybornie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.